>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla (Copa del Rey) 2011/12

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Co do składów, to myślę, że Barcelony będzie wyglądał następująco:
Pinto - Alves Puyol Pique Abidal - Xavi Mascherano Thiago - Cesc Messi Alexis

Nie wydaje mi się, żeby 11 która wybiegnie na boisko w dużym stopniu różniła się od tej powyżej. Co do typów to ciężko coś wybrać. Na pewno nie warto grąć 1, kurs 1.25 to żart. Co do typów na Valencie, to należy pamiętać, że dzisiejsi goście na wyjazdach prezentują się w tym roku bardzo słabo. Wszystko będzie zależeć od skuteczności Barcelony, Valencia raczej nie będzie już tak odważna jak na Mestalla (gdzie swoją drogą Barcelonie zawsze się grało ciężko, niezależnie od formy w jakiej byli). Jedyne co mi przychodzi do głowy i co uważam za warte gry to:
Gol po 77.59 Tak @ 1.83✅
Druga połowa over 1.5 @ 1.8
⛔

--
no właśnie - ta skuteczność...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No zapewne Barcelona wyjdzie najmocniejszym składem jakim dysponują, gdyż wiedzą, że potyczka z Valencią, to nie są żarty i nawet po mimo korzystnego 1:1 na Mestalla, to awans pewny jeszcze nie jest, chociaż ja sobie osobiście nie wyobrażam braku awansu ze strony Barcy, chociaż jestem całym sercem za Valencią. Jak Ramzesa słusznie zauważył to kursy na gości zawyżone w cholerę ale tak jak zawsze, gdy gra Barca i to na Camp Nou, to już w ogóle cyrki z tymi kursami. Na pewno takie wysokie dodatnie handi na Che, wygląda kusząco i myślę, że jest to bardzo dobry typ zwłaszcza do dubla.
Tak jak ice napisał i tez się z tym zgodzę, że Valencia nie zagra tak jak na Mestalla czyli wysokim pressingiem przez większą część meczu, bo to mogłoby się skończyć wysoką porażką. Camp Nou to jednak takie &quot;lotnisko&quot; i tam zrobić dobry pressing to ogromna sztuka i mało komu to się udaję, nawet z tych najlepszych. Valencia w najmocniejszym składzie, chociaż Unai zdecydował się nie powołać na to spotkanie Pablo Hernandeza, gdyż zapewne uznał, że nie jest jeszcze gotowy na taki mecz, chociaż z Atletico już zagrał więc też może być, że trzyma go na weekendową potyczkę ze Sportingiem Gijon. Jonas i Ever odpoczywali z Atletico i jedynie brazylijczyk pobiegał w drugiej połowie więc na pewno obaj latynosi będą mieli sporo sił i Jonasa spodziewam się w miejsce Pablo, a Ever zastąpi zapewne Tino Costę, bo jakoś Albelda jako kapitan raczej w składzie pozostanie. Wiadomo, że Che czeka trudny mecz ale jeśli chcą awansować, a tak zakładam, to muszą zaatakować i jeśli zrobią to z głową co mówi się łatwo, to stać ich tam na dobry wynik i nawet awans. Myślę, że przy obecnej formie Barcy to spokojnie są w stanie coś ugrać na Camp Nou i strzelić co najmniej jednego gola, skoro Real Sociedad to zrobił...

Moje typy:
Valencia strzeli @ 1,833 SB
BTS @ 1,95
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ciężki mecz do typowania, w Barcy słabo ostatnio to wygląda ale wraca Xavi, który powinien już to wszystko uporządkować. Dla mnie dobrym typem jest Valencia: over 3,5 rzutów rożnych ✅ (1,83 Bet365). W pierwszym meczu mieli ich aż 8. Dzisiaj nie przewiduje podobnego osiągnięcia ale pamiętać trzeba, że największą bronią Valencii są skrzydła, a to jest korzystna informacja odnośnie rzutów rożnych. Co do Barcy to poczekam na oficjalny skład i jeśli zagra Tello w pierwszym to również może pokusze się o over w całym meczu. Chłopak ostatnio robił zamieszanie w szeregach obrony rywali i każda udana interwencja obrońcy to był rzut rożny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
FC Barcelona - Valencia CF (0-1)
Typ: FC Barcelona
Kurs: 1,67
bwin
Dzisiaj czeka nas kolejny mecz półfinałowy Pucharu Króla. Barcelona zmierzy się z Valencią. Faworytem moim jak i bukmacherów jest ekipa gospodarzy. Mimo że w ostatnim okresie nie grają tak jak przyzwyczaili już swoich fanów to i tak zapewne poradzą sobie z Valencia. W tabeli ligowej Real Madryt ma już siedem punktów przewagi i nie sądzę aby Katalończykom udało się ich doścignąć zatem muszą zdobyć ten puchar. Valencia na wyjeździe wygrała ostatnio z Levante było to jedyne zwycięstwo w ostatnich dziewięciu meczach wyjazdowych. Ja jestem zdania że Barca dzisiaj rozniesie rywala.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Pozwolę wkleić sobie przewidywalne składy:



Bardzo ciekawe spotkanie nas czeka za niespełna 8 godzin. Gospodarze mogą mieć problem w środku pomocy. Nie zagra Iniesta, Pedro, a od dłuższego czasu nie ma Afellaya. Forma gospodarzy w ostatnich meczach nie rzuca na kolana. Valencia zwłaszcza w pierwszym spotkaniu z Barceloną pokazała się z dobrej strony. Valencię stać na strzelenie bramki i dobrym typem jest &quot;Goście strzelą gola&quot; po kursie 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Krótko bo nie mam czasu, znalazłem moim zdaniem fajne kursy:
Barcelona under 2.5 gola za 1.75 Betsafe... Valencia więcej jak 2.5 bramki straciła na wyjeździe ostatnio z Chelsea w LM ale patrząc na rozgrywki w Hiszpanii w marcu 2011 roku kiedy to polegli 4-0 z Zaragoza.
Tino Costa kartka niestety nie wiem kto i ile oferuje jakby ktoś wiedział to proszę o cynk
Valencia powyżej 3.5 rzutów rożnych 1.90 Bet365 w każdym z ostatnich wyjazdów Valencia pokrywała tą barierę. Barcelona Sociedad dała 3 rożne, Betisowi też 3, kiedy ograła Levante to zawodnicy tego klubu mieli 5 rzutów rożnych, ale Valecano np miało tylko 2 rzuty rożne, jednak popatrzmy na potencjał dzisiejszego przeciwnika Barcelony... moim zdaniem dobre bety? Co o tym myślicie?! Elo i do później.
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
Valencia powyżej 3.5 rzutów rożnych 1.90 Bet365 w każdym z ostatnich wyjazdów Valencia pokrywała tą barierę. Barcelona Sociedad dała 3 rożne, Betisowi też 3, kiedy ograła Levante to zawodnicy tego klubu mieli 5 rzutów rożnych, ale Valecano np miało tylko 2 rzuty rożne, jednak popatrzmy na potencjał dzisiejszego przeciwnika Barcelony... moim zdaniem dobre bety? Co o tym myślicie?! Elo i do później.
Co do rożnych ja osobiście podbijam, że to jest dobry bet. Valencia musi grać ofensywnie więc coś powinni nabić. Linia na 3.5 rożne przy tym kursie to adekwatny typ w stosunku do ryzyka. Barcelona średnio u siebie oddaje 1.9 rożnego na mecz a średnia Valencii na wyjeździe to 6 rożnych. Tak więc w połowie się spotykają.

Rzuty rożne drużyny: Valencia - Powyżej 3.5 - 1.83 Bet365 5/10✅
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Co do ewentualnych braków to są dobre wiadomości z ostatniego, przedmeczowego treningu:
&quot;Pedro i Iniesta mają już w tym momencie zielone światło do gry, natomiast występ Busquetsa w dzisiejszym meczu zależy tylko i wyłącznie od jego stanu zdrowia przed rozpoczęciem spotkania.&quot;

edytuję, gdy będzie potwierdzona kadra na dzisiejszy mecz

---
@Ramzesa też wątpię, żeby dzisiaj zagrali od początku chociaż Pedro i Iniesta powinni znaleźć się w kadrze meczowej. Do szerokiej kadry powołana jest cała trójka.
---
skład Barcelony:

Pinto, Puyol, Piqué, Mascherano, Abidal, Fàbregas, Xavi, Thiago, Alexis, Messi i Cuenca

niespodzianka - brak Alvesa, Puyol na prawej obronie. Duże zaufanie do Cuenci. Iniesta na ławce, natomiast Busquets i Pedro poza składem. Pełna ławka: Valdés, Alves, Iniesta, Adriano, Dos Santos, Tello i Bartra

Valencia:
Alves, Miguel, Rami, V. Ruiz, Mathieu, Albelda, Éver; Feghouli, Jonas, J.Alba i Aduriz
Soldado grypa.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co do ewentualnych braków to są dobre wiadomości z ostatniego, przedmeczowego treningu:
&quot;Pedro i Iniesta mają już w tym momencie zielone światło do gry, natomiast występ Busquetsa w dzisiejszym meczu zależy tylko i wyłącznie od jego stanu zdrowia przed rozpoczęciem spotkania.&quot;
edytuję, gdy będzie potwierdzona kadra na dzisiejszy mecz
Mi się zdaje, że dziś nie zagrają. Czytałem o powołaniach i mimo, że Pedro i Iniesta mają zielone światło to nie byli powołani na mecz, a Busquets ma szwy założone. Nie wiem więc czy coś jeszcze może ulec zmianie, ale wczoraj było to wyraźnie napisane na klubowej stronie co do ww panów. Mogę się jednak mylić. Okaże się za kilkanaście minut.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Lionel Messi - Barcelona Will score @ 1.65 Tobet ⛔

O grze Messiego i jego roli w Barcelonie nie będę pisał bo nie ma po co. Ogladałem ostatni mecz z Realem Sociedad i Argentyńczyk powinien wcisnąc hat-tricka. Nie wierzę, że trafi mu się drugi tak słaby mecz - nie temu zawodnikowi. Do tego wynik dwumeczu jest sprawą otwartą więc największe gwiazdy muszą być skoncentrowane. Dużo się pisze o słabszej dyspozycji Barcelony ale zobaczmy co gra ostatnio Valencia. Ich ostatnie wyjazdowe wyniki w lidze są bardzo mizerne. Mecz powinien toczyć się pod pełną kontrolą Katalończyków.

Warto zaznaczyć, że Tobet wystawił bardzo odważny kurs. Dla porównania WilliamHill za bramkę Messiego płaci 1.20, a Bet365 troszkę więcej - 1.40 (poje*ało ich chyba).

Barcelona - Valencia : Czy I. Cuenca strzeli bramkę? Nie @ 1.32 Betsson ✅

Na jego temat pisałem już przy okazji meczu z Sociedad, a jego występ tylko potwierdził, że miałem rację. Co prawda Cuenca strzelił w poprzeczkę po super piłce od Messiego ale to tylko potwierdziło jego brak ogrania i umiejetności strzeleckich bo tamtą akcję dało się zakończyć bramką na 10 sposobów, niekoniecznie uderzeniem na siłę. Isaac mało kontaktował się z piłką, dużo aktywniejszy był Tello. Liczę na to, że dzisiaj zostanie zmieniony bo na ławce czekają Iniesta i waspomniany Tello. Polecam do podbicia AKO, singiel po tym kursie mija się z celem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom