>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Betsafe Poker

Z 0

zybi21

Użytkownik
Wczoraj grałem tam turniej freeroll i wygrałem 8$ ale do tej pory kasy nie ma na moim kącie, nie wpłacałem tam nigdy depozytu. a w aktywnych bonusach mam takie coś:
Active Bonuses
Status Expiry date Bonus Code Bonus Amount Points Collected Progress
Running POKERTOURPRIZEPAYOUT 8.0 USD 0 of 32
0%
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Bonus bedzie uwalniany dopiero wtedy kiedy zrobisz depozyt i bedziesz zdobywal ich punkty. Ja tez wygralem w tym turnieju 30$ i dopiero jak gralem za swoja kase to mi dodali do konta
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Ja mam inny problem. Wygrałem turniej buy-in 2.20$ i miałem dostać 20$ za 1 miejsce + bilet na turniej buy-in 22$. Do tej pory nie mam kasy na koncie choc mineła &quot;już&quot; godzina. Nie powinni dodac kasy odrazu na konto gracza??

Panowie jestem poczatkującu jesli chodzi o gre w pokera i niewiem czy wygrane są dopisywane do konta gracza czy jak bonus do wyrobienia...??
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Ja mam inny problem. Wygrałem turniej buy-in 2.20$ i miałem dostać 20$ za 1 miejsce + bilet na turniej buy-in 22$. Do tej pory nie mam kasy na koncie choc mineła &quot;już&quot; godzina. Nie powinni dodac kasy odrazu na konto gracza??



Panowie jestem poczatkującu jesli chodzi o gre w pokera i niewiem czy wygrane są dopisywane do konta gracza czy jak bonus do wyrobienia...??
Wbij na Live Support i zapytaj co i jak ;)
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Poker Wieczorową Porą

Poker Wieczorową Porą, czyli pokerzyści – mamy również coś dla Was!

Fani zakładów maja swój Mecz Dnia. Fani kasyna wczoraj otrzymali swój cotygodniowy konkurs FreespinMania. Jakże więc moglibyśmy pominąć fanów pokera?!
Właśnie dla Was – fanów pokera odwiedzających nasz blog mamy cotygodniowy turniej, który będzie rozgrywany w piątek o godzinie 20.00. Turniej jest dostępny wyłącznie dla czytelników bloga i klientów z Polski. Do pierwszego można się już rejestrować!

* Uruchom naszą aplikację pokera
* Wejdź w ‘Zaplanowane Turnieje”
* Znajdź ZUPEŁNIE DARMOWY turniej o nazwie $110 Poker Wieczorową Porą i
* Zapisz się do niego!
Nagrodami w tym DARMOWYM turnieju dla blogowiczów jest 10 biletów turniejowych o wartości $11 każdy!
Hasło do piątkowego (17.06) turnieju to po prostu WAKACJE. Zbliżają się wielkimi krokami, a niektórym już się przecież zaczęły!
Powodzenia!
Pokerzyści zadowoleni choć trochę? ;)
Betsafe
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Świąteczny Freeroll Playstation 3 @ 20:00 CET

Wygraj wspaniały prezent świąteczny w serwisie pokerowym Betsafe już dziś wieczorem.


Uczesnictwo jest proste:
1) Pobierz klienta pokerowego
2) Zarejestruj się w turnieju za FREE
3) 2 najlepszych graczy wygra konsolę Playstation 3 Slim 160GB

Wesołych Świąt
 
R 0

ripley991

Użytkownik
a ja mam dość ciekawy problem wygrałem turniej i otrzymałem nagrode $7 +1 ticket.
Co to jest kasy nie mam , nie znam nazwy turnieju? co mam robić? ehh
 
Do góry Bottom