>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euro Cup 2011/2012

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Aris-Rudupis(+7,5) 2 1,85 ⛔

Arisu nie trawie,czy to koszykówka czy to inna dyscyplina,po prostu tej drużyny nie lubie i dzisiaj gram przeciwko nim.Typ nie tylko ze względu na moją &quot;sympatię&quot; do tego klubu.Otóz obie ekipiy walczą o awans do top 16 i kurs na gospodarzy wg mnie zaniżony i dodatni hc na gości pobiore z przyjemnością.Obie drużyny 3-2,Aris przewaga parkietu i to właśnie Grecy wygrali pierwszy mecz tych drużyn na Litwie i to aż 11 punktami.Skąd więc typ na gości?Otóż jest to mecz o wszystko i nie ma mowy o odpuszczaniu,umiejętnościami gospodarze przewyższają gości,ale licze 3-2 Litwinów samo się nie zrobiło.Grać w kosza potrafią i to już nie raz udowadniali,dzisiaj powinni podejść do tego spotkania mocno skoncentrowani bo stawka wysoka.Rudupis ograł Nymburk away,czemu nie mają ograć Arisu i sprawić sensację?

Lyon-Lukoil Sofia(+7,5) 2 1,85 ✅

Tutaj według mnie również zaniżony kurs na gospodarzy.Obie drużyny walczą we Francji o awans i te 1,20 pare na gospodarzy zupełnie mnie nie przekonuje.Lukoil tydzień temu delikatnie dał ciała i uległ Oostende (a mogli zapewnić sobie awans).Teraz jadą do Francji by powalczyć o top 16.Lyon jest faworytem,ale handicap spory na gości i szanse wg mnie są spore do jego pokrycia.Szykuje się zacięta rywalizacja,obie drużyny wiedzą o co grają i gra gospodarzy mimo wszystko mnie jakoś zbytnio nie przekonuje i spróbuje hc na gości.

Do HC na Rudupis dałem ⛔ ale grałem u ziemniaka i na moim kuponie jest✅.⛔ dałem dlatego,że zaraz ktoś by pisał,że typ nie wszedł,że w necie nie przeszło to itp.Następnym razem będe podawać bukmachera ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oba handi wygladaja dobrze tylko ze Aris niestety sie juz pozbieral po slabym poczatku. Lige mieli chyba 0-4 a teraz 3-5 i AO gra, w lidze ostatnio nie bylo jednego z liderow, no i +11 wyjazd miedzy nimi. To wszystko powoduje moja nie pewnosc czy to grac. Grecy u siebie sa dosc mocni, wiadomo ze byly zaleglosci placowe ale troche sie juz tam uspokoilo i czysto koszykarsko Aris niestety lepszy. Rowniez ich nie trawie ale coz trzeba byc obiektywnym.

Asvel mam wrazenie ze gra duzo lepiej w EuroCup niz w lidze. 71-73 w domu z Orealnsem po czym -16 z beniaminkiem Nanterre to jest kolejna kompromitacja Lyonu w tym sezonie. Ale jak trzeba bylo to sobie pojechali do Belgii bez Ronnego i Tonego po czym na luzie ograli Ostende majac na poczatku -13. Lukoil solidny i powalczy. Oba handi mi sie podobaja ale tez tu i tu mam watpliwosci. Kursy na Asvel i Aris bardzo przesadzone dlatego value jest tu nie ma watpliwosci.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
O czym wy mówicie ;-) odnośnie tych osłabień... Markovic to jedyne osłabienie. Spliter już od dawna nie gra. Belgowie to rzuty za trzy i nic więcej. Oglądałem ich oba mecze i myślę że na zmotywowaną drużynę hiszpańską to jeszcze za wysokie progi...zobaczymy jak to będzie...oby mnie to mocno nie kosztowało. Szkoda że nie poczekałem bo teraz moim zdaniem kurs miodzio :)
Valencia is already qualified but needs to win the game to finish first.
E: Nurtuje mnie ta Valencia i to bardzo...aż nie chce się wierzyć że odpuszczą...
E2: Argh..... pełna rezerwa Valencii jak na razie się jeszcze trzyma. Caner nie wszedł nawet, De Colo 4min... hm... no jednak liczę że chłopaki wejdą i wygrają. Ah te puchary...????????
E3: KONIEC !! koniec typowania koszykówki w tym roku....mam zagraną EL i tyle.....KONIEC.... Eurocup = Liga Europejska w piłce nożnej...większość ma to w d...... Oprócz Valencii wszystko siadło.....Alba izzi, Hapoel over i izzi Banvit, Rytas i długo mógłbym wymieniać... JEGO MAĆ..... ????????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka eurocup 20.12 20-00
Oostende - Valencia
typ: 1/1
2.70
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu szostej kolejki fazy grupowej eurocupu koszykarskiego Telenet Oostende na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Valencii. Sytuacja w tej grupie jest juz niemal jasna, prawie pewne pierwsze miejsce ma Valencia, ich dzisiejsi przeciwnicy zajmią ostatnie miejsce w grupie, Oostende wygralo zaledwie jedno z pieciu spotkan grupowych. Asvel Lyon i Lukoil w bezposrednim spotkaniu rozstrzygna to ktora z druzyn zajmnie drugie miejsce. Gospodarze zapewne beda chcieli w sposob honorowy pozegnac sie z rozgrywkami, hiszpanie zagraja dalej. W Valencii z różnych przyczyn nie zagrają: Thiago Splitter (śr.14 pkt), Stefan Markovic (śr.7,3), Florent Pietrus (śr.6,3), Victor Clavier (śr.5,3), Vitor Faverani (śr.5,8), są to srednie z tych rozgrywek. Valencia raczej nie zagra dziś na 100% swoich mozliwosci, w przeciwienstwie do belgow, dla ktorych kazde spotkanie na europejskiej arenie jest ogromną szansą do zaprezentowania swoich umiejetnosci. Ponadto widac, ze po bardzo slabym poczatku Telenet znajduje sie obecnie w niezlej dyspozycji. Wygral ostatnimi czasy z walczacym o awans Lukoilem, w jego hali. Mysle, ze dzis gospodarze w obliczu niepewnego podejscia do spotkania Valencii i jej oslabien sa ogromnym faworytem tego spotkania.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Khimki-Asvel
Khimki -15⛔
Kurs:1,85
william Hill
Ostatnio widziałem w akcji Khimki z Arisem i byłem zaskoczony jak dobrze bronią rosjanie, świetnie podwajali w rogach boiska i szło z tego sporo kontr.Nigdy jeszcze nie widziałem spotkania w którym zespół gospodarzy nie trafił ani jednego rzutu z gry przez całą kwartę!!
Ruscy są niesamowicie mocni,spokojnie nawet w top16 Euroligi nie byliby chłopcami do bicia,a w moim odczuciu sa wielkim faworytem Eurocup.Może troszkę pod koszem odstawiali cyrki,i w drugiej kwarcie spoczęli na laurach i dali się dogonić.Ale trochę w tym winy sędziów,którzy byli opętani na punkcie kroków,których nie było wcale w większości akcji.Co ważne rezerwowi też są wcale nie gorsi niż wyjściowy skład, więc poziom gry moga utrzymać praktycznie przez cale spotkanie.
Asvel natomiast przegrał wyraźnie z Donieckiem u siebie,a Ukraińcy raczej nie należą do najmocniejszych zespołów.
Dodatkowo możliwe że w zespole Khimek wystapi Petravicius,który nie będzie marnował łatwych okazji pod koszem.
Ja w tym spotkaniu widzę pogrom,i handi 15 wcale nie jest jakieś nie do przejścia.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Donetsk - Aris
Donetsk -9,5
1.85
William Hill
⛔
Unibet ma jeszcze -10 po 1.90, reszta buków, nie licząc bardzo egzotycznych z limitami po 5 euro, wyzsza linia.
Kluby są w całkowicie odmiennej sytuacji. Aris od początku sezonu trapiony kontuzjami, mniej pieniędzy niz kiedyś co jest charakterystyczne dla greckiego sportu, kłopoty w lidze, w Eurocupie Khimki grając na wyjezdzie ich zmiotło roznica 25 pkt. Dodatkowo dzis zagrają bez najlepszego zawodnika Dominica Jamesa. Donetsk ostatnio wysoka forma, przed tygodniem wygrana 86:75 na wyjezdzie z renomowaną druzyną Lyonu, stałym bywalcem europejskich pucharów. Atmosfera w druzynie jest bardzo dobra, sa pieniądze, są wyniki. Wydaje mi się, ze Aris z racji swojej renomy wciąz jest przeceniany przez buków, Donetsk wręcz przeciwnie.
&quot;The basketball player of the team, Dominic James violated his contract with ARIS B.S.A. and he wasn&#39;t presented to the airport “Macedonia” today morning (23/1) for the planned department of the “yellow” to Donetsk, for the game against the homonymous team, during the second game day of Last 16 of Eurocup.
ARIS B.S.A. called the player for apology with extrajudicial, in the premises of the team during 24 hours, to continue the observance of the contract witch still has power.
Otherwise, ARIS B.S.A. is not going to give to the player the letter of clearance, so he can&#39;t contend in any other team.&quot;

Jak widać atmosfera w druzynie nie jest najlepsza.
Edit: 18 sekund przed końcem faul niesportowy gracza Donetska co się skończyło dwoma trafionymi osobistymi i kolejnymi dwoma punktami z akcji dla Arisu. Jakby tego było mało to jeszcze na 4 sek przed końcem spudłowana trójka Donetska... przez większość meczu prowadzili double digit.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Banvit 3,79 3/10 pin

Mocno przesadzony kurs na Turkow. Silna kadra tylko czesto nic nie graja i dlatego nie bardzo wiadomo jak wystawiac kursy jak oni graja. Osmiu graczy na niezlym poziomie (Hammonds, Bajramovic, Simmons, Erdogan, Ermis, Davis, Williams, Nalga) wiec nie mozna przeciwko nim wystawiac 1,13 kurs bo to z zalozenia bez sensu. Po drugiej stronie Spartak a nie Lakersi. W lidze Banvit niezla forma juz 11-4 bilans. Rosjanie nie zachwycaja gra i sa w zespole urazy. Sporo bukow zmienia kursy podwyzszajac oczywiscie na Spartaka.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Nymburk-Valencia
Nymburk
Kurs: 2,15
Bwin

Wg mnie kurs na gospodarzy nie adekwatny do ich osiągnięć na swoim parkiecie. W Lidze VTB ostatnio mieli dobrą passę 6 wygranych z rzędu którą zakończyli koszykarze...Asseco Prokomu pokonująć Czechów w Gdyni 77:66. Zwrócić uwagę jednak należy na spotkania jakie Nymburk gra u siebie i tak w Euro Cup odpowiednio od ostatnio granych
Nymburk-Gravelines 79-62 wygrana 17pkt
Nymburk-Aris 78:72 wygrana 6 pkt
Nymburk-BC Rudupis 80:83 przegrana 3 pkt
Nymburk-Gas Terra Flames 93:60 wygrana 33 pkt

W rozgrywkach ligi VTB na 5 spotkań gracze z Czech wygrali 4krotnie raz ulegając drużynie Azovmash
mecze domowe:

Lietuvos 80:73
Minsk 2006 105:63
Spartak 74:73
Prokom 75:68
Azovmash 86:94 23.10.2011

Valencia wyjazdy w lidze: 4 wygrane 5 porażek. Fakt odnośnie siły ligi Hiszpańskiej a ligi VTB ma napewno znaczenie i niemal każdy wie o ile silniejsza jest liga acb aniżeli vtb. Dla uzupełnienia podam wyniki Valenci z rozgrywek EuroCup.
W Euro Cup w fazie zasadniczej porażki z Asvelem (78:87) Oostende (83:87) i jedyna wygrana wyjazdowa z Luoil Academic 72:64. W 2 fazie gracze z Valencii pokonali francuskie Gravelines 69:63. Jednak wg mnie faworytem będzie drużyna gospodarzy która ntuje naprawdę dobre wyniki na swoim parkiecie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mecz Czechów z Hiszpanami może być bardzo wyrównany, chociaż dopuszczam też sytuacje w której to goście zdominują spotkanie. Oglądałem ostatni mecz Nymbruka z Asseco i poza przyzwoitą 4 kwartą w której większość czasu na parkiecie spędzili zmiennicy to Czesi kompletnie nic nie pokazali. Co więcej niesamowity brak skuteczności, wymuszone rzuty z nieprzygotowanych pozycji, no i chyba to co najważniejsze walka na tablicach 41:17 na korzyść Prokomu. Może gracze Nymburka już trochę odczuwają intensywność gier w ostatnim czasie i był to mecz z przymrużeniem oka, ale jeśli dziś znowu będą grali tak nieskutecznie i indywidualnie, to scenariusz z niedzielnego spotkania może się powtórzyć. Valencia już pokazała w pierwszych dwóch spotkaniach że bardzo im zależy na szybkim zapewnieniu sobie awansu, a nie można zapominać że w tej grupie jest również Gravelines-Dunkerque, który na pewno też jeszcze tu swoje wygra. Jak dla mnie więcej szans na zwycięstwo mają goście, ale ogólnie odpuściłbym sobie typowanie tego spotkania.
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Ja osobiście skłaniam się ku graniu na przyjezdnych. Oglądałem ten mecz Prokomu z Pepikami i bałbym się postawić na nich swoje talary! Gram na Valencie!
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Wg mnie Nymburk nie zagrał na maxa z Prokomem. Mając na uwadze dzisiejsze spotkanie, które w razie wygranej bardzo przybliży ich do awansu. Walencia raczej rozczarowuje. W lidze Hiszpańskiej słabe mecze przeplata średnimi. Jak dla mnie Nymburk raczej, ale nie wiem czy pogram
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
A mnie cieszy rosnący kurs na Czechów bo uważam, że jest to &quot;podpucha&quot;. Ja biorę gospodarzy tak jak pisałem, stawiam tutaj atut własnej hali na pierwszym miejscu i uważam, że Nymburk dziś zwycięży (obecnie kurs 2,45).
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Aris - ASVEL
Typ: 2 (+3)
1.66
bet365
5/10
Obie ekipy mają bilans w grupie 0-2.
Drużyna z Francji, w ostatnim meczu po walce uległa z silnym rywalem z Rosji - Khimkami 86:80.
Dla porównania Aris z drużyną Thomasa Kelatieg- Reprezentanta Polski uległ aż 48:73!
Jeśli w dzisiejszym meczu drużyna Lyon - Villeurbanne wygrałaby spotkanie i rewanżowe również, to decydujące dla nich starcie będzie na Ukrainie z Donetskiem.
Gospodarze do tego spotkania przystąpią bez podstawowego rozgrywającego Dominica Jamesa - śr. 15 punktów, blisko 3 zbiórki oraz 2 asysty.
Rezerwowy zawodnik z pozycji rzucającego obrońcy/niskiego skrzydłowego w ekipie z Grecji - Tsaldaris - śr. 5 punktów i 3 zbiórki jest kontuzjowany i raczej nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Silny skrzydłowy gospodarzy - Tapoutos - śr. 8 punktów i 5 zbiórek zmaga się z kontuzją,ale on raczej wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Gospodarze również zmagają się z drobnymi problemami finansowymi.
Goście mają w składzie bardzo dobry roster, m.in. Dijon Thompson, Hilton Armstrong, Phil Goss - były zawodnik AZSu Koszalin, Leo Westermann, Edwin Jackson oraz Kim Tillie. Szczególnie liczę na Thompsona oraz Jacksona, którzy potrafią sami sobie wykreować pozycję na dystansie i grozić rywalom celnymi trójkami.
Powodzenia!
⛔ POGROM ⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gravelines-VEF Riga(+7,5) 2 1,85 ✅

Kurs zaniżony na Francuzów wg mnie i hc na gości wygląda kusząco.Gravelines w tej fazie Eurocupu gra słabiutko.Najpierw przegrali z Valencią 63-69 u siebie a później przyszły dwie wysokie porażki na wyjeździe-17 punktami najpierw z Nymburkiem a potem właśnie z Rygą.Goście też bez rewelacji,wygran tylko z dzisiejszym rywalem,ale bardzo przekonująca.Wcześniej dostali niezłe baty w Valencii a kolejke wcześniej przegrali u siebie z Czeskim Nymburkiem.Na papierze faworytem jest ekipa Gravelines,ale ich gra w ogóle mnie nie przekonuje.Widziałem spory kawałek tych dwóch drużyn na Łotwie i dzisiejsi gospodarze grali naprawdę słabo.Wątpie żeby w tydzień jakoś znacząco się zmieniła ich gra i być może wygrają,ale wątpie,że conajmniej 8 punktami.Poza tym gospodarze mają już chyba tylko matematyczne szanse na awans.Goście wciąż pewnie wierzą w awans i zagrają na 100%.Linia zachęca ;)

Lyon-Aris 1 1,35 ✅

Kolejny Francuski team z bilansem 0-3.Jednak Lyon ma nieco większe szanse na awans aniżeli Gravelines.Aris gra słabo w tym seoznie,zwłaszcza away.Francuzi dodatkowo pozyskali Charitopoulosa (średnio 12,1 pkt w lidze greckiej na 14 spotkań) z Maroussi,co jest wg mnie wzmocnieniem.Kurs na podbitkę jak znalazł.

Donetsk BC - Khimki BK 2 1,5 ⛔⛔⛔

Rosjanie ciągle w gazie,wygrają za równo mecze w rodzimej Superleague,w pucharze VTB jak i w Eurocupie.Jadą na Ukrainę by móc zapewnić sobie awans.Gospodarze również walczą o awans,ale są level niżej(albo i więcej) jeśli chodzi o umiejętności od gości.Donetsk zapewne mocno powalczy by wygrać,ale to Khimki powinno udowodnić swoją wyższość na parkiecie.Mam nadzieje,że BK wyjdą na parkiet skocentrowani i wygrają to spotkanie,poza tym im wcześniej wywalczą awans tym lepiej bo przecież potrzeba jeszcze sił na VTB i lige ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dunkierka po kompromitacji z Valencia chyba juz niewiele zdziala w pucharze wiec warto chyba ryzykowac na VEF. Zespol z Rygi przecietny ale od czasu do czasu maja dzien, ze sa ciezcy do pokonania. Nie rozumiem Dunkierki bo w lidze spisuja sie calkiem niezle. Innym przeszacowanym meczem jest wlasnie wspomniana Valencia. Tej ekipy to juz chyba nikt nie rozumie. Wygrywaja we Frnacji po czym jada do Badalony i kompromituja sie -20 do polowy bez zadnej walki i obrony. Nie pojmuje tego. Ponad 5 kurs na Nymburk to chore.

Ryga 4.0 2/10

Ryga +8 1.83 3/10

Nymburk 5.50 1/10

Nymburk +10.5 1.90 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ostatnia kolejka, czyli to co tygrysy lubią najbardziej ;)
Banvit - Petersburg @ 1.50✅ Bwin
Małe deja vu, bo w ost.kolejce poprzedniej fazy Banvit grał o awans u siebie z Kubaniem, teraz gra o to samo z Petersburgiem...
Gospodarze walczą w korespondencyjnym pojedynku z Budocnost o awans, Petersburg zagwarantowane zwycięstwo w grupie...
Nie wierzę w to, że będą się jakoś spinać na mecz o nic... Nawet 11-0 Rosjan w Eurocupie mnie nie martwi jakoś szczególnie w takich okolicznościach przyrody..
Banvit u siebie mocny (5-0 w Eurocup, 8-1 w lidze i na rozkładzie już m.in.Efes, Fenerbahce, Besiktas), więc taki kurs biorę z uśmiechem na ustach...
Gravenlines - Nymburk @ 1.80✅ Tobet
Spodziewałem się czegoś bardziej kuszącego (+2.00), no ale cóż... Czesi przegrywając ostatnio po dogrywce u siebie z Rygą skomplikowali sobie sytuację w grupie... Teraz mają zwycięstwo mniej od Rygi, ale lepszy H2H,,,
Żabki 0-5 w tej fazie, Czesi walcząc o awans muszą ten mecz wygrać... Skoro potrafili nawiązać walkę w Valencii i przegrać 1 pktem, to we Francji też mogą wygrać i liczyć na zwycięstwo Valencii na Łotwie... 1.mecz +17 wygrał Nymburk...
Ryga - Valencia @ 1.50 - 2.50 Bet365
Ryga wygrywając awansuje dalej, Valencia zagwarantowane 1.msce... Niby sytuacja analogiczna do spotkania Banvit-Petersburg, ale tu różnica klas(y) nie ulega wątpliwości.
Jeśli Valencia będzie grała w podstawowym składzie, to bardziej mimo wszystko przekonuje mnie zagranie na nie grających o nic gości, chociażby ze względu na kursy...
Poczekam na ew.absencję i wtedy się pomyśli, czy warto w ogóle ruszać ten mecz...
Dubelek Banvit &amp; Nymburk @ 2.55✅ Bwin wygląda przyzwoicie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
eco 388

eco

Użytkownik
zdaje się, że Khimki swój wyjazdowy mecz z Asvel zagrają znając wynik konkurenta do pierwszego miejsca- BC Donieck. Zdaje się, że jeśli Donieck wygra to Chomiki odpuszczą swój mecz.
Nie rozumiem zatem niskiego i spadającego kursu na nich w Pinnacle-1.357. Im dłużej gram tym wzrasta moje podejrzenie, że bukmacherzy perfidnie podpuszczają obniżając kursy. Innymi słowy obniżanie kursu nie oznacza, że wg bukmachera prawdopodobieństwo wygranej (danej drużyny) rośnie. I odwrotnie, wzrastanie kursu być może ma zniechęcić do obstawienia meczu, ma zbić z tropu gracza.
Dużą satysfakcję daje mi granie u naziemnych bukmacherów wybierając mecze z kursem wyższym niż w Pinnacle. Satysfakcję mam największą, w momencie tworzenia kuponu, gorzej kiedy mecz trwa lub się zakończy. Generalnie w cale nie jest tak, że spadający kurs to wygrana. Czasem myślę, że bukmacherzy chuja wiedzą, a wahanie kursów oznacza tylko to, na którą stronę przepływają pieniądze graczy-w większości będących na minusie.
A psychologicznym powodem pisania tego posta jest chyba to, że próbuję podnieść się na duchu po tym jak obstawiłem grubo i głupio BC Donieck. Zobaczyłem kurs 1,7 w fortunie, porównałem do 1,495 na Pinnacle, zrobiłem solidne combo i zagrałem. Teraz widzę, ze kurs na nich rośnie.
Trochę w tym gównie siedzę i coś mi mówi, że i Donieck i Khimki jutro przejebią.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Banvit - Sparta St. Petersburg
Typ:1
1,5 (Bwin)
Gram na Turków ze względu na to że spotkanie rozgrywają u siebie. Liczę również na &quot;odpuszczenie&quot; meczu przez Rosjan grających o 12 kolejne zwycięstwo z rzędu w Eurocupie. Przytaczanie meczu który grali ostatnio z Cska nie ma większego sensu tylko można wspomnieć o wyniku 53:74, minus 21 pkt z CSKA uważam za normalną kolej rzeczy. Tak jak wspomniał Obserwator (M) Banvit u siebie w Eurocupie bilans 5:0.
Gravelines Dunkerque - CEZ Numburk
Typ:2
Kurs: 1,7 (Bwin)
Czesi muszą wygrać te spotkanie zaś Francuzi grają o przysłowiową pietruszkę. Na stronie czeskiej czytałem o proteście i jakimś pozwie o anulowaniu wyniku meczu z Rygą ale negatywny wynik tego zmusza ich do zwycięstwa w meczu we Francji i czekanie na dobrą grę i zwycięstwo Valencii w ostatnim spotkaniu.
do tego
Lokomotiv Kubań Krasnodar - ALBA Berlin
Typ:1
Kurs: 1,10 (Bwin)
Zw względu na powyższy kurs nie będę komentował.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
od razu rzuca mi się w oczy VEF Ryga.
A nie jest tak że Banvit nawet jak wygra to przy wygranej Buducnost Voli i tak nie awansuje ? ... nie wiem czy warto grać taki kurs...
CEZ Nymburk tego wystrzegam się jak ognia. Na pewno nie będę grał ich bo Valencia odpuści to tak jak już to robiła co mnie słono kosztowało. (post znajdziecie wyżej zapewne). VEF gra o wszystko i powinni się z nimi uporać. Valencia w weekend grała do tego ciężki mecz więc powinni być delikatnie zmęczenia i nie wykazywać zbyt dużej motywacji do wygranej.
Aris wyglada smakowicie ale o tym muszę poczytać. Donieck o nic... Khimiki odpuszczam bo nie lubię grać przeciwko Rosjanom w meczach o nic (no dobrze o pierwsze miejsce w grupie co zespół ma w ... ).
Lietuvos Rytas to moim zdaniem najlepszy bet ;-)
Postaram się coś podopisywać bo tak na szybko bez większego wtajemniczania się...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
eco 388

eco

Użytkownik
Na stronie Arisu trener podsumowując mecz z Olimpiakosem mówi :
-&quot;Olimpiakos skorzystał z naszego zmęczenia.&quot;
równiez:
-&quot;We are completely different team without James, and with such a roster is heavy burden and obligations exist in Europe&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom