>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy buk dla większej kwoty ?

enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Panowie (może i Panie) mam pytanie odnośnie najlepszego bukmachera, w którym będę mógł ulokować 3000zł i później bez problemu wypłacać większe sumy (o ile wygram:grin ???? . Myślałem o bet365, ale kiedyś natknąłem się negatywną opinię, że blokują tam konto przy większych wygranych, chociaż ja na nich złego na tę chwilę nie powiem. Konta mam u ok. 15 buków, wpłacałem zazwyczaj 200-300zł, a przy wypłatach 500-1000zł narazie nigdzie nie było żadnych problemów. Teraz chcę mieć więcej kasy u jednego i stąd moje pytanie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
3tys to jeszcze nie tak dużo, większych problemów nie powinieneś mieć u nich, czy w bwin,tobet,betsafe i kazdym innym
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spojrzałem na Twoje posty. W typach dnia podawałeś raczej standardowe mecze z kluczowych lig, więc domyślam się, że to grasz też u bukmacherów.
W takim wypadku polecam Ci giełdę zakładów betfair, tam limitu nie złapiesz, a stawiać można grubo.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Zazwyczaj jest tak jak mówisz, ale narazie nie chcę się wprowadzać w Betfair.
Mam jakieś dziwnie sceptyczne podejście do tego. Pogram z Pinnacle, w sumie z najlepszymi kursami, jak trochę zarobię pomyślę, z tym co napisałeś
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Na jakie sporty? Zakłady na zwycięstwo czy handicapy?
Na poważną piłkę nożną: betfair, Sbobet , 188bet.com , pinnacle
Sporty amerykańskie: pinnacle
Bet365 też na duże limity na największe imprezy sportowe, ale pojawiają się limity indywidualne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marian78 20

marian78

Użytkownik
Tak się zastanawiam czasami czy ludzie potrafią używać opcji Szukaj
Dochodzę do wniosku, że mało kto.
Tematyka była poruszana wiele razy.
Np. w tym temacie ==&gt; Bukmacher do dużych stawek
Tam można sporo poczytać...
po prostu opcja szukaj jest marna
zamiast po wpisaniu kilku słów w opcji szukam od razu wyskakiwać konkretnie co trzeba, w pierwszej kolejności szukać powinno w nazwach tematów
to trzeba wejść w szukanie zaawansowane i wyjścia innego chyba nie ma
 
Do góry Bottom