>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2011/2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Rozlosowano grupy TOP 16



Wydaje się,że nie powstała żadna silniejsza grupa.Los sprawił że w jednej z grup zobaczymy aż 3 zespoły hiszpańskie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Zaczynamy TOP 16

Nie będę zbyt wylewny bo tak naprawdę ciężko mi wyrokować co może się w pierwszych meczach po przerwie wydarzyć ale patrząc na ostatnie wyniki zespołów w ligach pokuszę się o suche typy na początek. Nie doczytałem się o kontuzjach zbyt wiele dlatego też ze stawkami bym nie przesadzał.
CSKA HC -4,5 ✅ -
tutaj zagra Dream Team z Oly które ma swoje problemu ale wraca Vassilis choć jego forma może być różna. Czysty win CSKA moim zdaniem jest jak najbardziej do przyjęcia. Z tą paczką nie powinni mieć problemów z żadnym teamem w Europie.
Siena - No bet -
tego meczu nawet nie zamierzam analizować i jakoś mu się przyglądać bo to wróżenie z fusów. Mr Bo nie wiadomo w jakiej formie, bez niego Siena gra słabo. Bilbao poza swoją halą ostatnio dopiero przełamało impas i wygrali w rodzimej lidze ze średniakami.
Uniks -3,5 -
✅ tutaj bardziej cenię dłuższą ławkę Rosjan, jest kim pograć. Bazują na żelaznej obronie. Nie przekonuje mnie gra Fenerbahce a do tego kontuzja Roko może się okazać dla nich brzemienna w skutkach, wrócił Turkcan ale to nadal za mało na zwycięstwo na wyjeździe.

Maccabi ML
✅ - chyba nie trzeba się mocno rozwodzić. Bardzo ważny jest początek i Blatt w tym meczu wykorzysta wszystkie przewagi pod koszem przeciwko Zalgirisowi. Jeżeli im będzie siedział rzut to nie będzie co zbierać z Zalgirisu. Już nie raz się przekonaliśmy że potrafią gospodarze wnieść się na wyżyny ale pewnego progu nie przeskoczą. Tak będzie i tym razem.
Efes ML - ✅ Tarence Kinsey is back in action. Dla mnie to spory argument nawet jak nie będzie w pełni formy. Ogólnie FF jest w Stambule więc ... ;-) jak może zabraknąć gospodarzy... Cały starter moim zdaniem jest lepszy gospodarzy. Po zastanowieniu odważyłbym się nawet na -6,5 Efes ⛔ 5 ponowień w ostatniej akcji....zbiera Barac i traci piłkę mecz się kończy niecelną trójką Jaki....68-62 ???? i tak od ostatniej sekundy meczy Hiszpanów w ręczną... jizys co za pech, skąd to się wzięło ? .
-------------------------------------------------
Realu, Panathinaikosu i Barcelony nie ruszam. EA7 i Real powiedziałem sobie że nie gram ich już w tym sezonie i staram się ich mecze odpuszczać dlatego też ich nie analizuję. Bardzo nierówne zespoły, kursy wskazują że są faworyci ale moim zdaniem tylko papierowi. Wszystko może się w tych dwóch meczach wydarzyć. Barcelony handi -15 jest przesadzone ale obniżone do 10pts powinno spokojnie wejść. Cantu nie ma kim się przeciwstawić rotacji gospodarzy i powinni zostać wypunktowani.
----------------------------------------------------------------------------------
Ogólnie skuteczność główna 100% i to najważniejsze... zabrakło znów szczęścia
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Unics tez nie jest rowny i ich nieobliczlanosc powoduje, ze dla mnie w kazdym meczu sa no bet. Potrafia meczyc sie w Gdynii, po czym leją Siene na wyjezdzie. Wiadomo, ze w tym sezonie Siena jest tak samo dziwna ale cos to jednak oznacza. Dopiero co MDP przegrali bez walki z Kinderem, w lidze juz tak nie dominuja. Mimo urazow wygrali za to z Barcelona, ktora niby o nic a jednak wygladalo sie, ze sobie poradza.

CSKA i Efes powinni wygrac. Moskwa z handi to juz nie bardzo widze. Nie zapomne meczu Oly - TAU gdzie na live mialam -2.5 Grekow wygrywali 8 na koniec i zaraz sie zrobilo 2 bo nie chcialo im sie nawet biegac, strata za strata. To sa glupki, ktore sa w stanie przegrac mecz w 30 sekund. CSKA nie jest zespolem az tak stabilnym i takie handi moze byc identycznie problematyczne jak w starciu o ktorym wspomnialam. Wygrany mecz to juz walczyc o nic nie trzeba i nagle sie robi koncowka na jeden rzut.

Mnie sie osobiscie gra Efesu nie podoba ale sklad maja bardzo dobry a powort TK wiele znaczy. Zydow z Tel Avivu tez unikam. W tym sezonie maja sredni sklad i kazdy ich mecz moze sie zakonczyc niespodzianka.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No i Unics uwala mi kupon. 24-41... Sądziłem, że trafiłem do tematu w którym ludzie wiedzą co piszą...
Boże... ODROBILI !! :O
Kolego wiesz dlaczego chciałem aby twoja słowa zostały uwiecznione ? Po raz kolejny obrazują ludzi którzy &quot;jęczą&quot; jak znajdą coś kto ktoś napisał a sami nie kwapią się aby zdroworozsądkowo posprawdzać czy kogoś słowa mają przełożenie w rzeczywistości a po drugie nie mają pojęcia o co chodzi w danej dyscyplinie. Zobacz co napisała Roxanne :
Unics tez nie jest rowny i ich nieobliczlanosc powoduje, ze dla mnie w kazdym meczu sa no bet. Potrafia meczyc sie w Gdynii, po czym leją Siene na wyjezdzie.
Jak mogłeś zaobserwować wszystko to miało miejsce. To że wygrali to dla mnie sprawa drugorzędna.
Ludzie zrozumcie że runy po kilka-kilkanaście punktów w każdą stronę w eurolidze jak i NBA zdążają się prawie codziennie. W każdym meczu mamy 10-0 jak i 2-16 a wynik meczu można tak naprawdę w większości przypadków głośno powiedzieć na 3-4min przed końcem.
Cieszę się że wszedł Tobie typ i może coś zarobiłeś, ale na drugi raz proszę o więcej pokory z Twoje strony. Doceń że ktoś stara się zobrazować i przybliżyć coś o czym Ty i inni nie muszą mieć pojęcia.
Na tym polega open source wiedzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
japan93 30

japan93

Użytkownik
co sądzicie o meczu Siena Bilbao ? Siena jest najmocniejszą włoską drużyną i grają z debiutującym w Eurolidze Bilbao; ) Bilbao bardzo słabo sobie radzi na wyjazdach we własnej lidze i dopiero ostatnio nabrali troche wiatru;&gt; wyniki w Eurolidze bardziej optymistyczne co nie zmienia faktu, że na wyjeździe mają dużo mniejsze szanse. Fakt sporego wzrostu kursu tłumaczę raczej chęcią wyłapania okazji, niespodzianki co najwyżej;&gt; Jak na razie skłaniam się przy 1; )
 
psm 921

psm

Użytkownik
Armani Milano-Panathinaikos 2 1,44 WillHill ✅
Mocno sie zdziwilem jak zobaczylem ten kurs na Grekow,Armani w fazie zasadniczej przegrywali u siebie z Partizanem,Realem i Efesem,a wiec z zespolami pokroju,o ile nie slabszymi od Panathinaikosu.W lidze tez przegrali ostatnie 3 spotkania w tym jedno u siebie z 12 w lidze Benettonem,Panathinaikos w Eurolidze na wyjazdach radzi sobie roznie czego dowodem jest porazka z Brose,ale na uwage zasluguje wygrana w Maladze na trudnym terenie,teraz w top 16 nie mozna sobie pozwolic na chwile slabosci i trzeba ten mecz wygrac,Armani i tak zabrnelo za daleko juz w tych rozgrywkach,sadze ze w tej fazie Wlosi juz beda mieli nie wiele do powiedzenia.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Armani Milano-Panathinaikos 2 1,44 WillHill Mocno sie zdziwilem jak zobaczylem ten kurs na Grekow,Armani w fazie zasadniczej przegrywali u siebie z Partizanem,Realem i Efesem,a wiec z zespolami pokroju,o ile nie slabszymi od Panathinaikosu.W lidze tez przegrali ostatnie 3 spotkania w tym jedno u siebie z 12 w lidze Benettonem,Panathinaikos w Eurolidze na wyjazdach radzi sobie roznie czego dowodem jest porazka z Brose,ale na uwage zasluguje wygrana w Maladze na trudnym terenie,teraz w top 16 nie mozna sobie pozwolic na chwile slabosci i trzeba ten mecz wygrac,Armani i tak zabrnelo za daleko juz w tych rozgrywkach,sadze ze w tej fazie Wlosi juz beda mieli nie wiele do powiedzenia.
Do tego warto dodać, że w lidze włoskiej ostatnio wyraźny kryzys...Bodajże 3 porażki z rzędu.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
i przyszła 2 kolejka a przed nami mecze w których kursy nas nie rozpieszczają...
CSKA Moscow i Panathinaikos-u nie ruszam bo HC i jak granica under/over to loteria, choć z drugiej strony szukał był w tych meczach dobrej obrony i niskich wyników. E: Było odwrotnie całkowicie więc dobrze odpuściłem...
Real-u po takim kursie nie ruszam. Mirotic może nie zagrać a Siena jest nieobliczalna, co pokazała już w pierwszym meczu. E: Udało się bombę ominąć.
Zalgiris Kaunas +8,5 ✅ chodzi mi po głowie od dawna. Cantu jest mocne u siebie jednakże Litwini nie raz pokazywali że jak im siądzie rzut to mogą sprawić niespodziankę. Bardzo ciekawy pojedynek się zapowiada a kursy moim zdaniem niekoniecznie dobrze oszacowane. Kaunas podjął rękawicę u siebie przeciwko Maccabi i o mały włos nie wygrał tego meczu po pościgu. Kalnietis, Salenga, Weems, Jankunas, Javtokas, Popovic - dobrze to wygląda. Najważniejsze w tym meczu będzie zatrzymanie Micova i obydwu Gruzinów.
Kursy na Bilbao ✅ lecą na łeb na szyję i już jest 1.35 (osobiście złapałem 1.60). Chodzi o brak Freeland jak i inne kontuzje w Maladze. Niemniej nie będzie to spacerek moim zdaniem dla gospodarzy i po takim kursie nie warto chyba się denerwować.
Fenerbahce - a to 100% napisze coś pod Armani bo Turcy mnie nie przekonują... a jednak nie odważę się zagrać niczego pod Armani. Uważam że przewaga pod koszem Włochów spora i tutaj trzeba upatrywać przewagi. Odstrasza mnie od tego meczu forma i przestoje obydwu zespołów. 1.30 nie do przyjęcia na Turków. E: Mecz na styk i jakby inaczej ostatnie 4s rozegrali to mogłaby być dogrywka.
NO I NAJWAŻNIEJSZE...
Barcelona ✅ po kursie wyższym niż 2.00 ?! moim zdaniem miodzio mając na uwadze powrót króla Juana... Już Roxanne wspominała o tym że Maccabi w tym roku bardzo nie równe, słabsze kadrowo niż wcześniej. Ten mecz grałbym na live... wszystko zależy od tego czy Juan będzie grał czy też nie. Przed meczem to możemy się wszyscy rozpisywać na temat słabszej gry obydwu zespołów, ich minimalizmie, etc. Przymierzam się w tym meczu też do under 147.5 ✅

------------------------------------------------
E: Nie wiem jaka będzie analiza kolegi jednakże już teraz pod tymi typami podpisuję się. CSKA mogę się obawiać bo tam jest mega potencjał. Granica over/under 141,5 w meczu Fenerbahce to fajny kurs (1.44). Umknął mi ... ⛔ E: jednak trzeba wziąć poprawkę na obronę ze strony Armani.
-----------------------------------------
Kolega jednak poszedł po bandzie :?. Tak jak wyżej wspomniałem jestem w stanie zagrać over 141,5 ⛔ jak i wyżej ciut w meczu turków z włochami. Brak Malika i ostatnie mecze EA7 pokazują że zdobywanie punktów przychodzi ciężko jednakże poziom 65-75 punktów powinni w stambule osiągnąć (Gospodarze nie bronią jak Panata). Fenerbahce u siebie jest mocne jeżeli znajdą klepki (Bogdanovic i Emir powinni nakręcać punkty).
CSKA jednak no bet.
Cantu i over 145.5 pts. ✅ Tutaj idąc moim tokiem rozumowania że Zalgiris się wstrzeli to będzie wysoki wynik. Mają kim pograć zarówno na obwodzie jak i pod koszem. Cantu u siebie piekielnie mocny zespół w którym trójki każdy może odpalać (nawet z 7-8 metrów - Basile ;). Do tego widownia ... może być wysoko.
-----------------------------------------------------------
Dziś tego sporo, ale liczę na zachowanie skuteczności w wybranych meczach:
Milano +10 ▶ 1.59 ✅
Bilbao -5,5 ▶ 1.90 ✅
Cantu powyżej 148,5 ▶ 1.90 ✅
E: 100% zachowane ▶ NAJWAŻNIEJSZE ŻE MOGĘ POŻEGNAĆ SIĘ Z DOBRĄ SKUTECZNOŚCIĄ i dać pstryczka w nos tym którym tutaj przeszkadzam...
E: chyba coś niespodzianek wyłapałem.... ;-)
-------------------------------------------------------------------------------
Kończę swoją działalność tutaj..... motywy takiej decyzji nie zostaną ogłoszone publicznie. Życzę wszystkim powodzenia dalej. Będzie można mnie znaleźć na pw. Czasem może w temacie coś napiszę. Raz jeszcze dziękuję wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 8

remigiush

Użytkownik
1 Poniżej 160.5 Cska Moskwa v Anadolu Efes
2 Powyżej 141.0 Fenerbahce v Milano
analiza za chwile

niestety analiza w/w meczy uciekla bo za malo mam postów
drugi zestaw to
1Polska +3.0 Polska v Niemcy25/01/2012 1.46
2 Powyżej 147.0 Bilbao v Unicaja 25/01/2012 1.41
3 Powyżej 143.0 Cantu v Żalgiris 25/01/2012 1.41
analize w oddzielnym poscie opisze
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Maccabi - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: Bwin
Stawka: 5/10

{Euroliga, 20:45}
Dla większości Maccabi wydaje się grać słabiej niż w poprzednich sezonach. Jest, to nieco mylące, bo po odejściu Jeremy&#39;ego Pargo atak zespołu z Izraela ucierpiał najbardziej - to fakt.
Jednak zespół Maccabi, w tym sezonie znacznie lepiej sobie radzi, w obronie - co dowodem jest, że na własnym parkiecie tracą zaledwie 68 punktów przy średnio 82 punktów zdobywanych w ataku.
Uważam, że Maccabi będzie miało najwięcej pożytki,w grze przeciwko Barcelonie, jeśli zagrają obronę strefową. Kolejnym ważnym aspektem będzie, aby podstawowy center Sofoklis Schortsianitis nie wpadł za szybko w problem z faulami. Dlatego, że zawodnicy na pozycji centra z ekipy hiszpańskiej potrafią grać skutecznie, przodem, jak i tyłem do kosz, a &quot;Sofo&quot; będzie dlanich sporą zaporą w &quot;pomalowanym&quot;. Po dwóch latach gry dla Maccabi, Chuck Eidson zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi, w barwach Barcelony. Niezwykle doświadczony i doskonale czytający grę zawodnik, doskonale jest znany świetnemu szkoleniowcowi, jakim jest David Blatt. Spodziewam się, że trener ekipy izraelskiej będzie chciał wywierać presję na rozgrywającym na całym parkiecie. Nokia Arena, to ogromnie trudny teren, dla każdego zespołu. Choć Barcelona ma bilans przeciwko Maccabi 17-12, a ostatnie cztery mecze, to ich obecna seria zwycięstw przeciwko ekipie Blatta. Wyjątkowość Nokia Arena polega na tym, że kibice są szóstym zawodnikiem. Po meczach Maccabi - Real, gdzie mecze są uznawane za &#39;wojenki&#39;, kibiców nie będzie namawiać, by swoim dopingiem wspomagali swój zespół. W zespole Maccabi prócz Pnini Guy, trener będzie dysponował pełnym składem. Mecz może okazać się bardzo kluczowy dla przebiegu układy w grupie &quot;H&quot;. Zwycięzca dzisiejszego pojedynku bardzo przybliży sobie szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Z racji, że Maccabi gra przed własną widownią, przewaga parkietu, w tym mecz może okazać się bardzo kluczowym elementem. Drużyna, która utrzyma lepszą skuteczność z dystansu, znacznie zwiększy swoje szanse na odniesienie zwycięstwa, w dzisiejszym meczu. Mecz z serii 50/50, biorąc powyższe argumenty, stawiam, że Maccabi przerwie dziś serię czterech porażek z rzędu, przeciwko ekipie z Hiszpanii. Powodzenia!

Powodzenia!
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Koszyków - Euroliga 20:45
Spotkanie: Maccabi Electra Tel Aviv - FC Barcelona Regal
Typ: FC Barcelona Regal -3.5pkt
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się hit 2 kolejki Euroligi. Maccabi Electra podejmować będzie w Nokia Arena drużyne FC Barcelony. Ja satwiam że Barcelona wygra ten bardzo ważny mecz minimum 4 punktmi. Maccabi w tym sezonie moim zdaniem nie gra już tego cos sezon czy dwa sezony temu. Najlepszym dowodem na to jest to że w lidze gdzie nie powinni mieć sobie żadnych równych zagrali już kilka meczy które wygrali na styku 2-3punktami, np. u Siebie z Barak Netanya 87-85 a na wyjeździe z Eldan 87-83 czy Maccabi Rishon 76-75. Mają też na koncie nawet 1 porażkę we własnej hali z Hapoel Jerusalem i to wyraźnie bo 64-78. Jak na to ze ta drużyna powinna rządzić nie są to wspaniałe wyniki. W rundzie wstępnej Euroligi mieli 3 porażki, z Realem np. przegrali bardzo wysoko 88-64. Jeszcze większą sensacją była porażka z Partizanem 71-74. W 1 kolejce pokonali Zalgiris na wyjeździe 84-76. Ekipa Blaugrany wygrała 1 mecz z Cantu ledwo ale wygrali65-60. W rundzie zasadniczej Barcelona przegrała tylko 1 mecz z Sieną na styku 74-77. Ważnym na pewno plusem jest to że Maccabi nie wygrali z Barceloną od 4 spotkań w tym przegrali 2 mecze na własnym parkiecie wyraźnie 74-90 i 85-92. U Siebie Barcelona wygrywała jeszcze wyżej bo 85-65 i 81-71. Jak widać zespół z Hiszpani ma jakiś klucz na rywali. Myślę że doświadczenie ale równieź umiejętności zdecydują, Barca wie że ten mecz jest ważny w walce o 1 miejsce dlatego będą chcieli go wygrać a handicap 3.5 nie jest wysoki a kurs zadowalający. Dodam że Barcelona w Hiszpańskiej ACB zajmuje miejsce za Realem ale np. w meczu w Madrycie uległa nie znacznie bo tylko 4 pkt a Maccabi w Madrycie wysoko.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Unics Kazań-EA7 Emporio Armani
Typ: 1 Kurs: 1,3 Bwin
Olympiacos - Efes Istambuł
Typ:1 Kurs: 1,45 Bwin
Real Madryt-Bizkaia Bilbao
Typ:1 Kurs: 1,25 Bwin
AKO 2,36
Porażka Armani ze względu na bardzo słabą grę jaką pokazują w ostatnich spotkaniach. Unics z bardzo dobrej strony pokazał się w Atenach przeciwko konieczynkom.
Olympiakos Pireus u siebie na 6 spotkań wygrał 5 a jedyna porażka z prawdopodobnie najlepszą ekipą w Europie CSKA Moskwa.
Real Madryt po nieoczekiwanej wpadce z Sieną już nie może pozwolić sobie na utratę pkt-ów jeśli myśli o awansie do finał 4. Bilbao to drużyna grająca w kratkę. Uważam, że Real wygra a zdecyduje o tym skuteczność rzutów za 3 jaką Real Madryt ma dość dobrą ( w całych rozgrywkach 96/252 - 38,1%).
Proszę o odniesienie się do tych 3 spotkań ponieważ chcę zagrać te 3 spotkania za dość dużą kasę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fenerbahce Ulker-Panahinaikos -3,5
1,75
bet365


W tym mczu moim zdaniem Ulker ma szanse jedynie dzieki własnej hali i wiadomej &quot;sympatii&quot; Turków do Greków. Jednak goście to zbyt doświadczona druzna. Ni wypada im dzisiaj sobie pozwolic na porazke, bo troche skomplikuje to ich sytuacje po ostatniej wpadce z Unicsem. Nie wyobrazam sobie final 8 a potem 4 bez koniczynek. Ulker nie ma gracza takiego jak Diamantidis, który potrafiłby dodac błysku i zrobic roznice. Mają dośc wyrównany ale słabszy skład, mniej doświadczony. W zasadzie do tej poryUlker w dwunastu spotkaniach tego sezonu nie grał z tak potencjalnie silną ekipą. Z grupy wyszli wyrównanej ale słabej, w zasadzie dzięki szczęsliwym splotom okoliczności. Jezeli Panata jeszcze mysli o pierwszym miejscu w grupie i uniknieciupotem prawdopodobnej gry z Barcą lub CSKA to musi wygrac.Mysle, ze dzisiaj Diamantidis i Batiste sobie pohasają i wywioza wazne zwyciestwo.
 
mcbart 13

mcbart

Użytkownik
CSKA Moscow - GS Medical Park
CSKA - 23,5
Kurs 2,8
Bukmacher: Bet365
CSKA kontynuuje passę 12 kolejnych zwycięstw w Eurolidze.
Dzisiaj nie będzie inaczej i spotkanie wygrają. Pytanie tylko w jakim stosunku..
Moim zdaniem będziemy świadkami pogromu. Dlaczego?
Wiadomą sprawą jest to, że CSKA u siebie gra jak z nut czego przykładem może być objazd Anadolu u siebie, które na pewno prezentuje wyższy poziom niż Galata. Z drugiej strony Galata jest poprostu słaba na wyjazdach.
Przykłady rodem z Euroligi:
Siena - Galata 103-77
Barcelona - Galata 79-50
Unics - Galata 72-61

Jestem przekonany, że CSKA nie przegra żadnej z kwart. Wnioskuję to z obserwacji w meczu z Oly. Oly sypało trójkami jak z rękawa w pierwszej połowie. Skuteczność za trzy oscylowała w kosmicznych granicach. Mimo to odjechali CSKA zaledwie na 4 punkty. CSKA wyszło w drugiej połowie skoncentrowane i zmłuciło Oly jak chcieli.
Kirilenko, Khryapa, Teodosic, Krstic, Gordon, Shved.. Sama ławka CSKA dałaby radę powalczyć w Eurolidze.
Zbyt duża kasa jest włożona w ten zespół, dlatego właściciele będą oczekiwać i oczekują wyników.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
koszykowka euroliga 20-45 2.02.2012
Unicaja - Siena
typ; -8.5 pkt Siena
3.40
Bet365
analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej kolejki fazy grupowej top16 euroligi Unicaja Malaga na wlasnym parkiecie podejmie druzyne montepaschi siena. Po dwoch kolejkach sytuacja obydwu druzyn jest zgola odmienna. Druzyna Hiszpanska - Unicaja Malaga ma na swoim koncie dwie porazki. W pierwszym spotkaniu ulegli oni na wlasnym parkiecie Realowi, w drugim na wyjezdzie druzynie Bilbao Basket. Mistrzowie Wloch - Montepaschi Siena wygrali jak do tej pory dwa spotkania. Pokonali u siebie Bilbao roznica 14 punktow i na wyjezdzie Real Madryt dziewietnastoma punktami. Unicaja znajduje sie ostatnimi czasy w bardzo slabej dyspozycji. Wlacznie ze spotkaniami w Eurolidze zawodnicy z Malagi mają na swoim koncie cztery porazki z rzedu. W lidze przegrywali oni z takimi druzynami jak Manresa i Gran Canaria. Koszykarze Sieny oszczedzali sily na to spotkanie podczas ostatniego meczu ligowego. Montepaschi chce dzisiejszym zwyciestwem przyblizyc sie do awansu do kolejnej rundy. Biorac pod uwage slabsza dyspozycje, goscie sa wyraznym faworytem dzisiejszego spotkania.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Bizkaia Bilbao Basket - Real Madryt
Bizkaia Bilbao Basket
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
3 starcie obu ekip w przeciągu tygodnia czasu. Jak do tej pory 1:1 co uważam za bardzo dobry wynik ekipy z Bilbao, biorąc pod uwagę, iż dwa spotkania rozgrywane były w Madrycie. W Eurolidze 89-73 dla Królewskich zaś w lidze 90:93 dla gości. Uważam, że drużyna Bilbao ma realne szanse na zajęcie 2 miejsca w grupie co za tym idzie awansowanie do kolejnej rundy i najważniejsze będzie spotkanie u siebie z Realem. Drużyna z Bilbao podbudowana zwycięstwem w lidze pokona ponownie Real Madryt rewanżując się za sromotną porażkę 16-oma pkt w meczu 3 kolejki Euroligi. W tym sezonie dość sporo meczy stawiałem z udziałem ekipy Bizkai Bilbao Basket i muszę przyznać, że prawie wszystkie typy okazywały się trafione. Więc uważam, że zwycięstwo gospodarzy stanie się faktem.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Przychylam sie do typu kolegi wyzej.Moze jednak dam +3,5 lub 5,5 dla Bilbao. Dla nich to mecz o wszystko.Jak wygraja to zownaja sie z Realem a ten pojedzie w 5kolejce do Sieny.Bilba wtedy zagra z Malaga i ma duze szanse na wygrana.A jezeli Siena pokona Real to przyjedzie w ost.kolejce do Bilbao byc moze rezerwami i wtedy awans dla Basków badzo badzo mozliwy. To jest ciekawa ekipa, z doswiadczonym igraczami, co wazne z takimi jak Grimau, ktory gral w Barcelonie i wiadomo jak kocha Real.Sa tez gracze, jak Fischer, korzy grali w Realu i pzeciwko niemu chcą grac jak najlpiej.

Mysle, ze mecz Efes-Oly tez powinien byc wyrownany i jakis plusik dla gosci bym tu ryzykował
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Anadolu Efes Istambuł-Olympiacos Piraeus

Obie drużyna z bilansem 1-2,ale to Oly jest drugi w tabeli grupy E a Efes czwarty.Te drużyny spotkał się tydzień temu w Grecji,gdzie gospodarze wygrali aż 83-65.Dzisiaj upatruje jednak zwycięstwa Efesu,który z pewnością będzie mieć przewage własnego parkietu.Olympiacos w domu a away to nieco inna ekipa.Drużyna z Grecji sporo traci na wartości grając na parkiecie rywala,w dodatku Turcja to gorący i ciężki teren o czym Oly przekonało się niedawno ulegając po dogrywce Galatasaray.Efes chcąc awansować musi ten mecz wygrać,wątpie by goście z Pireusu dali radę pokonać gospodarzy,skoro nie dali rady Galacie.Oczywiście mecz meczowi nie równy,ale dla mnie gospodarze dzisiejszego spotkania wygrają to spotkanie a kurs nawet,nawet ;)

Efes 1,50 6/10 ⛔⛔

Warto chyba też spróbować Milano,ale to już cięższy mecz.Włosi jeśli marzą o awansie muszą ten mecz wygrać a Kazan wg mnie jak wczoraj Khimki nie podejdzie do tego spotkania mocno skoncentrowany.Dodatkowo ta niedzielna porażka Kazania z Triumphem away aż 10-punktami nie wygląda optymistycznie,Włosi zaś ograli na wyjeździe mocny u siebie Virtus aż 12-punktami ;)


Efes zawiódł,Milano wygrało,którego nie stawiałem...
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wynikow z ligi rosyjskiej nie mozna brac do konca za cos miarodajnego.Tam czesto idzie mocne odpuszczanie bo w koncu ekipa taka jak Unics gra w rzech waznych rozgrywkach. W Rosji liga sie zaczyna dopiero podczas PO, wczesniej to takie ganianie w kotka i myszke miedzy CSKA,Unicsem,Khimki a reszta.Skoro Unics wywiozl wygraną z najgoretszej hali w Europie po Partizanie to moze to spokojnie zrobic z chimerycznym Milano.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wynikow z ligi rosyjskiej nie mozna brac do konca za cos miarodajnego.Tam czesto idzie mocne odpuszczanie bo w koncu ekipa taka jak Unics gra w rzech waznych rozgrywkach. W Rosji liga sie zaczyna dopiero podczas PO, wczesniej to takie ganianie w kotka i myszke miedzy CSKA,Unicsem,Khimki a reszta.Skoro Unics wywiozl wygraną z najgoretszej hali w Europie po Partizanie to moze to spokojnie zrobic z chimerycznym Milano.
Osobiście tego meczu nie gram,wiem,że Unics jak się zepnie to ten mecz spotkanie spokojnie wygra.Khimki też mogło to zrobić a przegrali i to dość mocno.Wiem nie ma co porównywać obu pucharów itp.,ale tutaj chodzi o podejście rosyjskich ekip (z bilansem 3-0) do tych meczy.Milano ostatnio pokazało się z dobrej strony wygrywając z Virtusem na ich terenie (tam nawet poległa Siena) więc coś tam grają.Kazan jest bardzo mocny w tym sezonie,ale czym im tak zależy na tym zwycięstwie?Szczerze wątpie,jeszcze raz podkreślam,że nie gram nic w tym spotkaniu,ale jakbym miał grać to poszłoby w stronę gospodarzy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom