>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar UEFA - faza grupowa - 4 kolejka

Status
Zamknięty.
lukashplo 0

lukashplo

Użytkownik
Moja analiza

Alkmaar - Everton 2
moim zdaniem Everton wygra ten mecz zwłaszcza że jest w świetnej formie, pokazał to wygrywając 2 razy z rzędu na wyjeździe z West Hamem.

Atletico - Panathinaikos 1
Atletico powinno sobie poradzić na Vicente Calderon z ekipą grecką, której dość ciężko idzie na wyjazdach, gdy nie mają za sobą tysięcy fanatycznych kibiców greckich. Ponadto Atletico chce walczyć dalej w europejskich pucharach i zająć 1 miejsce w grupie gdzie mogą trafić na słabszego przeciwnika w fazie pucharowej.

Milan -Catania x2
Czemu aż tak odważny typ? Catania w bardzo dobrej formie, ale to nie jest najważniejsze. Ważniejsza w tym meczu jest mentalność mediolańczyków którzy po ostatnim sukcesie w niedziele w Klubowych Mistrzostwych Świata mogą czuć się nieco zmeczeni. Zresztą w głowie im bardziej niedzielne derby Mediolanu niż walka w pucharze włoch. Porównując Puchar Włoch do Serie A można powiedzieć że Milan jeszcze u siebie nie wygrał i myślę że i tym razem nie wygra ????

Larissa - Nurnberg 2
Nurnberg aby awansować musi pokonać na wyjeździe mocno przeciętną Larisse. Wiadomo że Norymberga słabo radzi sobie w meczach wyjazdowych, ale mają nóż na gardle - muszą to wygrać. Liczę na to że mocno się zmotywują i wygrają, bo umiejętnościami na pewno górują nad Larissą


NO ŁADNIE WSZYSTKIE TYPY NA PLUS :spokodfhgfh:
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Widze że Grono osób dawało na HSV czystą 1, a tu śmierdziało na kilometr remisikiem ???? obie drużyny nie miały o co grac, i stąd tez ten wynik. Na poczatku tego tematu kilku userów typowało odważnie czystą 2 na everton, odważnie ale i po przemyśleniu sytuacji. Anglicy wygrali 3:2 i kurs ponad 4 zł wszedł ???? Szkoda bo ja tylko X2 dałem kurs 2.01 . nop ale wazne ze kupon wszedł ???? Ja osobiscie wytypowałem też że wygra Villareal kurs 3.0 no i dobrze myślałem wynik 1:2 dla submarines ???? Także udany dzien był z P UEFA ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom