>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tzn teoretycznie mówi się tak, że wpłacać można od osoby trzeciej a wypłacać można tylko na swoje konto. Lecz żeby być pewnym w praktyce podbij do nich na czat, codziennie od 10:00 jak dobrze pamiętam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czasami tak, czasami sami siebie w trąbę zrobią. Widziałem już tysiące takich pytań i odpowiedzi u nas, więc jednoznacznie nie mogę zapewnić etc ;)
Podbij na czat, niestety tylko taki banał mogę Ci polecić.
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
tak, chodzi mi o to, że już mam konto na betclicu i czy druga osoba mogłaby zalozyc konto nie na tym samym ip ale np u sąsiada jednak z tym samym adresem i czy to nie jest problemem?
 
kusiustar 6

kusiustar

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny... osoby trzecie. Hmm w bahu takie coś zakończyło się u mnie banem.
Nie ryzykowałbym raczej, wolałbym wpłacić przelewem bankowym np na poczcie lub w banku.
 
P 0

perla-20962

Użytkownik
Pisałem do supportu i napisali mi że można wpłacić pieniądze z czyjegoś konta.
Jest taki problem. Kumpel chce wypłacić kasę z betclica, lecz z tego co czytałem to przelew powinien zostać zlecony na to samo konto z którego dokonany został depozyt, czyli w tym przypadku na moje konto, lecz napisał do mnie że jak wchodzi w wypłatę środków przelewem to w &quot; Nazwisko posiadacza rachunku&quot; i &quot;Adres odbiorcy&quot; są jego dane i nie może zmienić na moje. Co ma zrobić w takim przypadku, wypłacić na swoje konto? Niby pisał do suportu i napisali mu że Te dane nie przeszkadzaja w zrealizowaniu wyplaty na konto bankowe kolegi ale ja jednak mam wątpliwości czy nie wynikną z tego jakieś problemy. Miał ktoś podobny problem?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Pisałem do supportu i napisali mi że można wpłacić pieniądze z czyjegoś konta.
Jest taki problem. Kumpel chce wypłacić kasę z betclica, lecz z tego co czytałem to przelew powinien zostać zlecony na to samo konto z którego dokonany został depozyt, czyli w tym przypadku na moje konto, lecz napisał do mnie że jak wchodzi w wypłatę środków przelewem to w &quot; Nazwisko posiadacza rachunku&quot; i &quot;Adres odbiorcy&quot; są jego dane i nie może zmienić na moje. Co ma zrobić w takim przypadku, wypłacić na swoje konto? Niby pisał do suportu i napisali mu że Te dane nie przeszkadzaja w zrealizowaniu wyplaty na konto bankowe kolegi ale ja jednak mam wątpliwości czy nie wynikną z tego jakieś problemy. Miał ktoś podobny problem?
Ja wpłacałem ze swojego konta bankowego na betclica kolegi i on potem zlecił wypłatę na moje konto i nie było żadnych problemów ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A czy w Betclic pojawiają się jakieś problemy z weryfikacją i wypłatami??
Jeżeli wpisałeś wszystkie dane poprawnie to jakie problemy mają się pojawiać ? Przesyłasz odpowiednie skany dokumentów tylko i czekasz na weryfikacje jeżeli Cię o takową poproszą.
Chyba, że masz coś na sumieniu to wtedy owszem problemy mogą się pojawić .
Pzdr ;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
A czy w Betclic pojawiają się jakieś problemy z weryfikacją i wypłatami??
Ja osobiście nie miałem. Skan dokumentów wysłałem jednego dnia wieczorem, na drugi dzień dostałem wiadomość, że już jest po weryfikacji. Pozytywnej oczywiście. A co do samych wypłat to mnie zaskoczyli bardzo pozytywnie. Pierwsza trwała niespełna dzień. Kolejne kilka godzin, mimo iż wyczytałem, że może to trwać kilka dni roboczych. Także ode mnie duży ✅
 
radoslavv 0

radoslavv

Użytkownik
Czy ktoś wpłacał pieniądze na czyjeś inne konto ze swojego konta bankowego? Babka na czacie powiedziała, że niby nie można, ale z tego co piszecie w praktyce jest inaczej? Jeśli wejdę na swoje konto na betclicu i przez bank browsera zrobie przelew z innego konta to to nie przejdzie?
 
Do góry Bottom