>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Aktualne bilanse po dwóch dniach także dodane do drabinki i w pierwszym poście tematu na jutro. Posprawdzajcie czy wszystko się zgadza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze że linia handi do przerwy w meczu Chorwatów została wystawiona błędnie bo skoro na cały mecz mamy -3 to do HT nie może byc +1,5 ???? . Zatem ci co podali ten typ mają za niego zwrot albo podają typ zastępczy.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Robią cos z serwerami tylko nie wiadomo ile to potrwa strona miala dzialac o 8.30 jak widac nie dziala, mozna by bylo podawac dzis z samego Tobetu do konkursu
mam jeszcze pytanie do kolegow moderatorow czy mozna wstawiac do konkursu spotkania z kursami z sportingbet poprzez strony typu oddsportal.com bo widze goscie wpisują typy piszą ze kursy ze sportingbet a jak wiadomo strona nie dziala
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Strona już działa. Nie widzę sensu w karaniu za branie kursów z oddsportalu bo co by nie mówić była to sytuacja wyjątkowa. Także żadnych minusów nie będzie. Natomiast będą zwroty za typ na Chorwację +1,5 HT mimo że ciągle taki zakład widnieje w ofercie sb...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Natomiast będą zwroty za typ na Chorwację +1,5 HT mimo że ciągle taki zakład widnieje w ofercie SB...
A skąd wiemy, że Sportingbet zrobi zwroty za ten zakład ? Własne zasady rozliczania ustalamy ?:razz: (chyba, że już zrobił, bo nie wiem;))
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069.html#post2652690
nie ✅⛔500, tylko ⛔500, choć 1.opcja byłaby lepsza. Sorry za emotikoneczkę (emotikonową literówkę;))

//Nie wiem jak sb do tego podejdzie ale ja daje zwroty ;). Skoro to jest zabawa to róbmy to uczciwie.
Poprawione.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Strona już działa. Nie widzę sensu w karaniu za branie kursów z oddsportalu bo co by nie mówić była to sytuacja wyjątkowa. Także żadnych minusów nie będzie. Natomiast będą zwroty za typ na Chorwację +1,5 HT mimo że ciągle taki zakład widnieje w ofercie sb...
No ja bym chętnie zmienił typ na plusowe handi do połowy dla Norwegów, tyle że takowego ciągle nie ma...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No ja bym chętnie zmienił typ na plusowe handi do połowy dla Norwegów, tyle że takowego ciągle nie ma...
Ty to nic nie zmieniaj tylko już nie podawaj typó bo zostałeś zdyskwalifikowany. Koniec dyskusji
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Jeśli przeciwnik podał typ na powyżej 56,5 bramek to rozumiem, że można podać w tym samym meczu typ na poniżej 57,5 goli?


//Jasne że tak
.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Zatem można typować przeciwstawnie do rywala, nie można typować w tę samą stronę (on dał FT, ja dam HT -2, on dał X ja dam XHT- tak nie wolno)
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069-2.html#post2652920
czyli przeciwnik w 1szym typie dostaje -?
to moje typy:
http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-32-20-01-a-71069.html#post2651940

druga sprawa, prosze o dopisanie typu zastepczego za Chorwacje:
Hiszpania -1,5 (do przerwy) v Rosja 1,85 SB
 
Do góry Bottom