>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

G 35

gesio

Użytkownik
jak jeden gracz w parze poda typ na zwyciestwo a drugi gracz zatypuje typ na ta sama druzyne tyle ze do przerwy, to moze tak byc?
nie
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
11. bukszpanns - madizks
madizks o ile się nie mylę podał dwa typy niezgodne: ja dałem Serbia - Dania, na danię FT , natomiast on podał Dania HT . A tutaj wyżej widzę iż tak nie można, następnie ja dałem Polska - Słowacja (Polska -1,5) a on podał Polska 1 po prostu. Co do tego pewności już nie mam, ale wydają mi się to bardziej ksero typy żeby utrzymać przewagę, mam rację? Proszę o odpowiedź ????
Nie ma opcji edycj, więc link daję tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-64-17-01-a-70914-2.html
Proszę scalić oba posty jeśli jest taka możliwość ????

//Poprawiłem wszystko.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Dzień trzeci podliczony. Bilanse podliczone, zaraz będą edytowane w odpowiednim temacie. Póki co na szybko zaznaczę pogrubiając kto awansował z danej pary żeby móc najszybciej jak to możliwe założyć temat na jutro. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Proponuje przy następnych konkursach przeprowadzać test z regulaminu bo nie dość że nadal powtarzane są błędy z wyborem buka to jeszcze niektorzy nie wiedzą co to znaczy minimalny kurs.
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
11. bukszpanns - madizks
madizks o ile się nie mylę podał dwa typy niezgodne: ja dałem Serbia - Dania, na danię FT , natomiast on podał Dania HT . A tutaj wyżej widzę iż tak nie można, następnie ja dałem Polska - Słowacja (Polska -1,5) a on podał Polska 1 po prostu. Co do tego pewności już nie mam, ale wydają mi się to bardziej ksero typy żeby utrzymać przewagę, mam rację? Proszę o odpowiedź ????
Nie ma opcji edycj, więc link daję tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f364/trzeci-dzien-1-64-17-01-a-70914-2.html
Proszę scalić oba posty jeśli jest taka możliwość ????

//Poprawiłem wszystko.
Widzę że co niektórzy chcą załatwiać sytuację przy zielonym stoliku, by za wszelką cenę awansować dalej.
Jakie typy są powtórzone??? Czy tutaj jest FH czy HT
Mój przeciwnik podał:
1. Serbia - Dania | Dania @ 1.8 Sportingbet ⛔100
A ja:
2. Serbia - Dania Dania -0,5 Dania HT 1.9 Sportingbet ⛔100 typ powtórzony

Nie rozumie dlaczego typ powtórzony. Ja dałem że dania wygra do połowy, a przeciwnik że wygra całe spotkanie i jak pokazują wyniki rozbieżność jest, ktoś myśli inaczej. A ja typowałem że dania wygra conajmniej 1 bramka do połowy a nie całego spotkania. wynik calego spotkania mnie nie obchodził, bo już nie mogłem tego zagrać bo już było nie dostępne ja wyżej widać.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Widzę że co niektórzy chcą załatwiać sytuację przy zielonym stoliku, by za wszelką cenę awansować dalej.
Jakie typy są powtórzone??? Czy tutaj jest FH czy HT
Mój przeciwnik podał:
1. Serbia - Dania | Dania @ 1.8 Sportingbet ⛔100
A ja:
2. Serbia - Dania Dania -0,5 Dania HT 1.9 Sportingbet ⛔100 typ powtórzony

Nie rozumie dlaczego typ powtórzony. Ja dałem że dania wygra do połowy, a przeciwnik że wygra całe spotkanie i jak pokazują wyniki rozbieżność jest, ktoś myśli inaczej. A ja typowałem że dania wygra conajmniej 1 bramka do połowy a nie całego spotkania. wynik calego spotkania mnie nie obchodził, bo już nie mogłem tego zagrać bo już było nie dostępne ja wyżej widać.
Było to już wałkowane wcześniej, odsyłam tutaj.

Rywal dał FT, Ty się zabezpieczyłeś typem do przerwy. Dla mnie to pójście po najmniejszej linii oporu. W dodatku miałeś to wyjaśnione parę razy w tym wątku. Decyzji nie zmienię.

W 1/32 podobnie jak poprzednio brak typów przez 2 kolejne dni to automatyczna dyskwalifikacja i awans rywala.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Żeby nikt nie typował niskich kursów, bo rywal miał -300 a ja +200 po 1/64, to powiem, że w 1/32 liczą się tylko dni 4-6, 1-3 akurat w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia, choć oczywiście liczy się w klasyfikacji generalnej.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Nie podałem buka przez pomyłke...ok zgodze sie z tym że dostałem -100 za typ na mecz Francja VS Rosja... bo juz trwa... ale dlaczego dostałem po - 100 za dwa kolejne mecze, skoro jeszcze nie trwają a ja teraz zgłaszam pomyłkę? Prosze o zmiane typów na:

I dzień 1/32 18.01.2012 28. levy42 - czilout
Islandia - Norwegia - 1 @1.40 Sportingbet
Hiszpania(-2.5) - Węgry - 1 @1.68 Tobet
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Nie podałem buka przez pomyłke...ok zgodze sie z tym że dostałem -100 za typ na mecz Francja VS Rosja... bo juz trwa... ale dlaczego dostałem po - 100 za dwa kolejne mecze, skoro jeszcze nie trwają a ja teraz zgłaszam pomyłkę?
W pierwszym poście tematu masz wyjaśnione co i jak.
Przypominam, że ten etap rozpoczynamy od nowa. Bilanse uzyskane w 1/64 są istotne w razie awansu do TOP16. Tę fazę każdy zaczyna od zera. Co do możliwości edytowania postów nic się nie zmienia - każdą zgłoszoną do 1 godziny po oddaniu typów prośbę rozpatrzymy pozytywnie. Później będą już minusy.
Wkleiłem jeszcze raz co by nie było wątpliwości. Nic nie zamierzam zmieniac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom