>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Z tematu z zapisami zostały usunięte osoby skrajnie łamiące punkt drugi regulaminu, prosimy o ponowne niezgłaszanie się.
Dziękujemy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Punkt 6. wygląda w tej chwili inaczej niż pierwotnie:
6. Każdy użytkownik chętny do udziału musi to potwierdzić wpisem w specjalnym temacie &quot;Zapisy&quot; w dziale konkursowym, w którym również znajdzie się akceptacja regulaminu i zasad konkursu. Zapisy do konkursu kończą się z momentem rozpoczęcia się pierwszego meczu na mistrzostwach, czyli 15. stycznia 2012, o godzinie 17:19. Do wtedy też należy podać typy długoterminowe :!:
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Proszę o wykreślenie mnie z listy konkursowej. Niestety właśnie się dowiedziałem że nie będę w stanie wziąć udziału. Dziękuje i pozdrawiam
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Rzecz jasna typy długoterminowe osób usuniętych z konkursu nie będą brane pod uwagę bądź usuwane. Także jeśli ktoś nie widzi swojego nicku w zapisach może się nie trudzić. Ale dodam od razu że usuwane były tylko osoby skrajnie naruszające regulamin po to aby sprawniej przeprowadzić losowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Mój post nr 32 w typach długoterminowych. Wkradł się mały chochlik. Kilku zawodników pojawiło się w jednej linii. Jesli to mozliwe proszę modów o oddzielenie kolejnych zawodników aby schemat był zgodny z podanym.
Jest :
Luc AbaloIgor VoriNikola KarabatićFilip Jicha
A powino być:
Luc Abalo
Igor Vori
Nikola Karabatić
Filip Jicha

Sorry za problem.Pozdrawiam
//unic
Zrobione.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W temacie z drabinką zostały ujawnione wyniki przeprowadzonego dzisiaj losowania. Jutro w godzinach porannych zostanie utworzony temat na pierwszy dzień mistrzostw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Otwieram temat na pierwszy dzień ME.
Pozdrawiam pierwszą osobę, która podała na lewym skrzydle Jerome&#39;a oraz osoby dające tam Landina.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Albo nie widzę, albo nie ma tego, czy można typować analogiczne : przeciwnik ma np. 1, to czy można hand -1.5 ?
Bo przeciwstawne chyba można ? On ma 1, ja mogę 2 lub handicap na 2 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Albo nie widzę, albo nie ma tego, czy można typować analogiczne : przeciwnik ma np. 1, to czy można hand -1.5 ?
Generalnie powinno być to logiczne, aczkolwiek jest też w tym moja czy innych wina, że przy pisaniu/sprawdzaniu regulaminu nie podano, doprecyzowano tego.
Zatem można typować przeciwstawnie do rywala, nie można typować w tę samą stronę (on dał FT, ja dam HT -2, on dał X ja dam XHT- tak nie wolno)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Właśnie czytałem regulamin na nowo ale jakoś nie doczytałem się albo nie ma tej kwestii, o którą się teraz zapytam. Co będzie jeśli ktoś danego dnia nie typuję, bo np. zapomniał albo mu się nie chciało? Dostaję jakieś minusowe punkty czy jak?
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Wobec tylu próśb o poprawę postów napiszę jak będziemy ostatecznie te kwestie rozwiązywać. Mimo że w pierwszym poście tematu z typami na dzisiaj macie czarno na białym że poprawiamy prośby w ciągu 5 min od wysłania posta to po konsultacji z adqs uznaliśmy że pierwszego dnia pójdziemy wam na rękę i wydłużymy ten czas max do godziny. Niestety wszelkie późniejsze prośby o zmianę będą rozliczane jako minus.
Jeszcze raz apel o sprawdzenie co wysyłacie by uniknąć podobnych sytuacji :!:
Edit:
Właśnie czytałem regulamin na nowo ale jakoś nie doczytałem się albo nie ma tej kwestii, o którą się teraz zapytam. Co będzie jeśli ktoś danego dnia nie typuję, bo np. zapomniał albo mu się nie chciało? Dostaję jakieś minusowe punkty czy jak?
Regulamin w tym względzie precyzuje:
Podajemy 2 lub 3 zdarzenia dziennie, w zależności od własnych chęci
Minimalna ilość typowanych zdarzeń dziennie to 2 a zatem w przypadku braku typów danego dnia mamy ⛔200 do klasyfikacji.
 
Do góry Bottom