>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakończenie miesiąca listopad

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kolejny miesiąc typerskich zmagań za nami.
Poniżej lista 6 najlepszych graczy w miesiącu listopad:

1 Gusto 62
2 Hewitt 60
3 roan79 58
4 rjastrzab 58
5 mc11 57
6 homer1982 57
Proszę o jak najszybsze dostarczenie danych z bukmachera bwin tj. login, nr referencyjny,imię i nazwisko, login w konkursie, wygraną sumę, oraz miejsce w konkursie.
Na dane czekam do czwartku włącznie! Po tym czasie nagrody przepadają.
Osoby, które nie podały danych z poprzedniego miesiąca również mają czas do czwartku.
Gratuluję wszystkim osobą, którym udało się wygrać chodź 50zł. Dziękuję za wspólną zabawę. Wkrótce kolejne konkursy. Zapraszam także do aktywnego uczestnictwa w innej lidze typerów, bukmachera Expekt.
Pozdrawiam
 
S 0

stempel

Użytkownik
A nagrody w końcowej klasyfikacji będą wypłacane?
W końcowej chyba nie, ale w Twoim przypadku Rafaello coś jest nie tak. Bo jak patrzę, to Ty w październiku miałeś 57 pkt, teraz masz 122, co oznacza, że w listopadzie zdobyłeś 65, a tymczasem w klasyfikacji na miesiąc listopad masz wpisane, że zdobyłeś 55 punktów. Nie wiem, może coś źle zauważyłem, ale jak dla mnie, powinieneś być zwycięzcą listopada.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziś otrzymałem informację, że e-mail został dostarczony i odczytany przez odpowiednie osoby w bwin.com.
Na nagrody jednak będziecie musieli do jutra lub soboty, ponieważ nie wszyscy podali poprawne dane, więc trzeba się liczyć z tym, że niektórzy bonusu nie otrzymają na konto.
Pozdrawiam
 
F 0

fredy

Użytkownik
Dziś otrzymałem informację, że e-mail został dostarczony i odczytany przez odpowiednie osoby w bwin.com.
Na nagrody jednak będziecie musieli do jutra lub soboty, ponieważ nie wszyscy podali poprawne dane, więc trzeba się liczyć z tym, że niektórzy bonusu nie otrzymają na konto.
Pozdrawiam
Mowa tylko nagrodach dla najlepszych w listopadzie, czy także za &quot;generalkę&quot;?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Z tego co było napisane to nie ma nagród za końćową klasyfikację gdyz liga typerów była podzielona na 2 częsci-dwa miesiące.

Hmm, dzisiaj kasy nie ma, ciekawe czy do soboty będzie..... :-|
 
Do góry Bottom