>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 06.12.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Dortmund - Marsylia
Typ : Under 32.5 fauli.
Kurs : 1.85
Buk : Expekt
Analiza : Witam już po raz szósty w ten grudniowy mikołajkowy wieczór. Dziś kolejny typ z serii &#39;Under-Fauls&#39;. Wczoraj pięknie wszedł under w meczu Liverpool - Fulham. Tak powiem szczerze ... zaczynam się zastanawiać kto ustala te kursy w Expek&#39;cie. Wczoraj wydawała mi się linia 25.5 aż za nad to wysoka, a dziś 32.5 ? Troszkę dziwne. Przypomnę że wczoraj w meczu Liverpoolu popełniono 21 przewinień. Dziś również nie widzę żadnych argumentów na to że w meczu Dortmundu z Marsylią padnie over faul &#39; owy. 32 przewinień ... Łatwo policzyć, wg. bukmacherów faule będą popełniane co nie całe 3 minuty ? Na prawdę nie wydaje mi się. Tak zajrzałem do statystyk i sami oceńcie to co tam znalazłem. Wynik przedstawia faule.
Marsylia 10-7 Dortmund
Marsylia 14-13 Arsenal
Arsenal 12-11 Marsylia

Marsylia 14-19 Olympiakos
Olympiakos 11-13 Dortmund
Dortmund 17-19 Olympiakos
Arsenal 12-21 Dortmund

Sami widzicie. Dość duża linia. 20:45. Polecam
✅85
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, liga mistrzow
spotkanie: Porto- Zenit
typ : porto wygra a w meczu under 3,5
kurs 2,35
bwin
analiza:
przed nami decydujace rozstrzygniecia w pilkarskiej lidze mistrzow. bardzo ciekawie zrobilo sie w grupie G gdzie dopiero bezposredni pojedynek pomiedzy Fc porto a Zenitem wyloni ekipe ktora obok cypryjskiego Apoelu awansuje do kolejnej fazy rozgrywek. w nieco lepszej sytuacji druzyna rosyjska bowiem ich premiuje nie tylko wygrana lecz takze remis. Porto odnioslo ostatnio wygrana ligowa nad braga 3-2, natomiast w lidze mistrzow wywiozlo cenne punkty z doniecka wygrywajac 2-0. stawiam dzis na ekipe gospodarzy a pewnosci w typie dodaje mi fakt iz z Rosji do Portugalii jest sporo kilometrow i mimo iz w Zenicie graja doswiadczeni pilkarze to podroz ta na swoj sposob napewno odczuja. nie wyobrazam sobie kolejnej rundy bez Porto. typuje wygrana gospodarzy i under 3,5
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna English Conference
Spotkanie - Kettering - Darlington
Typ - pierwsza polowa gole / powyżej 2,5
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza ;
Kursy lecą na łeb na szyję jak już tu jeden z uczestników tej naszej zabawy wspomniał drużyna gospodarzy rozsypana na częsci pierwsze trener nie ma za bardzo kogo wystawić na to spotkanie , ta sytuacja zaczęła się już wczesniej bo od 7 kolejek Kettering zremisował zaledwie 2 spotkania a ostatnie 3 to porażki i to coraz większą różnicą bramek zaczęło sie od 1:2 u siebie z Grimsby , póżniej wyjazd i 3;0 z Fleetwood no i ostatni mecz wspomniany już przez kolegi 7:0 z York . Teraz przeciwnik może nie z najwyższej półki bo 13 w tabeli Darlington ale zespół gosci wygrywał już w tym sezonie na wyjeżdzie fakt że tylko 3 zwycięswa ale wyniki to 3:1 z Ebbsfleet czy 4:3 z Stockport czyli trochę tych bramek ustrzelił no a dzis z rozbitym Kettering uważam że do przerwy goscie zdołają strzelić ze 3 gole . Zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
A 519

ajjj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Genk - Leverkusen
Typ: X/X (HT/FT)
Kurs: 5,40
Bukmacher: Tobet

Ostatnia druzyna grupy E podejmuje lidera. W pierwszym ich meczu druzyna Leverkusen wygrala 2:0. Genk w fazie grupowej na swoim stadionie zremisowal oba mecze (z Chelsea 1:1, z Valencia 0:0). Gosciom do awansu wystarczy remis i nie beda podejmowac duzego ryzyka by koniecznie mecz wygrac. Zwlaszcza, ze w LM w fazie grupowej Bayer na wyjezdzie przegral oba spotkania. Dopoki w Londynie bedzie utrzymywal sie remis to Bayer nie bedzie stwarzal wielkiego zagrozenia pod bramka gospodarzy. Spodziewam sie nudnego meczu zakonczonego bezbramkowym remisem.
⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie - B.Dortmund - O.Marsylia
Typ - ile goli padnie w 1 połowie spotkania? więcej niż 2,5
Kurs - 5.25
Buk - Bwin
Analiza -
Być albo nie być moim zdaniem nie być no ale w sporcie jest wszystko możliwe Dortmund aby awansować dalej musi dzisiejszy mecz wygrać rożnicą przynajmniej 4 bramek to pierwszy warunek a drugi Arsenal musi wygrać na Olimpiakosie wystarczy 1:0 wydaje mi się to wszystko s/f aleeeeeeeee .
Dortmund w tych rozgrywkach spisuje się poniżej oczekiwań i zajmuje przed tą ostatnią kolejką ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem po 5 spotkaniach zaledwie 4 punktów i tylko z 4 bramkami zdobytymi przy 9 straconych . Dlatego aby przynajmniej nie dać plamy i awansować do Ligi Europejskiej musi to dzisiejsze spotkanie wygrać choćby skromnie 1:0 ale i w tym musi być spełniony ten wspomniany wyżej drugi warunek . Ojjjjj ciężko ale walczyć trzeba dlatego liczę na bardzo otwartą grę w ich wykonaniu bo nic gorszego już nie może ich spotkać i tak otwiera się też szansa na kontry zespołu gosci dlatego liczę na 2:1 do przerwy dla zespołu Lewandowskiego i spółka jak będzie to tylko gra zobaczymy . Pozdrawiam !
✅400
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Decydujaca kolejka Ligi kistrzow przed nami jedynym meczem w ktorym skusil bym sie na obstawienie jest dzisja AC Milan w Pilznie za 2.30, reszty jakos nie widze.
Proponuje raczej skupic sie na zdobyczach kartkowych w meczu Chelsea_Valencia i Porto-Zenith, Totale ustawione by sie moglo wydawac wysoko bo 5,5 ale to nic szcegolnego bo w tych spotkaniach kartki beda i to duzo.Ja osobiscie proponuje
Chelsea-Valencia czy bedzie w meczu czerwona kartka ?
TAK 3.00 unibet
Porto-Zenith czy bedzie w meczu czerwona kartka?
TAK 3.00 unibet
Polecam
Zły zapis, ⛔ 100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Conference
Spotkanie: Telford-York
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzis o godz 20:45 w ramach 24 kolejki Telford na własnym stadionie będzie podejmować York.
York w meczach wyjazdowych sa na miejscu 6 strzelonych 21 straconych 12 zdobytych 19 punktów bilans (5-4-2) W ostatnim spotkaniu York podejmował u siebie Kattering i rozbili przeciwnika 7:0. York zajmuje obecnie 4 miejsce do lidera traca 4 punkty zdobyli do tej pory 43 punkty strzelajac 49 tracac 22 bilans (12-7-4)
W meczach u siebie Telford zdobyli 15 punktów strzelonych 10 straconych 12 bilans (4-3-4) W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie z ostatnim miejscem w tabeli i przegrali to spotkanie 3:1. Telford zajmuje 17 miejsce strzelonych 24 straconych 32 bilans (5-8-10) Mysle ze York wygra to spotkanie i bedzie walczył do samego konca o jak najlepsza pozcyje w lidze.
Pozdrawiam ????
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Chelsea-Valencia
Typ: Valencia nie strzeli
Kurs: 2.30
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Spotkanie o awans, spotkanie,które nie powinno mieć miejsca... wystarczyło aby Chelsea ograła Genk i byłoby po problemie ale nie jest i dlatego dziś czeka nas ciekawe spotkanie... moim zdaniem spotkanie,które wskaże na Chelsea jako kolejnego angielskiego przedstawiciela w LM.
Chelsea do awansu wystarczy jedno, Valencia nie może strzelić i moim zdaniem na tym się skupią, gdyż wynik 0-0 premiuje ekipę The Blues.
Chelsea skazana na stratę gola w meczu z NU, pokazała,że każda ekipa może wyjść z kryzysu. Boas nie dopuszcza takiej myśli, Drogba nawołuje do zjednoczenia się zawodników i kibiców... The Blues grają u siebie, moim zdaniem takiego ciśnienia nie utrzyma Valencia, ekipa,która nie jest wielce doświadczona a poza tym w swoich szeregach posiada zawodników z temperamentem, zawodników,którym mogą puścić nerwy... Chelsea ma profesorów na każdej pozycji:
Bramkarz - Cech
Obrona - Terry
Pomoc - Lampard
Atak - Drogba i Anelka
Do tego na korzyść Chelsea są spotkania z hiszpańskimi klubami, którzy nie przegrali 12 kolejnych spotkań z ekipami z tego kraju na w europejskich pucharach.
Do tego mój typ popieram faktami, Chelsea u siebie w tej edycji nie straciła bramki! Pokonali 5-0 Genk i 2-0 Bayer.
Do tego bilans z Valencią też na korzyść Chelsea... ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa i 3 remisy, w tym dwa remisy na Stamford, raz zremisowali 1-1 i raz 0-0... mam tylko nadzieję,że sędzia stanie na wysokości zadania.
Chelsea życzę awansu z przyczyn oczywistych, zawsze kibicuje angielskim ekipom w pucharach, dwa chcę awansu Chelsea po to aby nie skoncentrowali się tylko na rozgrywkach ligowych w Anglii.
Chciałem dać under 2.5 ale ten zakład zawiódł mnie w weekend, dlatego dziś taki typ.
Powodzonka!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amf 20

amf

Użytkownik
Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: Ile goli padnie w 2.polowie? wiecej niz 2,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bwin
Pojedynek Chelsea z Valencia jest dla mnie najciekawszym dzisiejszym spotkaniem. Gospodarzom awans daje zwyciestwo lub bezbramkowy remis. Uwazam ze obydwie druzyny rozpocznal to spotkanie bardzo spokojnie, aby nie popelnic zadnego bledu. Uwazam jednak ze wszystko sie zmieni gdy ktoras z druzyn strzeli bramke. Ktoras druzyna bedzie musiala sie wtedy otworzyc co da duzo szans na kontrataki, dojda nerwy i bledy. Dlatego tez stawiam ze w 2 polowie padna conajmniej 3 bramki. Kazdy wynik po 1 polowie zmusi ktorys zespol do otworzenia sie i walki na smierc i zycie. Mysle ze bedzie to spotkanie na miare Ligi Mistrzow oraz stawki o jaka jest rozgrywane. Chelsea u siebiezawsze jest grozne i od lat walczy o najwyzsze cele zas Velncia jest w gazie co udowadnia w lidze oraz w Champions League (7-0 z Genk). Napewno zadnej z druzyn nie interesuje Liga Europejska. Mysle ze w meczu padnie 3- 5 bramek i ciezko tu wskazac faworyta


⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Liga Mistrzów
Spotkanie:Fc Porto - Zenit
Typ:X
Kurs:4,21
Buk:pinnacle Sports
Analiza:
Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta stawiają dzisiaj mistrzów Portugalii.Jednak w tej chwili to na drugim miejscu za APOEL-em znajduje się Zenit z jednopunktową przewagą nad dzisiejszym rywalem,czyli Porto.Jak łatwo zauważyć Porto,aby awansować musi po prostu ten mecz wygrać.Zenit z pewnością nie jest chłopcem do bicia,a nawet remis wystarcza mu do awansu do kolejnej rundy.Wielkim atutem gospodarzy wydaję się Estadio Dragao.Jednak to tutaj punkty Porto odebrał APOEL Nikozja.Wydaję mi się,że Rosjanie mogą dzisiaj ustawić się bardzo defensywnie z zamiarem zagrania na remis.Niewykluczone,że będą także mieli okazje na liczne kontrataki.DSlatego uważam,że dzisiaj w meczu o awans padnie remis i do kolejnej fazy Champions League awansuje rosyjski zespół.
✅321
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - Zenit Petersburg
Typ: FC Porto -1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Expekt
Na dziś upatrzyłem sobie spotkanie FC Porto z FC Zenit. Rosjanie zajmują 2 miejsce w grupie i wyprzedzają o jeden punkt Portugalczyków. Porto aby myśleć o awansie, musi dzisiejszy mecz wygrać. Remis bądź przegrana da Porto Ligę Europejską, o której nie chcą słyszeć ani działacze, ani kibice, ani też sami piłkarze! Porto jest zespołem lepszym, bardziej utytułowanym, wygrywało już Ligę Mistrzów jak i Puchar UEFA(dziś LE). Zenit jest to Rosyjski zespół, który jeszcze nic nie osiągnął w futbolu europejskim i na pewno awans do fazy pucharowej byłby wielkim sukcesem tego zespołu. W pierwszym meczu wygrał Zenit 3-1. Bardzo dobrze pamiętam ten mecz, gdzie w 10 minucie Portugalczycy objęli prowadzenie za sprawą Rodrigueza. W 20 minucie wyrównał najlepszy strzelec zespołu z Rosji, Shirokov. W 45 minucie, tuż przed przerwą czerwoną kartkę ujrzał Furcile i Portowcy musieli grać od początku drugiej połowy w osłabieniu. Zenit to wykorzystał i wygrał. Dziś będzie to na pewno inny mecz, inna waga tego spotkania, którą jest awans do fazy pucharowej! Duże pieniądze, prestiż i sława jest na pewno mobilizująca dla FC Porto, a dla Zenitu, który nie występuje regularnie w tej części rozgrywek deprymujące. Porto ma problemy finansowe i awans do dalszej fazy temu klubowi na pewno się przyda i przyczyni do lepszego funkcjonowania. Największą gwiazdą zespołu z Portugalii jest Hulk. Brazylijczyk strzelił już 4 bramki w tej edycji Ligi Mistrzów i jest najjaśniejszą postacią tej drużyny. We wczorajszym Przeglądzie Sportowym, wyczytałem, że aż pięć największych klubów europejskich oferuje za Hulka 45 milionów euro! Uważam, że piłkarz jak nie zimą to latem opuści szeregi zespołu Porto i przeniesie się do jednego z lepszych klubów Europy. Sam agent piłkarza przyznaje, że Hulk nie jest na sprzedaż i jedynie jeśli ktoś wyłoży 100 milinów euro, bo tyle wynosi klauzula odstępnego to Brazylijczyk odejdzie. Porto ten mecz musi po prostu wygrać i grać dalej w Lidze Mistrzów! Klub ten prezentuje wysoką formę i gra offensywną piłkę ładną dla oka. Liczę na dużo bramek i zwycięstwo FC Porto!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
figo19 34

figo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - Zenit
Typ: Czyste Konto - FC Porto-Tak
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 20 45 gospodarze FC Porto podejmują vicelidera tabeli rosyjski Zenit. Jest to mecz o wyjście grupy, tyle że porto potrzebuje wygrac a zenitowi wystarcza remis w tym spotkaniu. Jestem przekonany że piłkarze z rosji pryjadą z taktyką zdecydowanie defensywną głównie po to aby nie stracić ani jednej bramki. Myślę że zagrają jednym napastnikiem z przodu co utrudni im zdobyci gola. Według mnie mecz będzie wyglądał jakby toczył się na jedną bramkę i to niestety piłkarzy z Zenitu. Przewiduje bezbramkowy remis bądź nikłe zwycięstwo graczy FC Porto
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 3

incredible1926

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos v Arsenal
Typ: Over 3.5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Grecka drużyna walczyć będzie dzisiaj o awans z drużyną, która juz to sobie zapewniła czyli Arsenalem. Londyńczycy wystawiają dzisiaj drugi garnitur, który na pewno będzie chciał pokazać się przed Wengerem, by wywalczyć miejsce w podstawowej 11. Drużyna z Pireusu natomiast będzie robiła wszystko, aby wygrać to spotkanie. Liczę na przełamanie w tym meczu i na otwartą grę i dużo bramek, mimo, że obie drużyny nie pokazały jeszcze w tej edycji Ligi Mistrzów, pełni swoich ofensywnych możliwości. Jednak obie drużyny w swoich ligach są jednymi z najskuteczniejszych drużyn. Do tego jest możliwość, że o nic nie walczący Arsenal nie będzie tak agresywny w obronie, a będzie się starał stworzyć jak najlepsze widowisko z wieloma sytuacjami bramkowymi.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Mistrzostwa Świata Kobiet
Spotkanie: Niemcy - Chiny
Typ: Niemcy – 9,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt
Analiza: Po wczorajszym udanym typie kontynuuje przygodę z mistrzostwami w ręczną. Dziś pewny, spokojny typ po niskim kursie. Niemki w pierwszym meczu ograły silne Norweżki 31:28 (które w drugim meczu pokonały dzisiejsze rywalki Niemiec, Chinki aż 43:16!), natomiast w drugim meczu przegrały pechowo z także silną Czarnogórą 24:25. Chinki poza powyższą porażką, w pierwszej kolejce uległy także Angoli. Założenie jest proste: Niemki po przegranej będą chciały „zrobić” sobie dobry bilans bramkowy, wysoko wygrywając ze słabymi Chinami. Piszę o tym dlatego, że niektóre zespoły (silne) po wysokich wygranych w pierwszej kolejce, do drugiej podeszły już na pół gwizdka wygrywając tylko kilkoma bramkami. Niemkom to nie grozi, bowiem straciły już punkty, a poza tym ich zwycięstwo z Norweżkami także było tylko 3 punktami, więc wysokopunktowa wygrana jeszcze przed nimi – właśnie dziś. 7/10
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom