>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 03.12.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
malik17 8

malik17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Spotkanie: Tottenham Hotspuer - Bolton Wanderers
Typ: Tottenham (-1)
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
O godzinie 16:00 na White Hart Lane podopieczni Harrego Redknappa zmierzą sie z drużyną Boltonu. Zacznę może od gości. Jak co roku Bolton ciężko ma dostać się chociaż w górną połowę tabeli i w tym sezonie nie jest inaczej. Goście zajmują obecnie 18 lokatę z zaledwie 9 punktami. Zanotowali tylko 3 wygrane i aż 10 porażek. Co ciekawe to na wyjeździe wygrali 2 z 3 zwycięskich spotkań lecz wydaję mi się, że w tym meczu im to za wiele nie pomoże. Co do gospodarzu. Forma chyba zaskakuje samych zawodników. Na 10 ostatnich meczów aż z 9 wyszli zwycięsko. To zadowala wszystkich kibiców jak i działaczy, bo obecnie zajmują 3 miejsce w tabeli tracąc zaledwie 2 pkt do drugiego Manchesteru United, trzeba też podkreślić, że Koguty mają do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Evertonem. Niestety nie mogę zrozumięć Harrego Redknappa w jednej kwestii, a mianowicie Liga Europejska. Oczywistym jest, że w tego typu spotkaniach, jeśli Tottenham chcę się liczyć w walce o mistrzostwo w lidze, musi dawać odpocząć graczom w Pucharze Anglii, czy chociażby nawet w rozgrywkach europejskich. Dziwi mnie jednak to, że Tottenham miałby spore szanse na dobry wynik w Lidze Europejskiej, a po ostatnim meczu z PAOKiem nie wiem co mogę powiedzieć. Redknapp wystawia osłabiony skład (nie liczę Luki Modrica) i przegrywa mecz 2:1 mimo, iż gracze z Grecji grają w 10 od 37 minuty ?! Przez ten mecz Koguty straciły szansę na awans i została im tylko walka w Lidze. Rafael van der Vaart wraca do gry na dzisiejsze spotkanie, lecz zobaczymy co wymyśli menadżer, ponieważ Jermain Defoe jest w świetnej formie. Niestety wciąż kontuzjowani są Niko Krancjar, Tom Huddlestone i Michael Dawson, szczególnie ten ostatni to największe osłabienie ekipy gospodarzy. Obrona radzi sobie jak dotąd świetnie, nie popełniając wielkich błędów, nawet jeśli zdarzy się jakiś to będący w niesamowitej formie mimo wieku Brad Friedel potrafi wyciągnąć zespół z kłopotów. W środku jak zwykle niesamowity Luka Modric z Scottem Parkerem muszą opanować środek. Myślę, że to będzie klucz do zwycięstwa. Ten drugi dostał nagrodę &#39;Piłkarza Miesiąca&#39;, a więc powinien być podbudowany i głodny gry. Tyle z mojej strony. Dziękuje i pozdrawiam ????
✅ 66
 
marekkoszmar 0

marekkoszmar

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Anglia
Spotkanie : Newcastle United - Chelsea FC
Typ :Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK
Kurs : 1.72
Bukmacher :Bwin
Najciekawiej zapowiadające sie spotkanie tej kolejki. Jako kibic Chelsea powinienem postawić na swoją drużynę, ale po tym co pokazują w ostatnim czasie mam duże obawy.
Chelsea przeżywa bardzo ciężki okres, żeby nie powiedzieć kryzys. Ostanie przegrane mecze z Liverpoolem, Leverkusen i Arsenalem najlepiej o tym świadczą. Ofensywana taktyka Andre Villasa-Boasa jak na razie nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Zespół traci stanowczo za dużo bramek (17 bramek w 13meczach Premieship). Dzisiaj najprawdopodobniej straci też bramkę, aczokolwiek mam nadzieję, że tylko jedną;) Może i Newcastle nie ma dużej siły ognia, ale na swoim stadionie Demba Ba na pewno coś ustrzeli. Chelsea ma większą siłę ognia – Sturridge, Mata, Torres.. i choć w ostatnich meczach raczej atak zawodził to dzisiaj jest wielka szansa żeby pokazać swoje umiejętności. Chelsea będzie dodatkowo zmotywowana, bo ewentualna porażka może oznaczać spadek na 7lokatę, a to oznaczałoby chyba pożegnanie Andre..Liczę na szybką bramkę w meczu i tak po cichu na zwycięstwo Chelsea 2:1.
⛔ 100
 
I 3

incredible1926

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia Kraków g.13:30
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Obie drużyny są na fali po ubiegłotygodniowych zwycięstwach na własnym boisku. Z pewnością obie będą chciały podtrzymać passę bez porażki i za wszelką cenę zdobyć jakiekolwiek punkty. Ponadto piłkarze z Kielc to najczęściej(po Widzewie) remisująca drużyna w T-Mobile ekstraklasie. W ostatnich 3 meczach z Cracovią kiedy Korona była gospodarzem wynik remisowy padał dwukrotnie. Myślę, że podział punktów zadowoli obydwie ekipy i taki też będzie wynik.
✅ 235
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Wisła Płock vs Koper
Typ: 2
Kurs: 3,00
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 03-12-2011/15-00
Analiza:
Spotkanie siódmej kolejki Ligi Mistrzów szczypiornistów. Spotkanie niezwykle ważne dla kibiców płockiej Wisły. Jednak czy dziś wygrają, zmierzą się z wymagającym rywalem, który w silnej grupie jest na drugim miejscu ustępując Hamburgowi. Koper w spotkaniach wyjazdowych zanotował zaledwie jedną porażkę. W ostatnim spotkaniu pokonali St Petersburg różnicą siedmiu bramek, w lidze również praktycznie są niepokonani. W ostatnich sześciu meczach tylko raz musieli uznać wyższość rywali. Obecnie mają serię sześciu zwycięstw z rzędu. Milorad Krivokapić jest najsilniejszym punktem drużyny. Również bramkarz Gorazd Skop ostatnio gra rewelacyjnie. Koper potrafi grać zespołowo, popełnia mało błędów. Płocczanie po serii trzech przegranych z rzędu w ostatnim meczu się przełamali pokonując Jurand Ciechanów. Nic nie ujmując Jurandowi trzeba się liczyć z faktem, że to dwa różne zespoły w porównaniu do Koper. W grze płocczan coś się zacięło od niespodziewanej porażki z Olsztynem. Dziś w Wiśle nie zagra Luka Dobelsek, oraz niepewny jest występ Vukasina Rajkovicia. Cieszy powrót Adama Twardo, jednak on sam meczu nie wygra. Jest również młody, utalentowany Kamil Syprzak, jednak różnie to bywa z tymi młodymi. Koper moim zdaniem jest silniejszą drużyną, blisko miesiąc temu w bezpośrednim starciu pokonali Wisłę różnicą trzech bramek i uważam, że dziś może byc podobnie-powodzenia
P.S Spotkanie do obejrzenia na TV4 oraz Polsat Sport lub live tu: http://www.live.sprwislaplock.pl
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki Narciarskie
Spotkanie : Kto będzie mieć wyżej sklasyfikowanego zawodnika? Head-to-Head Polska/Niemcy
Typ : Niemcy
Kurs : 1.80
Buk : Bwin
Analiza : No witam po raz trzeci w tym sezonie. W sobotnie popołudnie będzie świadkami kolejnego (drugiego) już konkursu indywidualnego w skokach narciarskich. Ciężko jest coś powiedzieć po jednym konkursie, ale z ogólnych wniosków to ... Stoch wziął na siebie odpowiedzialność, i dość dobrze mu to wychodzi - 4 miejsce na otwarcie w Kusamo. Kolejny wniosek jaki się nasuwa to taki iż - Austriacy jak zawsze piekielnie mocni. Mój typ na dziś brzmi : Niemcy będą mieli wyżej sklasyfikowanego zawodnika niż Polska. Uważam że to dość rozsądna forma typu na dzisiejszy konkurs. W Q klasę pokazał Andeas Wank, Freund i Freitag. W Polskiej ekipie pewnie będzie można liczyć tylko na Stocha ( mówię tutaj o Top 6 ) Dlatego mówiąc językiem nie urzędowym - Niemcy mają trzy a Polska jedną szansę. Tym akcentem kończę i uważam typ jako dość dobry. 13:45. Polecam.
✅ 85
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Piłka Nożna Anglia
Spotkanie: Wigan - Arsenal
Typ: X / Arsenal FC
Kurs: 4.50
bwin
Dzis o godz 16 dojdzie do spotkania 14 kolejki PShip w ktorym Wigan podejmie Arsenal.
Faworytem jest Arsenal i to on pewnie dzis wygra ale typuje ze do polowy bedzie jeszcze X po dobrym kursie.
Dodam ze Wigan po ostatnich niepowodzenia wygrali na wyjezdzie Arsenal zas tylko zremisował ze słabym Fulham.
Zapowiada sie ciekawe spotkanie i nie jedno strone, licze na X/1 zobaczymy
pozdrawiam.
Kiepska analiza.
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Manchester Utd 1x2
Typ: 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiejszego dnia o godzinie 18:30 dojdzie do spotkania pomiedzy Aston Villa a Manchesterem United. Oba zespoły prezentują niską formę, są w ,,dołku&quot;. Od kiedy pamietam mecze na Villa Park były ciężką przeprawą dla Czerwonych diabłów, lecz teraz przewiduję inny scenariusz - diabły to spotkanie wygrają. Powodów jest kilka :
- jeżeli chcą myśleć o wygraniu ligi, muszą przestać ,,gubić&quot; punkty z ligowymi średniakami
- każda inna drużyna podłamała by się po przegranej z Crystal Palace... każda ale nie Manchester United który prowadzi Sir Alex Ferguson.. jestem pewny , że na dzisiejszy mecz wszyscy gracze wyjdą zmotywowani i skupieni
- Ferguson wystawia dzisiaj po prostu najmocniejszą jedenastke jaką dysponuje :
De Gea - Evra Ferdinand Vidic Jones - Young Carrick Fletcher Nani - Rooney Hernandez
Nie wyobrażam sobie na ta chwile mocniejszego składu, uważam, że będzie to mecz na ,,przełamanie&quot; United. Typuje wynik 1-3!
⛔ 100
powtórzony
 
vachu 1

vachu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Freiburg - Hannover 96
Typ: 2
Kurs: 3,05
Buk: Betsafe.com
Guten Tag!
Na dzisiaj prezentuję ligę Niemiecką spotykają się drużyny Greiburga i Hanoveru. no to szybciutko zaczynamy.
Freiburg -przedostatnia drużyna Bundesligi ostatnie mecze :
26/11/2011 Bundesliga Hoffenheim vs. Freiburg D - 1:1

19/11/2011 Bundesliga Freiburg vs. Hertha D - 2:2

11/11/2011 Club Friendly Games Freiburg vs. Metz L - 1:2
05/11/2011 Bundesliga Nuremberg vs. Freiburg W - 1:2

28/10/2011 Bundesliga Freiburg vs. Leverkusen L - 0:1

22/10/2011 Bundesliga Kaiserslautern vs. Freiburg L - 1:0

Jak widać drużynie idzie dość słabo i mimo że ostatnio widać poprawę &#39;patrz 2 remisy&#39; to drużyna nadal nie zachwyca Hofenheim bez formy a Hertha słabiutka .Jak to mawia Pudzianowski &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot; ale to może się okazać za mało na drużyne Hanoveru.
Hanover-Drużyna która również nie zachwyca ,ale gra solidnie ,ewidętnie widać że nie są przystosowani do częstych gier w Lidze Europejskiej co się odbija później na Lidze . Pamietamy Lech-a po pucharach. Ostatnie 5 meczy:
30/11/2011 UEFA Europa League, Group B Standard vs. Hannover L - 2:0

26/11/2011 Bundesliga Hannover vs. Hamburg D - 1:1

19/11/2011 Bundesliga Wolfsburg vs. Hannover L - 4:1

06/11/2011 Bundesliga Hannover vs. Schalke 04 D - 2:2

03/11/2011 UEFA Europa League, Group B Copenhagen vs. Hannover W -
1:2

29/10/2011 Bundesliga M&#39;gladbach vs. Hannover L - 2:1

Wyniki również nie zachwycają. Więc pytanie dlaczego właśnie Hanover ?? Pomijając fakt, że jest to drużyna znacznie silniejsza personalnie i bardziej ambitna .Warto zauważyć, że miała ostatnio trudnych przeciwników a odbićz środka tabeli się kiedyś trzeba. No a z kim jak nie z przedostatnią drużyna Ligi.Remisy z Hamburgiem i Schalke pokazały, że stać ich na więcej niż środek tabeli. A porażka z Borussią no cóż rewelacja ligi. Martwi jedynie ostatnia postawa w Lidze Europejskiej. No ale Freiburg to drużyna z innej pułeczki na szafce a stawka zachęca dla ryzyka ???? A może i Sobiech się jeszcze przypomni na Euro ?? Kto wie
Hanover wygra! i pokaże ,że jest ponadprzeciętność w lidze
Goooooo!!!
⛔ 100
 
C 0

coke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Barcelona - Levante
Typ: 2.druzyna strz.gola - TAK
Kurs: 2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu piętnastej kolejki Primera Division, FC Barcelona na własnym stadionie zmierzy się ze świetnie spisującym się w tym sezonie Levante UD.
Wytypowanie samego wyniku tego meczu może budzić wątpliwości, aczkolwiek myślę że Barcelona która nie może pozwolić sobie na kolejną stratę ligowych punktów.
W tym meczu warto zwrócić uwagę na co innego - grę Barcelony u siebie. A właściwie jej bilans bramek. W ośmiu meczach zagrali na zero z tyłu, strzelając przy tym 34 bramki. Barcelona w ostatnim czasie nie jest w szczytowej formie, a Levante na pewno jest czarnym koniem tegorocznych rozgrywek.
Dodatkowo kurs 2.33 - chyba najlepsze co można z tego meczu wyciągnąć.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja Division 1B
Spotkanie: Ange - Njurunda
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie dwóch ofensywnych zespołów. Posadę w Ange objął nowy trener. Zmiana okazała się korzystna, wreszcie ustawienia taktyczne mają sens. Widać również, że dostosował możliwości graczy do poszczególnych pozycji na lodzie. Nie mam wątpliwości, że młody zespół po szeregu tych zmian będzie grał lepiej. Nie brakuje w nim przecież świetnych młodych talentów.
Njurunda to słaby zespół, ofensywa i defensywa poważnie szwankuje. Moim zdaniem to główny kandydat do spadku. Również bramkarz ,który z powodzeniem mógłby grać w koszykówkę nie spisuje się dobrze. Nazbyt często zdarza mi się puszczać kuriozalne gole, nawet jak na ten szczebel rozgrywek jest to żałosne widowisko, poniżej oczekiwań.
Kolejnym argumentem jest gra u siebie, w dywizji B, często wygrywają gospodarze.
Myślę, że i dziś tak będzie. Good luck.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka nożna - Englisch League Championship
Spotkanie - Peterborough - Barnsley
Typ - Barnsley
Kurs - 3.95
Buk - betsson
Analiza :
Na dzis wybrałem spotkanie pomiedzy Peterborough ktore zajmuje 14 pozycję w Chamionship a 16 w tabeli Barnsley obie drużyny mają identyczny stan punktowy gospodarze trochę lepszy stosunek bramkowy . Stawiam na gosci ponieważ zanotowali oni w ostatnich 4 spotkaniach 3 zwyciestwa i 1 porażkę na dzień dzisiejszy wydają mi się być w lepszej formie od gospodarzy którzy też na ostatnie 4 spotkania zanotowali 1 zwyciestwo 1 porażka i dwa remisy . Co skloniło mnie do typu na gosci a więc bezposrednie ich pojedynki które zdecydowanie są na korzysc gosci . Petergorough jeszcze nie wygrało ani jednego spotkania u siebie z Barnsley . W 4 spotkaniach w 4 sezonach za każdym razem lepsi goscie , przypatrzmy sie grze gosci na wyjazdach w tym sezonie no może nie wygląda to najlepiej ale na 9 pojedynków poza domem przegrali tylko 3 dwa razy zwycięzyli i 4 krotnie remisowali . Dlatego skuszę się i postawie na gosci , jak będzie to się okaże . Pozdrawiam !
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia
Spotkanie: De Graafschap - Roda Kerkrade
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Betfair
Analiza: Zespół De Graafschap, 16 w tabeli Eredivisie podejmie Rodę Kerkrade, która w tabeli jest na 8 pozycji. Oba zespoły jakośnie lubią remisów, bo gospodarze są bez takiego rezultatu od 6 gier (3 wygrane i 3 przegrane), a goście to jedyny zespół w lidze holenderskiej bez remisu od początku sezonu. Bilans tego zespołu to 6 wygranych i 8 porażek, w tym na wyjazdach 1-0-5, bramki 4-20. De Graafschap w tej chwili jest w najlepszej sytuacji ze wszystkich kandydatów do spadku, bowiem przewaga nad 17. w tabeli Excelsiorem wynosi pięć punktów. W tym spotkaniu może zdarzysz sięwszystko, bo oba zespoły mająstrasznie dziurawe defensywy. Gospodarze stracili 30 goli, goście 35, ale w ostatnich spotkaniach obie ekipy jakby grają troszkę lepiej w obronie. W poprzednim sezonie Roda walczyła o europejskie puchary, a mimo to przegrała w Doetincham 1:3, w Kerkradzie było 1:1. Tak więc każdy wynik w sobotę jest możliwy, jak gram na przełamanie serii bezremisowej gości.
⛔ 100
 
H 2

happy-football

Użytkownik
mecz: Bayern München - Werder Bremen
typ: Werder Bremen over 0.5
kurs: 1.84
bukmacher: Pinnacle
godzina: 15:30
analiza:
Zapowiada się nam &quot;overowy&quot; mecz co czują też buki. Kursy na over 2.5 oscylują aktualnie na poziomie ~1.40. Bayern w lidze niespodziewanie przegrał 2 ostatnie mecze, a Mainz wbiło im aż 3 gole. Duży problem Monachijczycy mają w środku pola gdzie brak Schweisteigera jest mocno odczuwalny. W ich formacji defensywnej chciałbym skupić się na 2 postaciach. Neuer to już nie jest ten Neuer co w Schalke i mimo, że ustabilizował trochę formę to nadal zdarzają mu się poważne błędy. Natomiast van Buytena odbieram jako powolnego stopera ze słabą koordynacją ruchową. Jeżeli chodzi o formację ofensywną Werderu zobaczymy wszystko najlepsze co mogą pokazać. Wraca Pizzarro, a wspomagać go będą Marin i Arnautović(ostatnio wysoka forma). Uważam, że buki chybiły z kursem na to zdarzenie bo przy otwartym meczu jakiego się spodziewają bramka Bremeńczyków jest wielce prawdopodobna.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Sporting Gijon -Real Madryt
Typ :1x(zwycięstwo lub remis gospodarzy)
Kurs : 3.95
Bukmacher Betsson
Dzisiaj o godzinie 18 dojdzie do bardzo interesującego spotkania pomiędzy graczmi z Gijon a liderami tabeli Realem MADRYT. Królewscy są we wspaniałej formie wygrali 13 spotkań z rzędu. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują na chwilę obecną 18 miejsce w ligowej tabeli. Wiem że każdy powie że Real zmiażdzy dzisiaj cieniutką drużynę z Gijon. Ale akurat Sporting nie leży wogóle Realowi. W zeszłym sezonie na tym stadionie padł wynik 1-0 dla realu . Ale na Santiago Bernabeu lepsi okazali się goście. Za tydzień najważniejszy mecz dla Realu w tej rundzie walka w Gran Derby z Barceloną. Jose Mourinho dzisiaj da odpoczać Xabiemu Alonso i najprawdopodniej Cristiaono Ronaldo. Stawiam na remis w tym meczu
⛔ 100
 
A 519

ajjj

Użytkownik
mecz: Lech Poznań : ŁKS Łódź
typ: X
kurs: 4.20
bukmacher: Tobet
godzina: 18:00
Faworytem bukmacherow jest Lech. Jednak ja bym nie skreslal w tym pojedynku gosci. Gospodarze w 5 ostatnich meczach nie zdolali zdobyc bramki. ŁKS przyzwoicie radzi sobie na wyjazdach. W ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych 3 razy wygral ( z Korona, Widzewem, Cracovia), przegral 2 razy (z Belchatowem, Zaglebiem). Obie druzyny na stadionie Lecha ostatnio spotkaly sie w 2009r. Spotkanie zakonczylo sie remisem 1:1. Rok wczesniej w Poznaniu wygral ŁKS 2:1. Mysle, ze Lech bedzie dazyl do zdobycia 3 pkt jednak po takim kursie mozna obstawic remis. Spodziewam sie wyniku 0:0 ;)
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dysycplina: Piłka nożna, Hiszpania: Segunda Division
Spotkanie: Girona-Guadalajara
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na wstępie zaznaczę,że podaje ten typ ale nie wiem czy zostanie uznany bo podalem typ już na dzień dzisiejszy ale wlasnie sie skumalem,ze podany przeze mnie typ na Wolves-Sunderland to jest rozgrywany jutro :p
A teraz do rzeczy:
Spotkanie 16.kolejki zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy. Spotkają się 20. drużyna ligi z 12.
Gospodarze - bilans 2-6-7, bramki 18-26 i 12 puntkow
U siebie - bilans 2-3-2, bramki 9-11
Forma, 5 ostatnich spotkań: bilans 1-2-2
Girona to ekipa,ktora ostatnio troche odzyla, wygrali nawet z Herculesem u siebie i zremisowali na wyjezdzie z Barcelona B,ale to derby wiec ten wynik mnie nie zdziwil za bardzo. Jednak to nadal slaba ekipa a dzis odwiedzi ich druzyna Guadalajara.
Druzyna ta zajmuje 12 miejsce, ma na koncie 22 punkty, bilans 6-4-5
Ta pozycja to wynik słabego startu tej ekipy. Ostatnio grają lepiej. Niestety wyjazdy są ich zmorą, muszą poprawić to inaczej nie bardzo coś się zmieni. Potrafili ograć na wyjeździe Barcelone B to czemu nie mają spróbować ograć Girone.
Typ jest dla mnie pewny w 70% na ich zycięstwo, 25% daje na remis i 5% na zwycięstwo Girony.
Po takim kursie można sprobować ;)
Powodzonka!
⛔ 100
 
tango2012 0

tango2012

Użytkownik
Piłka Nożna
Seria A
Mecz: Inter - Udinese
Kurs: 2,00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Wybrałem dzisiaj mecz pomiędzy 3 (Udinese), a 15 (inter) drużyną. Dla prawdziwego statystyka jest to przepaść, a ja nie sugeruje się miejscem w tabeli a ogólną formą zespołu. Drużyna gości to mistrz własnego podwórka 6 meczów zwycięskich z rzędu mówi samo za siebie. Natomiast na wyjazdach już nie jest tak kolorowo 2 mecze przegrane po 2-0 i aż 3 remisy. Inter natomiast ostatnio odbija się od dna po słabym początku sezonu. Ostatnie mecze tej drużyny to dwa zwycięstwa Interu. Dzisiaj powinno być podobnie, gdyż forma rośnie w górę i dziś co prawda rywal wymagający, ale dla Interu na pewno do pokonania. W dotychczasowych meczach Inter schodził 5 razy z uniesionymi w górę rękami nad Udinese, goście tylko raz ostatnio po zwycięstwie na własnym obiekcie 3-1. Dzisiaj to gospodarze powinni się zrewanżować Uine i ich pokonać!
brak typu
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
WŁOCHY SERIE A ⚽
Spotkanie: Inter - Udinese
Typ: Inter wygra i padnie powyżej 2,5 goli
Kurs: 3,30
Bukmacher: Gamebookers
Przed tym sezonem ekipie z Udine, nie dawano dużych szans na powtórzenie sukcesu z zeszłego roku, jakim było zajęcie czwartego miejsca. Drużyna osłabiona w lecie, pokazała jednak, że jej cele nie zmieniły się. Mało zabrakło do tego aby Udinese wyeliminowało Arsenal w el. do Ligi Mistrzów. Świetnie jednak w tamtym dwumeczu spisywał się Szczęsny, oraz Arsenalowi pomagały słupki i poprzeczki. Inter to niewątpliwie największe rozczarowanie tego sezonu w Serie A. Drużyna z Mediolanu w niczym nie przypomina tej, która zdobywała z Mourinho Mistrzostwo Włoch i Ligę Mistrzów. Udinese zawdzięcza swoją wysoką pozycję głownie wspaniałej obronie, oraz swojemu kapitanowi, najskuteczniejszemu zawodnikowi drużyny Antonio di Natale. Chociaż wyżej w tabeli jest Udinese, to wydaje mi się, że dzisiaj wygrają właśnie gospodarze. Inter traci do liderującego Milanu aż 13 punktów i chyba najwyższy czas aby zacząć zmniejszać tą przewagę jeśli Inter chce w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów. Inter wyjście z grupy w Champions League ma już zapewnione, tak więc może się w pełni skupić na dzisiejszym meczu. Udinese większość punktów zdobywa na własnym stadionie, na wyjeździe nie wygląda to już tak kolorowo, co pokazała ostatnio drużyna Parmy. Myślę, że dzisiaj zobaczymy wreszcie dobrą grę Interu i przekonujące zwycięstwo większą ilością bramek niż jedna, jak to miało miejsce w kilku ostatnich meczach. Mój typ 3:1 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Superliga
Spotkanie: Fenerbahce - Ankaragucu
Typ: Gol dla gości? NIE
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dnia 3.12.2011r o godzinie 19:00 Fenerbahce podejmie na własnym obiekcie Ankaragucu. Typuje tutaj zwycięstwo Fenerbahce bez straty ani jednego gola. Ankaragucu nie wygrał jeszcze ani razu w tym sezonie na wyjeździe. Natomiast Fenerbahce u siebie nie przegrało i straciło raptem 3 gole. Dlatego też upatruje w tym spotkaniu zwycięstwo gospodarzy bez straty ani jednego gola. Kolejnym atutem jest gra na własnym stadionie i doping kibiców. Reasumując Fenerbahce wygra ten mecz nie tracąc żadnej bramki.
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dysycplina: boks
Spotkanie: Robert Helenius (FIN) - Derek Chisora (UK)
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet-at-home
Dziś wieczorem na gali w Helsinkach dojdzie do starcia dwóch ciekawych prospektów wagi ciężkiej. Miejscowy faworyt, Robert Helenius (16-0, 11 KO), zmierzy się z dwukrotnie przymierzanym do walki z Kliczko Dereckiem Chisorą (15-1, 9 KO). W stawce pojedynku, oprócz należących do Fina interkontynentalnych pasów federacji WBA i WBO, znajdzie się wakujący tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej. Helenius w swoich ostatnich pojedynkack pokonywał byłych mistrzów Świata w królewskiej kategorii wagowej kolejno Lamona Brewstera, Samuela Petera oraz Siergieja Liachovicza, za każdym razem nokautując swych przeciwników. Helenius to nadzieja grupy Sauerlanda na tytuł w wadze ciężkiej i już wymienia się jego nazwisko w kontekście walki z którymś z braci Kliczko. Chisora niedawno przegrał swoją pierwszą walkę w krierze z innym prospektem Taysonem Furym na punkty. Nie moze sobie pozwolic na kolejną porażkę, gdyż może wypaśc z czołówki bokserów wagi ciężkiej. Chisora słynie z potężnego ciosu i w tym upatruję szansy na jego zwycięstwo nad Heleniusem. Mało prawdopodobne jest że ten pojedynek odbędzie się w pełnym wymiarze czasowym. Najbardziej prawdopodobny jest nokaut i mam nadzieje że to Chisora wygra tą walkę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom