>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Europejskie Puchary w piłce ręcznej 2011/2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja myślę że Wisła drugiego tak niezłego meczu nie zagra. Na wyjeździe wiemy jak grają (przypomnijmy sobie poprzednie sezony) i zawsze ten balon był niepotrzebnie pompowany. Po stronie Wisły w ostatnim meczu stał atut własnej hali i mogę powiedzieć, że to on w dużej mierze przesądził o rozmiarze porażki. HSV spokojnie mogło ogarnąć handicap na poziomie 7-8 bramek już w Płocku. Z tego co pamiętam ja postawiłem handi 5,5 i byłem zły na niemiecki zespół że odpuścił sobie końcówkę meczu. Ilu by kibiców nie pojechało na ten wyjazd to i tak mentalne nastawienie zawodników będzie te same. Zapowiadają że będą walczyć do końca, a po meczu &quot;Staraliśmy się, nie wyszło&quot;. Cały czas ta sama śpiewka. To że przegrają to jest pewne. Tutaj nawet nie ma co się doszukiwać niespodzianki. Tobet wystawił tym razem linię 7,5 jeśli chodzi o handi i ja z niego skorzystam. Wisła odstawia szopkę w meczu na naszym podwórku z nie wiadomo jakiego powodu i mam nadzieję że dziś słono zapłacą. Wielu kibiców, nawet tych wiernych chodzących od kilku ładnych lat na mecze Wisły ma żal do piłkarzy o to co odstawili w ostatnim ligowym meczu. Ktoś powie, że w ostatnim meczu z HSV grali z ambicją, ok, zgadzam się. Wiecie co jest jednak najgorsze ? Kiedy ambicje zostaną zjedzone przez brak wystarczających umiejętności.
HSV - Wisła | HSV - 7,5 [1,85] Tobet ✅ 34:25

W zasadzie można atakować tym razem dodatnie handi na Vive. Wisła pokazała jak NIE NALEŻY grać. O rozmiarze klęski zadecydowały głupie błędy indywidualne. Kilka nie wykorzystanych okazji sam na sam z bramkarzem sprawiło że Płocczanie przegrali aż 9 bramkami. Liczę na Vive w meczu z Hiszpanami. Walczą cały czas o awans, wygrać na pewno będzie ciężko, ale moim zdaniem i tak kurs jest przesadzony na Atletico. 1,01 można wsadzić między bajki, a 1,85 na handi Kielczan można śmiało wpisać do swoich typów. Zagrałem to i liczę że ten typ siądzie. Wyzbyć się głupich błędów i wykorzystywać nadarzające się okazje będzie kluczem do sukcesu. Ameryki nie odkryłem, ale Kolumb w sumie też pierwszy tam nie dotarł, a zgarnął wszystko.
Atletico - Vive | Vive +7,5 [1,85] Tobet ✅ 28:27
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Już za kilkanaście minut rozpocznie się jeden z dwóch dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów. Chehovski Medvedi będzie podejmować Atletico Madryt. W Hiszpanii całkiem niespodziewanie padł remis 30:30. Uważam, że dzisiejszy mecz także będzie wyrównany. Nie spodziewam się, by którakolwiek ze stron zdominowała spotkanie. Obie drużyny w ostatnim czasie rozgrywają mecz za meczem, a do tego Atletico musiało odbyć dość daleką podróż. Tabela jest bardzo spłaszczona i obie drużyny walczą o swoje miejsca. Przeglądając ofertę w Tobet, po bardzo fajnym kursie biorę remis do połowy. Typ jest ryzykowny, wiadomo, ale stawka także jest adekwatna.
Chekhovskie Medvedi - BM Atletico Madrid (Wynik pierwszej połowy) | Remis [8,00] Tobet ⛔ 18:16
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Zdarzenie: Hamburg - HCM Constanta
Typ: Over 56,5
Kurs: 1,86
Bukmacher:
Tobet
A mnie ciekawi mecz HSV - Constanta. Tobet dał linię 56.5, która jest spokojnie do zagrania na over. Myslę, ze HSV spokojnie rzuci +35, więc Rumunii musieliby dorzucic tylko 21 bramek. Spodziewam się wysokiej wygranej Niemców, więc tez nie będą się zabijac w obronie pewnie przy bezpiecznym wyniku. Pierwszy mecz spokojnie wygrany przez HSV 34:26.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Kolejny weekend z piłką ręczną czas zacząć. Oczy polskich kibiców zwrócone są na mecze Mistrza i Vice Mistrza kraju. Te spotkania zadecydują o losie tych drużyn w LM.
Wisła Płock - Cimos Koper
Nie ulega wątpliwości, że płocczanie prezentują się ostatnio wręcz tragicznie. Wszystko rozpoczęło się od wyjazdowej porażki z Olsztynem. Może wynik z Hamburga nie wygląda źle, ale był to raczej najniższy wymiar kary. Słoweńcy natomiast wyglądają dość solidnie. Wciąż świetnie prezentuje się węgierski rozgrywający Krivokapic. Trudno znaleźć takiego zawodnika w szeregach gospodarzy. Brakuje wciąż Luki Dobelseka i Arka Miszki. Michał Kubisztal może wciąć grę na siebie, ale w ostatnich spotkaniach dostosowuję formę do poziomu swoich kolegów. W Hamburgu nie rzucił nawet jednej bramki. Chrapkowski kompletnie mnie nie przekonuje. Toromanovic też marnuje zbyt dużo stuprocentowych okazji. Co więcej, bramkarz gości, Skof nie puszcza do bramki byle rzutów. Świetnie wspierał drużynę w nerwowych momentach meczu z St. Petersburgiem. Nie wiem kto pracuję nad stroną Wisły Płock ale umieszczenie tytułu &quot;Pewna wygrana&quot; po ostatnim meczu ligowym to była jakaś kompletna pomyłka. Długi okres mecz toczył się na granicy remisu. Szansą dla niebieskich może być dobra forma Wichury. Dyspozycja golkiperów będzie dzisiaj bardzo ważna. Osobiście pograłem wczoraj Cimos Koper po kursie 3.60. Teraz o takim kursie możemy tylko pomarzyć. Pobieram więc do Dubla dodatnie Handi.

Cimos Koper + 3.5 @ 1.40
✅

Sarajevo - Croatia Zagreb

Ten mecz może wygrać tylko jedna drużyna. Chorwaci wciąż liczą się w walce o pierwsze miejsce w grupie. W świetnej formie jest Kopljar (od przyszłego sezonu Iskra Kielce ;]) Ostatnio pewna wygrana nad Chambery i dość spokojna przeprawa z szwedzkim Savehof. Gospodarze nie walczą już o nic. Przegrali wszystkie 6 spotkań. U siebie Chorwaci bezproblemowo ograli dzisiejszego przeciwnika 33:19. Jakby było mało to klub z Sarajeva ma problem w postaci plagi kontuzji. Połowa zespołu zmaga się z urazami.

Croatia Zagrzeb -7.5 @ 1.60⛔ Zabrakło 3 bramek
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Wisła Płock vs Koper
Typ: 2
Kurs: 3,00
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 03-12-2011/15-00
Analiza:
Spotkanie siódmej kolejki Ligi Mistrzów szczypiornistów. Spotkanie niezwykle ważne dla kibiców płockiej Wisły. Jednak czy dziś wygrają, zmierzą się z wymagającym rywalem, który w silnej grupie jest na drugim miejscu ustępując Hamburgowi. Koper w spotkaniach wyjazdowych zanotował zaledwie jedną porażkę. W ostatnim spotkaniu pokonali St Petersburg różnicą siedmiu bramek, w lidze również praktycznie są niepokonani. W ostatnich sześciu meczach tylko raz musieli uznać wyższość rywali. Obecnie mają serię sześciu zwycięstw z rzędu. Milorad Krivokapić jest najsilniejszym punktem drużyny. Również bramkarz Gorazd Skop ostatnio gra rewelacyjnie. Koper potrafi grać zespołowo, popełnia mało błędów. Płocczanie po serii trzech przegranych z rzędu w ostatnim meczu się przełamali pokonując Jurand Ciechanów. Nic nie ujmując Jurandowi trzeba się liczyć z faktem, że to dwa różne zespoły w porównaniu do Koper. W grze płocczan coś się zacięło od niespodziewanej porażki z Olsztynem. Dziś w Wiśle nie zagra Luka Dobelsek, oraz niepewny jest występ Vukasina Rajkovicia. Cieszy powrót Adama Twardo, jednak on sam meczu nie wygra. Jest również młody, utalentowany Kamil Syprzak, jednak różnie to bywa z tymi młodymi. Koper moim zdaniem jest silniejszą drużyną, blisko miesiąc temu w bezpośrednim starciu pokonali Wisłę różnicą trzech bramek i uważam, że dziś może byc podobnie-powodzenia
P.S Spotkanie do obejrzenia na TV4 oraz Polsat Sport lub live tu: http://www.live.sprwislaplock.pl
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Montpellier - Kiel
Mecz o moim zdaniem wygraną w grupie. Niby na ten moment lider to Kopenhaga, ale czekają ich jeszcze wyjazdy na Węgry i do Francji, a oba zespoły grające w tym meczu mają mecz mniej od Ademar.
Sądzę, że w tym meczu górą będą kilończycy, ostatnio w niesamowitym gazie, choć szczerze powiedziawszy nie mieli w ostatnim czasie trudnego przeciwnika. A z tymi słabszymi nie muszą się wysilać. Ostatni mecz z Magdeburgiem dobrze to zobrazował, mecz do około 40 minuty na styku, ale przyszło co do czego i skończyło się siedmioma bramkami w plecy. Na pewno wygrana w Berlinie budzi respekt, bo to twierdza niemalże nie do zdobycia.
Mąpelie ma w lidze ciężko, żeby się skoncentrować na mecze, bo zjadają większość tych drużyn na śniadanko. Wiadomo, Karabaticie i Kavticniki. W Kopenhadze jednak przegrali, w Szegedzie przegrali prezentując przy tym bardzo słabą formę jeśli chozdi o obronę, bo Pick rzucił im aż 38 bramek. Kilonia moim zdaniem to wykorzysta.
Typ: Kiel @ 1.71 B365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
I czas na danie główne:
Vive - Fuchse
Analiza raz poszla do piachu przez nieuwage, zatem tym razem bedzie krocej i zwiezlej. Gospodarze znajduja sie pod sciana w zwiazku z kiepsko ukladajacymi sie innymi wynikami i praktycznie tylko wygrana przedluza ichniejsze szanse na awans dalej.
Fuchse po ostatnich dwoch meczach nabralo pewnosci, nabralo przekonania w swe wielkie jak wiadomo umiejetnosci. Zespol zlozony z bardzo wielu zawodnikow o podobnych umiejetnosciach, wsparty kilkoma gwiazdami, ktore skadinad nie maja o wiele mocniejszej pozycji anizeli reszta zespolu. Ostatnie 2 potyczki w wykonaniu Lisków były kapitalne, specjalnie obejrzalem powtorke meczu w Vespzrem, bo wiedzialem ze zechce zagrac na Liski w meczu w Kielcach, a tu jeszcze taki kurs. No i mecz z Lwami, gdzie RNL nie moglo zrobic zupelnie nic zarowno w ataku jak i w obronie, kompletnie rozbite, z jednym zawodnikiem potrafiacym wziac na siebie ciezar gry nie moglo ugrac zbyt wiele w stolicy Niemiec.
Kielce pozytywne zaskoczenie w stolicy Hiszpanii, w meczu, ktory zostal zakonczony porazka, ktora moze miec brzemienne skutki, bo kazdy jak widac regularnie punktuje, oprocz Kielc wlasnie. Niby dobry mecz, a w kluczowych momentach dziecinne bledy. Hiszpanie to wykorzystali, Niemcy w pierwszym starciu Lisow z Kurczakami takze, bo VTK wiekszosc meczu prowadzilo, gralo ładny handball by przepierdzielić trzema bramkami w końcówce. Nie sposób nie wspomnieć o bardzo kiepskiej formie zarowno gospodarzy jak i sedziow, ktorzy wyrzucali graczy Wenty za byle co.
Teraz Fuchse na pewno w duużo lepszej formie, do zespołu wkomponował się już chyba Iker Romero dobrze uzupelniajacy sie z Jaszka, swoje robia Laen czy Heinevetter. To znakomicie funkcjonujaca maszyna i nie wiem czy kieleckie pieklo bezdie w stanie ja zastopowac... Mocniejszy team, znacznie lepsze ostatnie mecze, i mniejsza presja zadecyduja o wygranej Liskow.
Fuchse @ 2.2 Tobet ⛔
Wisla - Cimos
Mecz o zachowanie twarzy dla Nafciarzy, mecz o duzej stawce, bo Cimos jest juz dosc daleko na horyzoncie, ma 8 punktow przy zaledwie czterech płocczan, w dodatku lepszy jak dotąd bilans h2h.
Gospodarze ostatnio coraz słabsi, kompromitacja w Olsztynie, przecietny mecz z Hamburgiem grajacym na jednej nodze, beznadziejny mecz z Hamburgiem grajacym na 10% i tak w koło Macieju, a nie wspomnialem o bardzo kiepskich meczach w Orlen Arenie przeciwko Nielbie, Jurandowi, Zabrzu czy Stali Mielec. To nie jest juz przypadkiem, to nie jest oszczedzanie sie, to nie jest podswiadome &quot;mecz sam sie wygra&quot; w lidze polskiej. To jest po prostu bardzo slaba forma i tego sie nie poprawi. Niby byly niezle mecze w LM z Petersburgiem i w PGNiG Superlidze z Kielcami, ale teraz zastanawiam sie na ile to byly mecze rozegrane ambicja, charakterem, jakie na pewno zespol Walthera posiada. Bo nie mozna ukryc, ze cos sie zacielo, i to nie sa kontuzje, absencje, nie sa to czynniki pozasportowe. Raczej w najlepszej formie na ten sezon wiślacy nie są i pewnie długo nie będą.
Cimos to zdobywca CC, bardzo mocny zespol oparty na mlodych i nieco mniej mlodych Slowencach jak Skube czy Krivokapic, że o reszcie jak J. Dobelsek, Mlakar, Brumen, Skoko itd. nie wspomne. Ostatnio pokonali w Pucharze Gorenje 28:21, i do Plocka tez jada po wygrana.
W pierwszym meczu w Koprze wygrana gospodarzy 27:24, pewne prowadzenie wiekszosc meczu i dojrzaly handball. Nafciarze nie mogli sobie poradzic z Krivokapiciem, który rzucił im 10 bramek, i jest to stała przypadłość polskich zespołów, że nie radzą sobie z topscorerem przeciwnika. Tyle że topscorerem Cimosu może być nie tylko Milorad, ale i kilku innych jak SKube czy dobry w kontrze Dobelsek. Nie wierze w nagla poprawe Nafciarzy, wierze w doswiadczenie mlodych Slowencow.
Cimos @ 3 Bwin⛔
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
Wisła Płock - Cimos Koper

Dziś o godzinie 15:00 w Płocku dojdzie do spotkania 7 kolejki Ligi Mistrzów. Dzisiejsze spotkanie w Orlen Arenie poprowadzi francuska para sędziowska Olivier Buy i Stevann Pichon. Wiele o tym meczu zostało już powiedziane w dziale piłki ręcznej na forum. Zespół z Płocka zajmuje 4 miejsce w grupie z 4 pkt-ami (2 wygranymi meczami, 4 przegranymi), natomiast Koper jest na 2 miejscu (4 wygrane, 2 przegrane). Wisła Płock po zdobyciu mistrzostwa Polski i przełamaniu długiej passy Vive, w tym sezonie gra przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Na Polską ligę to starcza, prócz oczywiście Iskry, ale na LM już nie. Choć nawet ostatnio zespół nafciarzy przegrał w Olsztynie jedną bramką. Fatalną passę 3 porażek z rzędu przerwali dopiero w ostatniej kolejce pokonując Ciechanów. Nie ujmując Jurandowi, jest to zespół dolnej części tabeli naszej ligi. Koper to zespół z dużymi aspiracjami, walczący o wysokie cele w LM. Ponadto zespół gości na wyjeździe przegrał tylko raz w bieżącym sezonie. W rodzimej lidze są niepokonani. Zespół ze Słowenii 8 października w pierwszym spotkaniu wygrał z Wisłą 27-24, więc dlaczego dziś miałby nie wygrać? Rozgrywający Płocczan Paczyński przyznał w wywiadzie, że atmosfera w zespole i nastroje są mieszane. Kibicom obiecuje, że dziś będą walczyli o zwycięstwo. Jednak mi, jako obserwatorowi meczów w europejskich pucharach Vive jak i Wisły ciężko w to tak naprawdę uwierzyć. Ich gra jest tragiczna, dużo strat. Gra w drugiej linii nie poukładana, a Paczyński sam dodaje, że atmosfera nie jest najlepsza więc trudno mi w to uwierzyć by dziś wygrali z mistrzem Słowenii. Jeśli gra nafciarzy nie będzie wyglądała lepiej niż w ostatnich meczach, to zespół Kopru może wygrać bardzo zdecydowanie dzisiejszy pojedynek.
Wisła - Koper
Typ: Koper
Kurs : 3.00
Bwin
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
VIVE TARGI KIELCE - Fuchse Berlin



&quot;Mecz nad meczami&quot;, &quot;Mecz o wszystko&quot;. Różne określenia padają z ust trenerów, zawodników, kibiców. Trudno się z tym nie zgodzić. W klubie pełna mobilizacja. Atmosfera podgrzewana jest od kilku dni. Ten mecz trzeba wygrać. Kielczanie są na musiku.
&quot;Za nami będzie stała pełna hala kibiców, cztery tysiące GARDEŁ i osiem tysięcy RĄK. Niedobrze by było, żeby nasi kibice byli zbyt uprzejmi dla zespołu &quot;Lisów”. Musicie im zgotować piekło, w ten sposób przeszkodzicie im, a pomożecie nam&quot; - mówi trener kieleckiego zespołu Bogdan Wenta.
Nie ulega wątpliwości, że Lisy są w gazie. Dwa przekonujące zwycięstwa z trudnymi rywalami. Heinevetter gra równie dobrze jak gestykuluje. Formą nie ustępuje mu Iker Romero. Przegląd pola, podania, po prostu fenomenalnie. Liczę jednak, że dzisiaj przyjdzie lekki dołeczek dla Hiszpana. Do tego Christophersen, który będzie walczył o miejsce w reprezentacji Niemiec z Hensem. Na dziś dzień nie jest na pewno gorszy. Doskonale pamiętamy pierwszy mecz obu drużyn. Decyzję sędziowskie były dość kontrowersyjne ???? Zawodnicy podkreślają jednak, że mimo to mogli końcówkę rozegrać o wiele lepiej i zapewniają, że wykluczą podobne błędy w dzisiejszym meczu. Sam Bartek Jaszka przyznaje, że to zawodnicy Wenty byli lepsi w Berlinie. Szkoda, że nie przyniosło to punktów, których polski zespół tak potrzebuje.
Można być jednak podbudowanym stylem gry Żółto-biało-niebieskich w Madrycie. Bez Jureckiego, Grabarczyka zdołali walczyć przez całe 60 min jak równy z równym. Dzisiaj Grabar jak i Dzidek wracają do gry. (Michał prawdopodobnie jednak nie od początku.). Ważne żeby trzymać cały czas kontakt z rywalem. Nie może tutaj być mowy o scenariuszu jak z meczu z Veszprem.

Oto co zostanie dzisiaj z berlińskich lisów.
ISKRA KIELCE :!: ????
32:29
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 20

sav1ola

Użytkownik
Montpellier Agglomeration HB - SC Pick Szeged
Typ: Handicap +8,5 2 kurs 1.85 ✅

W dzisiejszym meczu zmierzą się drużyny, które jeszcze walczą o wyjście z grupy. Montpelier z bilansem 3-0-3 zajmuje ostatnie, 4 miejsce premiowane awansem, a Szeged jest pozycję niżej. W pierwszym meczu Szeged wygrało u siebie 38-35, więc jadą do Francji z nadzieją, mimo ,że to Montpelier jest zdecydowanym faworytem. Ja jednak nie jestem pewien co do tego handicapu, uważam, że Szeged nie powinno przegrać aż tak mocno. Montpelier straciło swojego jednego z najlepszych zawodników, Accambray ma pauze 8 tygodniową, więc dzisiaj nie zagra. We wcześniejszym meczu ten młody zawodnik strzelil, AŻ 10 bramek, będzie więc to znaczne osłabienie francuskiej drużyny.

W drugim meczu kusi mnie handicap +5,5 na Duńczyków ✅. Wiadome, Kiel to Kiel jeden z najlepszych zespołów na świecie, ale zespół z AG posiada bardzo dobrych zawodników, jak Hansen, sporo Islandczyków. Jeszcze to przemyślę.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W drugim meczu kusi mnie handicap +5,5 na Duńczyków. Wiadome, Kiel to Kiel jeden z najlepszych zespołów na świecie, ale zespół z AG posiada bardzo dobrych zawodników, jak Hansen, sporo Islandczyków. Jeszcze to przemyślę.
tak, tu czeka nas ciekawy mecz, ja myślę, że jednak lepszą opcją będzie złapanie Kilonii na live bardzo mocno po fajnym kursie, to jest miazga co ta drużyna w ostatnim czasie gra. Rozwalić HSV, Fuchse ? Proszę bardzo. A dodatkowo, runy 11:0 czy ileś to codzienność. Często zaczynają mocno &quot;letnio&quot; i na to też liczę dziś, mecz na pewno będę z największą ochotą oglądał, ewentualnie po I połowie przejdę na TVP Sport, na mecz Dunek z Hiszpankami. Kopenhaga posiada super skład, i tu może nas czekać bardzo dobry mecz, może jakiś high-scoring game ?
Polecam dziś w telewizji handball, jak i typy live, które już tu nakreśliłem ;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy na najbliższe mecze europejskich pucharów





Zapraszam do pisania analiz i poważnych przemyśleń
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro warto postawić na Wisłę w handicapie. Linia 2,5 moim zdaniem jest idealna, takiej oczekiwałem. Dla obu ekip jest to mecz o wszystko. Constanta jednak szanse na awans ma zdecydowanie dużo mniejsze, ale cień szansy pozostaje. Wisła natomiast poważnie włączyła się w walkę o awans. Jednak żeby do tego doszło, jutro bezwzględnie trzeba wygrać mecz. Płocczanie mają swoje problemy, zaczynając od nie najlepszej dyspozycji (chociaż to tak na prawdę ciężko ocenić), kończąc na kłopotach natury technicznej ? W Rumunii zastała ich iście zimowa aura i autokar miał problem z dojechaniem ze stolicy do Buzau. Z tego powodu musiał zostać odwołany wieczorny trening. Co z dyspozycją ? Ano tutaj jest już sprawa nieco bardziej złożona. Po meczu z Azotami trener powodów do zadowolenia nie miał. Drużyna zagrała przeciętnie, a więc rodzą się obawy związane przed meczem w wojażach europejskich. Pompa w drużynie ponoć jest więc powinniśmy liczyć na to, że tak faktycznie jest. Przede wszystkim trzeba wykluczyć swoje mankamenty jak i mocne argumenty rywala. No więc po kolei. Wisła ma problemy z wysoko wysuniętą obroną w momencie kiedy Kubisztal jest wyłączony z gry, aczkolwiek na zgrupowaniu w Niemczech ponoć ćwiczono różne warianty zachowań w takich sytuacjach. Czy to wypali ? Nie mam pojęcia. Problem ewidentnie jest, bo nie ukrywajmy, ale to właśnie Michał jest tym płucem naszej drużyny. Jakie są mocne strony rywali ? Na pewno Aleksander Stamate, który okazał się katem Nafciarzy rzucając im bramki z zamkniętymi oczami w pierwszym meczu. Druga kwestia to solidne skrzydła i bez wątpienia to są atuty tej drużyny. Jakie mankamenty ? Podobnie jak u Wiślaków brakuje równej gry w całym dystansie. Nie potrafią zagrać na równym poziomie całego meczu, tylko mają przestoje i zrywy, notabene identycznie jak u Płocczan. Rumuni jednak wielką potęgą nie są. Do ogrania są i powiedzmy sobie to szczerze. Dla Wisły będzie to pojedynek charakteru. Pokażą tak na prawdę w jakim miejscu są obecnie i jak mocno przepracowali przerwę w rozgrywkach. Szanse na zwycięstwo są ogromne (widzę tu lekkie value), ale mimo wszystko zagram to w handicapie, bo jeśli Wisła przegra, to na prawdę minimalnie. Trzeba zagrać solidne i równe 60 minut i to moim zdaniem jest klucz do sukcesu.
HCM Constanta - Wisła Płock | Wisła +2,5 [1,80] Bet365 ✅ 19:34
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Trochę z innej beczki, ale myślę, że warto dać szansę handballowcom na wygranie 2 biletów na mecz Wisła Płock - Metalurg prosto z Bet-at-home, więc prośba do modów o nie kasowanie posta do 12.02;)
Wygraj bilety VIP i kibicuj na żywo: Orlen Wisła Płock - HC Metalurg!
Do wygrania są 2x2 bilety VIP na mecz Orlen Wisła Płock - HC Metalurg.
Aby wziąć udział w losowaniu postaw zakład za min. 20 PLN na dowolny mecz piłki ręcznej i wyślij email z numerem kuponu i swoim numerem konta gracza na adres [email protected] .
Temat emaila: „Wisła Płock”. Konkurs ważny do 12.02.2012.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 21

allbundy87

Użytkownik
HCM Constanta - Wisła Płock

Dla jednych jak i drugich jest to mecz o przyslowiowe 4 punkty zwłaszcza w kontekscie możliwości wycofania się z rozgrywek HC St. Petersburg. Wisła wygrywając to spotkanie zapewni sobie niemal na 95% awans do kolejnej fazy rozgrwek. Dla Petersburga zwycięstwo oznacza zachowanie szans a nawet włączenie się do rywalizacji o top 16. Constanta dwa spotkania na swoim parkiecie przegrała (HSV -9, Cimos -2) i jeden wygrała (Metalurg +1). Wisła jest w podobnej sytuacji jak Rumuni …. wszystkie dotychczasowe mecz wyjazdowe przegrali.
Ja jednak mimo wszystko stawiam na Wisłe. Mimo iż zespół z Płocka nie wygrał na wyjezdzie w europejskich pucharach od blisko 5 lat. Jak wiadomo każda seria musi zostać przerwana. W pierwszym meczu na płockim parkiecie największe problemy sprawił zawodnikom wisły rozgrywający Stamate. Jak twierdzi trener Wisły w dziesiejszym meczu taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsca. wisła przez okres przygotowywała się do ustawienia 5-1 i w razie problemów ma owe ustawienie zastosować. krótko mówiąc stawiam na wisłę.

HCM Constanta - SPR Wisła Płock 2 3,10 Bet365 ✅
dla osób mniej ryzykujących +2,5 wisła Płock 1,75 Bet365 :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Constanta - Wisła
Czas na pierwsze w historii zwycięstwo Nafciarzy na wyjeździe w tych jakże ważnych rozgrywkach i drugie zwycięstwo w historii pucharowych wojaży płockich piłkarzy? Ja myślę, że moment jak najbardziej odpowiedni, oczekiwany i potrzebny. Wisła przy wsparciu swoich kibiców, których liczba na pewno nie będzie duża jest w stanie wygrać ten mecz.
Constanta w Płocku zaprezentowała się z dobrej strony. Najwięcej bramek ładował Nafciarzom Alexandru Stamate, ale w pozostałych spotkaniach już zupełnie ten grajek nie błyszczał, bo poza meczem w Płocku rzucił... 5 bramek. Na pewno jest jednak w tej drużynie parę dobrych stron, jak Ghionea i Toma, czyli świetnie uzupełniający się gracze na prawym skrzydle. Znakomity kołowy Iuliu Csepreghi. No i chyba tyle, jakby nie patrzeć to nie są to jacyś wybitnie uzdolnieni gracze, nie są to młodzi-gniewni, nie są to zawodnicy wybitni technicznie, nie stanowią o sile reprezentacji, za wyjątkiem Ghionei i Angelovskiego, który gra sporo w tak mocnej w końcu kadrze jak Macedonia.
Nafciarze w lidze nie przekonują zupełnie, to jest niestety już widoczne od dłuższego czasu. W meczu z Azotami,a więc zespołowi zupełnie niezłemu, &quot;momenty były&quot;. Jasne, że Azoty to przeciwnik pewnie klasę słabszy od Constanty. Jeśli rozmawiamy o lidze mistrzów, to na wyjazdach w dwóch z trzech meczach poza Orlen Areną, Wisła zagrała w miarę solidny handball, i przyznaję to pomimo tego, że stawiałem wówczas na Metalurg i Cimos. Do końca była walka, a jednak Cimos Koper z graczami, których mieliście okazję jeszcze dokładniej poznać podczas turnieju o Mistrzostwo Europy to druzyna mocniejsza od Constanty i mająca na pewno lepsze trybuny. Ja tutaj o to, że Wisła jest w stanie zagrać dobre zawody, jestem spokojny. W bardzo dobrej formie jest Marcin Wichary, to, że ogromne są możliwości Sypy czy Paczkowskiego, myślę, że o tym wie również trener Walther. Co martwi, to fatalna forma Eklemovicia, Kavasa, Kubisztala i Dobelseka w ostatnim meczu. Ale myślę, że ci pierwsi trzej - to był ich jednorazowy zły mecz, a pamiętajmy, że jednak Wisła ma jeszcze w odwodzie w/w Paczkowskiego czy Chrapkowskiego, który swoimi bombami potrafi wygrywać mecze. Dobelsek wrócił po kontuzji i upłynie trochę wody w Wiśle by wrócił do formy.
Osobiście uważam, że Zbyszek Kwiatkowski, który rozegrał świetne mistrzostwa w Serbii będzie w stanie wyłaczyć z gry Csepreghiego, Wichary+Seier to również jest duet mogący zamurować bramkę. Stamate raczej nie ma co się obawiać, na pewno mając w pamięci tego gościa, będą pod niego podwyższać płocczanie o ile się z początku wstrzeli. Po stronie Wisły liczę na Kubisztala, tu jestem pewien, że zagra dziś znacznie lepiej. Rumuni nie widzą mi się jako wspaniali defensorzy, zatem z Sypą na kole będą mieli dużo problemów. Wydaje mi się, że Adam Wiśniewski również po ME ustabilizuje formę, Wenta patrzy, Tomczaka forma rośnie, zatem walka o miejsce w kadrze na turniej w Hiszpanii będzie zażarta ;) Wyszu również ma ciężką sytuację w Azotach, zatem to jest jeden z meczów dla Wichury, w którym może udowodnić, że rola zmiennika Kasy należy się właśnie jemu. Jestem bardzo dziwnie spokojny o dzisiejszą wygraną Nafciarzy.
Wisła Płock @ 3.15 Bah ✅ 19:34
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
MKB Veszprem vs. KS Vive Targi Kielce
Kiedy Wisła Orlen Płock może być już prawie pewna awansu do kolejnej fazy tych elitarnych rozgrywek, Vice-mistrz Polski staje przed wyzwaniem pokonania bardzo silnego zespołu z Veszprem. Pomimo przyjaznych relacji pomiędzy kibicami obu zespołów na boisku szykuje się prawdziwa wojna. Madziarzy wciąż mogą liczyć na nawiązanie walki o pierwsze miejsce z Atletico Madryt. Z goła inna jest sytuacja kieleckiego klubu. Nie jest to może mecz o pozostanie w LM, ale bez wątpliwości zdobycie choćby punktu na tym trudnym terenie przybliży podopiecznych Bogdana Wenty do najlepszej szesnastki Europy.
Ostatnie mecze obu klubów były to raczej próby powrotu do zgrania sprzed Mistrzostw Europy w Serbii. Podopieczni Lajosa Mocaia bezproblemowo pokonali swoich przeciwników w Pucharze Kraju oraz w rodzimej lidze, pomimo, że kilka dni odpoczynku dostało największe działo zespołu - Marko Vujin. Nie inaczej wyglądało to w Kielcach. Żółto-biało-niebiescy pokonali na wyjeździe MMTS Kwidzyn oraz Warmię Olsztyn w hali Legionów. We wczorajszym meczu można było ewidentnie zaobserwować przygotowania do sobotniego pojedynku. Bartłomiej Tomczak bardzo często wykluczał z gry prawego rozgrywającego. Ten wariant był dziś praktykowany. Z pewnością są plany wykluczenia w ten sposób Marko Vujina. Można spodziewać się również występu nowego nabytku Bertusa Sarvaasa – Zelijko Musy. Coraz lepiej rozumie się ze swoimi kolegami. Zagrał 30 min i pokazał się ze świetnej strony. Dobra współpraca w obronie no i przede wszystkim równo w ataku. Nawet z bardzo trudnych pozycji, przytrzymywany przez dwóch przeciwników potrafi gdzieś wepchnąć piłkę do bramki. Stuprocentowa skuteczność mówi sama za siebie. Do tego kilkukrotnie szybko znalazł się w kontrze.
Według mnie nie ma między oboma klubami tak ogromnej różnicy jak wskazują na to kursy wystawione przez bukmacherów. Z pewnością wielu kierowało się wynikiem pierwszego spotkania. Powtórka z rozrywki nie ma prawa się zdarzyć. Dyspozycja Kielczan w pierwszych 15 minutach była niewytłumaczalna. Ten kwadrans ustawił wynik końcowy. Na ławce zaczęły się nieporozumienia, kłótnie. To, że da się wygrać w tym czerwonym piekle udowodniły Lisy z Berlina (33:24).
Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z usług Tamasa Ivancsika. Jest to bardzo ważne ogniwo zespołu. Nie zagra przez dłuższy okres czasu więc klub już znalazł dla niego zastępcę – Tomasa Urbana. Zarejestrowany został już do rozgrywek Champions League, lecz nie jest to ta sama klasa co Tamas, który napsuł wiele krwi Polakom w Hali Legionów rzucając przy tym 2 bramki. W ekipie gości nie zagra Tomasz Rosiński. Jednakże z środkiem rozegrania nie ma problemów u Vice Mistrza Polski. Sam Bogdan Wenta przyznaje, że więcej czasu będzie grał świetnie rozdwajający piłki Uros Zorman. Jego umiejętności spłaszczenia strefy, czy też gry 1x1 przydadzą się w kreowaniu pozycji Michałowi Jureckiemu oraz Denisowi Bunticowi. Również skrzydła wyglądają o wiele lepiej niż w pierwszy meczu wygranym przez Madziarów. Bartek Tomczak powraca do formy po kontuzji lewej ręki. Będzie miał wiele szans do szybkiego kontrowania gdyż jak już wcześniej napisałem zapewne będzie krył indywidualnie Vujina. Thorir Olafsson po powrocie z reprezentacji wygląda równie dobrze.
Faworytem spotkania jest z pewnością MKB Veszprem, ale nie mogę przejść obok okazji by zagrać na Vive Targi Kielce po tak wysokim kursie. Do Węgier wybiera się grupa ponad 220 kibiców z Kielc. Na trybunach będzie gorąco. Tylko czy gospodarze wyjdą zmotywowani na Maxa, wierząc w doścignięcie Atletico :?: Nie można z pewnością liczyć na taryfę ulgową. Teren jest strasznie trudny do zdobycia, ale Polacy są w stanie to zrobić, nie potrzebując przy tym żadnej boskiej pomocy.

Spodziewam się spadków kursu więc gram już teraz. Podobna sytuacja miała miejsce w wyjazdowym meczu w Berlinie czy też w Moskwie gdzie buki wystawiały wysokie kursy na gości i przed meczem je w dość szybkim tempie obniżając. Wyjazdowa forma zespołu jest zadowalająca. Zwycięstwo w Rosji, jednobramkowa porażka w Madrycie, i przegrana z sędziami w Berlinie. Czas na Veszprem.
Bwin
KS Vive Targi Kielce (+4.5) @ 1.75 ✅
KS Vive Targi Kielce @ 5.75
✅
PIĘKNIE JEST :!:
Mam nadzieję, że skorzystaliście.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
czilout 38

czilout

Użytkownik
Koper - Metalurg
Tutaj typuję wygraną Słoweńców, myślę, że są sporo mocniejsi od Macedończyków. Tak naprawdę można by powiedzieć, że mamy tutaj mały rewanż za mecz o piąte miejsce przed dwoma tygodniami, bowiem lwią część tych właśnie drużyn stanowili zawodnicy Kopru i Metalurga.
Jeśli chodzi o stranieri po obu stronach, to uwagę zwracają dwa nazwiska: Darko Stanic po stronie Metalurga oraz Milorad Krivokapić u Węgrów. Nazwiska to naprawdę świetne, widać zatem, że nawet w tak biednych krajach jak Macedonia, mogą grać wielkie wielkie nazwiska, na czele właśnie z Staniciem.
Myślę, że ważnym aspektem odnośnie tego spotkania jest własne boisko. Akurat tak się złożyło, że zaledwie jeden punkt Macedończycy zdobyli na obcych parkietach, ale to już ich problem. Teraz czeka ich bardzo trudny wyjazd, gdyż akurat Koper to zespół grający świetnie u siebie, a i dobrze na wyjeździe. Gracze pokroju Skube czy młodego utalentowanego Bundalo i kilku innych jak Brumen czy świetny bramkarz Skof, który pokazał na ME swoje doświadczenie.
Generalnie rzecz ujmując, porównując kadry tych drużyn, ja widzę na każdej z pozycji przewagę Kopru, do tego wszystkiego dochodzi forma home/away.
Cimos Koper -1.5 @ 1.95 Tobet
//Metalurg bez Rakcevicia, po kontuzji wraca drugi kołowy Dimovski, wątpliwy występ Jonovskiego. Hopkirk
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Veszprem - Vive
Czyli mecz de facto z gatunku tych o wszystko. Bardzo mocny przeciwnik na przeciw Vive Targów, no ale jednak i same Vive Targi należą do tych mocnych ;)
W pierwszym spotkaniu, którego niestety nie miałem okazji oglądać, górą była drużyna węgierska, co zresztą przewidywałem. Dziś sytuacja się jednak trochę zmieniła. Wówczas w pamięci było to, że Kielcom forma po turnieju o dziką kartę, co zrozumiałe opadła. Dziś, mając w składzie gracza z najlepszej siódemki Mistrzostw Europy, trójkę medalistów, naprawdę nie mogą mieć kompleksów. Do tego wszystkiego dochodzą po prostu fakty, iż trzeci sezon z rzędu (wcześniej remis u reńskich Lwów i wygrana w Hamburgu, rok później remis w Barcelonie i remis w Kielcach z Lwami, a teraz wygrana w Czechowie i tak minimalna porażka z Atletico ???? ) walczą po prostu z najlepszymi na świecie. Forma na wyjazdach Kielc jest naprawdę dobra, w trzech meczach, zasłużyli moim zdaniem na 5 punktów - mają niestety tylko dwa. Ale los może się odwróci. O ile w to, że na Węgrzech, sędziowie będą przeciw gospodarzom, nie wierzę. Natomiast w to, że po prostu szczęście, a tego zabrakło w Madrycie, będzie po stronie VTK, należy wierzyć.
Personalnie pisałem w październiku, że nieco lepszą pakietę ma Veszprem, i tu chyba nadal tak jest. Takie nazwiska, choćby w drugiej linii jak Cszaszar, Vujin, Ilyes czy nawet Perez robią wrażenie. Ale czy nazwiska Tkaczyk, Jurecki i Buntić nie są z nimi porównywalne? Jeśli mowa o skrzydłach, to tu przewaga MKB, choć w takiej sytuacji, może wcale nie? W końcu w miejsce Tamasa Ivancsika, obok swojego brata Gergo najlepszego skrzydłowego w tej drużynie sprowadzono solidne, acz nie robiącego specjalnie wrażenia nazwisko - Słowaka Urbana.
Kielce teraz już nie zagrają tak fatalnie, na to nie ma co liczyć. Nie ma co liczyć, że ulegną magii Veszprem Arena, w końcu i tak i tak na Węgry pojechało około dwustu kibiców z Kielc. Iskra już trzykrotnie mierzyła się z tym rywalem, ale naprawdę, dziś powinniśmy obejrzeć zupełnie inny mecz. Kielczanie doskonale znają grę Węgrów, ja osobiście liczę nawet na jeden punkt.
Vive +4 @ 1.92 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
IK Savehof - Croatia Osiguranje Zagreb
Ligi Mistrzów ciąg dalszy. Dzisiaj ciekawe zapowiada się spotkanie pomiędzy szwedzkim Savehof a Croatią Zagrzeb. Faworytem są mistrzowie Chorwacji. Ze świetnym bilansem (6W - 1L) zajmują drugie miejsce w tabeli. Straszą Barcelonę która ma tylko 2 pkt przewagi. Dowodzeni przez Ivano Balica wygrali wszystkie dotychczasowe wyjazdowe pojedynki. To właśnie na nim Szwedzi skupili swoją uwagę w pierwszym meczu w Zagrzebiu (30:26). Lider został kompletnie wyłączony z gry co dało możliwość popisu dla Kopljara czy też Davida Spilera. Tak też się stało. Marko rzucił 7 bramek a Słoweniec 6. Jak widać nie tylko Balicem Croatia stoi. Do tego nie można zapomnieć o będącym w gazie filigranowym skrzydłowym - Zlatko Horvacie. Z 48 bramkami w tej edycji LM lideruje w klasyfikacji strzelców swojej drużyny. IK Savehof również dysponuje solidnymi skrzydłowymi ale środek szału nie robi. Emil Berggren czy też Viktor Frieden mogą pomóc lecz raczej sami meczu nie wygrają. Chorwaci napewno mają związane duże cele z tym sezonie w europejskich pucharach. Na razie idzie im świetnie. Pechowa porażka z Barceloną nie przekreśla ich szans na pierwsze miejsce w grupie A. Szwedzi chcą włączyć się w walkę o TOP 16 lecz nie sądzę aby mogli powalczyć o 2 pkt z Vice-liderem. Bezpośredni przeciwnik do awansu - Chambery Savoie, gra dzisiaj w Barcelonie więc trudno sądzić aby uciekli na dystans dwóch oczek. Dzisiaj głównie liczę na Marko Kopljara. Transferowany już przez Media do Kielc, dwumetrowy prawy rozgrywający jest w fenomenalnej dyspozycji, co potwierdził na Mistrzostwach Europy w Serbii.
TOBET
Croatia Osiguranje Zagreb @ 1.45 ⛔
Mecz powinien zostać anulowany ponieważ przeciwnik nie wyszedł na boisko...​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom