>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat piłki ręcznej

Status
Zamknięty.
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jurasik zostaje w Kielcach!

Na początku tego tygodnia całą Polskę obiegła informacja, że Mariusz Jurasik odchodzi z Kielc. Tymczasem w czwartek zawodnik &quot;dogadał się&quot; z działaczami Vive Targi! Jak poinformowała gazeta Echo Dnia, Jurasik w przyszłym sezonie będzie zarabiał o połowę mniej. - Mariusz pokazał charakter. Zgodził się grać u nas za 50 procent tego, co zarabiał dotychczas, zamiast siedzieć na trybunach za 100 procent. Tym samym pokazał, że zależy mu na tym, żeby grać w Vive Targi Kielce, że ma charakter i to jest dla mnie najważniejsze. Dlatego jestem szczęśliwy, że tak to się skończyło - powiedział na łamach Echo Dnia Bertus Servaas, prezes klubu.

Jurasik jest zadowolony, że będzie grał nadal w Kielcach. Udowodnił tym samym, że nie liczą się dla niego tylko pieniądze.

(http://www.sportowefakty.pl)

Spoko i tak będzie zarabiał najwięcej z wszystkich &quot;ukaranych&quot; za porażke w finale z Wisłą (50.000zł/msc) także nie mam pytań :razz:

Zespół Vive Targi Kielce zagra o &quot;Dziką Kartę&quot; Ligi Mistrzów! Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) podjęła taką decyzje na Malcie. -Będziemy się starać o organizację turnieju o &quot;Dziką Kartę&quot; w Kielcach- zapewnia Dyrektor ds. sportowych klubu, Radosław Wasiak.


W turnieju o &quot;dziką kartę&quot; zagrają:
Rhein-Neckar Loewen (Niemcy)
Cuarto Rayas BM Valladolid (Hiszpania)
Dunkerque HB Grand Littoral(Francja)
Vive Targi Kielce (Polska)

Turniej odbędzie się w pierwszy weekend września, czyli 3 i 4. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie rozegrany. EHF decyzje w tej sprawie ma podjąć w ciągu kilku dni. Propozycje organizacji złożył również nasz Klub.

- Oczywiście będziemy się starać o organizację turnieju o &quot;Dziką Kartę&quot; w Kielcach. Bardzo cieszymy się z tego, że uda nam się powalczyć o grę w Lidze Mistrzów sezonu 2011/12. Na pewno, duży wpływ na tą decyzję miała nasza obecność w Champions League przez ostatnie dwa sezony, kiedy osiągnęliśmy w Europie dobre rezultaty. Oprócz strony sportowej, myślę, że wpływ na decyzję Komitetu Wykonawczego EHF miała także atmosfera wokół piłki ręcznej, jaka panuje w Kielcach. Kibice w Hali Legionów niejednokrotnie stwarzali na meczach Ligi Mistrzów atmosferę, o której mówiło się w całej Europie. To też musiało mieć znaczenie - komentuje Dyrektor ds. sportowych Vive Targi Kielce, Radosław Wasiak.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Złoci medaliści mistrzostw Polski, piłkarze ręczni Orlenu Wisły Płock zagrają od razu w fazie grupowej Ligi Mistrzów - bez konieczności udziału w turnieju kwalifikacyjnym. Taką decyzję podjęła we wtorek europejska federacja (EHF).
Według Wisły działacze EHF docenili w ten sposób wysoki poziom organizacyjny oraz sportowy, a także wizerunek klubu, który był kształtowany w ostatnich miesiącach.

- To dobra wiadomość dla polskiej piłki ręcznej, oczywiście dla Orlen Wisły Płock i zagwarantowana znakomita promocja Płocka oraz sponsora generalnego PKN Orlen na arenie międzynarodowej - powiedział cytowany na oficjalnej stronie internetowej prezes klubu Andrzej Miszczyński.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek LM odbędzie się 28 czerwca w Wiedniu.

___

W kwalifikacjach do Ligi Mistrzów wystąpi 16 zespołów. Z drużyn znajdujących się w koszykach 1, 2 i 3 zostaną utworzone trzy grupy - w każdej z nich zostaną umieszczone cztery drużyny. Turnieje kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów odbędą się w dniach 3-4 września 2011 roku i będą rozgrywane wzorem Final Four, a nie jak to było dotychczas systemem &quot;każdy z każdym&quot;. Z każdego turnieju kwalifikacyjnego awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów uzyska jedynie jego zwycięzca.

Koszyk 1: IK Sävehof, RK Metalurg Skopje, Tatran Prešov
Koszyk 2: AEK Ateny, FH Hafnarfördur, HC Dinamo Mińsk
Koszyk 3: Haslum HK, on Fivers WAT Margareten, RK Partizan Belgrad
Koszyk 4: FC Porto Vitalis, Besiktas JK Stambuł, Maccabi Rishon LeZion
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Turniej o Dziką Kartę w Kielcach!

Vive Targi Kielce zorganizuje turniej o Dziką Kartę Ligi Mistrzów - poinformowała przed chwilą Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF)


Do minionego piątku kluby, których zespoły uczestniczą w turnieju o Dziką Kartę miały możliwość składania do EHF aplikacji o jego organizację. Każdy zainteresowany musiał spełnić szereg wymagań postawionych przez federację. Po godzinie piętnastej otrzymaliśmy pismo informujące o tym, ze turniej odbędzie się w Kielcach - mówi Paweł Papaj, manager marketingu w Klubie. Federacja analizowała możliwość organizacji turnieju w różnych miejscach, ale z tego co otrzymaliśmy w piśmie wynika, że w całości tylko my zapewniliśmy spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do organizacji turnieju. Pomocną dłoń wyciągnął w naszą stronę między innymi Polsat.
- Myślę, że EHF docenił również to jak organizacyjnie prezentowaliśmy się w minionych sezonach, jaka była oprawa meczów w Kielcach - mówi Marian Urban, wiceprezes Klubu. - Z naszą publicznością nasze szanse mocno rosną, ale turniej oczywiście trzeba jeszcze wygrać.

Przypomnijmy, że turniej o Dziką Kartę odbędzie się w dniach 3-4 września a w półfinałach (sobota) zagrają Vive Targi Kielce z hiszpańskim Valladolid oraz niemiecki Rhein Neckar z francuską Dunkierką. Nieznane są na ten moment godziny rozpoczęcia meczów.
W związku z przyznaniem naszemu Klubowi organizacji turnieju, w najbliższych dniach ogłosimy informacje dotyczące karnetów na nowy sezon (2011/2012). Rozpocznie go już 26 Sierpnia turniej Galeria Echo Kielce Cup.
 
N 0

nightmare

Użytkownik
niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia większości lig, szukam buka z dobrą ofertą na ligę niemiecką, hiszpańską opcjonalnie francuską. Możecie polecić jakiegoś oprócz bwin?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia większości lig, szukam buka z dobrą ofertą na ligę niemiecką, hiszpańską opcjonalnie francuską. Możecie polecić jakiegoś oprócz bwin?
W Bet365 są oferowane te ligi, pierwsze dwie z ruchomymi handicapami, liniami itp. Co do francuskiej to 1x2 + handi + u/o z tego co kojarzę więc również nie ma tragedii ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Znajdę gdzieś zakłady under/over konkretnych zawodników,czy któryś bukmacher to oferuje ? Chodzi mi o graczy Bundesligi.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Znajdę gdzieś zakłady under/over konkretnych zawodników,czy któryś bukmacher to oferuje ? Chodzi mi o graczy Bundesligi.
Osobiście nie spotkałem się z takową ofertą. Ale to na podstawie moich doświadczeń i to u tych najbardziej popularnych buków. Z całą pewnością w bet365 gdzie na Bundesligę mają najszerszą ofertę - bo są przecież ruchome linie hc i u/o - tego nie znajdziesz. Generalnie to takowe zakłady najczęściej bukmacherzy wystawiają przy okazji większych imprez, typu MŚ czy ME a nie w ligach krajowych. Niemniej, np. tobet przed rokiem miał linie na graczy przed meczami Płocka z Kielcami ale to wiadomo, od święta. I tak bym traktował te zakłady. Większe imprezy i owszem, ligi niekoniecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
W czwartek w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyło się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski Mężczyzn. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Stali Mielec z MMTS-em Kwidzyn. Terminarz rozgrywek 1/4 finału o Puchar Polski
07.12.2011r. (środa)

PM/13 SPR Stal Mielec – MMTS Kwidzyn
PM/14 NMC Powen Zabrze – KS Azoty Puławy
PM/15 KS Vive Targi Kielce – PBS Jurand Ciechanów
PM16 zwycięzca Orlen Wisła Płock-MKS Nielba Wągrowiec – Gaz System Pogoń Szczecin
12.12.2011. (środa)
PM/17 MMTS Kwidzyn - SPR Stal Mielec
PM/18 KS Azoty Puławy - NMC Powen Zabrze
PM/19 PBS Jurand Ciechanów - KS Vive Targi Kielce
PM/20 Gaz System Pogoń Szczecin - zwycięzca Orlen Wisła Płock-MKS Nielba
Wągrowiec
Losowanie rozgrywek półfinałowych i finałowych odbędzie się 29.12.2011r. (czwartek) o godz. 12:00 w siedzibie ZPRP.

żródło: sportowefakty.pl
Nie wiem czy dobry dział, jak coś to proszę przenieść.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tragiczna śmierć znanej pary sędziowskiej

Świat niemieckiej piłki ręcznej pogrążył się w żałobie. W wypadku samochodowym w piątkowe popołudnie śmierć ponieśli Bernd i Reiner Methe, znana niemiecka para sędziowska. Sędziowie jechali na ligowe spotkanie do Balingen.
Tragiczna informacja obiegła niemieckie media tuż przed pierwszym gwizdkiem spotkania 10. kolejki Toyota-Handball Bundesligi pomiędzy HBW Balingen-Weilstetten a SC Magdeburg. Pojedynek ten poprowadzić mieli sędziowie Bernd i Reiner Methe. 47-letni bliźniacy nie zdołali jednak dojechać na miejsce...

Niespełna 20 kilometrów przed Balingen samochód braci Methe zderzył się z ciężarówką. Bliźniacy zginęli na miejscu. - Cały świat piłki ręcznej zasmucony jest tragiczną śmiercią braci Methe. Nasze myśli pozostają przy rodzinach zmarłych - powiedział Reiner Witte, prezes Toyota Handball Bundesligi.

Bernd oraz Reiner Methe rozpoczęli karierę sędziowską w 1987 roku. W 1993 roku otrzymali nominację na sędziów 1. Bundesligi, a od 1998 roku występowali także na arenie międzynarodowej. W ciągu 24-letniej kariery poprowadzili 670 spotkań ligowych i 206 międzynarodowych. Byli sędziami podczas mistrzostw świata mężczyzn w 2007 roku oraz mistrzostw Europy mężczyzn w 2010 roku, gdzie poprowadzili finałowe spotkanie pomiędzy Francją i Chorwacją. 47-letni bracia byli także nominowani do udziału w mistrzostwach świata kobiet, które rozpoczną się w przyszłym miesiącu w Brazylii.

Bernd Methe zostawił żonę i dziecko, a jego brat Reiner żonę i dwójkę dzieci.


Źródło: http://www.sportowefakty.pl

więcej informacji:
http://www.handball-welt.de/o.red.c/news-1-1-1-34751.html
http://www.toyota-handball-bundesliga.de/magazin/artikel.php?artikel=12366&amp;amp;type=&amp;amp;menuid=225&amp;amp;topmenu=823
http://www.schwarzwaelder-bote.de/inhalt.haigerloch-zwillingspaar-ist-auf-der-stelle-tot.50998b40-1d04-479b-92d9-671d7ed478d6.html
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Jeszcze z gorączką pewnie ze 38 stopni, na gorąco po meczu. Uważam, że należą Kielczanom ogromne brawa. Bez największego działa, bez kluczowego obrońcy walczyli jak równy z równym z najlepszą drużyną świata. Jednak wciąż widoczne są braki w zespole. Cholernie mi brakuje pomocnika dla Denisa Buntica. Nie zmiennika, ale równego poziomem zawodnika. Marcus super w bramce.
Jeszcze się podjarałem bardziej njusem Adqs. Pisz tutaj Panie ile tylko wiesz.
Jakie są wasze refleksje na temat tego spotkania czy też całej LM :?: Zobaczymy 2 polskie zespoły w kolejnej fazie :?:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No szkoda. Remis byłby świetnym wynikiem i chyba sprawiedliwym z przebiegu meczu. Tak się zastanawiam czy dobrą decyzją było wejście Szmala, bo jednak Markus bronił dobrze. Troche wygrana lisów skomplikowała sytuacje dla kielczan. Na pewno przy dobrej grze lisy są do pokonania, niedzwiadki też, z duńczykami na wyjeździe też trzeba grać o wygraną. Z veszprem te szanse uważam za dużo mniejsze bo jednak ich gra nam nie odpowiada. 6pkt w tym 4 meczach powinny dać awans, ale kluczowe będą te mecze u siebie z lisami i miśkami.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja odnośnie obu zespołów polskich uważam, że trzecie miejsca dla nich w grupie są jak najbardziej w zasięgu. Na pewno dużo smrodu narobił win Fuchse w Veszprem, teraz Kielce obowiązkowo muszą wygrać z Lisami, bo wtedy w przypadku porażki nawet awans może się oddalić...
Płock wczoraj popełnił taki ogrom błędów... no nic, wydaje mi się, że Kielce z takim Hamburgiem na bank wygrałyby, po prostu. Tak słaby HSV zdarza się raz do roku, i z reguły przegrywa. Ale z takim beznadziejnym zespołem jak wczoraj OWP, przegrać się nie dało.
Kielce natomiast handball przez większość meczu, że tak powiem totalny, nie było słabych punktów, nawet skrzydła kończyły. Ale Atleti w przeciwieństwie do Hamburga zagrało na powiedzmy swoim poziomie i wykorzystało większość błędów VTK. Można być zadowolonym, ale kto lubi porażki? Zwykle gdy oceniam jakiś mecz, staram się uciekać od niuansów, a oceniać je bardziej szczegółowo, ale na pewno w głowach wszystkim nam siedzą chyba kontra Tkaczyka czy ofense Jurasika w końcówce. No nic, uważam, że dla Kielc i Płocka jeszcze po 6 punktów i mamy szanse na ćwierćfinał!
Co do wzmocnienia prawej połówki VTK, takie niusy za cytatami Bertusa z jednej z gazet.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Ja apropo zaczynających się niebawem Mistrzostw Świata kobiet w piłce ręcznej.... i takie pytanie mam... Dlaczego nie ma jeszcze do chwili obecnej załozonego tematu na ten temat? Co to ma być ;( ?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja apropo zaczynających się niebawem Mistrzostw Świata kobiet w piłce ręcznej.... i takie pytanie mam... Dlaczego nie ma jeszcze do chwili obecnej załozonego tematu na ten temat? Co to ma być ;( ?
temat na ten temat jest w fazie powstawania ????
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik

&quot;Zawodnik doznał kontuzji łokcia, jutro będą wykonane badania, które potwierdzą ostatecznie jaki to uraz&quot; mówi lekarz VTK- Michał Baliński. &quot;Koparę czeka 3-4 tygodnie przerwy, jednak to jutrzejsze badania zadecydują&quot; dodaje trener odnowy biologicznej-
Tomasz Mgłosiek.
Sam zawodnik także opowiedział o momencie kontuzji. &quot;Spadłem na parkiet po rzucie i miałem wyprostowaną rekę. Na moje plecy spadł skrzydłowy &quot;Lisów&quot; Markus Richwien i poczułem mocny ból. To była przypadkowa sytuacja&quot; mówi o urazie sam poszkodowany. &quot;Na szczęście to nie ręka rzucająca, ale lewa&quot; - dodaje &quot;Kopara&quot;.
Miejmy nadzieję, że szybko wróci do gry. Na Mistrzostwa, według pierwszych diagnoz, będzie w 100% przygotowany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom