>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności Typera F1

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wyścig TOP 30 podliczone.
100 pln wędruje do nbd. Dane do Marcina teraz lub za 2 tygodnie.
Dodatkowe osoby niedokończone, ale nikt nbd nie pokona, a teraz nie mam już czasu ich podliczyć dokładnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dobry wieczór! Mam pytanie! kiedy będzie podliczona 18. Kolejka - GP Abu Zabi ?
http://forum.bukmacherskie.com/f326/6-kolejka-wyscig-gp-abu-zabi-top30-67130.html#post2536278
Masz oficjalne wyniki powyżej:]
A zwycięzca był już podany chwilę po zakończeniu wyścigu, o czym masz informację post nad Twoim. Te 4 dodatkowe osoby (w tym Ciebie) też podliczyłem, żeby nie było jakiś niedomówień, choć niczego to nie zmieniło i do niczego nie prowadzi w żadnej ze znanych mi perspektyw...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
100 pln za ostatnią kolejkę zdobył Aloszyn;)
Ja już wiem kto wygrał itd, wy dowiecie się zaraz, gdy wstukam tabelę, ale najpierw słowo pożegnalne :
???? dawid1892 za początkowe ogarnianie konkursu
???? nbd za bardzo udaną współpracę w decydującej fazie
???? snajper &amp; kukla czyli spiritus movent całego konkursu
no i gratulacje dla zwycięzcy konkursu - BrooklynBounce ;)
Nagrodzona czołowa &quot;15&quot; - wysyłacie dane do Marcina-Odry : login z Bwin i wysokość nagrody;)
Amen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Wszyscy się chyba ze mną zgodzą, że opiekunowie/pomocnicy konkursu odwalili kawał dobrej roboty. Zawsze szybkie rozliczanie wyścigów, ekspresowe robienie tabel. Wielkie brawa za profesjonalizm i wytrwałość! ???? Pozdrawiam! ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Konkurs po 8 miesiącach dobiegł do końca,bardzo miło zwyciężyć w tak długiej batalii i okazać się najlepszym wśród wielu specjalistów i zapalonych fanów sportów motorowych,nagrody pieniężne są bardzo fajne,ale satysfakcja jest jednak priorytetową sprawą,to konkurs z chyba największą pulą i największym czasem trwania od dawna na naszym forum,jest mi tym bardziej miło,że mogłem w nim triumfować,przyłączam się do postów wyżej i dziękuję wszystkim za profesjonalizm i zaangażowanie,unoszę dziś puchar wraz z moim rówieśnikiem z Niemiec ???? On ten prawdziwy,ja wirtualny,ale równie satysfakcjonujący,dorabiam sobie w myślach pod moim nickiem status &quot;Specjalista F1&quot; :)grin ???? i piję piwo za Wasze zdrowie,do następnej edycji,Pozdrawiam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gratulacje dla najlepszych. Podziękowania dla modów - organizatorów oraz użytkowników, którzy pomagali w konkursie.
Był to najdłuższy konkurs w historii forum. Pierwszy i ostatni, bo jak pokazał w ostatnich wyścigach było marne zainteresowanie.
W kolejnym sezonie F1 na pewno coś zorganizujemy, lecz na innych zasadach.
Loginy z Bwin proszę przesyłać do mnie na priv
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za tak genialny konkurs, za dobre jego prowadzenie i wspaniałą atmosferę podczas jego trwania, dzięki Wam ????
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Obserwator z Motoru ???? bardzo dobrze i szybko to ogarnial... ten konkurs z tego co widziałem wiec dzieki za to, że nie trzeba było czekac na wyniki pare(nascie) dni ;-)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A ja na pierwszym miejscu dziękuje Obserwator (M) za ogarnięcie typera niemal że od połowy sezonu. My jako modzi, nie ma co ukrywać daliśmy dupy i tyle.
Podziękowania także dla tych, którzy typowali przez cały sezon, to z pewnością dla niektórych było to spore wyzwanie
Marcin już wspomniał, że będzie kolejna edycja, cieszę się z tego. Z pewnością będzie trzeba pomyśleć o innych zasadach typowania ???? Czas pokaże, kto się zajmie tym konkursem ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie mam od wszystkich loginów.
Proszę o podanie loginów także osoby, które wygrały poszczególne wyścigi.
Na wszystkie dane czekam max. 48h, później wysyłam listę do Bwin.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Minęło 7 dni a nie wszyscy podali loginy??Ignorancja i tyle,ja myślałem,że lista jest już dawno u BWIN;)Nici z prezentu na Mikołaja:-|;)Moim zdaniem jeśli ktoś nie podał do dziś,to już nie poda,bo pewnie nawet nie wie,że wygrał,można było rozesłać wiadomość do każdego zwycięzcy,no nic,czekamy;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ja czasem nie ogarniam ludzi... Wygrywacie darmową kasę i jej nie chcecie ??

19 nagrodzonych osób dostało już PW z przypomnieniem
: TOP 15 w tym BB 2 nagrody i Aloszyn 3 nagrody + 4 zwycięzców wyścigów = 22 nagrody.
a jak ktoś nie chce nagrody, to niech się zrzeknie na cześć 16.osoby w tabeli, bo tak to zapewne przepadnie i będzie amba-fatima : było i ni ma:grin:...
z reszta ja też z chęcią przytulę jakąś 100, więc jakby nie było chętnych to pisać do mnie, to PW raz dwa wyślę, bo widzę, że niektórzy mają z tym problem:razz::grin:
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Ja czasem nie ogarniam ludzi... Wygrywacie darmową kasę i jej nie chcecie ??

19 nagrodzonych osób dostało już PW z przypomnieniem
: TOP 15 w tym BB 2 nagrody i Aloszyn 3 nagrody + 4 zwycięzców wyścigów = 22 nagrody.
a jak ktoś nie chce nagrody, to niech się zrzeknie na cześć 16.osoby w tabeli, bo tak to zapewne przepadnie i będzie amba-fatima : było i ni ma:grin:...
z reszta ja też z chęcią przytulę jakąś 100, więc jakby nie było chętnych to pisać do mnie, to PW raz dwa wyślę, bo widzę, że niektórzy mają z tym problem:razz::grin:
Dobrze mowi polac mu ???? Jako osoba zajmujaca 16 miejsce podpisuje sie pod tymi slowami ???? ????????
A tak na serio to wspanialy konkurs. Oby takich wiecej, bo byla mila atmosfera i pelen profesjonalizm ze strony organizatorow ???? ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Widzę,że będzie ta sama śpiewka co kiedyś,że Menager na Bora Bora itp(Bo to chyba z nimi były jaja spory czas temu przy większym konkursie) ???? Za jakiś tydzień będąc zniecierpliwionymi napiszemy do nich i okaże się,że &quot;Lista nie dotarła&quot; itp, Popatrzcie na inny konkurs,który właśnie się zakończył,organizowany wspólnie z William Hill,porządna i profesjonalna firma??Jak najbardziej,mimo że na Polskim rynku nie doceniania,ja wpłaciłem przed weekendem i jestem w pełni zadowolony,do nich warto,Bwin po raz kolejny pokazuje i pokażę(bo jestem pewnie,ze jeszcze długo nie dopiszą bonusów) że nie są warci zaufania i są inni bukmacherzy,którzy znają wartość słów Profesjonalizm i Szacunek do gracza,to tyle ode mnie;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spokojnie, lista została wysłana dopiero we czwartek, 8 grudnia. Oni na pewno weryfikują konta graczy. Weekend nie pracują. Daj im czas ;) Myślę, że do środy będę bonusy dopisane do Waszych kont.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powiem Ci Marcinku,że widzę z obserwacji co ostatnio wydziwiają i ile czasu nie odpisują ludziom na maile,po 6,7 dni,tak nie zachowuje się profesjonalna firma z Topu,popatrz jak zachował się Will Hill,w 30 min,dało się??;)Mam nadzieję,że będzie zgodnie z Twoimi słowami i że się nie mylisz,tu już nie chodzi o kasę,tylko o ich podejście,przecież to tylko 15-20 osób,jedna kompetentna osoba odbiera maila i zajmuje jej to godzinę,Pzdr;)
 
Do góry Bottom