>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witam.
Nic nowego, bo zapewne jakaś część Userów bawi się w &quot;takie cóś&quot; a i tematów było trochę w tym zakresie.
Podczas moich prywatnych prób, wyniki uzyskane przy pomocy algorytmu prezentują się nieźle (m.in. w odniesieniu do lig europejskich z ostatniego tygodnia).
Chciałbym go jednak niejako uwiarygodnić, na pewno w oczach moich a może i również w Waszych. Inaczej patrzy na swoje &quot;dzieło&quot; twórca a inaczej ktoś z boku, na chłodno.
Algorytm dotyczy:
- tylko meczów piłki nożnej
- tylko meczów ligowych
Oczywiście algorytm nie przewidzi czerwonych kartek podczas spotkania i innych czynników mogących &quot;zakłócić&quot; wynik, który jest tylko matematycznym wyliczeniem.
Proszę o podawanie propozycji meczów piłki nożnej, które w najbliższym czasie mają się odbyć. Może na podstawie oferty jednego (konkretnego) z buków abym miał blisko i do oferty i do statystyk. I żebym nie szukał po całej Sieci.
Niech to będzie B A H.
Jeśli nie będę w stanie (z różnych względów) obliczyć wyniku danego spotkania, napiszę: NIE GRAĆ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Miło się gawędzi ;)
-----
Mimo wszystko albo raczej w związku z tym, spróbuję rozpocząć sam.
Mecze, które odbędą się dzisiaj tj. 22 listopada 2011 r. posiadają przyporządkowany kurs większy niż 2.00 (na konkretny typ, zapewne u większości buków) w ligach raczej &quot;niełatwych&quot; bo takie dziś grają:

Macedonia
Renova Dzepciste - Vardar 1947 Skopje TYP: 1 [było X]
Ekwador
Independiente Jose Teran - Liga Dep Universitaria Quito TYP: 1 (ale możliwy remis)
Iran

Saipa Karaj FC - Persepolis FC TYP: 2


Algieria
MC El Eulma - ASO Chlef TYP: 2 [było X]
MC Oran - ES Setif TYP: 2
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Komentarz do ww. typów i rozwiązania:
tam gdzie podałem wyraźne rozstrzygnięcie, był remis. W przypadku spotkania Renova Dzepciste - Vardar 1947 Skopje teraz już wiem, że błędnie odczytałem wynik jaki &quot;dał mi&quot; algorytm. Dziś, napisałbym, że to będzie remis.
Przyjąłbym więc, że trafione zostały 4 wyniki meczów na 5 możliwych, każdy z kursem powyżej 2.00.
Jeśli ktoś śledził zmiany, jakie zachodziły w treści moich postów ten wie, że wśród zaproponowanych meczów było również spotkanie 2 Ligi francuskiej mianowicie Arles - Guingamp (TYP: 2) - również z kursem powyżej 2.00 - wycofane jednak ostatecznie przeze mnie z tego wątku.


Proszę o podawanie propozycji meczowych zgodnie z przyjętymi zasadami opisanymi przeze mnie w poscie nr. 1.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie doczekałem się propozycji w tym wątku tematycznym, więc jeszcze sam coś zaproponuję.
Typy na dzisiaj, 23 listopada 2011 r.
Chciałbym dodać, że chociaż typuję w zasadzie bez &quot;podpórek&quot; to od czasu do czasu na tym etapie jeszcze sprawdzania algorytmu podpieram się tam, gdzie nie do końca mam jasność:

Hiszpania 2


Athletic Bilbao B - CD Alaves TYP: X
ze wskazaniem na 2
Singapur

Tampines Rovers FC - Home United FC TYP: 2
[było 1]
Indie
Prayag United SC - Mohun Bagan AC TYP: 1
Iran

Mes Kerman FC - Malavan Bandar Anzali FC TYP: 2 (możliwy też remis)
[było 1]

Gwatemala


CD Zacapa - CSD Comunicaciones TYP: 2
[było X]
Słowacja
AS Trencin - MSK Zilina TYP: 2 [było X]
Słowenia
Mura 05 - NK Koper TYP: X [było 1]
Turcja 1
TKI Tavsanli Linyitspor - Gaziantep BLD Spor TYP: 2 [było 1]

Niemcy, Regionalna Północ

1. FC Magdeburg - Hamburger SV (A)
TYP: X (ze wskazaniem na 2)

Do kazdego z ww. spotkań (oprócz AS Trencin - MSK Zilina, tutaj przeważnie pewnie ok. 1.85) przyporządkowano kursy powyżej 2.00.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przeliczyłem raz jeszcze wynik z algorytmu dla Mura 05 - NK Koper. Pomyliłem się wcześniej ale piszę posty nad ranem więc może zmęczenie. Wychodzi jednak typ: 1. Macie prawo jednak w to nie wierzyć ponieważ tylko ja znam mój algorytm.
Co do reszty, wyciągam wnioski. Warto też znowu podkreślić, że do ww. spotkań przyporządkowane są wysokie jednak kursy i fakt ten może mieć wpływ na opłacalność gry wg tego algorytmu.
Wynik
CD Zacapa - CSD Comunicaciones na razie &quot;po myśli&quot; algorytmu. Edit: już nie &quot;po myśli&quot;.
--------------------------------
ZMIENIŁEM sposób interpretacji wyników algorytmu.
Stosujac ten nowy sposób do ww. ostatnich 9 spotkań, 6 z tych spotkań byłoby trafionych.
Jaka skuteczność mogłaby występować w odniesieniu do meczów, do których przyporządkowano niskie czy niższe kursy? Nie wiem.
(Nawet, jeśli w tym wątku mówię jedynie do siebie, pomogło mi to uporządkować myśli).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Spróbujmy z niższym kursem.
Ekwador, Serie A, mecz dzisiaj tj. 24.11.2011 r. za parę minut.

Liga de Loja - CD Espoli TYP: 1

Kurs u jednego z buków: 1,75

Za niecałe pół godziny:
Kolumbia Liga Postobon
America de Cali - Real Cartagena TYP: 2 [było 1]
Kurs 3,85 No ciekawe ...

Atletico Huila - Boyaca Chico FC TYP: 2
[było X]
Kurs 2,75

Cucuta Deportivo - Independiente Medellin TYP: 2

Kurs 2,1
Deportivo La Equidad - Deportes Tolima TYP: 2 [było X]
Kurs 2,55
Independiente Santa Fe - Los Millionarios TYP: 2 [było 1]
Kurs 2,95 też nieźle ...
Trochę być może &quot;ryzykuję&quot; z tą ligą kolumbijską, bo to jest jej jakaś faza &quot;finalizacion&quot; a przy założeniach tego algorytmu mialem, że stosuję go do lig, gdzie nie ma jakichś &quot;play offów&quot; itp, itd ...
Jak widać po godzinie edycji tego posta, trochę mi &quot;zeszło&quot; podczas dodawania kolejnych spotkań (a niektóre z nich chyba się już zaczęły) ale słowo harcerza ???? , że nie kombinowałem przy zmianie zaproponowanych wyników.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Między innymi po kilkunastu minutach meczu wynik tego z najwyższym kursem (America de Cali - Real Cartagena), po mojej myśli ;). Oczywiście, to na razie nic &quot;nie znaczy&quot; ...
Edit:
No nieźle się &quot;zaczerwieniło&quot; ...
Może to faktycznie miało związek z tą &quot;finalizacion&quot;? Jeśli tak, to nigdy więcej lig &quot;wieloetapowych&quot;. NIE BĘDĘ STOSOWAŁ w odniesieniu do takich lig algorytmu. Chyba, że będzie to faza &quot;Apertura&quot; lub inna &quot;Primera Etapa&quot; ...
I powinno być ok.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Proszę o podawanie propozycji meczowych zgodnie z przyjętymi zasadami opisanymi przeze mnie w poscie nr. 1.
Z lig, gdzie nie funkcjonują play off&quot;y lub gdzie trwa dopiero pierwsza faza &quot;przedplayoffowa&quot;.
 
F 13

f12

Użytkownik
Hej odnoszę wrażenie , że w jakiś sposób próbujesz ,, usprawiedliwiać się z swoich niepowodzeń&#39;&#39; . Powoli i dokładnie analizuj mecze dzięki swojemu algorytmowi aby uniknąć pomyłek i niepozrozumień. Nie rozumiem dlaczego czekasz na propozycje spotkań od forumowiczów? Podawaj typy które na dany dzień byś zagrał i tyle , po zagraniu minimum 100 spotkań będziemy mieli zarys twojej skuteczności . pozdrawiam
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Hej odnoszę wrażenie , że w jakiś sposób próbujesz ,, usprawiedliwiać się z swoich niepowodzeń&#39;&#39; . Powoli i dokładnie analizuj mecze dzięki swojemu algorytmowi aby uniknąć pomyłek i niepozrozumień. Nie rozumiem dlaczego czekasz na propozycje spotkań od forumowiczów? Podawaj typy które na dany dzień byś zagrał i tyle , po zagraniu minimum 100 spotkań będziemy mieli zarys twojej skuteczności . pozdrawiam
Witaj!
Faktycznie, takie możnaby odnieść wrażenie, że próbuję coś usprawiedliwić ????
Myślę &quot;na głos&quot; i pewnie to z takiego &quot;głośnego&quot; myślenia wynika. Przy tym koryguję pewne rzeczy.
Masz rację, że niepotrzebnie czekam na te propozycje. Będę podawał typy, i &quot;dobiję&quot; wpierw np. do 100.
Dzięki za odzew. Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzisiaj, 24.11.2011 r:
Turcja 1. Lig (Mam nadzieję, że rozgrywki nie wkroczyły jeszcze w Play Off.)
Bucaspor - Akhisar BLD Spor TYP: 1
Kasimpasa - Göztepe AS TYP: 1
Portugalia Liga de Honra
Atletico Clube de Portugal - Moreirense FC TYP: 2
 
F 13

f12

Użytkownik
Jeszcze jedna sugestja , abyś numerował spotkania , 1 , 2,3,4,5.........99, 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze jedna sugestja , abyś numerował spotkania , 1 , 2,3,4,5.........99, 100
Racja ???? , to podstawa.
Chociaż od pewnego momentu zmieniłem zasady interpretacji wyników, więc obraz chcąc nie chcąc będzie trochę zakłócony ...
Numeracja będzie -tak w konsekwencji ustalam - obowiązywać od spotkania, w którym zastosowałem już zasady interpretacji aktualne i jednocześnie oprócz meczów, które są w fazie &quot;finalizacion&quot; lub innych &quot;playoffów&quot; (takich meczów nie będę brał w ogóle pod uwagę).
Meczem nr 1 jest więc:
Ekwador, Serie A, 24.11.2011 r. (Primera Etapa)

Liga de Loja - CD Espoli TYP: 1

i następne, o których było wyżej:

Turcja 1. Lig

2. Bucaspor - Akhisar BLD Spor TYP: 1 [było 2]

3. Kasimpasa - Göztepe AS TYP: 1

Portugalia Liga de Honra

4. Atletico Clube de Portugal - Moreirense FC TYP: 2
(Swoją drogą, oglądałem II polowę tego meczu. Nieciekawe zawody pod dyktando gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 2:1. Na 15 min. przed końcem meczu, goście nabrali przyspieszenia niczym biegacze przy finiszu ???? . W ciągu ostatnich 7 minut strzelili dwie bramki i wygrali całe spotkanie 2:3).

 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
25.11.2011 r.

Katar Stars League

5. Al Arabi Doha - Al Kharaityat TYP: 1 [było X]
Izrael National League
6. Hapoel Kfar Saba - Hapoel Jerusalem TYP: 2

7. Maccabi Um El Fahem - Maccabi Beer Sheva TYP: 1

Singapur Super League

8. Albirex Niigata FC - Etoile FC TYP: 1 [było X]
Argentyna Primera B Nacional
9. Gimnasia Y Esgrima La Plata - Deportivo Merlo TYP: 1
Brazylia Seria B
10. Gremio Prudente SP - Salgueiro PE TYP: 1
Ukraina Premier League
11. Metalurg Donetsk - Vorskla Poltava TYP: 2 (Kurs np. 3,20 gdyby ktoś chciał obstawić ...) [było 1]
12. Metalist Kharkiv - Tavriya Simferopol TYP: 1

Rumunia Liga 2 Serie 2
(Serie 2 to prawdopodobnie część nazwy własnej rozgrywek a nie jakaś &quot;faza&quot;.)
13. Arges Pitesti - UTA Arad TYP: 2 (Kurs np.3,55) [było X]

Rumunia Liga I

14. Astra Ploiesti - FC Ceahlaul Piatra Neamt

Jeśli ktoś mnie &quot;przydusi&quot; o bardzo konkretne wskazanie to odpowiem TYP: 1 (ale bardzo prawdopodobny może być X). Czyli w przypadku 1X ten mecz uznam za trafiony.

Węgry NB I

15. Budapest Honved FC - Szombathelyi Haladas TYP: 1 [było X]
&quot;Niestety&quot; dla algorytmu, bramka w 90 min ????

Niemcy 1. Bundesliga

16. 1. FC Köln - Borussia Mönchengladbach TYP: 2

Niemcy 2. Bundesliga

17. FC Erzgebirge Aue - MSV Duisburg TYP: 2

Polska Ekstraklasa

18. Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała TYP: 2 (Kurs np. 5,50) [było 1]
19. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków TYP: 1 (ale tak typował nigdy nie będę ze względów osobistych. Algorytm niech sobie &quot;mówi&quot; co chce :grin ???? [było 2]

Włochy Serie A

20. Udinese Calcio - AS Roma TYP: 2 [było 1]
 
F 13

f12

Użytkownik
Słuchaj przeczysz sam sobie , mecz numer 14 albo 1 albo X , bo założenie gry jest kurs 2,00 lub wyższy .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Słuchaj przeczysz sam sobie , mecz numer 14 albo 1 albo X , bo założenie gry jest kurs 2,00 lub wyższy .
Nie ma takiego założenia.
Podstawowe założenia są ujęte w poscie nr 1,
z niedawnym rozszerzeniem, iż nie będzie meczów z faz playoff&#39;owych.

To, że dawałem na początku takie akurat mecze znaczy tylko tyle, że dawałem takie akurat mecze z kursem 2.00 lub wyższym (atrakcyjne były po prostu ...).
I m.in. z taką myślą (może nie wyrażoną wprost) prosiłem o podawanie meczów przez Userów aby nie wpaść w jakieś swoje widzimisię.
Mecze podawane przez Userów błyby jakąś namiastką &quot;próby losowej&quot;.
Mecze od poz. 5 do poz. 20 mają przyporządkowane i wysokie i niższe kursy. Najczęściej będzie tak, że podam propozycję danego meczu dlatego, że akurat niebawem będzie rozgrywany.
Dla tego algorytmu kurs nie ma znaczenia. Jeśli zapytasz, czy jest on przeznaczony dla wysokich kursów, to odpowiem: tak. Nie ma sprawy.
Jest on przeznaczony do meczów piłki nożnej. Niezależnie od kursów bukmacherskich.
Czasem (zapewne względnie rzadko) będą &quot;podpórki&quot; bo nie mogę być przeciwko temu co mi wychodzi z wyliczeń.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
25.11.2011 r.
Czechy Gambrinus Liga
21. AC Sparta Praha - FK Dukla Praha TYP: 1
[było X]

Belgia Pro League

22. Standard Liege - Yellow Red KV Mechelen TYP: 1

Argentyna Primera Division
(Na razie dopuszczam mecze z tej ligi, ponieważ są w fazie &quot;Apertura&quot;.)
23. CA Tigre - Atletico Rafaela TYP: 1
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na ten moment algorytm sygnalizuje skuteczność trochę większą niż 50% (13 trafionych na 23 możliwych). Oczywiście, nie jest to jeszcze absolutnie w tym momencie skuteczność &quot;reprezentatywna&quot;.
Edit:
Teraz już 13 na 24 możliwe.


-------------------------
Kursy powyżej 3,00 podaję gdyby komuś się nudziło ;) i chciał obstawiać ...)
 
Do góry Bottom