>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności, HP

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dziś wieczorem (od 21) i jutro cały dzień będę dostępny do gry w pokoju Rome, więc jeśli ktoś chcę zagrać to zapraszam.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
marcinglg, nic nie poradzę na to, że lolnik wiecznie nie miał czasu grać. Nie będe za nim latał... Wydaję mi się, że w tym wypadku nie powinno być obustronnego walkowera.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Od pn czekałem az sie odezwie na PW, do dzis bez odzewu. Ale niewazne, Rozumiem ze z vernixem mam tez mecz rozegrac w nastepnej grupie?
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Mogliście do mnie napisać PW pisałem po dwa razy w tematach żeby zagrać mecze, boberek jak miał problemy z jedenym gosciem napisał i sie załatwiło a wy nic więc w/o zostaje i dla każdego po 0:3 jest dopisane.


Tabelę wstawię dopiero w poniedziałek .
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co z tym turniejem? Terminy już dawno minęły...
Zdaje się, że Twój udział w turnieju się zakończył - czy to jako zawodnik czy organizator... Więc nie bardzo wiem w jakim celu interesujesz się tym tematem.
Proszę o stworzenie FINAŁOWEGO tematu, bo ile można czekać
Zdaje się, że nikt nie ma ochoty zajmować się tym turniejem.
Zatem pewnie ten będzie ostatni. Więcej razy nie ma sensu dawać zgody, tworzyć dział dla turnieju, który jest olewany przez zawodników ale co gorsze organizatorów.
Poza zakończeniu turnieju od razu zostanie przeniesiony do archiwum.
Założyłem temat ==&gt; FINAŁ i mecz o 3 miejsce
Nie orientuje się o co chodzi. Ale wykazałem inicjatywę bo zaraz będą święta...
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Zdaje się, że Twój udział w turnieju się zakończył - czy to jako zawodnik czy organizator... Więc nie bardzo wiem w jakim celu interesujesz się tym tematem.
Gdybyś tej inicjatywy wykazał więcej zobaczyłbyś, że za udział były nagrody. Czy mniejsze czy większe nie ważne. Jako, że coś osiągnąłem, to się tym interesuję. Proste?
 
Do góry Bottom