>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WRC 2011

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rally Jordan


Przed nami 4 runda rajdowych mistrzostw świata WRC. Poprzednia runda (rajd Portugalii) przyniósł nam zyski. Tym razem rajd odbywa się w Jordanii.
Pierwotnie rajd miał się rozpocząć we czwartek, ale z powodów logistycznych FIA zdecydowała się przełożyć start rajdu na piątek, od 7 oesa. Związku z tym rajd będzie trwał tylko dwa dni - piątek i sobota.
Generalnie trasa rajdu jest trudna, drogi pokryte dużą warstwa kurzu, szutru i ostrych kamieni. Kierowcy startujący na początku będą czyścić drogę i ich czasy powinny być gorsze od osób startujących później.
Koło 20 podam kilka typów, fajnie że w Expekt przywrócili ofertę h2h, bo jest najszersza.
Zapraszam inne osoby do dyskusja na temat rajdu Jordanii ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Za nami odcinek testowy, wyniki:
Petter SOLBERG (N) Citroen DS3 WRC 1:15,1
Sebastien LOEB (F)Citroen DS3 WRC 1:15,5
Jari-Matti LATVALA (FIN)Ford Fiesta RS WRC1:15,8
Mikko HIRVONEN (FIN) Ford Fiesta RS WRC 1:15,9
Sebastien OGIER (F)Citroen DS3 WRC 1:15,9
Matthew WILSON (GB) Ford Fiesta RS WRC 1:16,8
Kimi RAIKKONEN (FIN) Citroen DS3 WRC 1:16,8
Henning SOLBERG (N)Ford Fiesta RS WRC 1:16,9
Mads OSTBERG (N)Ford Fiesta RS WRC 1:17,8
Nasser AL-ATTIYAH (Q)Ford Fiesta S2000 1:18,0
Federico VILLAGRA (RA)Ford Fiesta RS WRC 1:19,5
Peter VAN MERKSTEIJN (NL)Citroen DS3 WRC 1:20,0
Khalid AL-QASSIMI (UAE)Ford Fiesta RS WRC 1:20,4
Bernardo SOUSA (P) Ford Fiesta RS WRC 1:21,5
Frigyes TURAN (H)Ford Fiesta S2000 1:21,6
Petter w tym rajdzie może namieszać. Hirvonen jest niezadowolony z faktu, iż są tylko dwa dni rajdu. W pierwszym dniu będzie rozpoczynał i czyścił ścieżkę innym zawodnikom. Nie ukrywa, że będzie bardzo ciężko o sukces.
Czy Loeb powtórzy swój poprzedni wyczyn i wygra ten rajd? Raczej taktyka idzie na dalszy plan przy 2 dniowym rajdzie i ciśnie się na maksa od początku. Takie deklaracje podobnie składa Petter Solberg, który wygrał odcinek testowy. Latvala zadowolony jest z opon, jednak jak powiedział, musi zmienić troszkę ustawienia samochodu. Za dużo czasu nie ma...
Sébastien Loeb - Sebastien Ogier 1 1.65 Expekt
Sébastien Loeb - Jari-Matti Latvala 1.28 Expekt
Federico Villagra - Dennis Kuipers 1 1.25 Expekt
Dzisiaj tylko trzy typy. Loeba uważam za głównego faworyta do zwycięstwa w tym rajdzie. Kursy małe, ale powinny wejść.
Mikko Hirvonen - Petter Solberg 2 2.05 Expekt
Za mniejsza kasę zagrałem singla. Lepsza pozycja startowa dla Pettera. Dobrze przejechał testowy odcinek. Oby tylko nie wypadł z trasy...
Liczę, że będzie w TOP3. W Bwin zagrałem po kursie 2.00
Powodzenia
 
N 10

nawmar

Użytkownik
Spostrzeżenia co do rajdu mam podobne co Marcin-Odra.
Na zwycięzce typuję LOEBA, a największymi rywalami powinni być koledzy z Citroena OGIER i P.SOLBERG. Nie zdziwię się jak takie będzie pudło.
H2H - mieszkanka EXPEKT i BWIN
Villagra - Kuipers 1 1.25
Ostberg - H.Solberg 1 1.70 Henning ostatnio jeździ lekko mówiąc słabo i raczej z rajdu na rajd formy nie poprawi. Ostberg się nie najeździł w Portugalii ale uważam, że będzie szybszy.
Wilson - Raikkonen 1 1.35 Mój ulubieniec ???? ostatnio pokazał się z dobrej strony jak pojedzie podobnie Kimi nie ma podejścia. Zresztą ostatnio Kimi bujał się Nascarami, liczę na jego roztrenowanie, w końcu skręcał tylko w lewo ????
Hirvonen - Ogier 2 1.5 Myślę, że kluczowa tu może być strata po czyszczeniu trasy przez Mikko pierwszego dnia rajdu a potem nie starczy czasu na ewentualną pogoń.
Hirvonen - P.Solberg 2 2.05 jak wyżej.
 
N 10

nawmar

Użytkownik
Typy całkiem trafne, szkoda że nie pokusiłem się na typ na zwycięstwo Ogier, ale cóż ciężko wszystko przewidzieć zwłaszcza w rajdach.
Spostrzeżenia co do rajdu mam podobne co Marcin-Odra.
Na zwycięzce typuję LOEBA⛔, a największymi rywalami powinni być koledzy z Citroena OGIER i P.SOLBERG. Nie zdziwię się jak takie będzie pudło.
H2H - mieszkanka EXPEKT i BWIN
Villagra - Kuipers 1 1.25 ✅
Ostberg - H.Solberg 1 1.70 ✅Henning ostatnio jeździ lekko mówiąc słabo i raczej z rajdu na rajd formy nie poprawi. Ostberg się nie najeździł w Portugalii ale uważam, że będzie szybszy.
Wilson - Raikkonen 1 1.35 ✅Mój ulubieniec ???? ostatnio pokazał się z dobrej strony jak pojedzie podobnie Kimi nie ma podejścia. Zresztą ostatnio Kimi bujał się Nascarami, liczę na jego roztrenowanie, w końcu skręcał tylko w lewo ????
Hirvonen - Ogier 2 1.5✅ Myślę, że kluczowa tu może być strata po czyszczeniu trasy przez Mikko pierwszego dnia rajdu a potem nie starczy czasu na ewentualną pogoń.
Hirvonen - P.Solberg 2 2.05⛔ jak wyżej.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zbliża się koniec sezonu więc może słowo do ostatniego rajdu:

78 załóg, z tego 20 w samochodach WRC, będzie można oglądać na trasie Wales Rally GB, kończącego Rajdowe Mistrzostwa Świata 2011. Czterodniowy rajd rozgrywany jest między 10 a 13 listopada, organizatorzy opublikowali nieoficjalną listę nadesłanych zgłoszeń.
Obecni będą wszyscy regularni uczestnicy w autach WRC, poza Federico Villagrą i Khalidem Al Qassimi. Tego ostatniego zastąpi w Team Abu Dhabi Jewgienij Nowikow, wracający do Fiesty.

Ott Tanak został potwierdzony za kierownicą Fiesty WRC i wystartuje w barwach Stobarta. Kolejnego Forda poprowadzi Martin Prokop, a drugim po Danielu Oliveirze Brazylijczykiem w Mini WRC zostanie Paulo Nobre.

Haydem Paddon za zgodą FIA pojedzie Imprezą R4, poza PWRC. Michał Kościuszko i Patrik Flodin będą przewodzić walce o wicemistrzostwo w tym cyklu, a dziką kartę otrzymał Jason Pritchard.

Sześć załóg zgłosiło wozy S2000. W Akademii WRC pojawią się nowe nazwiska - Valentin Humel z Niemiec oraz Christopher DuPlessis z USA.

Lista zgłoszeń: http://www.walesrallygb.com/documents/Wales_Rally_GB_Draft_Entry_List_21-10-11.pdf

za: http://www.rallyonline.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom