>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Firmy odzieżowe

bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Jest kilka rewelacyjnych firm w moich oczach. Troche juz odeszlem od Hollistera i A&amp;F, bo strasznie popularne sie staje, ale teraz uwielbiam Ralph Lauren, Levi&#39;s, Zara, River Island, Topman, Diesel. A poza tym bluzy Jack Wills i American Apparel to juz klasa nie do pobicia. ????
Czy ja wiem czy A&amp;F staje się tak popularne ? . To jest po prostu super firma wg. mnie.
Oprócz A&amp;F na pewno spodnie Wrangler, również H&amp;M jest dobrą marką.
Co do butów to sportowe: Nike, Converse, a z eleganckich Ecco czy Gino Rossi
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Ja też polecam A&amp;F, naprawdę super ciuchy, szukam właśnie zaufanych i w miarę tanich sprzedawców na allegro, bo na częste zakupy na oficjalnej stronie nie mogę sobie pozwolić. Poza tym klasyka Hilfiger, Ralph Lauren, Lacoste.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Hohoho, widzę, że tu sami zamożni ludzie- hilfingery, krokodylki i chłopcy od polo... skąd takie ciuszki? jacyś zaufani i dobrzy sprzedawcy na Allegro czy podróby z Turcji?
EDIT DOWN: Pablo, Ciebie rozgrzeszam ;) jak masz możliwość zakupu w Paryżu to szacunek. Duża różnica cen z PL?
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Hohoho, widzę, że tu sami zamożni ludzie- hilfingery, krokodylki i chłopcy od polo... skąd takie ciuszki? jacyś zaufani i dobrzy sprzedawcy na Allegro czy podróby z Turcji?
W oficjalnym sklepie A&amp;F są na przykład przeceny -45% dla USA, i wtedy można świetne jakościowo ubrania wyrwać w miarę tanio, jeśli się ma zaufaną osobę w Ameryce ;).
Pytanko - czy bluzy Hugo Bossa są grube i dobre jakościowo? Upatrzyłem sobie jedną, i się zastanawiam.
http://allegro.pl/bluza-hugo-boss-hit-najnowszy-model-m-l-xl-i1863768643.html
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
potrzebuję bardzo ciepłej kurteczki na zimę ???? może ktoś coś poleci ?
ale co to znaczy kurteczki na zimę, kurtki są puchowe, są skórzane, są za 100 zł i są za 1000 zł, określ się jakoś bo z Twojej prośby nic nie wynika oprócz tego, że &quot;potrzebujesz&quot; ;-)
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
nie no 1500 nie mam zamiaru wywalać na kurtkę :p tak 350-400pln ???? puchowe mnie interesują ;p dodam że najlepiej kolorek czarny ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
nie no 1500 nie mam zamiaru wywalać na kurtkę :p tak 350-400pln ???? puchowe mnie interesują ;p dodam że najlepiej kolorek czarny ????
Bardzo fajne są kurtki firm takich jak Grizzly, Campus czy Alpinus. Jest duży wybór, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Musisz poszukać w galeriach handlowych.

Przykład: http://www.cerrotorre.pl/product-pol-6871-Kurtka-meska-3w1-GRIZZLY-Everest-Man-black-.html Kurtka na wiosnę, jesień i zimę, ze względu na to, że ma podpinany polar. W dodatku jest teraz fajna promocja.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Witam
To moze podalibyscie tych zaufanych sprzedawcow oferujacych rzeczy marki abercrombie. Mi zdarzylo sie zamowic ponad miesiac temu bluze z pewnego sklepu dzialajacego na allegro, narazie sytuacja wyglada tak ze bluza zostala przesłana komus innemu i sklep czeka na zwrot bluzy przez poczte polska tylko cos nie moze sie doczekac. Sklep proponuje mi 2x jakies perfumy one million oraz skarpety tommy hilfiger;] do tego jakies bluzy zastepcze ktore niestety mi sie nie podobaja. Moge takze poprosic o zwrot pieniedzy i o przeslanie tych ich gratisow, niby fajnie ale chcialbym juz dostac ta bluze.
Powklejajcie do tematu jakies fajne modele to moze kupie u innego sprzedawcy.
Pozdro
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
http://allegro.pl/bluza-abercrombie-fitch-by-hollister-roz-l-i1907356706.html całkiem niedawno kupiłem bluzę u tego sprzedawcy, zresztą ten sam model. Muszę przyznać, że prezentuje się wybornie, a nosi jeszcze lepiej. Niestety oprócz niej, zbyt dużego wyboru u niego teraz nie ma. Jak chcesz, mógłbym Ci wysłać więcej zdjęć tej bluzy, jeśli wpadła w oko. On też bez problemu Ci wyśle jeśli poprosisz.
Warto prosić o zdjęcie real foto, porównywać zamki, firmowe naszywki no i można też spytać o możliwość wglądu w rachunek, sprzedawcy powinni takowe posiadać.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
poszukaj sobie takich firm jak fox racing, hurley. Mają fajny design. Z polskich marek to ozoshi. Są tanie i dobry stosunek ceny do jakości.
 
Do góry Bottom