>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

Status
Zamknięty.
navent 83

navent

Użytkownik
Również dziękuję wszystkim za fajny konkurs ;) Wielkie brawa dla Ciebie Redwitz za jego sprawne przeprowadzenie ;) Czy jest przewidziany jakiś konkurs na Mistrzostwa Europy kobiet? Nie musi być przewidzianych żadnych nagród. Wystarczy konkurs dla sprawdzenia swoich możliwości i rywalizacji z ludźmi z forum. Jeśli byłaby możliwość przeprowadzenia takiego konkursu, chętnie pomógłbym Ci w jego przeprowadzeniu np. podliczając typy. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Proszę podawać na priv adresy do wysyłki.
Gratulacje dla najlepszych.
Co do pytania o następne konkursy. Jeśli tylko będą chętni na przeprowadzenie lub zorganizowanie konkursu to nie widzę przeszkód na taki konkurs.
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
hura! prawie wygrałem! szkoda mi tej czapki ale już trudno ???? troche kulała aktualizacja tabeli ale po za tym ok,dzięki ????
 
duo 303

duo

Użytkownik
Także dziękuję i gratulacje dla zwycięzców, gdyby nie te zawalone przeze mnie ćwierćfinały może by to top3 było :rolleyes:
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
A ja sobie podliczyłem punkty, no i niestety się nie zgadza z tabelą, tzn. punkty są dobrze wpisane za poszczególne dni tylko suma się nie zgadza (zamiast 1080 jest 980).
A tak poza tym to dziękuję za konkurs i gratulacje dla zwycięzców. ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Czy jest przewidziany jakiś konkurs na Mistrzostwa Europy kobiet?
Jest przewidziany ;)
Nie wiem jak będzie z popularnością konkursu, ale mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. A chyba o to przede wszystkim powinno chodzić ;)

Najprawdopodobniej jutro konkurs zostanie wrzucony na FB.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Jest przewidziany ;)
Nie wiem jak będzie z popularnością konkursu, ale mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. A chyba o to przede wszystkim powinno chodzić ;)

Najprawdopodobniej jutro konkurs zostanie wrzucony na FB.
Myślę, że nie powinien odstawać popularnością od tego, a może jako drugi taki z rzędu być jeszcze lepiej
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Na pewno jest to dobry pomysł bardzo dobrze przeprowadzony konkurs poza tym, że tabela nie była prowadzona systematycznie, ale tak wszystko w porządku na pewno wezmę udział w podobnym konkursie, ale z udziałem kobiet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom