>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 28.09.2011 - Środa

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Kursy: Expekt

W środę czeka nas kilka ciekawych spotkań. Interesująco wydaje mi się spotkanie Valencii z Chelsea. Gospodarze grają nawet fajną piłkę. W 1 kolejce troszkę rozczarowali, remisując z Genk. Tym razem powinni również zgarnąć minimum punkt.
Ciekawi mnie jak się śpiesz Barcelona, która ma wyjazd na Białoruś. Ciężki teren, czyżby stracili punkty?
Marsylia, która gra słabo u siebie podejmuje &quot;polską&quot; Borussię. Czy Lewandowski wpiszę się na listę strzelców?
Zapraszam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących spotkań !
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać na Chelsea, wczoraj grali z Fulham i awansowali po karnych do dalszej rundy Carling Cup, w weekend grają u siebie z Łabędziami a Valencia, gra bardzo dobrze ale jednak ma ciężki terminarz wczoraj z Barceloną w sobotę wyjazd do Sevilli a potem przyjęcie Chelsea u siebie, moim zdaniem Chelsea powalczy o pełną pulę i będzie chciało szybko postawić kropkę nad i w sprawie swojego awansu z grupy, kursy proponowane przez bukamcherów zachęcają...
Wart uwagi także kurs na BATE, jak wiadomo Barcelona ostatnio nie rzuca na kolana a terminarz też nie łatwy, Valencia a w weekend odświeżone Atl. Madryt ;) BATE gra swój mecz ligowy już w piątek a w tabeli ma taką przewagę,że może sobie odpuścić ten mecz... jeszcze nie ma rynków na HC w tym meczu ani kursu na czerwoną kartkę a to myślę,że może być prawdopodobne i to bardzo.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Porto faworytem w Zenicie? No i tu bym się trochę posprzeczał. O ile Zenit zanudził grą na Cyprze (gdzie osobiście miałem APOEL) to nie wiele znaczy. Mają skład naprawdę dobry, a ruskie ściany powinny pomóc. Jeśli byłbym traderem, dałbym tutaj dosłownie równe kursy, 2,60 - 2,60.
A co do innych meczów, pewnie Szachtar nie pozostawi złudzeń eliminatorom Wisły, a jeżeli na Milan podskoczy do 1,30 wchodzę w ciemno :]
 
D 1

deck4

Użytkownik
Albo mi się wydaje, albo bukmacherzy za bardzo faworyzują niektore drużyny ???? Ale to dobrze, przynajmniej dla mnie.
Zenit - Porto
Porto faworytem w tym meczu na pewno nie jest, jest wręcz odwrotnie, a wszystko za sprawą tego, iż Rosjanie grają u siebie. To będzie ciężka twierdza dla zdobycia, wydaje mi się że wynik będzie oscylował w granicach remisu, lub nieznacznie wygrają go gospodarze.
AC Milan - Victoria Plzen
Kurs na Victorie to aż 13.5. Nie oszukujmy się - Milan gra baardzo przeciętnie w tym sezonie. Wymęczne zwycięstwo 1:0 ze słabiutką Ceseną najlepiej o tym świadczy. Milan ma problem przede wszystkim z wygraniem meczu. Remis, na który kurs jest wysoki, wcale nie będzie dla mnie niespodzianką. Ba, myślę, że można nawet pokusić się o typ X2 który wynosi 3.70.
Arsenal - Olimpiacos
Tutaj argumentacja podobna jak w meczu wyżej. Coprawda ostatni mecz wygrany z Boltonem 3:0 może napawać optymizmem, ale myślę że nie byłoby tak rózowo, gdyby goście nie musieli grać przez długi czas w 10. Olimpiacos to solidna drużyna i jak zawsze zresztą ciężki przeciwnik. Kurs X2 podobnie jak w poprzednim przypadku jest wysoki - wynosi 3.15. Myślę, że na jednym z kuponów obstawię taki rezultat ;)
Bayer Leverkusen - Genk
Tutaj również kurs wydaje mi się śmieszny. Co innego, gdyby zamiast Bayeru grał Bayern, wtedy okej, taki kurs ma rację bytu. Ostatnie dwa mecze Bayeru to srogie porażki: 3:0 z Bayernem i 1:4 z Kolonią u siebie. Ponadto remis ze słabo spisującą się na początku sezonu Borussią i wygrana ze słabiutkim Augsburgiem. Mnie gra Bayeru nie przekonuję i liczę jednak na niespodziankę, chętnie (po raz kolejny ???? ) obstawię X2, po kursie 3.35
Wydaje mi się że warto postawić X2 na któryś z tych trzech meczy ???? Jestem wręcz pewny że nie wszystkie mecze zakończą się wygranymi faworyzowanych drużyn.
Jednak zrobicie jak uważacie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wydaje mi się że wynik będzie oscylował w granicach remisu, lub nieznacznie wygrają go gospodarze.
kursy również oscylują na granicy remisu. Porto jest faworytem ale to bardzo minimalnym. dziwi może i faktycznie bo Porto w jakiejś wybornej formie od początku sezonu to nie jest.
Arsenal - Olimpiacos
Tutaj argumentacja podobna jak w meczu wyżej. Coprawda ostatni mecz wygrany z Boltonem 3:0 może napawać optymizmem, ale myślę że nie byłoby tak rózowo, gdyby goście nie musieli grać przez długi czas w 10. Olimpiacos to solidna drużyna i jak zawsze zresztą ciężki przeciwnik. Kurs X2 podobnie jak w poprzednim przypadku jest wysoki - wynosi 3.15. Myślę, że na jednym z kuponów obstawię taki rezultat
Tu może zbytnio sensacji bym nie szukał , ale grać Arsenal po takim kursie równiez nie polecam. Arsenal gra najnormalniej słabo w tym sezonie i wszystko mogą zrobić. ✅ to na pewno dobra forma Szczęsnego i skuteczność RvP co pokazał ostatnio. Ale jakby nie było po takim kursie nie ryzykował bym grać na Arsenal.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
AC Milan - Victoria Plzen Kurs na Victorie to aż 13.5. Nie oszukujmy się - Milan gra baardzo przeciętnie w tym sezonie. Wymęczne zwycięstwo 1:0 ze słabiutką Ceseną najlepiej o tym świadczy. Milan ma problem przede wszystkim z wygraniem meczu
A wiesz w ogóle co jest przyczyną tych męczarni Milanu ?
Bo zdaję mi się, że nie bardzo i patrzysz tylko ślepo w poszczególne wyniki.
Ostatnie dwa mecze Bayeru to srogie porażki: 3:0 z Bayernem i 1:4 z Kolonią u siebie
Jak piszesz porażka to się pisze 0:3 bez względu czy grają u siebie czy na wyjeździe. Chyba że podajesz Bayern - Bayer 3:0..
Bo jak można pisać że ktoś przegrał 3:0 ?!:-|
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Mecz w Lidze Mistrzów to trzeci kolejny mecz u siebie Milanu w ciągu tygodnia. Tym razem na San Siro zawitają Czesi z Viktori Pilzno. Biorąc pod uwagę plagę kontuzji, która dotknęła Rossonerich, dotyczącą szczególnie formacji ofensywnej zupełnie nieopłacalny w stosunku do ryzyka jest typ na zwycięstwo Włochów, w oczy rzucają się jednak zakłady na liczbę bramek. W ataku Milanu pozostał jedynie Cassano. Robinho i Pato będą na 100% nieobecni z powodu kontuzji, natomiast Inzaghi i El Shaarawy są decyzją trenera niezgłoszeni do Ligi Mistrzów. Co prawda pozytywne sygnały napływają z Włoch odnośnie wracającego po kontuzji Ibrahimovica, ale patrząc realnie jedyne na co można liczyć to kilkanaście minut w wykonaniu Szweda. Dodając do tego kontuzję Kingsleya Boatenga z Primavery, który dość ciekawie zaprezentował się w meczach przedsezonowych drugim napastnikiem w kadrze na ten mecz będzie Simone Ganz – syn byłego gracza Rossonerich. Kolejne kłopoty dotyczą ofensywnych kreatywnych pomocników – nie zagra Boateng, zostaje więc tylko Seedorf i Aquilani. Biorąc pod uwagę, że będzie to 3 mecz w ciągu tygodnia po 35-letnim Holendrze nie spodziewam się rewelacyjnej postawy. Natomiast Włoch dopiero wchodzi do drużyny i jego forma jest na dzień dzisiejszy najwyżej średnia. Biorąc pod uwagę te wszystkie osłabienia nie spodziewam się zabójczej ofensywy Milanu i kilku bramek zaaplikowanych przyjezdnym. Dodatkowo według mnie Czesi przyjadą do Włoch po remis, nie wierzę w ich zdecydowane próby ataku, raczej maksymalne skupienie na grze w obronie plus kontrataki. Przebieg gry będzie więc przypominał ostatnie mecze z Udinese i Ceseną , w których padło łącznie 3 gole.
Kursy na undery w Expekt przedstawiają się następująco:
- under 2,5 – 2,25
- under 3,5 - 1,5
W obu przypadkach kursy bardzo ciekawe biorąc pod uwagę aktualną sytuację Milanu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Arsenal (-1) - Olympiakos
Typ : 1
Kurs 1.80 Bet-At-Home

Arsenal wkoncu się odradza, wygrana 3-0 z Boltonem (oceniania przez nie których tylko dzięki czerwonej kartce) lecz kto oglądał mecz ten wie, grali typowy dobry Arsenal sprzed roku który potrafił ograc Man.U , Barcelona czy Chelsea. 64% posiadania piłki, 17 akcji na bramke przy 3 boltonu. Poprostu gdy oglądalem ich mecz byłem zachwycony. A jak wiemy Olympiakos to nie Bolton i nawet spodziewałbym sie tu wyniku 4-0 dla kanonierów. Ale bezpiecznie handicap -1. Myslę ze to dobry kurs.
 
N 3

norbis

Użytkownik
Milan - Plzen
Mój typ: przedział goli: 0-1
kurs: 4,3 STS
Kurs warty ryzyka, a zwłaszcza, że Milan ostatnio słąbo sie spisuje, lista kontuzji jest długa, nie zachwyca grą w lidze, ciężko zdobywa jakiekolwiek bramki.
Plzen to na pewno gorsza drużyna od Milanu, nie ma co ukrywać i przez to takie kursy. według mnie, będą grali na remis, nie będą uderzać na bramkę Milanu bo wiedzą, że będzie im ciężej - jadą do Włoch po remis
można też postawić dokładny wynik 1-0 dla Milanu, ale lepiej się zabezpieczyć od ew. remisu;) a kurs dobry
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cześć,

Wpadłem z nudy do działu aby przedstawić sytuację ACM i zaproponować swój typ, ale widzę, że Grzesiek (fan Milanu ????) przekazał wszystko to o czym ja chciałem powiedzieć.Ponadto, ja również chciałem zaproponować under w Mediolanie patrząc na to jaką formę prezentuje Milan na dziś, jakich graczy braknie i jaki mecz jest na weekendzie ( gramy na Juventusie ).Także krótko o meczu ode mnie bo sporo znajduje się w analizie Grzesia.

Zostajemy na ten mecz z jednym napastnikiem - Antek Cassano na pewno wystąpi w tym meczu, po meczu z Ceseną zostawił dobre wrażenie, ale czegoś brakowało bo to dał się złapać na spalony, minimalnie niecelnie zagrał czy źle przyjął, ale generalnie zaraz po Seedorfie najlepszy na placu gry.Z jednej strony może cieszyć aktywność Włocha, ale z drugiej martwi, że będzie grać w środę i zapewne też wyjdzie na Juve w pierwszym składzie, mogą być problemy z kondycją bo to będzie czwarty mecz na przestrzeni dziesięciu dni.
W pomocy nie chciałbym zobaczyć Seedorfa i mam nadzieję, że Allegri podziela moje zdanie i zamiast Holendra wyjdzie Aquilani i będzie operować za Cassano i...właśnie tutaj nie wiem bo nie mam pojęcia kto będzie partnerem Antka w ataku.A nie chciałbym widzieć Clarence&#39;a w środę ponieważ w meczu z Ceseną pokazał w jak dobrej dyspozycji jest i na pewno będzie kluczowym graczem w starciu w Turynie, tutaj jest priorytet jeśli chodzi o ten tydzień.W pomocy raczej wyjdzie Emanuelson, który jest słaby, ale na Czechów raczej wystarczy, Van Bommela raczej zastąpi Ambrosini i na prawej stronie zagra Nocerino, który zbiera dobre noty.Taka druga linia na Pilzno powinna wystarczyć, nie ma co wystawiać Van Bommela bo też będzie na pewno pierwszy do gry na Juve.
Obrona, na pewno Abate po prawej, na środku raczej Silva i albo z Yepesem albo z Mexesem ( czytałem, że może wystąpić, nie wiem ile w tym prawdy ) bo Nesta też nie zagra raczej.Po lewej Taiwo bądź Zambrotta.Rownież obiło mi się o uszy, że Thiago Silva może być przesunięty do pomocy i w obronie będzie para Mexes - Yepes, ale nie wiem na ile jest ta opcja realna.

Podsumowując, nie chciałbym pisać, że Milan zlekceważy przeciwnika, ale na pewno starcie z Juventusem pod koniec tygodnia jest ważniejsze i sztab szkoleniowy bardziej będzie szukać ekonomicznej opcji na czwartkowy wieczór więc jeśli nie będzie konieczności to na placu gry nie zobaczymy Ibry, Seedorfa, Nesty, Van Bommela.Kurs na under wart ryzyka.
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Zenit - Porto

Zgadzam sie z opiniami Panow wyzej, Porto nie jest w jakiejs super formie (chocby tej z koncowki zeszlego sezonu) i faworytem moim zdaniem nie jest. WIadomo jak gra sie w Rosji, a sam Zenit nie jest ekipa do bicia. Mysle ze za duzo bramek w tym meczu nie objezymy - under 2.5 (?)

AC Milan - Victoria Plzen

Dziwny mecz. Kazdy ma swoja teorie na temat tego spotkania, ja przedstawie swoja. Milan gra przecietnie lub gorzej niz przecietnie, jednak w meczach o stawke potrafia scisnac poslady i zdobyc zadowalajacy dla siebie wynik(choc nie zawsze sie udaje). Inny wynik jak wygrana Milanu bylby tragedia dla samego klubu. Victoria pokazala w 1 meczu ze grac potrafi i moze utrzec nosa niektorym druzynom. Zgodze sie po czesci ze moze tutaj pasc remis ale z drugiej strony w to nie wierze. Jesli do polowy Victoria nie bedzie przegrywac ma szanse na korzystny wynik. Stawiac na Milan po takim kursie nie warto, moze H w druga strone .. ?

Valencia - Chelsea

Mecz na szczycie. Jeden z lepszych w tej kolejce LM. Gra Chelsea nie przekonuje mnie do grania na nich. Niby wygrana z beniaminkiem i 2 bramki grajac w 10 ale juz tydzien temu grajac przeciwko lepszemu zespolowi - Man Utd - polegli sromotnie. Valencia u siebie jest mocna, widac to bylo ostatnio, gdy grali z Barca. Jesli Valencia zagra madrze i nie da rozwinac skrzydel Chelsea to po meczu beda mogli dopisac 3pkt.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Albo mi się wydaje, albo bukmacherzy za bardzo faworyzują niektore drużyny ???? Ale to dobrze, przynajmniej dla mnie.

Zenit - Porto

Porto faworytem w tym meczu na pewno nie jest, jest wręcz odwrotnie, a wszystko za sprawą tego, iż Rosjanie grają u siebie. To będzie ciężka twierdza dla zdobycia, wydaje mi się że wynik będzie oscylował w granicach remisu, lub nieznacznie wygrają go gospodarze.

AC Milan - Victoria Plzen

Kurs na Victorie to aż 13.5. Nie oszukujmy się - Milan gra baardzo przeciętnie w tym sezonie. Wymęczne zwycięstwo 1:0 ze słabiutką Ceseną najlepiej o tym świadczy. Milan ma problem przede wszystkim z wygraniem meczu. Remis, na który kurs jest wysoki, wcale nie będzie dla mnie niespodzianką. Ba, myślę, że można nawet pokusić się o typ X2 który wynosi 3.70.

Arsenal - Olimpiacos

Tutaj argumentacja podobna jak w meczu wyżej. Coprawda ostatni mecz wygrany z Boltonem 3:0 może napawać optymizmem, ale myślę że nie byłoby tak rózowo, gdyby goście nie musieli grać przez długi czas w 10. Olimpiacos to solidna drużyna i jak zawsze zresztą ciężki przeciwnik. Kurs X2 podobnie jak w poprzednim przypadku jest wysoki - wynosi 3.15. Myślę, że na jednym z kuponów obstawię taki rezultat ;)

Bayer Leverkusen - Genk

Tutaj również kurs wydaje mi się śmieszny. Co innego, gdyby zamiast Bayeru grał Bayern, wtedy okej, taki kurs ma rację bytu. Ostatnie dwa mecze Bayeru to srogie porażki: 3:0 z Bayernem i 1:4 z Kolonią u siebie. Ponadto remis ze słabo spisującą się na początku sezonu Borussią i wygrana ze słabiutkim Augsburgiem. Mnie gra Bayeru nie przekonuję i liczę jednak na niespodziankę, chętnie (po raz kolejny ???? ) obstawię X2, po kursie 3.35

Wydaje mi się że warto postawić X2 na któryś z tych trzech meczy ???? Jestem wręcz pewny że nie wszystkie mecze zakończą się wygranymi faworyzowanych drużyn.

Jednak zrobicie jak uważacie ????
No to po kolei.

Zenit - Porto zgadzam się tu Zenit powinien być faworytem aczkolwiek te kursy jakoś mocno Porto nie faworyzują.

Milan - Viktoria niewyobrażam sobie jakoś zwycięstwa Czechów. Remis mogą urwać przy sporej dozie szczęścia, a kurs sporo wyższy od X2. Jednakże tu najlepszym wyjściem wydaje się under. Czesi przyjadą się bronić, a Milan przetrzebiony kontuzjami zadowoli się nawet 1:0

Arsenal - Olimpiakos tutaj akurat niespodzianki niema co szukać. Arsenal w dołku ale Grecy także bardzo słabi. Tu także pograłbym under. Arsenal bez Gervinho, Walcotta za to ze Szczęsnym na bramce.

Bayer - Genk tu się zgadzam Bayer bez formy, jednak Genk to kopciuszek i nie wiadomo czy da radę. I znowu nasuwa się pomysł grania underu, gdyż Genk jako debiutant w LM chce uciułać jak najwięcej punktów, a na wyjeździe otwierać się raczej nie będą.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Po dzisiejszym blamazu i typach z typu &quot;strzaly&quot; zamierzam jutro to odrobic z nawiazka a wiec rowniez przylozyc sie do analizy
Zenit-Porto - Apoel potrafil wygrac z Zenitem to ofensywne Porto nie strzeli im chociaz bramki ? 1,28 do brania za PORTO STRZELI ✅
Valencia-Chelsea - poprostu nie wyobrazam sobie ze Valencia pokonuje Londynczykow.. Sa takie mecze w ktorych 1 wynik poprostu sam sie wyklucza. Chelsea X2 1,38 ✅
Leverkusen-Genk - Genk pojedzie sie bronic, Lever po slabiutkich meczach z Bayernem i Koln raczej skupi sie poprostu na spokojnej wygranej a wiec +2,5 Genk biore w ciemno za 1,30 ✅
Arsenal-Olympiakos - Arsenal bez sily ofensywnej w postaci Gervinho i Walcotta. Olympiakos podobnie jak Genk pojedzie sie bronic, Arsenal jak narazie nieudacznik poczatku sezonu wiec tez spinac sie nie powinien bo moze upaść jeszcze nizej.. +2,5 Olympiakos 1,28 kuszące. ✅

dawno nie grałem tak bezpiecznie ale jesli nie idzie to trzeba zaczac... ako w granicach 3 ✅✅✅

BATE-Barca NO BET - dziwnie Barca gra na wschodzie
Milan-Pilzno NO BET - to samo co dzisiaj Manu-Basel ?
Szachtar-APOEL NO BET
Marsylia-Dortmund - Niemcy nie wytrzymuja presji sezonu. NO BET ze wskazaniem na Francuzow
 
drago 108

drago

Użytkownik
Jak piszesz porażka to się pisze 0:3 bez względu czy grają u siebie czy na wyjeździe. Chyba że podajesz Bayern - Bayer 3:0..
Bo jak można pisać że ktoś przegrał 3:0 ?!:-|
Taka forma jest używana tak często, że nie ma co się czepiać ;)
Generalnie dziwie się czemu tak z naciskiem mówicie, że jak już wybierać faworyta w meczu Zenit-Porto to koniecznie musi być to ekipa gospodarzy. W meczu z Feirense nie grał Hulk i to jeden z głównych argumentów, czemu nie przykładałbym wagi do tego spotkania. Porto w LM wygrało z Szachtarem, a Zenit przegrał z APOELem. Generalnie u/o2.5 to w moich oczach jest na krawędzi. Rosjanie wygrywali na swoim podwórku z przeciętniakami: Tom Tomsk, puchar z jakimś Dynamem, wygrany wyjazd z Rubinem, który jest w środku tabeli (tyle, że tam jest niezły ścisk), a przed LM przegrali z Lokomitvem. Jeśli zagra Hulk to jeśli stawiać coś w tym meczu to +0.5 na Porto, tymbardziej gdyby w Zenicie ktoś z podstawowej 11 miałby nie wyjść na murawę.
Sytuacja Milanu bliźniaczo podobna do Man Utd, handicap na Czechów zależny od chęci ryzyka, bo tutaj pogromu nie powinno by i tak, jak już ktoś zdążył wspomnieć under 2.5 kuszący.
Barca na wyjazdach, co muszę przyznać ze smutkiem nie gromi. Handicap od +1.5g w górę na BATE + DW 2:2 @34 wydaję mi się być kuszący... A mówię to z pozycji fana Barcy, który nie stawia przeciwko swoim ;)
 
K 0

_kuba_bvb_

Użytkownik
Dziwi mnie panowie że każdy z was pisze o tym iż faworytem spotkania Zenitu są ruscy ale nikt nie podał żadnych konkretów dotyczących osłabień-absencji. Pisanie w dzisiejszych czasach takich analiz o meczu typu: &quot;Faworytem są ruscy bo wiemy jak sie na ich terenie gra&quot; nie ma najmniejszego sensu bo to bzdura. Macie najświerzszy przykład co wczoraj Basel zrobił na wyjeżdzie z MUTD. haha wiec jak macie pisac takie analizy swoich typów to dajcie soebie na wstrzymanie.
Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem o słabej formie porto, osobiście daje na nich. powo pany
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Barca na wyjazdach, co muszę przyznać ze smutkiem nie gromi. Handicap od +1.5g w górę na BATE + DW 2:2 @34 wydaję mi się być kuszący... A mówię to z pozycji fana Barcy, który nie stawia przeciwko swoim
dokładnie... omijam ten mecz szerokim łukiem chyba dlatego ze jestem kibicem i wiem co sie moze wydarzyc. Tylko fakt iz w 1 meczu byl remis i maja tylko 1 pkt troche kieruje mnie w strone gładkiej wygranej Barcy ale odpuszczam...
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Shakhtar - APOEL


Pierwszego meczu w tym sezonie LM APOELU nie widziałem w całości tylko skróty. Z tego co pamiętam nie mieli jakiejś wielkiej przewagi nad dryżuna Zenitu.
Może i APOEL w meczu rewanżowym rozjechał Wisłę ale należy pamiętać, że w pierwszym meczu przegrali w Krakowie 1:0.
Wielkim atutem cypryjczyków jest ich fanatyczna publiczność i poza swoim boiskiem nie grają moim zdaniem już tak rewelacyjnie.

Shakhtar u siebie jest nizwykle mocną druzyną, w tym sezonie ligi ukreińskiej na własnym boisku wygrali wszystkie 6 spotkań a bilans bramkowy prezentuje się niezwykle okazale 17:2.
Z powyższego wynika, że drużyna z Doniecka jest u siebie bardzo mocna.

Posiadają oni na pewno dużo więcej doświadczenia w LM niż cypryjczycy.
Wydaje mi się że Shakhtar po porażce w pierwszym meczu w Portugali będzie chciał wygrać bo zapewne liczą na wyjście z grupy a wygranie z APOELem u siebie jest czymś koniecznym aby ten cel osiągnąć.

Moje typy na to spotkanie:
Shakhtar - APOEL 1 1.53 ⛔
Shakhtar (-1, -1,5 AH) 1 2.35⛔
Shakhtar (-1,5 AH) 1 2.⛔
Kursy Bet365
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
ARSENAL - OLYMPIAKOS
Typ : Arsenal @ 1,42 Expekt✅2:1
Arsenal wkońcu na lekkiej fali wznoszącej. Bo ładnie zagrali z Boltonem w lidze, bo ich gra nabiera coraz więcej pozytywów, bo wkońcu Van Persie w dobrej dyspozycji. Z Boltonem 3:0 to najniższy wymiar kary dla rywali. W 2poł Jaaskelainen wybronił wiele okazji i obronił swój zespół przed znacznie wyższą porażką.
Jednak czynnikiem, który nieco odstrasza są, a jakże kontuzje w zespole Arsenalu. Otóż z różnych powodów dzisiejszego dnia nie zagrają Gervinho, Walcott,Kościelny, Squilacci, Vermaelen, Djorou, Benayoun, Wilshere i DIaby. Z tego można przecież wystawić niemal cały skład nie licząc bramkarza i środkowego napastnika.
W związku z tymi urazami przewiduje się Alexa Songa na środku defensywy wraz z Mertesackerem. Boki Sagna i Andre Santos. Brazylijczyk jednak narazie spisuje się przeciętnie, jeszcze się wyraźnie nie przystosował do stylu gry Kanonierów. W środku pola waleczny Frimpong, Arteta i Ramsey. Boki to Arszawin i Chamberlain, a szpica oczywiście Van Persie.
Najbardziej widoczne mogą być braki na skrzydłach.
Są jednak przesłanki przemawiające za łatwym zwycięstwem Kanonierów. Jednak to tylko albo aż statystyki, a dokładniej mówiąc :
- w 29 meczach na Emirates w LM moga się pochwalić bilansem 22-6-1. Jedyna porażka to 1:3 z MU ;)
- Olympiakos w pucharach na Wyspach nie zdobył żadnego punktu. 0-0-9 i bilans bramek 1-29
- w 2009r Arsenal - Olympiakos 2:0. Gole Van Persie i Arszawin.
Olympiakos przede wszystkim jest groźny na swoim stadionie Karaiskakis i gdyby to dzisiaj rywalizowano w Pireusie to zapewne przez myśl nawet nie przeszło by mi szukanie typu na Arsenal. Ale jednak spotkanie odbędzie się na Emirates i mimo braków to wydaje się że Arsenal wymęczy i wygra ten mecz. Szczęsny i van Persie to postaci które moga to zagwaratnować swoją grą.
W składzie Olympiakosu jest kilku ciekawych graczy jak Pantelić, Javito, Mellberg, Makoun czy Riera. Ale klasą ustępują tym występującym na Emirates. Jasne, że szkoda tych absencji, ale nie wszyscy są niezastępieni.
VS
SZACHTAR DONIECK - APOEL NIKOZJA
Typ : Szachtar @ 1,50 Expekt⛔1:1
APOEL u siebie może punktować, ale na wyjeździe będzie im ciężko. Donbas Arena w Doniecku to swego rodzaju twierdza. W lidze niemal nikomu nie udaje się stąd wywieźć pkt. Szachtar u siebie gra diabli ofensywnie i ładnie dla oka. Ale co się dziwić, kazdy wie jak ten zespół jest zbudowany. Z przodu sami brazylijczycy niemal.
W dzisiejszym meczu trzeba pamiętać, że nie zagrają Czyhryński i Rakicki którzy obejrzeli cz.kartki w meczu z Porto. Zastąpią ich pewnei Kuczer i Czyżow.
Szachtar doświadczył już LM w zeszłym sezonie i spisywał się tam świetnie. Do starć w 1/4 finału przeciwko Barcelonie wygrali 7 z 8 meczów! Tak więc po porażce z Porto na wyjeździe pora na wygraną u siebie z APOELem.
APOEL niby ma tego Ailtona czy Manduce, ale Szachtar ma o klase jeszcze lepszych brazylijczyków jak Douglas Costa, William, Jadson, Fernandinho czy rezerwowy Dentinho, który nie mieści się w składzie. A na szpicy rywalizuje dwójka Luiz Adriano i Selezniow. Ten drugi to Ukrainiec, który dobrze pasuje do stylu gry zespołu. Ba, potrafi też zagrać jak latynos, o czym świadczy chociażby jego piekna bramka przewrotką w jednym z meczów w lidze. W lidze Szachtar u siebie 6-0-0 gole 17:2. Dla mnie tutaj faworyt jest jeden. Kursy poszły w górę z 1,35 -&gt; 1,50. Ale to tylko mnie cieszy ;)
VS
Z innych meczów o Milanie świetnie napisali już Qozi i grzesiek#3. Potwierdzam to, że narazie to Rossoneri ciułają pkt. A to ile tam kontuzji jest to przypomina od razu Arsenal. Jednak na Pilzno może wystarczyć tyle, że nie po takim kursie w obliczu tylu strat, a wiadomo że Juventus na weekend, a Włosi to jednak minimaliści w kazdym calu. Aż chciałoby się powiedzieć jaka szkoda, że Allegri nie zgłosił Pippo Inzaghiego do LM. Wobec tylu urazów napastników Pippo mógłby podreperować swój bilans w Champions League jeszcze bardziej. Szansa byłaby idealna dla niego.
VS
MARSYLIA - DORTMUND
To także mecz z tych co nie ma jak go ugryźć wg mnie. Poprostu wyrównane ekipy, podobna forma bo oba narazie zawodzą. Co ważne w zespole BVB wraca już do gry Barrios. Dortmund często widze w meczach Bundesligi to męczą się wyraźnie w tym sezonie. Na równym poziomie gra Piszczek, chociaz np w meczu z Mainz zawalił pierwszą bramkę, ale w 90min jednak sam strzelił gola i dał 3pkt Dortmundowi. Jakże wazne podkreślmy. Marsylia w lidze wreszcie wygrała, ale to ciągle mało. Możemy być świadkami ciekawego starcia prawde mówiąc. Wszystko może się wydarzyć. Nie widzę za bardzo argumentów w jedną bądź drugą strone.
 
memek_ns 0

memek_ns

Użytkownik
Valencia CF
Chelsea Londyn
28 września 2011
20:45 Przewidywane składy:
Valencia: Guaita - Miguel, Ruiz, Rami, Mathieu - Banega, Topal - Hernandez, Canales, Jordi Alba - Soldado
Chelsea: Cech - Bosingwa, Terry, Ivanovic, Cole - Meireles, Mikel, Ramires - Anelka, Torres, Mata
sędzia: Nicola Rizzoli (Włochy)
Moim oczkiem w głowie jest dzisiejszy mecz pomiędzy Valencia a Chelsea.Bukmacherzy wystawiając kursy na ten mecz nie faworyzują za bardzo którejś z ekip, 2,55 na Hiszpanów oraz 2,50 na Anglików.Chelsea w poprzedniej kolejce pokonała Bayer Leverkusen 2-0 na własnym stadionie a ,Valencia nieco zawiodła dzieląc się punktami z kopciuszkiem LM Racingiem Genk.Chelsea w lidze notuje spisuje się całkiem nieźle
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;24.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Chelsea London&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Swansea City&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;4&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;green&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;18.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Manchester United&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Chelsea London&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;3&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;red&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;10.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Sunderland AFC&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Chelsea London&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;2&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;green&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;27.08.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Chelsea London&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Norwich City&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;3&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;green&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;20.08.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Chelsea London&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;West Bromwich Albion&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;2&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Oprócz srogiej porażki z ManUtd na wyjeździe.Chelsea wystąpi w najsilniejszym składzie, nikt z podstawowego składu nie narzeka na kontuzjie oraz jakies drobne uraz , co powiedział w wywiadzie trener Londyńczyków.Valencia natomiast nie jest w tak ciekawej sytuacji porażka z Sevilla na wyjeździe w lidze , remis z grająca w kratke Barcelona ,
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;24.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Sevilla FC&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Valencia CF&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;0&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;red&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;21.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Valencia CF&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;FC Barcelona&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;2&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;2&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;lightblue&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;17.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Sporting de Gijón&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Valencia CF&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;0&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;green&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;10.09.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Valencia CF&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Atlético de Madrid&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;0&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td bgcolor=&quot;green&quot; width=&quot;15&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;datumodehranoprofil&quot;&gt;27.08.&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofilzvyrazneny&quot;&gt;Valencia CF&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nazevtymuodehranoprofil&quot;&gt;Real RC Santander&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;4&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;delitkoodehranoprofil&quot;&gt; : &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;vysledekodehranoprofil&quot;&gt;3&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;W drużynie Hiszpanów zobaczymy prawdopodobnie po małej przerwie wracających do skłaadów Sergi Canales, Pablo Hernandez i Jordi .Miejmy nadzieje że dzisiejszy mecz będzie świętem piłkarskim i wygra lepszy , tym lepszym myślę że bedzie chesela dlatego mój typ to:
CHELSEA TYP. 2 KUS 2.55​
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Pierwszy mój typ na dzisiaj, to nie strzelenie bramki przez Fabregasa (Expekt - 1.55). Sądzę, że Barcelona pojedzie na Wschód odrabiać pańszczyznę, bo wiadomo, że to spotkanie większej uwagi światka sportowego nie zwróci i w pubach będzie się oglądać co innego. Dla Białorusinów to z kolei świeto, o którym będą opowiadać swoim dzieciom na starość, bo nie każdy piłkarski kopacz ma okazje pograć przeciwko gwiazdom z Katalonii, będzie więc masę ambicji z ich strony, aby było co tym dzieciakom opowiadać :grin: Jako całość wiadomo, że Barca powinna przewyższyć spokojnie jakością BATE, jednak już jeżeli chodzi o poszczególnych piłkarzy, to może być różnie, na pewno Białorusini będą chcieli coś pokazać w starciu z Messim, czy takim Fabregasem. To może być ciężkie spotkanie, jak rzeczywistość na Białorusi, buki to chyba czują, bo hadni (-3/+3) u dużych buków nie znajduję :;/:
Kolejny typ bez większej historii, to w końcu czysta jedynka w meczu Shakhtar Donetsk - APOEL FC. Granica osiągnięć Cypryjczyków w LM musi gdzieś istnieć, bo żadną potęgą nie są, a tu jeszcze szykują się do wyjścia z grupy. Jednak tak jak dla nich, tak dla Ukraińców, własna liga to nuda i każdy skupia się na LM, mamy więc 100% skupienie się na tym meczu z obydwu stron, z czym bywa różnie u drużyn z &quot;markowych&quot; lig, tylko, że gdzie biedkom z APOELU do bogaczy z Doniecka? Ukraińcy są głodni sukcesów w LM, więc o lekceważeniu rywala nie ma mowy. Muszą to wygrać.
Ostatni typek, trudny, Marseille - Borussia Dortmund (handi +1). Oba zespoły nie zachwycają w lidze, ale Marsylia zdecydowanie bardziej, trzynaste miejsce po ośmiu kolejkach, takie nie były na pewno plany, więc drużyna ma problemy z wejściem do sezonu. O Borussii wiemy znacznie więcej ze względu na grających Polaków. Odejście Sahina i kontuzja Barriosa namieszało w tym zespole. Ten drugi wraca do składu, ale pewnie jeszcze nie na pełne 90 minut. To już nie jest na pewno zespół na mistrza Bundesligi, szczególnie jak Bayern zaczął szaleć, ale na pudło no pewno. Są zgrani, ambitni i głodni sukcesów, tym razem w Europie, to ich siła, dlatego czuję, że nie dadzą się ograć mającej swoje problemy Marsylii, remis jak najbardziej w ich zasięgu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom