>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego zapoznania się z Regulaminem konkursu !!!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
7. Rodzaje zakładów, na które można stawiać:
- under/over punktowy dotyczący całego meczu
- under/over punktowy dotyczący pierwszego seta
- zwycięzca meczu
- zwycięzca pierwszego seta
- handicap punktowy w całym meczu
- handicap setowy
- dokładny wynik
Na Mistrzostwa Europy kobiet zostało dodanych kilka rodzajów zakładów, na które można stawiać.

W siatkówce kobiet kursy bardzo często są słabe, więc nie ma sensu na siłę szukać niespodzianek. Myślę, że w takim wypadku każdy znajdzie coś dla siebie.
 
M 0

march100

Gość
Tak dla jasności chciałem się zapytac czy typy muszą być podawane w jednym poście?
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Oddalem swoje typy i nie pogrubilem underu w meczu wloszek(chociaz nigdzie nie pisze ze to konieczne ale zglaszam) i kurs mam 2,40 a powininen byc 2,22 jak mozna zmiencie

sumada90:Zrobione
 
duo 303

duo

Użytkownik
Na Mistrzostwa Europy kobiet zostało dodanych kilka rodzajów zakładów, na które można stawiać.

W siatkówce kobiet kursy bardzo często są słabe, więc nie ma sensu na siłę szukać niespodzianek. Myślę, że w takim wypadku każdy znajdzie coś dla siebie.
Mi tu jeszcze brakuje Rezultat po 2 setach
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W typach długoterminowych w pozycji najlepiej blokująca proszę o pozostawienie zawodniczki Julia Morozowa, gdyż w reprezentacji Rosji grają i Julia Morozowa i Julia Merkiulova, a ja myślałem, że po prostu w różnych źródłach podane są różne nazwiska jednej zawodniczki. Przepraszam za zamieszanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W typach długoterminowych w pozycji najlepiej blokująca proszę o pozostawienie zawodniczki Julia Morozowa, gdyż w reprezentacji Rosji grają i Julia Morozowa i Julia Merkiulova, a ja myślałem, że po prostu w różnych źródłach podane są różne nazwiska jednej zawodniczki. Przepraszam za zamieszanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby!
Zrobione ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niestety, miałem ostatnio mniej czasu i zapomniałem kompletnie o typach długoterminowych. Proszę więc o wykreślenie mnie z listy uczestników konkursu bo w takim wypadku nie widzę sensu brać w nim udziału.

Redwitz, przepraszam za kłopot..
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niestety, miałem ostatnio mniej czasu i zapomniałem kompletnie o typach długoterminowych. Proszę więc o wykreślenie mnie z listy uczestników konkursu bo w takim wypadku nie widzę sensu brać w nim udziału.

Redwitz, przepraszam za kłopot..
Nie ma problemu.
Zrobione ;)
 
Do góry Bottom