>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego zapoznania się z Regulaminem konkursu !!!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
7. Rodzaje zakładów, na które można stawiać:
- under/over punktowy dotyczący całego meczu
- under/over punktowy dotyczący pierwszego seta
- zwycięzca meczu
- zwycięzca pierwszego seta
- handicap punktowy w całym meczu
- handicap setowy
- dokładny wynik
Na Mistrzostwa Europy kobiet zostało dodanych kilka rodzajów zakładów, na które można stawiać.

W siatkówce kobiet kursy bardzo często są słabe, więc nie ma sensu na siłę szukać niespodzianek. Myślę, że w takim wypadku każdy znajdzie coś dla siebie.
 
M 0

march100

Gość
Tak dla jasności chciałem się zapytac czy typy muszą być podawane w jednym poście?
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Oddalem swoje typy i nie pogrubilem underu w meczu wloszek(chociaz nigdzie nie pisze ze to konieczne ale zglaszam) i kurs mam 2,40 a powininen byc 2,22 jak mozna zmiencie

sumada90:Zrobione
 
duo 303

duo

Użytkownik
Na Mistrzostwa Europy kobiet zostało dodanych kilka rodzajów zakładów, na które można stawiać.

W siatkówce kobiet kursy bardzo często są słabe, więc nie ma sensu na siłę szukać niespodzianek. Myślę, że w takim wypadku każdy znajdzie coś dla siebie.
Mi tu jeszcze brakuje Rezultat po 2 setach
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W typach długoterminowych w pozycji najlepiej blokująca proszę o pozostawienie zawodniczki Julia Morozowa, gdyż w reprezentacji Rosji grają i Julia Morozowa i Julia Merkiulova, a ja myślałem, że po prostu w różnych źródłach podane są różne nazwiska jednej zawodniczki. Przepraszam za zamieszanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W typach długoterminowych w pozycji najlepiej blokująca proszę o pozostawienie zawodniczki Julia Morozowa, gdyż w reprezentacji Rosji grają i Julia Morozowa i Julia Merkiulova, a ja myślałem, że po prostu w różnych źródłach podane są różne nazwiska jednej zawodniczki. Przepraszam za zamieszanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby!
Zrobione ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niestety, miałem ostatnio mniej czasu i zapomniałem kompletnie o typach długoterminowych. Proszę więc o wykreślenie mnie z listy uczestników konkursu bo w takim wypadku nie widzę sensu brać w nim udziału.

Redwitz, przepraszam za kłopot..
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niestety, miałem ostatnio mniej czasu i zapomniałem kompletnie o typach długoterminowych. Proszę więc o wykreślenie mnie z listy uczestników konkursu bo w takim wypadku nie widzę sensu brać w nim udziału.

Redwitz, przepraszam za kłopot..
Nie ma problemu.
Zrobione ;)
 
Do góry Bottom