>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Budownictwo - materiały?

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Proszę o pomoc. Poszukuje materiałów do nauki z Budownictwa szczególnie: Instalacje budowlane i kosztorysowanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Instalacje budowlane czyli Inzynieria sanitarna . Co konkretnie Cię interesuje ?
jak instalacje to pewnie wszystkie po kolei , gazowe , elektryczne , CO , wodociągowe etc etc , jest tego dużo , miałem książki nawet ale się wyzbyłem tego ;) a książki spoko były.
jeśli chodzi o kosztorys zależy co Cię interesuje bo regułki to znajdziesz na byle jakiej stronie , gorzej jeśli chodzi o wyliczenia , przedmiary itp itd. Z tego co wiem książka też jakaś była do tego , jak Ci zależy bardzo daj znać to skminie nazwy ;)
edit/// uuuuuu 2 miesiące po czasie ???? ładne wykopalisko , ale jak dalej zainteresowany to wal na PW
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wieczorem podeślę Ci 2 tytuły książek do instalacji CO, sanitarne. Mój znajomy jest po technikum w tym kierunku i to jest dodatkowa lektura dla niego.
Chyba, że chodzi Ci o bardziej zaawansowane aspekty instalacji (np na studia) to z tym gorzej (popytam).
 
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
Ja mam coś związanego z Budownictwem tj. Egzamin zawodowy z Budownictwa jest tam 5 zadań dokładnie opisanych od przedmiaru do kosztorysów zrobionych dokładnie ???? reszta to przygotowanie do egzaminu itd itp
 
Do góry Bottom