>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocje w Tobet

act 8,6K

act

Użytkownik
Mail od tobet

Zakład bez ryzyka na kwalifikacje EURO2012
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Zapraszamy na wspólne emocje przy meczach eliminacyjnych do EURO2012. Nic tak z pewnością nie potęguje emocji jak postawienie zakładu przed meczem lub obstawianie na żywo w LiveBet! Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na dowolne spotkanie eliminacyjne rozgrywane w dniach 2, 3 i 6 września, otrzymasz zwrot wzniesionej stawki do €5! Oferta dotyczy zakładów zwykłych, jak też i zakładów LiveBet.
W jaki sposób skorzystać z promocji?
1. Zaloguj się na swoje konto
2. Kliknij na górnym pasku nawigacji opcję ?Wpłata&quot;, a następnie przejdź na zakładkę ?Kod promocyjny&quot;. W wyświetlonym polu wpisz następujący kod: EURO2012SEP
3. Ewentualna przegrana kwota zostanie zwrócona w przeciągu 24h
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
&quot;Możesz postawić dowolny zakład (zakład pojedynczy, systemowy, akumulacyjny, „pewniak”) w zakładach zwykłych lub w zakładach na żywo LiveBet. Jedynym warunkiem jest uwzględnienie w zakładzie co najmniej jednego meczu eliminacji do EURO2012 rozgrywanego w dniach 2, 3 i 6 września.&quot;
Czyli wystarczy, że tylko jedno zdarzenie na kuponie akumulacyjnym bedzie z eliminacji a reszta moze nie byc?
 
P 0

piotrek160891

Gość
a ile to będzie w złotówkach?

@up najlepiej zapytać na czacie, ale akurat nikogo nie ma online
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
podostawaliście zwroty od razu? Bo ja jak zwykle będę chyba musiał czekać aż minie czas zwrotu i pisać do suportu, kolejny raz to samo;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie zwrot już przyznany. Po dwóch godzinach od ostatniego zakończonego zdarzenia na kuponie. Plus dla tobet. Teraz się zastanawiam czy bez problemu mogę skorzystać z 2-giej promocji zakładu bez ryzyka. Na eurobasket. Czy czasem promocje się wzajemnie nie wykluczają?
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
o dziwo wstałem rano i zwroty są, coraz sprawniej im to idzie, bynajmniej w moim przypadku. Mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości znów uradzą nas jakąś promocją. ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zychu87 nie panikuj regulamin eurobasket mówi jasno i wyraźnie, że na kuponie musi być CO NAJMNIEJ JEDEN zakład na eurobasket. Czyli mogą być też inne zakłady. Czasem system nie daje automatycznie zwrotu. Jeśli nie dostaniesz zwrotu w ciągu 48h (tak jest w regulaminie), zgłoś to do supportu to dopiszą ci ręcznie zwrot.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, czy przy przegraniu zakładu innego niż z Euro Basketu, czy też el. Euro 2012 wklejam Wam print-screeny z mojego konta na Tobecie i typy, żebyście mogli zobaczyć, że nawet przy przegraniu innego zakładu niż jest na nie freebet można otrzymać zwrot stawki:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 861

amigo007

Użytkownik
Błąd zwykły błąd. Jak ci tego nie zabiorą to się ciesz. Może jednak tak być, że coś ugrasz z tych 15zł i później zabiorą ci wszystko.
 
K 0

kruger08

Użytkownik
A ja mam taką &quot;akcję&quot; wpisałem ten kod na Eurobasket i mi Tobet dodał na konto gracza 15 PLN :p o co chodzi orientuje się ktoś ? ????
pewnie miałeś tak jak ja, postawiłeś 15zł na coś z basketem i przegrałeś potem wpisałeś kod i Ci to oddali ;) widocznie działa to tez wstecz ;)
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
A ja zwrot dostałem nie na ten kupon co chciałem. Myślałem, że udział w promocji biore od wprowadzenia kodu. Niestety wczesniej postawiłem juz jakis typ na eurobasket i z tamtego kuponu dostałem zwrot;p
 
Do góry Bottom