>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 5
Wyniki:
Wisła Puławy 4-1 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 1-0 Wigry Suwałki
Sokół Sokółka 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pogoń Siedlce 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia 0-1 Okocimski KS Brzesko
Jeziorak Iława 2-0 Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice 0-0 Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków 1-1 Stal Rzeszów
Tabela:

Strzelcy:
3 gole - Ihor Mihałewśkyj (Motor Lublin), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Tomasz Ogar (Okocimski KS Brzesko),
2 gole - Wojciech Figurski (Jeziorak Iława), Tomasz Jakuszewski (Sokół Sokółka), Roman Karakewycz (Motor Lublin), Wojciech Krauze (Stal Rzeszów), Robert Łakomy (Pelikan Łowicz), Tomasz Margol (Stal Rzeszów), Piotr Prędota (Motor Lublin), Sebastian Przybyszewski (Pelikan Łowicz), Paweł Pyciak (Okocimski KS Brzesko), Mariusz Solecki (Pelikan Łowicz), Grzegorz Wojdyga (Znicz Pruszków), Dariusz Zjawiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
1 gol - Paweł Baranowski (OKS 1945 Olsztyn), Wojciech Białek (Stal Stalowa Wola), Michał Budzyński (Wisła Puławy), Tymoteusz Chodźko (Garbarnia Kraków), Mateusz Cholewiak (Puszcza Niepołomice), Adam Czerkas (Pogoń Siedlce), Karol Czyż (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Dynarek (Okocimski KS Brzesko), Krzysztof Filipek (OKS 1945 Olsztyn), Dawid Florian (Stal Rzeszów), Łukasz Giza (Wisła Puławy), Adam Gmitrzuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Górniak (Motor Lublin), Przemysław Grajek (Pelikan Łowicz), Arkadiusz Jędrych (Znicz Pruszków), Marek Kaliszewski (Pogoń Siedlce), Radosław Kardas (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Karwan (Motor Lublin), Christian Klein (Jeziorak Iława), Arkadiusz Koprucki (OKS 1945 Olsztyn), Jarosław Krzak (Okocimski KS Brzesko), Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława), Dominik Kun (OKS 1945 Olsztyn), Marek Kusiak (Stal Stalowa Wola), Robert Kwiatkowski (Pogoń Siedlce), Przemysław Łudziński (Znicz Pruszków), Paweł Łukasik (OKS 1945 Olsztyn), Paweł Marchel (Pogoń Siedlce), Michał Mościński (Stal Stalowa Wola), Odong Obem (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Maciej Orpik (Sokół Sokółka), Marcin Paczkowski (Pogoń Siedlce), David Paul (Puszcza Niepołomice), Tomasz Persona (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Pomianowski (Pelikan Łowicz), Bartosz Praciak (Garbarnia Kraków), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Marcin Siedlarz (Garbarnia Kraków), Mateusz Siedlarz (Garbarnia Kraków), Piotr Skokowski (Jeziorak Iława), Remigiusz Sobociński (Jeziorak Iława), Michał Stachurski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Radosław Stefanowicz (OKS 1945 Olsztyn), Michał Strzałkowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Willer (Wigry Suwałki), Kamil Witkowski (Znicz Pruszków), Wojciech Wojcieszyński (Okocimski KS Brzesko), Kamil Wojtkielewicz (Sokół Sokółka), Patryk Zych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Przemysław Żmuda (Stal Stalowa Wola).​
 
S 2

sport83

Użytkownik
KSZO Ostrowiec - Resovia
Typ: 1
Kurs: 2.00 (Tobet)

Resovii, jak każdy śledzący lige wie, wyraźnie nie idzie. Po pięciu kolejkach rzeszowianie pozostają bez strzelonej bramki. Dodatkowo przystąpią do meczu po wtorkowym pojedynku z Podbeskidziem BB w Pucharze Polski (porażka 1-3).
KSZO zanotował w ostatniej kolejce pierwsze zwycięstwo w lidze. W meczu z Resovią będą chcieli pójść za ciosem zwłaszcza, że sytuacja w klubie szybko się poprawia. Drużyna ma nowego trenera którym został Zbigniew Stefanik. Do klubu przychodzą co kilka dni kolejni zawodnicy (ostatnio Piotr Klepczarek i Jakub Kapsa).
Pomimo potencjału jaki jest w Resovii, widząc dotychczasową postawę drużyny Marcina Jałochy nie mam podstaw do tego, aby dawać rzeszowianom jakieś szanse w tym pojedynku.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Resovii nie idzie jednak to nie znaczy że nic nie gra. Patrząc na mecz w Nowym Dworze widziałem dwie, równorzędne zespoły. Okazji do zdobycia gola dla obu była kupa - zabrakło szczęścia. Nie można jednak powiedzieć że KSZO buduje się od początku, jednak myślę, że był to promyk nadzieji dla zarządu i kibiców i najbliższa przyszłość klubu nie będzie aż tak wesoła.
Co do innych typów widzę bardzo fajne kursy na Puszczę, Wisłę Pułąwy oraz OKS Olsztyn.
Puszcza gra rewelacyjnie co miałem okazję oglądać w Nowym Dworze, ostatnie dwa mecze powinni wygrać i zainkasować 6 pkt - zainkasowali 2. Coś czuje że ta zła passa się w ten weekend skończy.
Pogoń chyba z gorszej strony niż ze Świtem się pokazać nie mogła. Fatalna gra Siedlczan przełożyła się na baty 3-0. Beniaminek z Puław radzi sobie odziwo bardzo dobrze - kurs warty gry.
Motor z tego co słyszałem komentarze na razie ma dużo szczęścia stąd taka pozycja w tabeli. Liczę, że to szczęście skończy się w sobotę.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia Rzeszów
Typ:
Drużyna Gości Zdobędzie Gola: TAK ⛔
Kurs:
1.40
Bukmacher
: Unibet
Przed nami już szósta kolejka II ligi gr. wschodniej. W Ostrowcu Świętokrzyskim tamtejsze KSZO podejmie Resovię. Jeśli musiałbym wskazywać faworyta tego spotkania to powiedziałbym, że jest nim KSZO, ale gdybym nie musiał powiedziałbym, że trudno powiedzieć. Uważam, że kibice, którzy wybiorą się na sobotnie spotkanie nie będą żałować, bowiem obie drużyny mają coś do pokazania/udowodnienia. Tak, jak zostało już wspomniane drużyna KSZO przechodzi ogromną przemianę, która zwłaszcza na początku może różnie wyglądać. Dokładnie pisząc chodzi mi o to, że aby ten mechanizm zaczął dobrze funkcjonować potrzeba trochę czasu, a wyniki KSZO mogą się przeplatać. Raz dobre, a raz złe. Ponadto w roli trenera zadebiutuje Zbigniew Stefaniak, który zastąpił Rafała Wójcika. Tak, więc też nie wiadomo jaką grę zaproponuje nowy trener. Trener Resovii pan Marcin Jałocha przed tym meczem wypowiadał się nieco o systemie gry KSZO. I tak powiedział, że KSZO gra systemem 4-4-2, koncentruje się na defensywie i szuka okazji po prostopadłych podaniach. Dodatkowo w ekipie z Ostrowca Świętokrzyskiego co chwilę pojawiają się informacje na temat nowych piłkarzy. Do KSZO przyszli między innymi Jakub Kapsa, Piotr Klepczarek (choć jemu podobno brakuje jeszcze dokumentów zezwalających na grę). Nie ulega wątpliwości, że KSZO jest coraz silniejszy kadrowo, ale czy od razu zacznie się to przekładać na wyniki? Czas pokaże. Drużyna z Rzeszowa do Ostrowca jedzie z celem strzelenia pierwszej bramki w lidze, a także spróbowania wywalczenia trzech punktów. Pierwsze zadanie wydaje się być wykonalne, bowiem piłkarze Resovii odblokowali swoją strzelecką niemoc w pucharowym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jeśli chodzi o trzy punkty to na pewno będą musieli zagrać na maxa, aby cel ten udało się zrealizować. Nowy trener &quot;Pasiaków&quot; po przyjściu do Rzeszowa wysłał zawodników na badania, które miały pokazać na ile kondycyjnie przygotowana jest drużyna. Wyniki badani pokazały, że podczas okresu przygotowawczego zostało popełnionych kilka błędów, a siły zawodników gdzie grają na pełnych obrotach ocenia się do 60min. Było to dobrze widać we wtorkowym spotkaniu Pucharu Polski. Teraz kilka słów o ostatnich spotkaniach obu drużyn. KSZO w meczu z Sokołem Sokółka odniosło pierwsze zwycięstwo w lidze, a sam mecz był pod dyktando KSZO. Wynik meczu został ustalony w 70. minucie kiedy to Michał Stachursk uderzył z siedemnastu metrów, po długim rogu, i bramkarz gospodarzy musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Oprócz sytuacji bramkowej KSZO miało też kilka innych dogodnych okazji, ale Kamil Dziadowicz, Dawid Żak i Mateusz Stąporski nie potrafili pokonać bramkarza z Sokółki. Natomiast rywala stwarzali najgroźniejsze okazji po stałych fragmentach gry. Dla Resovii ostatnim meczem była pucharowa konfrontacja z ekstraklasowym Podbeskidziem. Sam mecz nie zakończył się niespodzianką, bowiem rzeszowianie przegrali 1-3, ale pokazali dużo lepszy futbol niż w ostatnim meczu ligowym z Okocimskim Brzesko. Spotkanie rozpoczęło się od...gola dla Resovii, a tym samym licznik mierzący czas Resovii bez strzelonej bramki został zresetowany. Kilkanaście minut później Piotr Koman zdobył wyrównującą bramkę dla Podbeskidzia, a przy tej bramce został wykorzystany błąd w ustawieniu Resovii. Do przerwy nic się nie zmieniło i przez chwilę &quot;pachniało&quot; niespodzianką. Jednak w drugiej połowię wyszło to o czym pisałem wcześniej. Piłkarzom Resovii z czasem zaczęło brakować sił co drużyna grająca w ekstraklasie musi wykorzystać. Najpierw do bramki Marcina Pietryki trafił Patejuk, a później na 1-3 podwyższył Ziajka. Resovia miała też swoje okazje, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Tomasz Płonka, a także Dariusz Kantor. Osobiście wydaje mi się, że Resovię w spotkaniu przeciwko KSZO będzie stać na zdobycie pierwszej ligowej bramki, a to co zaprezentuje drużyna KSZO jest dla mnie sporą niewiadomą, a to za sprawą tych wszystkich zamian, które miały miejsce na tygodniu.

:

Spotkanie: Sokół Sokółka - Wigry Suwalki
Typ:
Wigry Suwalki lub Remis ✅
Kurs:
1.66
Bukmacher:
Tobet
Drugie spotkanie jakie wybrałem to pojedynek pomiędzy Sokołem Sokółka, a Wigrami Suwałki. Obecnie te dwa kluby to dwie najgorsze drużyny w lidze. Sokół Sokółka w ostatniej kolejce przegrał na własnym boisku z KSZO 0-1. W tym spotkaniu podopieczni Sławomira Kopczewskiego jedyne zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. Pełną kontrolę nad meczem mieli piłkarze KSZO, a jak przyznał były już trener KSZO wynik 0-1 to najmniejszy wymiar kary. Natomiast Wigry uległy w Lublinie z Motorem także 1-0. Pierwsze minuty tego spotkani były dość ospałe z lekkim wskazaniem na gości, ale z czasem gra Motoru zaczęła się napędzać. Taka gra w 32. min dała prowadzenie gospodarzom. Po strzelonej bramce Motor nadal prowadził grę, ale to Wigry stworzyły sobie lepsze okazje. Jednak defensywa jak i bramkarz Motoru tego dnia spisywał się naprawdę bardzo dobrze. W drugiej połowie do ataku ruszyli goście, ale potwierdziło się to o czym mówią w Suwałkach, a mianowicie, że gra Wigier nie jest zła, ale są problemy ze strzelaniem bramek. Wydaje mi się, że trener Wigier dużo czasu ostatnio na treningach poświęcił na to, aby skuteczność została poprawiona, a efekty może będzie dane zobaczyć już w sobotę? Dla mnie osobiście faworytem są goście, którzy już mieli okazję grać w tym sezonie z Sokołem, a było to spotkanie w PP. W tym meczu wygrała drużyna Sokoła Sokółka, ale... to Wigry były stroną dominującą i stwarzały sobie okazje bramkowe. A sam mecz powinien zakończyć się wysoką wygraną Wigier. Jednak tak się nie stało, a Sokółka wygrała 1-0. Jeśli chodzi o nieobecnych w dniu jutrzejszym to w drużynie Sokoła takich nie ma. Natomiast Wigry do Sokółki jadą bez Tomasza Bajko oraz Andrzeja Niewulisu. Wąska kadra Sokoła od samego początku sezonu na pewno nie jest ich sprzymierzeńcem co widać z meczu na mecz. Moim zdaniem czas na to, aby Wigry zaczęły wspinaczkę ku górze ligowej tabeli. Wydaje mi się, ze kurs na X2 jest zachęcający.​
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia Rzeszów
Typ : 1
Kurs: 2,10
tobet
W ramach szóstej kolejki II ligi wschodniej, drużyna KSZO SSA Ostrowiec Św. już dziś rozegra kolejne spotkanie. Rywalem pomarańczowo czarnych będzie piętnasta w tabeli rzeszowska Resovia. W KSZO poważny inwestor, zapowiada w tym sezonie walke o awans. Do klubu przybyli w ostatnim czasie zawodnicy z GKS Bełchatów, Podbeskidzia Bielska Biała i młodej Legii i Lecha. Ostatnie spotkanie KSZO wygrało na wyjeździe z Sokołem Sokółka 1:0 ale to był zdecydowanie najniższy wymiar kary jaki mogli otrzymać miejscowi. W dzisiejszym spotkaniu sądze, że piłkarze z Ostrowca pójda za ciosem i uporają się z Resovią. Jak najbardziej polecam!
DZIĘKI!
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 6
Wyniki:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków 1-1 Znicz Pruszków
Sokół Sokółka 0-2 Wigry Suwałki
Okocimski KS Brzesko 0-0 Puszcza Niepołomice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Resovia
Stomil Olsztyn 0-0 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 4-1 Wisła Puławy
Stal Rzeszów 0-0 Stal Stalowa Wola
Pauza: Jeziorak Iława
Tabela:

Strzelcy:
3 gole - Ihor Mihałewśkyj (Motor Lublin), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Tomasz Ogar (Okocimski KS Brzesko), Grzegorz Wojdyga (Znicz Pruszków),
2 gole - Tymoteusz Chodźko (Garbarnia Kraków), Wojciech Figurski (Jeziorak Iława), Łukasz Giza (Wisła Puławy), Tomasz Jakuszewski (Sokół Sokółka), Roman Karakewycz (Motor Lublin), Jacek Kosmalski (Pogoń Siedlce), Wojciech Krauze (Stal Rzeszów), Robert Łakomy (Pelikan Łowicz), Tomasz Margol (Stal Rzeszów), Piotr Prędota (Motor Lublin), Sebastian Przybyszewski (Pelikan Łowicz), Paweł Pyciak (Okocimski KS Brzesko), Mariusz Solecki (Pelikan Łowicz), Dariusz Zjawiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Patryk Zych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
1 gol - Paweł Baranowski (OKS 1945 Olsztyn), Tomasz Barczak (Wigry Suwałki), Wojciech Białek (Stal Stalowa Wola), Michał Budzyński (Wisła Puławy), Mateusz Cholewiak (Puszcza Niepołomice), Adam Czerkas (Pogoń Siedlce), Karol Czyż (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Dynarek (Okocimski KS Brzesko), Dariusz Dziewulski (Pogoń Siedlce), Krzysztof Filipek (OKS 1945 Olsztyn), Dawid Florian (Stal Rzeszów), Adam Gmitrzuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Górniak (Motor Lublin), Przemysław Grajek (Pelikan Łowicz), Arkadiusz Jędrych (Znicz Pruszków), Marek Kaliszewski (Pogoń Siedlce), Radosław Kardas (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Karwan (Motor Lublin), Christian Klein (Jeziorak Iława), Arkadiusz Koprucki (OKS 1945 Olsztyn), Jarosław Krzak (Okocimski KS Brzesko), Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława), Dominik Kun (OKS 1945 Olsztyn), Marek Kusiak (Stal Stalowa Wola), Robert Kwiatkowski (Pogoń Siedlce), Przemysław Łudziński (Znicz Pruszków), Paweł Łukasik (OKS 1945 Olsztyn), Paweł Marchel (Pogoń Siedlce), Mariusz Marczak (Pogoń Siedlce), Michał Mościński (Stal Stalowa Wola), Odong Obem (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Maciej Orpik (Sokół Sokółka), Marcin Paczkowski (Pogoń Siedlce), David Paul (Puszcza Niepołomice), Tomasz Persona (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Pomianowski (Pelikan Łowicz), Bartosz Praciak (Garbarnia Kraków), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Marcin Siedlarz (Garbarnia Kraków), Mateusz Siedlarz (Garbarnia Kraków), Piotr Skokowski (Jeziorak Iława), Krystian Słowicki (Wigry Suwałki), Remigiusz Sobociński (Jeziorak Iława), Michał Stachurski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Radosław Stefanowicz (OKS 1945 Olsztyn), Michał Strzałkowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Willer (Wigry Suwałki), Kamil Witkowski (Znicz Pruszków), Wojciech Wojcieszyński (Okocimski KS Brzesko), Kamil Wojtkielewicz (Sokół Sokółka), Przemysław Żmuda (Stal Stalowa Wola).​
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Na dzisiaj dwie opcje.
Resovia - Wigry 1 2.60
Kurs rewelacyjny. Resovia kadrowo o wiele lepsza od Wigier, ale ostatnio grają naprawdę strasznie nieskutecznie i nie miło dla oka. Trochę antyfutbol w wykonaniu rzeszowian. W końcu jednak muszą się przełamać, a co najważniejsze strzelić gola, bo jeszcze tego nie uczynili(!). Okazja znakomita bo Suwałki również rewelacji nie grają. Ostatnio co prawda wygrali na wyjeździe w Sokółce, ale takie zwycięstwo trochę jest mało miarodajne. Liczę na doświadczenie piłkarzy Resovii i pierwsze trzy punkty w tym sezoni.
Ponadto proponuję jeszcze mecz Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1 1.95. Gospodarze to drużyna własnego boiska. W zeszłym sezonie odnieśli tam aż 10 zwycięstw i 3 remisy, notując tylko cztery porażki, podczas gdy na wyjazdach wygrali zaledwie trzykrotnie. W tym sezonie również niezły bilnas 1-1-0. Garbarnia z kolei powoli wdraża się w II-ligowe realia i jeszcze z grą na wyjazdach mają problemy. Póki co dwie porażki i aż siedem straconych goli na boiskach rywali. Kurs myślę również warty grania.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Typ:
Stal Stalowa Wola ⛔
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Tobet

W dniu dzisiejszym w Stalowej Woli dojdzie do spotkania pomiędzy tamtejszą Stalą, a Garbarnią Kraków. Według mnie faworytem dzisiejszego meczu są piłkarze Stalówki. W ostatniej kolejce podopieczni Sławomira Adamusa zremisowali w Rzeszowie ze Stalą Rzeszów 0-0. W pierwszej połowie tego spotkania Stalówka największe zagrożenie stwarzała po stałych fragmentach gry, a najgroźniejsze strzały oddawał Kamil Walaszczyk. W drugiej połowie okazji na zdobycie bramki było więcej, a np.: po strzale Kusiaka piłka trafiła w poprzeczkę. W końcowych minutach meczu piłkarze ze Stalowej Woli trafili do bramki rywala, ale arbiter odgwizdał spalonego. Ostatecznie mecz zakończył się remisem z którego piłkarze &quot;zielono - czarnych&quot; na pewno nie byli zadowoleni. Natomiast Garbarnia Kraków zremisowała na własnym boisku ze Zniczem Pruszków 1-1. Początek tego meczu był wymarzony dla gospodarzy, którzy już w drugiej minucie spotkania wyszli na prowadzenie, a bramkę zdobył Chodźko. Szybko stracona bramka mocno zdeprymowała gości, bo od razu rzucili się do odrabiania strat i to oni chwilę po sracie bramki przejęli inicjatywę. Znicz swoją przewagę wykorzystał w końcówce pierwszej połowy, gdy Wojdyga strzałem z ostrego konta pokonał bramkarza Garbarni. W drugiej połowie zarówno gospodarze jak i goście mieli swoje okazje na zdobycie bramki, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem. Gospodarze dzisiejszego spotkania jak dotąd w pięciu rozegranych spotkaniach zgromadzili osiem punktów co daje im dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Natomiast &quot;brązowo - biali&quot; na swoim koncie mają pięć punktów po pięciu rozegranych spotkaniach co daje im trzynaste miejsce. W stalowowolskiej drużynie zabraknie pauzującego za kartki Jarosława Piątkowskiego, który w ostatnim meczu zobaczył dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę. Mimo to uważam, że faworytem w ciągu dalszym są gospodarze za którymi przemawia własne boisko. Stalówka jak dotąd na swoim stadionie wygrała z Wigrami Suwałki 2-0 oraz zremisowała z obecnym liderem Okocimskim Brzesko 0-0. Goście natomiast na wyjazdach to całkiem inna drużyna niż w Krakowie. O tym mówi także trener Stali Sławomir Adamus - Na wyjazdach beniaminkowie tracą wiele ze swojej wartości, groźniejsi są u siebie. Dzięki temu, że widziałem niedawno krakowian w akcji, mogę przekazać pewne uwagi o rywalu swoim zawodnikom - Dodał trener Stali. Osobiście jestem dobrej myśli i uważam, że górą dziś będą piłkarze ze Stalowej Woli.​
 
S 2

sport83

Użytkownik
Jeziorak Iława - Stal Rzeszów 2-0
Typ: 1 (1.95 Tobet)

Stal wyjechała do Iławy bez kilku podstawowych graczy, m.in Margola, Krauzego (pomocnicy), Czarnego (obrońca) i prawdopodobnie Macy (napastnik). Nie ma także Wolańskiego, Michała Góreckiego i Szali.
Jeziorak jest w dobrej formie, wygrywał do tej pory wszystkie mecze u siebie. Rzeszowianie z kolei nie wygrali od czterech kolejek, a z takimi brakami kadrowymi jak dziś mogą mieć problem z jakimkolwiek korzystnym rezultatem.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Kilka słów odnośnie dzisiejszych trzech spotkań. Po pierwsze skłaniam się ku graniu na mój Jeziorak. Dzisiaj chłopacy grają w Krakowie z Garbarnią. Na wyjazd nie pojechało dwóch najlepszych strzelców: Remigiusz Sobociński (pauza za kartki) oraz Wojciech Figurski (bierze ślub). Ekipa z Iławy spisuje się zdecydowanie powyżej oczekiwań i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Warto zaznaczyć jednak, że iławianie aż pięć z sześciu do tej pory spotkań grali u siebie i na dodatek jeden mecz wygrali walkowerem. Nie zmienia to faktu, że przed własną publicznością iławianie są naprawdę bardzo silni i nie przegrali już tam od 14 spotkań, czyli od 30 października 2010 roku. Garbarnia z kolei podobnie jak iławianie u siebie prezentuje się świetnie i w tej rundzie jeszcze nie przegrali. Na dodatek w ostatniej kolejce piłkarze z Krakowa niespodziewanie pokonali na wyjeździe Stal Stalową Wolę. Serem jestem wiadomo za ekipą z Iławy, ale rozum podpowiada, że świetna seria Jezioraka skończy się dzisiaj w Krakowie.
Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława 1 @2,95, 1X @1.52 Unibet
Do tego dorzucam jeszcze dwa typy na KSZO i Stal Rzeszów. Zacznijmy od piłkarzy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po tragicznym początku i wielkich kłopotach w klubie, zespół ten powoli staje na nogi. Ściągnęli sporo nowych zawodników i na pewno będą groźni. Pokazali już to w ostatnich kolejkach nie przegrywając od trzech meczów i odnosząc dwa wyjazdowe zwycięstwa nad Sokołem Sokółka i Puszczą Niepołomice. Czas więc, aby w końcu zdobyć jakieś punkty u siebie, bo w Ostrowcu KSZO jeszcze nie wygrało. Rywal z Łowicza w tym sezonie gra bardzo przeciętnie, a dwie wygrane odniósł z fatalnie spisującą się Resovia i najgorszą Sokółką. Liczę na ambicję i wolę walki gospodarzy, którzy mają sporo do udowodnienia nie tylko w Ostrowcu jak i w całej Polsce. Po takim kursie na gospodarzy na pewno Warto spróbować.
Następnie Stal Rzeszów. W meczu w Iławie przed tygodniem grali osłabieni brakiem jeśli się nie mylę czterech czy pięciu podstawowych graczy. Nie wiem dokładnie na ile teraz są sprawni ci zawodnicy, ale wiem, że Stal przed własną publicznością gra naprawdę dobrą piłkę. Do tej pory dwie wygrane, dwa remisy i bez porażki u siebie. Rywal z Lublina to dla mnie mimo wszystko nieco przeszacowana ekipa i ich miejsce w tabeli nie do końca odzwierciedla grę tej drużyny. Na wyjazdach jeszcze bez porażki, więc czas na pierwszą!
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pelikan Łowicz 1 @2,40 Tobet
Stal Rzeszów - Motor Lublin 1 @2,45 Tobet
 
S 2

sport83

Użytkownik
Sokół Sokółka - Stal Rzeszów 2 (2.00 w Tobet) ⛔ 2-1

Wiadomo że Sokół to najsłabsza drużyna ligi. W klubie krucho z kasą, wyniki też słabiutkie - dwa remisy z początku sezonu i pięć porażek z rzędu...

Stali też ostatnio nie idzie i dlatego mecz z Sokołem traktują jako doskonałą okazję do przełamania się. Rzeszowianie mają kłopoty kadrowe spowodowane kontuzjami, dotyczy to zwłaszcza pomocy. Przyznaje to sam trener Szymański i dlatego zabrał do Sokółki 41-letniego Pawła Kloca. Doświadczony pomocnik ma uspokoić grę i wziąć na siebie rozgrywanie piłki. &quot;Perła&quot; słynie także z wykonywania stałych fragmentów gry (wolne bije także Rafał Zaborowski, który wraca po kontuzji).

Stal powinna zagrać ofensywnie, być może nawet z trzema nominalnymi napastnikami. Jeśli nie uda jej się strzelić bramki z akcji, będą z pewnością próbować ze stałych fragmentów wspomniani wyżej Kloc i Zaborowski.

Osiemnastka meczowa Stali: Wietecha, Giertl, Duda, Słomian, Konrad Hus, Zaborowski, Damian Jędryas, Margol, Jakub Górecki, Prokić, Lisańczuk, Kloc, Maca, Rzeźnik, Szala, Wolański, Krzystoń, Florian

Statystyki: http://podkarpacielive.pl/analizy/17697,sokol_sokolka_stal_rzeszow.html?sezon=6
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
II Liga Wschód
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 3,20
tobet
Jutro o godzinie szesnastej na nowym stadionie przy ulicy Jana Pawła II dojdzie do pojedynku siedleckiej Pogoni z Motorem Lublin. Ja jako kibic &quot;Biało-Niebieskich&quot; stawiam w tym pojedynku na gospodarzy. Mimo ze goście grają rewelacyjnie w tym sezonie. Zajmują oni obecnie czwarte miejsce w tabeli z piętnastoma punktami. W poprzednim sezonie Lublinianie zajęli spadkowe miejsce i tylko wskutek tego że licencji niedostały wszystkie drużyny uniknęli spadku. Ekipa jest mocna ale myślę ze Pogoniści we wsparciu z dwutysięczna publicznością poradzą sobie z rywalem. We środę poradzili sobie z dotąd niepokonanym u siebie Jeziorakiem Iława. Motor ma silny skład. Do klubu doszło sporo nowych twarzy. Najbardziej znanym i doświadczonym zawodnikami jest urodzony w Brazylii Sergio Batata i były mistrz Danii w barwach Broendby Kopenhaga Rafał Niżnik.Jako ciekawostkę mogę podać że Brazylijczyk już występował w Siedlcach w barwach Stali Niewiadów. Na szpicy graja dwaj Ukraińcy. Ihor Mihalewskij (3 gole) i Roman Karakewycz (2 gole). Gospodarze wyjdą na mecz w z dobrym morale po zwycięstwie nad niezdobytym wczesniej obiekcie w Iławie. W barwach Pogoni nie wystąpi były piłkarz Motoru – Grzegorz Krystosiak, który będzie pauzował za nadmiar kartek. Zespół z Siedlec ostatnio jest specjalistą w kończeniu osiągnięć rywali. Ja liczę na dobrą postawę &quot;Biało-Niebieskich i komplet punktów. Liczę na doping ponad dwóch tysięcy gardeł i zapraszam na spotkanie.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,80
tobet
Z sobotnich spotkań wybrałem pojedynek drugiej ligi grupy wschodniej pomiędzy Sokołem Sokółka i Pogonią Siedlce. Ja liczę w tym pojedynku na wygraną gości z Siedlec. Gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. W dziewięciu meczach ugrali pięć punktów. Ugrać im je się udało w meczach ze Stala Rzeszów u siebie 2-1, oraz remisach z Resovią Rzeszów i Puszczą Niepołomice. Zespół z Sokółki ma poważne problemy finansowe i organizacyjne. Pierwszy bramkarz zespołu Łukasz Trudnos zawiesił treningi z powodu zaległości finansowych. W tej sytuacji na pozycji numer 1 występuje 18-letni Jakub Serafin. Odnotować warto że w ekipie z województwa podlaskiego zagra Mariusz Dzienis grający niegdyś w Jagielloni Bialystok. Ma on za sobą trzydzieści siedem gier i strzelił jednego gola. W składzie brakuje Tomasza Jakuszewskiego strzelca dwóch bramek który zerwał wiązadła i długo nie zagra. Dla graczy Pogoni Siedlce będzie to wyjazd po którym wielu oczekuje ugrania trzech punktów. Siedlczanie zagrają w podstawowym składzie. Do gry wróci Krystosiak który nie zagrał z powodu kartek w meczu z Motorem Lublin. Wzmocni to na pewno formację defensywną. &quot;biało-niebiescy&quot; ugrali ostatnio cztery punkty z zespołami z pierwszej piątki. Przerwali passe Jezioraka na wyjeździe wygrywając dwa jeden i zremisowali z Motorem trzy do trzech. do przerwy wygrywali trzy zero i można było uznać ten remis za porażkę. Siedlczanie graja dobry futbol i myślę że skompletują punkty w tym meczu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dzisiaj widzę ciekawe dwa typy, kursy może i na kolana nie powalają ale nie ma co wybrzydzać.

W Sokółce są problemy finansowe ostatnio z zespołem pożegnał się Kamil Wojtkielewicz. Dostał on pracę i porzucił piłkę, wspomniał także o dużych zaległosciach Sokoła wobec niego. Wojtkielewicz to najlepszy zawodnik Sokoła w tym sezonie wystąpił w 14 meczach w każdym od pierwszej minuty i zdobył cztery gole, na pewno będzie to zawodnik trudny do zastąpienia. Dla mnie Sokół to pierwszy kandydat do spadku. Teraz o Zniczu, Pruszków to połączenie młodzieży z doswiadczeniem. Pruszków spisywał się poniżej oczekiwań, ale ostatnio efektownie pokonał Motor Lublin ktory był w czołówce, wynik 4:1 mówi sam za siebie. Mysle ze to ważne zwycięstwo, które da zespołowi wiatr w żagle bo ten zespół na papierze fajnie wygląda. Szczególnie w przodzie gdzie jest Zawodziński, Bylak czy też Kasztelan.

Znicz Pruszków nie przegra w Sokółce - 1,43


Okocimski to moim skromnym zdaniem zdecydowanie! najlepszy zespól w tej lidze. Grają i efektownie i efektywnie. W tym sezonie oprócz Śląska Wrocław nikt nie znalazł sposobu na pokonanie ekipy z Brzeska i wydaję mi się że Stal Rzeszów nie powinna postawić wysoko poprzeczki. Rzeszów w ostatnich pięciu meczach, przegrał cztery i raz wygrał - tydzień temu z Pelikanem, wygrali ale nie zasłużyli na wygraną. Pelikan w tym meczu miał kilka dobrych okazji, a Stali mecz się super ułożył ponieważ w 3. minuty strzelili dwie bramki. Rozmawiając z chłopakami mówili że piłkarsko Stal to słaby zespół, gubią się w obronie, w przodzie jest co prawda Maca ale mysle że przy obrońcach z Brzeska będzie on bezradny.

Okocimski KS Brzesko wygra ze Stalą Rzeszów 1,45
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
II liga wschodnia
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
Typ: 1
Kurs: 2,70
tobet
Z dzisiejszej oferty wybrałem pojedynek pomiędzy Pogonią Siedlce a Pelikanem Łowicz. Ja liczę w tym pojedynku na zwycięstwo gospodarzy. Obie te ekipy grają podobnie w rozgrywkach. W tabeli sąsiadują ze sobą ich dorobek punktowy jest taki sam, mają po szesnaście punktów. Podobnie jest z ogólnym bilansem spotkań pięć zwycięstw, jeden remi i sześć porażek widnieje w statystykach obu ekip. Rożnica to jedynie jeden gol więcej na koncie Pogoni. Biało-Niebiescy mają osiemnaście goli strzelonych zaś Pelikan jednego mniej. Jak więc widać ekipy te grają raczej bezkompromisowo, tylko jeden remis. Na swoim obiekcie gospodarze grają w kratkę, trzy zwycięstwa, remis i trzy porażki. Ale za to imponują formą strzelecką. Na własnych śmieciach więcej bramek od nich strzelił tylko lider z Brzeska bo piętnaście, pogoniści mają trzynaście trafień. łowiczanie wygrali tylko dwa wyjazdowe spotkania. Jak już wspominałem liczę na trzy punkty gospodarzy i przełamanie złej passy. Ostatnie domowe zwycięstwo to wygrana z szóstej kolejki z Wisłą Puławy cztery do jednego. Jesli tylko obrona zagra konsekwentnie a najlepszy jak narazie strzelec II ligi wschodniej Jacek Kosmalski będzie trafiał z taka częstotliwością jak dotychczas to o wynik będę spokojny.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
pawelek78 -&gt; zupełnie nie przekonuję mnie twoja analiza.
Zgadza się Pogoń i Pelikan są sąsiadami w tabeli ligowej, Pogoń u siebie masz rację gra w kratkę, ale... ostatnie zwycięsto Pogoni w Siedlacach miało miejsce 27 sieprnia więc troche czasu już minęło. Pogoń u siebie przegrała również 0:3 ze Świtem, 0:3 ze Stalową Wolą, 1:2 z Resovią, zremisowali również z Motorem 3:3. Mój wniosek Pogoń traci dużo goli grając na własnym boisku szczególnie od ostatniego wygranego meczu u siebie. Pelikan w tamtym sezonie był znany z dobrej defensywy i remisów. W tym sezonie gra defensywna nie wygląda najlepiej, ponieważ &quot;Ptaki&quot; stracili już 19 goli, w tym dwa w ostatnim meczu z Garbarnią Kraków, oba po dużych błędach obrony. Jednak Pelikan strzelać też potrafi, odblokował się Mariusz Solecki, najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu, na odblokowanie potrzebował...rzutu karnego, wyznaczony do jedenastek był Krzysiek Brodecki, jednak Solecki poprosił czy może wykonać rzut karny, powiedział że jak strzeli pierwsza bramkę to poźniej będzie z górki. Tak rzeczywiście było Solecki wykorzystał rzut karny, a następnie w tym samym meczu dołożył kolejne bramki. Drugi rzut karny wykonywal Brodecki i także go wykorzystał, może też się odblokuję. Przypomnę żę ten obrońca w tamtym sezonie zdobył aż 9 goli (4 z karnych, 5 głową po stałych fragmentach). Wynik spotkania ciężko mi wytypować, nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy, ale Pelikan jest w stanie przywieźć komplet punktów dla mnie over.
Ponad 2,5 goli w meczu 1,85
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sokół dopiero dziś rano wyjechał do Stalowej Woli. Droga nie jest krótka, a więc i zmęczenie trudami podróży da się we znaki. Sokół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, były wątpliwości czy nie oddać meczu walkowerem, ponieważ nie było nawet kasy na busa. Klub odrzucił rezygnację trenera Kopczewskiego i ogólnie rzecz biorąc sytuacja w klubie nie wygląda najlepiej. Dochodzą do nich kontuzje Piotrka Andrzejewskiego i Piotrka Naliwajko. Nie mogą też liczyć na Kamila Wojtkielewicza, który prawdopodobnie zagra tylko w meczach, które odbywać się będą w Sokółce. Stalówka ma idealną okazję do zdobycia trzech punktów, więc nie powinna ich zmarnować. Kursy spadają.
Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka | 1 - 1,58 Tobet ✅ 4:1
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Typ na Stalówkę popieram zdecydowanie. Stalówka w tym sezonie jako cel ma awans do I ligi. 6-4-2 to bilans Stali, jednak z kim mają wygrywać jak nie z Sokółka u siebie? O Sokółce nie chce mi się pisać, bo to najsłabszy zespół w lidze, ostatnio trener Kopczewski złożył dymisję, której zarząd nie przyjął. Dlaczego? moim skromnym zdaniem Kopczewski nie zarabia wielkich pieniędzy, a na lepszego trenera po prostu w Sokółce nie ma pieniędzy. Odszedł Wojtkielewicz który miał dość sytuacji finansowej w klubie, wybrał pracę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Garbarnia Kraków vs Okocimski Brzesko 1 (DNB), 3.15 Unibet 1/10, 1x 1.94 Unibet 1/10 ⛔ 0:1 miałeś racje Sutek ????
Ja dzisiaj liczę na &#39;niespodziankę&#39; w tym spotkaniu. Okocimski to lider ligi i jest ogromnym faworytem do awansu. Jednak jest to specyficzna liga i taka forma jaką prezentuje Brzesko to wg mnie już sukces - RRWPW (porażka w PP ze Śląskiem), a na wyjeździe: WWWWR. Takie passe nie trwają zbyt długo w polskich ligach. Ostatni mecz jaki rozegrali na wyjeździe to mecz z Wigrami, które nie prezentują się zbyt dobrze, a wynik 1:1 niezbyt zadowalający dla lidera. W dodatku goście zagrają dzisiaj bez podstawowego defensora, Urbańskiego, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Wspomnę również o tym, iż widoczne są spadki u niektórych buków na gospodarzy: BAH aż o 0.80, NordicBet o 0.45. Dość znaczne spadki i moim zdaniem warto zaryzykować. Beniaminkowie są nieobliczalni, a specyfika niższych lig polskich kusi mnie na skorzystanie z takiego kursu na DNB. Podwójna szansa to ciekawy typ na dubla.
Powodzenia.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak ale Urbańskiego będzie można zastąpić w Brzesku. Garbarnie widziałem na żywo na meczu w Łowiczu i dla mnie średni zespół, popełniający proste błędy w defensywie. Ciekawy zawodnik to były piłkarz Górnika Zabrze, Widzewa i Sieny Marcin Siedlarz który strzelił dla Garbarni cztery gole w tym sezonie. Jednak tego zawodnika nie zobaczymy dziś na boisku ponieważ pauzuję za nadmiar żółtych kartek, oprócz niego także z tego powodu nie zagrają: Gjentijan Haxhijaj, Bartosz Praciak. Brzesko to naprawdę bardzo drużyna i ciężko będzie Garbarni zdobyć punkty w tym meczu.
edit:
Brzesko win 1-0
ale Garbarnia nie wykorzystała karnego i slupek uratował Okocimskiego w końcówce meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom