>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tomasz Adamek (44-1, 28 KO) Vs. Vitalij Kliczko (42-2; 39KO) - 10.09.2011 (WBC)

Status
Zamknięty.
lipers 102

lipers

Użytkownik
Smiech na sali... nasi sprzedaliby caly Wroclaw Niemcom, zeby ci sobie poustawiali swoje zabawki wszedzie gdzie chca, a walke beda mieli mozliwosc obejrzec abonenci cyfry+... nie nalezę do nich ( mam n-ke ) jednak co to za radosc placic za niewiadomo jak platynowe premium ultra pakiety za 150 zl / miesiac i jeszcze zeby obejrzec to na co sie najbardziej czeka albo jeszcze doplacac 40 zl... Ludzie o ile bedzie to mozliwe obejrza masowo walke w necie i sobie nasi drodzy sasiedzi nie zarobia na nas...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Smiech na sali... nasi sprzedaliby caly Wroclaw Niemcom, zeby ci sobie poustawiali swoje zabawki wszedzie gdzie chca, a walke beda mieli mozliwosc obejrzec abonenci cyfry+... nie nalezę do nich ( mam n-ke ) jednak co to za radosc placic za niewiadomo jak platynowe premium ultra pakiety za 150 zl / miesiac i jeszcze zeby obejrzec to na co sie najbardziej czeka albo jeszcze doplacac 40 zl... Ludzie o ile bedzie to mozliwe obejrza masowo walke w necie i sobie nasi drodzy sasiedzi nie zarobia na nas...
Dla mnie to jest chore że walka odbywa się w Polsce, a tu wszystko zależy od niemieckiego RTL-u. Co do tych 40zł, może i w USA jest to popularne ale w Polsce nie przejdzie, bo tak naprawdę jeśli ktoś płaci abonament 80zł miesięcznie nie zapłaci dodatkowo 50% żeby sobie oglądnąć Adamka który w Polsce przez dużą część Polaków jest nie lubiany co pokazała walka z Gołotą.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
???? . Ciekawe co na to ludzie, którzy kibicują Adamkowi i płaca tylko abonament RTV. Albo mogą obejrzeć któryś tysięczny odcinek Mody na Sukces lub wiadomości na drugi dzień. Zostaje pójść do jakiegoś pub&#39;u na Big Screen.
 
peja 1

peja

Użytkownik
PPV zabija boks, ponieważ jego oglądalność drastycznie się zmniejsza ,płać i oglądaj,nie każdy ma dostęp i młody chłopak (laik) nie obejrzy w otwartym kanale walki ,dzięki której być może złapał by bakcyla do tego sportu.
Walka Adamek vs Kliczko to największe wydarzenie sportowe w Polsce w 2011 roku i nie będzie transmitowane w otwartej tv .To wstyd ze Polak ma płacić za obejrzenie wydarzenia sportowego które odbywa się w jego kraju, z rodakiem w roli głównej i transmitowane do kilku set krajów na świecie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Może sprostuje bo robi się głupia dyskusja...

Organizacją walki, sprzedażą praw itp. zajmuje się obóz braci Kliczko, transmisją sygnału telewizyjnego zajmie się Cyfra+. Walka będzie transmitowana w systemie PPV, ponieważ żadna z Polskich stacji nie dogadała się co do kwoty, z tego co słyszałem prawa do transmisji miały kosztować 1,5 mln €. Walkę komentować będą Edward Durda i Krzysztof Kosedowski.

A co do RTL-u to mają oni wykupione prawa do transmisji wszystkich walk braci na antenie wszystkich niemiecku-jednojęzycznych wersjach RTL-u. Co ciekawe stacja ta nigdy nie koduje sygnału i chcę nam (Polakom) zrobić przyjemność wbrew woli obozu braci również nie kodować i tej walki zasłaniając się niemieckim prawem.

Co do ceny to standard, mniej więcej 10€ płaci się na zachodzie za Boks/MMA w PPV, szkoda tylko że w Polsce mamy zgoła inne realia.
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
Dla mnie typem wartym zagrania (i juz to zrobilem) jest typ, ze Kliczko wygra po 12 rundach na punkty. kurs 4 w unibecie (w bet365 byl jeszcze pare dni temu 4,33 - niedopilnowalem i wczoraj mieli juz 3,75). Adamek z pewnoscia krzywdy Vitalijowi nie zrobi - a zeby wygrac musialby znokautowac mistrza (albo wygrac bardzo wyraznie na punkty). Jako, ze te opcje wydaja mi sie nieosiagalne dla Gorala gram na to, ze nie pozwoli sie znokautowac i dociagnie pelne 12 rund. Sosnowski wytrzymal do 10. Determinacji i woli walki Adamkowi nie zabraknie na pewno, wiec dla mnie biorac pod uwage ryzyko i kurs oplaca sie zagrac ten zaklad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dużo się mówiło , że warunki fizyczne to czynnik który nie da Adamkowi wygrac. że jest po prostu za mały. A to któryś raz widać , już na filmikach i zdjęciach , że wcale jakiejś strasznej różnicy nie ma. Nie takie różnice były niwelowane.
Tomek jest bardzo pewny , tajemniczy i dużo mówi o tej walce. Ja czuje że szykuje jakąs bombę i zaskoczy Vitka. Co to będzie ? Nie wiem. Ale licze że Tomek po raz kolejny potwierdzi jakim inteligentnym jest bokserem i obije Vitka.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Vitali Klitschko - Tomasz Adamek over 9.5 rund 1.70 (Expekt)
Jak dla mnie najpewniejszy typ na tą walkę. Tomek jest zdecydowanie najlepszym pięściarzem z jakim przyjdzie Ukraińcowi zmierzyć się po powrocie w 2008 roku. Nie będę rozpisywał się na temat jego szans na zwycięstwo w tej walce, skupię się tylko na argumentacji mojego typu. Tylko jedna z pięciu ostatnich walk Kliczki (z Solisem) skończyła się przed tym czasem, w jakich okolicznościach zresztą nie trzeba przypominać. Johnson i Briggs wytrwali pełny dystans. O ile tego pierwszego znokautować było ciężko, bo jedynie się bronił, to nie skończenie The Cannona, który tylko stał na środku ringu i obrywał nie miłosiernie, było dużą niespodzianką, a samego Vita wyraźnie zirytowało. Jednowymiarowy i dziurawy Arreola poddał się po 10 rundzie, a przez klasyczny nokaut też w 10 rundzie przegrał tylko Albert. Siłą Kliczki nie jest pojedynczy cios, a kumulacja i to te setki przyjętych ciosów spowodowały poddanie się Arreoli i końcowy nokaut na Dragonie. Szybkości i praca nóg Adamka spowoduje, że tych ciosów przyjmie znacznie mniej, dzięki czemu moim zdaniem walka potrwa nawet pełny dystans. Oczywiście to waga ciężka, jeden cios, itd, ale na prawdę będę zaskoczony jeśli ta walka skończy się przed 10 rundą.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Czas zabrac glos wkoncu uwielbiana HW i konrad nie wybaczy jak glosu nie zabiore ???? ????

Wiele zostalo napisane z niektórymi stwierdzeniami sie zgadzam z innymi nie.
Do walki pozostalo już pare dni i to odpowiedni moment na ocenianie i ostateczna dyskusje.

Ciekawi mnie wręcz intryguje forma ostatecznych przygotowań Adamka , które wykonał za Oceanem , nawet Kliczko &#39; udawał&#39; (?) zaskoczonego tym faktem. Wiadomo zmiana strefy czasowej , klimatu organizm do odczuwa. Ale Roger jest fachowcem może mi to kiedyś wyjaśni ????

Należy sobie zadac pytanie dlaczego z Kliczką tak cięzko jest wygrać. Oczywiście czynników jest wiele. Obecnie mamy doczynienia z delikatnie mówiąc słabą erą HW, występują obiecujące postacie ale zarówno Vit jak i Wład są zbyt inteligentni żeby oddać im pas.
Postawa Adamka tak naprawde jest niewiadomą tak jak była nią postawa Haye&#39;a. Choć i tak sądze , że przy zbiegu paru okoliczności podczas walki to będzie najlepsza dla oka i najtrudniejsza walka dla Kliczki od lat. Adamek mimo iż zbyt często mówi o pieniądzach co mnie osobiści irytuje to ma serce do walki i jest tytanem pracy, nie mówiąc już o walorach technicznych. A te 2 pierwsze czynniki charakteryzują mistrzów.
Vit Kliczko jest nietypowym bokserem i tutaj można by się zastanawiać czy łatwiejszym teoretycznie oponentem dla niego nie byłby Władimir. Vit walczy nietypowo , nie klasycznie. Oparty jest na nodze zakrocznej, podczas walki można do bez trudui zaobserwować. Ciosy zadaje z odchylenia ale niemal bez skrętu co również jest niesamowicie nietypowe, bo jednak robi to z ogromną siłą.

Zatem przeciwnicy Vita zmagają sie z doświadczeniem, techniką, warunkami fizycznymi i tą nie wygodną być może nudną opcją walki.
Adamkowi trudno coś radzić bo tutaj tak naprawdę nie ma złotego środka. Teoretycznie dobry jest w pół dystansie ale to woda na młyn w tej walce, musiałby być przesadnie ostrożny a to warunkowałoby podjęcie ryzyka jakie jednak musi ponieść w tej walce , bo przecież chcce byc championem.

Zatem sądze , że ryzykować bedzie wiecej duzo wiecej na pewno niż Brytyjczyk z bratem Vita. MArtwi jednak , że przypominając walke z Grantem wolno sie &#39; przyzwyczajal&#39; do walki z posiadajacym takie warunki bokserem.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Czytam, czytam i już sam nie wiem jak to wygląda. słuchajcie, mam osiedlową kablówkę, oraz telewizje n. Co mam zrobićby oglądać walke adamka obojetnie czy płacąc czy nie. PPV jest tylko dostępne w telewizjach cyfrowych polsatu i cyfry+ tak ? jeżeli mam tą zwykłą kalówkę to nie moge kupić ppv? To ciekawe co ma zrobić ogromna ilość klientów którzy mają zwykłą kablówkę?
a co z tą telewizją n? Podobno ma być transimitowane na rtl ( rtl schweizz moze byc?) tylko slyszlaem ze chcą im zakazać pokazywania u nas sygnału? Pomozcie !
edit: dzwoniłem do telewizji n, powiedział mi, że okaże się w sobote wieczorem czy rtl zakoduje im sygnał...
jak to obejrzec ;/?!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czytam, czytam i już sam nie wiem jak to wygląda. słuchajcie, mam osiedlową kablówkę, oraz telewizje n. Co mam zrobićby oglądać walke adamka obojetnie czy płacąc czy nie. PPV jest tylko dostępne w telewizjach cyfrowych polsatu i cyfry+ tak ? jeżeli mam tą zwykłą kalówkę to nie moge kupić ppv? To ciekawe co ma zrobić ogromna ilość klientów którzy mają zwykłą kablówkę?
a co z tą telewizją n? Podobno ma być transimitowane na rtl ( rtl schweizz moze byc?) tylko slyszlaem ze chcą im zakazać pokazywania u nas sygnału? Pomozcie !
edit: dzwoniłem do telewizji n, powiedział mi, że okaże się w sobote wieczorem czy rtl zakoduje im sygnał...
jak to obejrzec ;/?!
Link Chyba rozwiałem wszelkie wątpliwości jakie mieli abonenci n :razz:
Moi Drodzy, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości potwierdzę tę informację.
Walka Adamek vs. Kliczko będzie dostępna na kanale RTL. Kanał zostanie w sobotę przeniesiony na pozycję 109 i nie będzie kodowany!!!
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Link Chyba rozwiałem wszelkie wątpliwości jakie mieli abonenci n :razz:
Dzięki za link ;) Brnąłem dalej i napisałem do autorki tego posta, jej odpowiedź wygląda nastepujaco:
&quot;Witaj napisałam tam 2 posty - pierwszy pojawił się po uzyskaniu informacji, że RTL przenosimy w sobotę wieczorem na kanał 109, wtedy miałam zapewnienia, że to potwierdzona informacja. Następnie poprosiliśmy o jej zweryfikowanie i upewnienie się w 100%, ze sygnał nie będzie zakodowany i jak się okazało w związku z naprawdę bardzo wielkim zainteresowaniem tą walką firma ponoć wystąpiła z zapytaniem do RTL - jak tylko będę miała konkretne potwierdzenie to je zamieszczę.
m.&quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czas zabrac glos wkoncu uwielbiana HW i konrad nie wybaczy jak glosu nie zabiore
????
Link Chyba rozwiałem wszelkie wątpliwości jakie mieli abonenci n
ja tam wolę nie ryzykować i PPV już wykupione ;) w końcu nei co tydzień ma się szansę oglądać takie walki więc nie żałuję. Ciekawią mnie wyniki w jakim przedziale zamknie się licznik sprzedanych pakietów.
Co do samej walki to co nie co zapewne napisze bliżej walki i będe się starał uargumentowac w miarę sensownie dlaczego będziemy mieli pierwszy raz mistrza swiata w ciężkiej kategorii ;)
 
pablex 77

pablex

Użytkownik
&quot;Największe szanse na oglądanie transmisji za darmo rokuje kanał RTL. Nadawca zapewnia, że przekaz z satelity Astra 1L (19,2°E) pozostanie niekodowany (zresztą jego zakodowanie nie byłoby możliwe, choćby dlatego, że niemieckie sieci kablowe nie zdążyłyby się przygotować do odbioru kodowanego przekazu) i osoby wyposażone we własne odbiorniki cyfrowe (lub analogowe, bo przekaz analogowy RTL jest także nadal prowadzony) i zestawy antenowe z tzw. zezem na Astrę lub konwerterem typu Monoblock powinni bez najmniejszych problemów móc obejrzeć walkę.
RTL jest nadawany także z satelity Hot Bird 6 (13,0°E) w wersji dla Szwajcarii, ale ten przekaz może zostać na czas transmisji zakodowany. Niestety brak pewnych informacji na ten temat, ale jest to możliwe, w przeszłości RTL kodował w ten sposób kilka wyścigów Formuły 1 oraz spotkania piłkarskich Mistrzostw Świata (w latach 2006 i 2010). Szwajcarskie sieci kablowe są wyposażone w stosowne dekodery, system kodowania identyfikuje się cały czas i załączenie szyfrowania jest możliwe.&quot;
wiecej info i parametry : http://satkurier.pl/news/68600/adamek-kliczko-gdzie-mozna-obejrzec.html
 
B 0

bajker

Użytkownik
Vitali Klitschko - Tomasz Adamek over 9.5 rund 1.70 (Expekt)
Jak dla mnie najpewniejszy typ na tą walkę. Tomek jest zdecydowanie najlepszym pięściarzem z jakim przyjdzie Ukraińcowi zmierzyć się po powrocie w 2008 roku. Nie będę rozpisywał się na temat jego szans na zwycięstwo w tej walce, skupię się tylko na argumentacji mojego typu. Tylko jedna z pięciu ostatnich walk Kliczki (z Solisem) skończyła się przed tym czasem, w jakich okolicznościach zresztą nie trzeba przypominać. Johnson i Briggs wytrwali pełny dystans. O ile tego pierwszego znokautować było ciężko, bo jedynie się bronił, to nie skończenie The Cannona, który tylko stał na środku ringu i obrywał nie miłosiernie, było dużą niespodzianką, a samego Vita wyraźnie zirytowało. Jednowymiarowy i dziurawy Arreola poddał się po 10 rundzie, a przez klasyczny nokaut też w 10 rundzie przegrał tylko Albert. Siłą Kliczki nie jest pojedynczy cios, a kumulacja i to te setki przyjętych ciosów spowodowały poddanie się Arreoli i końcowy nokaut na Dragonie. Szybkości i praca nóg Adamka spowoduje, że tych ciosów przyjmie znacznie mniej, dzięki czemu moim zdaniem walka potrwa nawet pełny dystans. Oczywiście to waga ciężka, jeden cios, itd, ale na prawdę będę zaskoczony jeśli ta walka skończy się przed 10 rundą.
Zalicza się do tego typu decyzja tak ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom