>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6 kolejka I ligi 27.08 - 28.08.2011

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP

Kursy: Tobet
Już za chwilę startuje 6 kolejka pierwszej ligi.
Dziś czeka nas jeszcze zaległe spotkanie Floty Świnoujście z Polkowicami.



Zachęcam do dyskusji i pisania analiz.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na dzisiejszy, zaległy mecz, typ w głowie miałem już wczoraj. Obie drużyny grają jakoś bez polotu w tym sezonie. Flota mocno się osłabiła i w tym sezonie ciężko im będzie zawalczyć o górną część tabeli. Gospodarze u siebie zawsze byli silni, jak będzie w tym sezonie ? Meczów domowych, Flota zagrała zbyt mało, by osądzać cokolwiek. Porażka z Dolcanem i skromne zwycięstwo nad Górnikiem Łęczna. Ciężko po tych dwóch meczach mówić o jakiejkolwiek formie na własnym obiekcie. Goście to typowa drużyna własnego boiska. Poza domem gra im się ciężko, co pokazała między innymi porażka z Kolejarzem Stróże 3:1. Trafił im się też remis z Dolcanem 1:1, ale ta drużyna od zawsze kiepsko radziła sobie na wyjazdach. Wydaje mi się jednak, że po ostatniej srogiej porażce, Polkowiczanie zagrają bardziej defensywnie niż ostatnio, by uniknąć porażki. Wiedzą, że na wyjeździe wiele ugrać nie mogą i moim zdaniem remis w tym spotkaniu powinni brać w ciemno. Granie na Flotę z remisem jest bez sensu, więc wybrałem under 2,5. Flota nie jest już tą samą drużyną co w tamtym sezonie i ewidentnie mają problem ze zdobywaniem bramek.
Under 2,5 [1,60] Bet365 ⛔ 3:0 [50,64,90+1]
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
2 kolejki temu w Grudziądzu z Zawiszą B. był taki mecz, gdzie gospodarze strzelili 4 bramki i przegrali 0:1 po podyktowaniu rzutu karnego w ostatnich minutach. Kolejkę temu znowu wyrwane punkty przez rzut karny w ostatnich minutach i remis na wyjeździe.
Teraz do Grudziądza na stadion centralny przyjeżdża Arka Gdynia.
Czas na zdjęcie pecha z grudziądzkiej ekipy ???? i pierwsze zwycięstwo w lidze na własnym boisku.
Olimpia - Arka - 1 [2,70] Sportingbet
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro wyjeżdżam i przez weekend nic więcej nie napiszę, więc chciałbym jeszcze podzielić się moimi typami. Postaram się to opisać krótko, ale solidnie.
Pierwszy mecz jaki mi się rzucił w oczy to mecz Ruchu z Wisłą. Na gospodarzy kurs jest przesadzony. W ostatnim meczu z Zawiszą to oni dominowali. Gol w końcówce, na pewno czują spory niedosyt. Wisła natomiast w ostatniej kolejce tylko zremisowała z beniaminkiem, Olimpią Grudziądz. Remis został wywalczony w końcówce spotkania, po kontrowersyjnym karnym. Jakby mecz skończył się porażką, byłoby kiepsko. Remis w meczu z przeciętną, by nie powiedzieć słabą drużyną nie jest zadowalający. Piłkarze poczuli się trochę zbyt pewnie po pierwszych dwóch meczach. Wielu kibiców nawet pomyślało o awansie, a ja akurat w tej grupie się nie znajdowałem. Teraz będzie walka najwyżej o środek tabeli. Ruch to drużyna zdecydowanie silniejsza. Grają u siebie, w ostatniej kolejce kilka razy zabrakło szczęścia. Kurs mega, więc warto spróbować. Wisła gra bez pomysłu. Przypomina mi to grę z poprzedniego sezonu. Długie, górne piłki do napastnika, które padają łupem obrońców. Do tego nie zagra Wyczałkowski, ważne ogniwo naszego zespołu, a niewykluczone, że w takim razie na środku obrony zagra Sielewski (zawodnik środka pola notabene). Ciężko mi to mówić, ale Wisła przegra ten mecz.
Ruch Radzionków - Wisła Płock | 1 - 2,75 Bet365 ✅ 1:0
Drugi mecz to pojedynek Górnika Polkowice z Piastem Gliwice. Górnik u siebie gra dobrze, ale mimo to forma zespołu nie jest najlepsza. Ostatnie dwie srogie porażki z Flotą i Kolejarzem. W Piaście nastroje wręcz przeciwne. Mecz z Wartą pokazał o co tak naprawdę Piast bije się w tym sezonie. Pokazali, że są silni. Pomimo że stracili pierwsi bramkę, to potrafili wyciągnąć z tego wynik 3:1. Jeśli drużyna z Gliwic potrafiła pokonać silniejszy kadrowo zespół z Poznania, to myślę że z Polkowiczanami problemów większych mieć też nie powinni. Są w gazie i powinni wykorzystać słabą dyspozycję rywala.
Górnik Polkowice - Piast Gliwice | 2 - 2,10 Bet365 ✅ 0:2
W kolejnym meczu, w którym zmierzą się prowadnicy tej ligi, czyli Bruk Bet Nieciecza i Pogoń Szczecin. Nieciecza, tak jak zakładano przed sezonem, będzie silna. Jak na razie zespół zajmuje pozycję lidera, a do tego jeszcze nie przegrał w tym sezonie. Pomimo tego, że mecze Niecieczy nie należą do tych, w których pada najwięcej bramek, to skuszę się tutaj na over. Obie drużyny mają ogromny potencjał w ofensywie. Do Niecieczy przyjeżdża kolejny silny rywal, a jeśli Arka potrafiła strzelić gola tej drużynie, to myślę że jutro Duma Pomorza także powinna pokusić się o jakieś bramki. Myślę że ta passa Niecieczy, jeśli tak można o tym mówić, w końcu się skończy i widzę tutaj zwycięstwo drużyny przyjezdnych, aczkolwiek głównie stawiam na over w tym meczu.
Bruk Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin | Over 2,5 - 2,05 Bet365 ⛔ 1:1
Bruk Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin | Pogoń DNB - 1,83 Bet365 ZWROT
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna
Typ: Kolejarz Stróże
Kurs: 2,23
tobet
Dzisiaj kolejne pojedynki naszej rodzimej pierwszej ligi. Ja dzisiaj postanowiłem zanalizować pojedynek Kolejarza Stróże z Bogdanką Łęczna. Gospodarze jak do tej pory grają bardzo dobrze. Przegrali jak dotąd jedno spotkanie na inauguracje ligi z Olimpią Grudziądz. Pokonali w tym sezonie już Dolcan Ząbki i Górnik Polkowice oraz zremisowali z Ruchem Radzionków i Flotą Świnoujście. Dzisiaj na boisko wybiegnie najmocniejszy skład. Gracze z Łęcznej z kolei mają kryzys formy. Na wyjeździe grali jak dotąd jedno spotkanie w którym ulegli Flocie Swinoujście. Ponadto przegrali u siebie z Ruchem Radzionków, zremisowali z Dolcanem Ząbki i odnieśli dwa zwycięstwa z Olimpiami z Grudziadza i Elblaga. W dzisiejszym spotkaniu przewiduję zwycięstwo gospodarzy. Trener gości Piotr Rzepka ma poważne kłopoty kadrowe. Nie zagra Paweł Magdoń za kartki. Serbski obrońca Jovan Ninković ma problemy z kolanem. Nie wystąpią także dwaj napastnicy Adrian Paluchowski i Czech Tomas Pesir. Pod wielkim znakiem zapytania stoi występ Prejuce Nakoulmy z Burkina Faso którym jest zainteresowany Górnik Zabrze, trwają negocjacje i jedną nogą jest już praktycznie na wylocie. Dodać mogę że to najlepszy strzelec drużyny z Łęcznej. Zatem te osłabienia napewno znacząco wpłyna na postawę gości i ja zdecydowanie stawiam na Kolejarza.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 6
Wyniki:
KS Polkowice 0-2 Piast Gliwice
Sandecja Nowy Sącz 0-3 Warta Poznań
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-1 Pogoń Szczecin
Olimpia Elbląg 2-1 Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz 0-0 Arka Gdynia
Ruch Radzionków 1-0 Wisła Płock
Flota Świnoujście 1-2 Zawisza Bydgoszcz
Dolcan Ząbki 0-0 GKS Katowice
Kolejarz Stróże 1-2 Bogdanka Łęczna
Tabela:

Strzelcy:
4 gole - Arkadiusz Aleksander (Sandecja Nowy Sącz), Adrian Błąd (Zawisza Bydgoszcz), Wojciech Kędziora (Piast Gliwice),
3 gole - Kamil Biliński (Wisła Płock), Krzysztof Gajtkowski (Warta Poznań), Préjuce Nakoulma (Bogdanka Łęczna), Nildo (Bogdanka Łęczna), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Maciej Tataj (Dolcan Ząbki),
2 gole - Andradina (Pogoń Szczecin), Ján Beliančin (GKS Katowice), Krzysztof Bodziony (Flota Świnoujście), Pavol Cicman (Piast Gliwice), Jan Cios (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Krzysztof Janus (KS Polkowice), Maciej Kowalczyk (Kolejarz Stróże), Christian Nnamani (Flota Świnoujście), Przemysław Pitry (GKS Katowice), Piotr Reiss (Warta Poznań), Piotr Rocki (Ruch Radzionków), Andrzej Rybski (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Vuk Sotirović (Pogoń Szczecin), Jakub Świerczok (Polonia Bytom), Janusz Wolański (Kolejarz Stróże), Łukasz Zaniewski (Olimpia Elbląg), Paweł Zawistowski (Zawisza Bydgoszcz),
1 gol - Takafumi Akahoshi (Pogoń Szczecin), Ensar Arifović (Arka Gdynia), Adam Banasiak (Olimpia Elbląg), Tomasz Bzdęga (Piast Gliwice), Piotr Charzewski (Dolcan Ząbki), Marcin Chmiest (Sandecja Nowy Sącz), Michał Chrapek (Kolejarz Stróże), Donald Djoussé (Pogoń Szczecin), Emil Drozdowicz (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Milan Đurić (Sandecja Nowy Sącz), Janusz Dziedzic (Olimpia Grudziądz), Ján Fröhlich (Sandecja Nowy Sącz), Paweł Giel (Ruch Radzionków), Mirko Ivanovski (Arka Gdynia), Bartosz Iwan (Olimpia Elbląg), Ariel Jakubowski (Wisła Płock), João Paulo (Wisła Płock), Marcin Klatt (Warta Poznań), Bartosz Kopacz (Ruch Radzionków), Piotr Kosiorowski (Dolcan Ząbki), Hubert Kościukiewicz (Olimpia Grudziądz), Marcin Krzywicki (Ruch Radzionków), Dawid Kucharski (Pogoń Szczecin), Piotr Kuklis (Arka Gdynia), Mateusz Lewandowski (Pogoń Szczecin), Bartosz Ława (Pogoń Szczecin), Wojciech Łuczak (Bogdanka Łęczna), Michał Mak (Ruch Radzionków), Krzysztof Markowski (Kolejarz Stróże), Daniel Mąka (Polonia Bytom), Damian Misan (Flota Świnoujście), Marcin Nowak (KS Polkowice), Tomasz Ostalczyk (Flota Świnoujście), Marcin Pacan (Olimpia Elbląg), Dariusz Pawlusiński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Michał Pulkowski (Dolcan Ząbki), Marcin Radzewicz (Arka Gdynia), Ricardinho (Wisła Płock), Piotr Ruszkul (Olimpia Grudziądz), Szymon Skrzypczak (Ruch Radzionków), Przemysław Sulej (Olimpia Grudziądz), Janusz Surdykowski (Arka Gdynia), Damian Świerblewski (Dolcan Ząbki), Piotr Trafarski (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Wojciech Wilczyński (Arka Gdynia), Robert Wojsyk (Polonia Bytom), Eivinas Zagurskas (Wisła Płock), Rafał Zawiślan (Kolejarz Stróże).​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom