>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Wg mnie z tymi rezerwami troszkę przesada ;) Oczywiście każdy będzie chciał się pokazać nowemu trenerowi ale z góry przecież od razu ma narzucone na kogo może liczyć a na kogo nie, kto może coś zwojować w pierwszej drużynie. W Jarosławiu rezerwy grały fajnie, składnie ale jak wspominasz Pogoń się wzmocniła. Sierżęga o ktorym wspomniałeś to wybacz - ale śmiech mnie ogarnia jeśli to wzmocnienie ????
Przejdź się, zobacz co gra i wówczas uznasz czy jest wzmocnieniem. Nic więcej o nim nie będę pisał.
Widziałem dwa sparingi Pogoni - grali dobrą piłkę, kombinacyjną. O wiele lepiej niż jeszcze dwa miesiące temu w lidze. Co do Zająca - troche się mylisz - nie jest jako kibic z trybun - też radzę się wybrać na mecz to zobaczysz jakie miejsce i gdzie zajmuje ????
JKS przegrał awans ze Strumykiem bo .. no właśnie, zostawię dla siebie, gdyż takie rzeczy muszę.
O Igloopolu myślę podobnie - sam chcę grać 1x bo kurs jest wart gry ale o tym może później kilka zdań.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Żurawianka Żurawica - Piast Tuczempy IV liga podkarpacka
Gospodarze przed sezonem zmienili trochę skład. Odszedł trener Drozd, który utrzymał ich na IV ligowym froncie. Oprócz niego z klubem pożegnali się bramkarz Cisek (wg mnie ogromna strata), Łukasz Bąk (choć po sprzeczce i odsunięciu od drużyny nie grał praktycznie całą rundę rewanżową) i Marcin Mach, który początkowo był przymierzany do przemyskiej Polonii ale ostatecznie tam nie zagra. Do tego kilku mniej wartościowych piłkarzy.
Ta trójka czołowych zawodników znaczyła bardzo dużo. Po zakończonym w czerwcu sezonie chodziły nawet pogłoski, że klub może zostać wycofany z ligi, gdyż nie było pieniędzy. Sam wiem dobrze jak to wygląda z rozmów z ludźmi z tego klubu. Jednak poseł Tomański postanowił &#39;zapunktować&#39; i ratować Żurawiankę. Został wybrany na prezesa klubu i przywrócił nadzieję na to, że &#39;jakoś&#39; w tym sezonie w Żurawicy będzie z tą piłką.
W pierwszym meczu na boisku beniaminka Żurawica przegrała 2-3 po ciekawym meczu, gdzie czerwoną kartkę w ostatniej minucie zobaczył Gorczyca (grający trener) a kontuzji nabawił się Maciej Bąk. Obydwaj nie zagrają jutro z Piastem co znacznie obniża szansę na sukces gospodarzy. Do tego niepewny jest występ w obronie Szczęsnego. Zastępców godnych za bardzo nie ma więc trener będzie musiał raczej bardziej eksperymentalny skład zestawić.
Goście natomiast obiecująco rozpoczęli sezon od zwycięstwa na ciężkim terenie w Przeworsku. Jak natchniony bronił nowy nabytek Piasta - bramkarz Duvakin. Piast jest na chwilę obecną zespołem bardziej ułożonym, mającym w zespole strzelby, które jutro mogą pogrążyć Żurawiankę. Nie widzę żadnych atutów po stronie gospodarzy. W dodatku to takie &#39;derby&#39; jak to się nazywa choć miejscowości dzieli prawie 30km.
Podsumowując - z racji tego, że jest to początek sezonu należy chłodniej kalkulować i wyceniać możliwości, typuję:
Piast @2,10 5.5/10 Betsafe
Piast x2@1,35 8/10
Betsafe


Igloopol Dębica - JKS 1909 Jarosław IV liga podkarpacka
Kolega trochę napisał o tym meczu ale nie przedstawił wielu rzeczy. Ja może choć kilka napiszę. JKS w ubiegłym sezonie próbował atakować III ligę. Jakie były na to naprawdę szanse doskonale wiem. Chciano zrobić na przekór kilku osobom i ogromną ambicją dotrzeć do celu. Praktycznie to zrealizowano, gdyż nawet w meczu ze Strumykiem wyglądało to na początku obiecująco. Bramka na 1-0, później nie strzelony karny .. i to meczu, 1-2 ;)
W klubie wiele się zmieniło. Odeszło kilku dobrych zawodników. Przyszedł trener Daniło, który może choć trochę ułoży ten zespół. W niedzielę nie zagra najprawdopodobniej Pawlak - jeden z najlepszych zawodników. O beniaminku zbyt wiele nie wiem - jeszcze jakiś czas temu jak grali w IV lidze wiedziałem o kadrze więcej - teraz nastąpiło sporo zmian i dopiero będę musiał się zapoznać z tym zespołem jednak myślę, że jutro spokojnie mogą wywalczyć punk/y z JKS-em. W meczu w Pilźnie mieli dużo szczęścia - słupek, poprzeczka i nie strzelony karny.
Jutro u siebie spokojnie mogą zapunktować i tak też przy takim kursie typuję.
Igloopol 1x @1.50 6/10 Tobet
 
S 2

sport83

Użytkownik
Wg mnie z tymi rezerwami troszkę przesada ;) Oczywiście każdy będzie chciał się pokazać nowemu trenerowi ale z góry przecież od razu ma narzucone na kogo może liczyć a na kogo nie, kto może coś zwojować w pierwszej drużynie.
Jak pewnie wiesz kadra pierwszej drużyny jest dosyć szeroka. Na pewno nie wszyscy zagrają z Brzeskiem;), a tak jak napisałem nie bez powodu mecz jest ustawiony na niedziele. Ja na miejscu tych, którzy nie załapią się w sobotę na Brzesko w niedzielę zasuwałbym na rezerwach.
W Jarosławiu rezerwy grały fajnie, składnie ale jak wspominasz Pogoń się wzmocniła. Sierżęga o ktorym wspomniałeś to wybacz - ale śmiech mnie ogarnia jeśli to wzmocnienie ????
Przejdź się, zobacz co gra i wówczas uznasz czy jest wzmocnieniem. Nic więcej o nim nie będę pisał.
No może z Sierżęgą troche pojechałem;)
Co do Zająca - troche się mylisz - nie jest jako kibic z trybun - też radzę się wybrać na mecz to zobaczysz jakie miejsce i gdzie zajmuje ????
Wiadomo że to on prowadzi Pogoń. Nie bez powodu napisałem &quot;kibic&quot; w cudzysłowie - zajrzyj pod link:grin:
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110524/SPORT03/522893571
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
To, że on jest trenerem doskonale wiem i sam widziałem na spotkaniach. Stąd nie zgadzam się nawet z tym, że napisałeś, że ogląda z trybun, gdyż stoi obok ławki rezerwowej bądź kawałek za nią ;)
Linku nie musisz dawać (innym na pewno się przyda), gdyż z Łukaszem nawet ostatnio rozmawiałem i śmialiśmy z tej sytuacji ;)
Sam z Kuroszem też o tym gadałem - Zając niestety cały czas sceptycznie do tego podchodzi i nie chciał mówić prawdy. Nawet po sparingach twardo się uginał, że nie trenuje Pogoni. Ostatnio z prezesem również rozmawiałem i w końcu wyszło - Zając jest po części odpowiedzialny za zespół ale nie w pełnym wymiarze.
Z Sierżęgą pojechałeś mega ????
Rezerwy oczywiście będą wzmocnione ale nie jakoś niebywale. Z tego co wiem nieoficjalnie niektórzy piłkarze od razu powiedzieli, że nie po drodze im gra w rezerwach jeśli nie zagrają w pełnym wymiarze w I drużynie.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Skoro jesteście przy temacie rezerw Resovii to dodam tylko, że nowy trener zaczyna robić &quot;prządki&quot; i z pierwszego zespołu do rezerw zostali przeniesieni Tomasz Płonka, Tomasz Kot oraz Mateusz Góra. Piłkarze będą trenować z rezerwami do odwołania. Dodam jeszcze, ze rezerwy swoje mecze będą rozgrywać na sztucznym boisku Resovii, a więc to też może mieć jakiś wpływ na grę.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Włocławia Włocławek-Noteć Łabiszyn 1 1,52 7,5/10 4liga kuj-pom

Do Włocławka przyjezdza ekipa z Łabiszyna zdziesiątkowana kartkami czerwonymi i kontuzjami .W pierwszym meczu w Gniewkowie latwo przegrali 3:0 nastepnie przegrali 1:3 u siebie z beniaminkiem 4 ligii Pomorzaninem Toruń.Ekipa z Wlocławii to jeden z kandydatow do awansu do 3 ligii ,trenerem jest doswiadczony w regionie Brończyk ktory sciagnął kilku wartosciowych pilkarzy np braci Feterów z Lecha Rypin.W pierwszej kolejce przegrali z Solecem 1:2 ale to glowny pretendent do awnasu jak dla mniie,nastepnie zremisowali na wyjezdzie w Radziejowie z zawsze silnym na wlasnym boisku Startem choc mogli to spotkanie wygrac wyczytalem z relacjii.

3-1
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Pogoń Leżajsk - Igloopol Dębica
Typ:
Pogoń Leżajsk ✅
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Tobet
W dniu dzisiejszym rozegrana zostanie trzecia kolejka czwartej ligi podkarpackiej. W Leżajsku miejscowa Pogoń zmierzy się z Igloopolem Dębica. Według mnie faworytem dzisiejszego spotkania są piłkarze gospodarzy, którzy po dwóch kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Natomiast drużyna Igloopolu z dorobkiem jednego punktu zajmują trzynaste miejsce w lidze. W ostatnim meczu piłkarze Pogoni Leżajsk zremisowali w Rzeszowie z rezerwami Resovii 1-1. Spotkanie to rozpoczęło się dla gości źle, bo już w w drugiej minucie meczu Kurosz musiał wyciągać piłkę z siatki. Kilka minut później piłkarze Resovii mogli za sprawą Bartosza Hajczuka podwyższyć prowadzenie, jednak zawodnik Resovii fatalnie przestrzelił. Z czasem gra przyjezdnych wyglądała coraz lepiej co zaowocowało w dogodne okazje na zdobycie wyrównującej bramki. Sam na sam z Ihorem Witiwem stawali Mariusz Woś i Marcin Szmuc, ale w obydwu wypadkach lepszy był miejscowy bramkarz. W drugiej połowie gra się wyrównała, a na boisku zrobił się mecz walki. Swoich okazji nie wykorzystała Resovia, a to się zemściło w 84. minucie. Zawodnicy Pogoni w ładny sposób poradzili sobie z obroną &quot;Pasiaków&quot;, a bramkę wyrównującą zdobył Mateusz Staroń. Pogoń mogła jeszcze nawet zwyciężyć, ale tuż przed końcem w słupek trafił Woś. Kierownik Pogoni Zbigniew Szmuc na pomeczowej konferencji przyznał, że przed meczem remis brałby w ciemno, ale z przebiegu meczu czuje pewny niedosyt. Piłkarze Igloopolu Dębica w ostatniej kolejce na własnym boisku podejmowali JKS Jarosław. Mimo, że &quot;Morsy&quot; przystępowały do tego meczu mocno osłabione to właśnie zawodnicy z Dębicy jako pierwsi stworzyli sobie okazje na zdobycie bramki. W 9. minucie sytuacji sam na sam z bramkarzem JKS-u nie wykorzystał Sebastian Pisarek. Kilkadziesiąt minut później kolejną okazję zmarnował Rafał Więcek. Nie oznacza to jednak, że Igloopol cały czas kontrolował przebieg pierwszej połowy, bowiem goście także mieli swoje okazje. Uderzenie z woleja Bartłomieja Gliniaka zatrzymało się na poprzeczce bramki Igloopolu, a strzał Raby zatrzymał Psioda. Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli jarosławianie, którzy zdominowali środek pola i po kwadransie obieli prowadzenie. JKS poszedł za ciosem i chwilę później było już 0-2 dla przyjezdnych. Kilka minut później kolejny strzał JKS-u zatrzymał się na poprzeczce. Igloopol od momentu starty bramki miał dwie dogodne sytuacje, ale ponownie zawodnicy gospodarzy nie zdołali pokonać bramkarza gości. Według mnie dzisiejsze spotkanie powinni wygrać piłkarze Pogoni, którzy w Rzeszowie pokazali się z naprawdę dobrej strony. Natomiast trener &quot;Morsów” Jacek Klisiewicz sam przyznaje, że dopiero jego drużyna uczy się tej ligi. Ponadto goście będą musieli radzić sobie bez filara defensywy Piotra Długosza. Początek meczu dziś o godz.: 17:00 w Leżajsku.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Jestem ze Świebodzina, nie gram tak niskich lig, ale polecam grać przeciw Pogoni Świebodzin, byłem na każdym meczu w Świebodzinie. W poprzedniego sezonu gdzie Pogoń zajęła 3 miejsce nikt nie został (odeszli wszyscy zawodnicy oraz trener) i Pogoń zrobiła zaciąg z Zielonej Góry (zawodnicy którzy nie mają tam miejsca są u nas)+ młodziki z naszej Pogoni, w każdym meczu słabo gramy. To by było na tyle, może wysokie kursy na przeciwników Pogoni są bo rok temu wysokie miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
klemi 52

klemi

Użytkownik
IV Liga, Slask II
Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała
typ: 1
kurs: 1.95
Tobet
Faworytem w tym spotkaniu powinni byc wg mnie gracze Nadwislana. Wydaje mi sie, ze jest to glowny kandydat do awansu w tym roku. Swietne transfery Helder Mendez Rodriguez, Tomek Matysek, pomocnik ktory wg mnie jest graczem na conajmniej II lige, Grzegorz Górski, Piotr Smolec no i chyba przede wszystkim piłkarz znany fanom futbolu Tomasz Moskal. Oprocz niego w druzynie wystepuje m.in. Ireneusz Adamski. Jak na razie dzisiejsi gospodarze zdobyli 6 pkt wygrywając 2-0 i 6-0 odpowiednio z GTS Bojszowy i GKS Jastrzebie. Rekord w pierwszej kolejce niespodziewanei wygrał z rezerwami Podbeskidzia, w ktorym zagrało kilku graczy pierwszego zespołu az 7-2. Bohaterem tamtego spotkania był Papatanasiu, ktory strzelil 3 bramki. Jednak już w drugiej kolejce Rekord u siebie przegral z MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0. Wg mnie zobaczymy dziś zwyciestwo Nadwislanu. Personalnie zespol ten jest mocniejszy, na wlasnym stadionie graja bardzo dobrze, a po wzmocnieninach w lecie jest to jest z glownych kandydatow do awansu.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Miałem pisać trochę o meczu Pogoni ale widzę, że wyręczył mnie Adrian więc nie będę zbyt wiele dodawał ????

Nie widzę innej możliwości jak wygrana gospodarzy. Jak wcześniej wspominałem widziałem Pogoń na sparingach, gdzie grała bardzo dobrze.
Oczywiście liga a sparingi to dwa różne światy mimo to sam zagrałem wcześniej na Pogoń, teraz już widzę spadki w Tobet do 1,70
Zespół dobrze ustawiony, wzmocniony. Ostatnio wywiózł remis z Rzeszowa a przy dobrych wiatrach mógł wygrać.
Igloopol mnie zawiódł - przegrał z przecietnym JKS-em. Kolega, który był na meczu mówił, że ich gra nie wyglądała za ciekawie. Pewnie jeszcze sporo czasu minie zanim zaczną fajnie grać.
Myślałem o grze na Crasnovie ale kurs za mały. Byłem na meczu Żurawianki z Piastem i gra gospodarzy była słaba. Tylko ambicją coś ugrali. Nie wiem do teraz jak Piast mógł ten mecz przegrać. Był lepszy, stworzył sobie doskonałe okazje. Nie strzelił karnego przy 1-0, później idealnej okazji nie wykorzystał i się zemściło. Żurawica prosiła się o jak najmniejszy wymiar kary a tymczasem wygrała ????

Adrian - widzę, że uważnie śledzisz to co piszą w Nowinach i na podstawie tego wrzucasz info o ostatnich meczach. Ale to dobrze ;)
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Unia Solec Kujawski - Legia Chełmża 1 1,5 7,5/10 1-2 porazka na calej linii

Do Solca przyjezdza Legia Chełmża druzyna ktora w poprzedniej kolejce przegrala u siebie z LTP lubanie .Legia to bedzie sredniak ligowy gdzie nieraz powalczy o dobre rezultaty ale w sobote wg mojej oceny bedzie inaczej.Solec w poprzedniej kolejce nieoczekiwanie zremisowal tylko na wyjezdie 1:1 .Czas na rehabilitacje za wpadke w poprzedniej kolejce.Gracze z Solca to glowny kandydat do wejscia ponownie do 3 ligii maja na tyle doswiadczony sklad ze powinni wejsc spokojnie ,pozyskali kilku wartosciowych zawodnikow z Chemika Bydgoszcz .




Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec 1 1,85 6/10 3-2

W sobote kolejna kolejka 4ligii warmińsko-mazurskiej.Do Nowego Miasta przyjezdza ekipa z Wikielca w pierwszej kolejce ulegli 6:0 a w poprzedniej 1:1 o ekipie GKS wiem malo ale po wynikach widac ze tak druzyna za dobrze nie czuje sie w 4lidze w tamtym sezonie ledwo co sie utrzymali.Gracze z Drwęcy to beniaminek ktory bardzo wzmocnil sie przed tą rundą przyszli m. in gracz wszechczasow i wielkrotny krol strzelcow 3 ligii Grzegorz Bała i Gołowatienko podpora druzyny do niedawna Sparty Brodnica ,Rybkiewicz ktory swoim doswiadczeniem rozdziela piłki w srodku.Na moje Drweca to druzyna na czołowke z bardzo doswiadczonymi graczami wiec raczej warto pograc typ
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Typ:
Pogoń Leżajsk ✅
Kurs:
1.57
Bukmacher:
Tobet
Drugi raz z rzędu postanawiam podać typ na zwycięstwo Pogoni Leżajsk. W najbliższą sobotę Pogoń podejmie na własnym boisku przedostatni w tabeli Sokół Nisko. W poprzedniej kolejce zawodnicy z Leżajska pokonali na własnym boisku Igloopol Dębica 1-0. Spotkanie to w pełni należało do zawodników gospodarzy, którzy poza strzeloną bramką stworzyli sobie jeszcze kila dogodnych okazji, to właśnie piłkarze Pogoni Leżajsk prawie przez całą pierwszą połowę byli w ofensywie. Taka gra Pogoni pozwoliła wyjść im na prowadzenie. W 15 minucie dobrze wykonany rzut rożny na bramkę zamienił Bubiłek. Warto dodać, że przy tej akcji bardzo biernie zachowali się obrońcy gości. W pierwszej połowię okazji na podwyższenie wyniku nie wykorzystał jeszcze Kossak. W drugiej połowię gra &quot;Morsów&quot; się poprawiła, ale dalej lepszą drużyną byli gospodarze. Po strzałach Dąbka oraz Murawskiego piłka trafiła w poprzeczkę. Podsumowując gdyby piłkarze Pogoni byli bardziej skuteczni oraz gdyby bramkarz Igloopolu bronił słabiej wynik byłby zapewne bardziej okazały, ale dla Pogoni liczą się przede wszystkim zdobyte trzy punkty. Natomiast Sokół Nikso przegrał 1-0 w Jarosławiu z miejscowym JKS-em. Od samego początku inicjatywę w tym spotkaniu mieli piłkarze gospodarzy, którzy częściej byli w posiadaniu piłki i już do przerwy mogli uzyskać kilku bramkowe prowadzenie. Drużynę Sokoła przy &quot;życiu&quot; trzymał bramkarz Tomasz Osipa, który kilkukrotnie ratował Nisko przed utratą bramki. Po zamianie stron trener Sokoła Artur Chyła postanowił wprowadzić na boisko Tomasza Szewca oraz Marcina Szesera, którzy wnieśli trochę ożywienia w grę gości. Mimo to dalej groźniejsi byli jarosławianie. Damian Kania nie wykorzystał sam na sam z bramkarzem Sokoła, a strzał Jurczaka zatrzymał się na poprzeczce. Jednak ostatecznie w 67. minucie drużyna JKS-u wykorzystała swoją szansę, a bramkę zdobył Patryk Szuba. Dopiero po stracie bramki goście wzięli się do roboty, ale ostatecznie strzały Bednarza oraz Szesera nie zaskoczyły Marcina Goryla i spotkanie zakończyło się porażką jutrzejszego rywala Pogoni Leżajsk. Obie drużyny do jutrzejszego spotkania przystąpią bez żadnych braków kadrowych. Osobiście w roli faworyta stawiam zawodników gospodarzy, których widziałem w akcji w meczu z rezerwami Resovii, gdzie zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze. W ostatnim spotkaniu z informacji jakie posiadam także zagrali bardzo dobrze, a 1-0 to najniższy wymiar kary dla &quot;Morsów&quot;. Jeśli chodzi o Sokół Nisko to jak na razie dwie porażki, a sama gra nie wygląda dobrze, bowiem w ostatnim spotkaniu tak jak pisałem Sokół prawie cały mecz w defensywie. Początek spotkania w sobotę o 17:00 w Leżajsku.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
⚽ Orion Niedrzwica Duża - Podlasie II Biała Podlaska | 2 | 2.20 5/10 (0:0)


Kolejny typ z mojego rejonu - tym razem z IV ligi lubelskiej. Dzisiaj o 17 Orion podejmował będzie beniaminka IV ligi, drużynę rezerw Podlasia. Moim faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości. Posiadają oni szeroką kadrę, zbudowaną głównie z młodych zawodników, którzy robią wszystko żeby przebić się do pierwszej drużyny (występującej w III lidze). W 3 meczach jak do tej pory uzbierali 4 punkty. Na inaugurację remis z Unią Bełżyce (1-1, w tym meczu ogromna przewaga drużyny z Białej), porażka z niekwestionowanym liderem Wieniawą (0-5) oraz w ostatniej kolejce pokonana drużyna Startu Krasnystaw 2-1. Widziałem 2 spotkania tej drużyny w obecnym sezonie i jestem przekonany, że jeszcze nie raz uda im się pokrzyżować plany faworytów. Jeśli chodzi o drużynę Orionu to o niej wiem zdecydowanie mniej. Zdaje się, że były kłopoty ze skompletowaniem mocnej kadry. Drużyna co roku walczy raczej o utrzymanie niż o jakieś wyższe cele. W ostatnim sezonie znaleźli się tuż nad strefą spadkową, tylko dzięki temu, że z ligi wycofały się 2 drużyny, a kolejna zdobyła w 30 meczach &quot;aż&quot; 8 punktów. Jak do tej pory w 3 meczach zdobyli 2 punkty - przegrywając z beniaminkiem oraz remisując ze spadkowiczem z Poniatowej i beniaminkiem z Ryk. Może Podlasie nie jest murowanym faworytem tego spotkania, ale kurs w moim odczuciu jest zdecydowanie przesadzony i grzechem byłoby nie spróbować ;).
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Ja proponuję Ina Goleniów - Orzeł Wałcz (IV liga - zachodnipomorska) 2 @ 2.85 0:3 ✅ ✅

Ina problemy z zarzadem, duzo zawodnikow odeszło. Orzeł wzmocniony, nowy zarząd dobry start 2 mecze - 6 pkt, wygrał z Hutnikiem Szczecin 3:0, który rozwalil Pogon Szczecin II. Mimo, iż obie drużyny mają po tyle samo punktów i udanie weszły w sezon, faworytem będzie i jest dla mnie orzeł. Napastnik Pisała, Pomocnik Bagiński (występy w III lidze niemieckiej + b. dobry bramkarz) są receptą na świetne widowisko.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Ltp Lubanie-Unia Solec Kujawski 2 1,8 4liga kuj-pom 0-1

Do Lubania przyjezdza ekipa z Solca.Ltp Lubanie w miare dobrze sobie radzi w lidze bedzie oscylowalo na koniec ssezonu w miejsce 10-12.W Lubaniu jest specyficzne malo boisko wiec ciezko sie gra druzynom przyjezdnym.Ekipa z Solca ostatnio rozczarowuje swoją posstawą ale maja na tyle szeroki sklad ze mogą miec rotacje w skladzie.Ostatni uleglii niespodziewane na sswoim boisku ekipie Legii Chełmża.Trener gospodarzy po tym meczu Porbes powiedzial:Niestety w czwartym meczu sezonu przegraliśmy u siebie z Legią Chełmża .Przegraliśmy dodam frajersko, takie są fakty. Chciałoby się powiedzieć: nam strzelać nie kazano! Z 8-9 sytuacji stuprocentowych wykorzystaliśmy tylko jedną. Przy golach dla Legii popełniliśmy przysłowiowe &quot;wielbłądy&quot;, sami je sobie strzeliliśmy! Prowadzimy grę, przeważamy, stwarzamy mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwnika- jednak skuteczność jak dotąd pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy dokładniejsi w wykańczaniu sytuacji podbramkowych.
Gra opiera ssie glownie juz na doswiadczonych zawodniikach z przeszloscią 3 ligową m.in. Murach ,Kasprzak,Mędlewki czy Jaworski .Caly czass to dla mniie druzyna ktora bedzie walczyla o 3 lige z Pogonią Mogilno (wygrali u siebie 1:0 ) i Włocławią Włocławek(Wyjazd 2:1 zwyciestwo).Czas zmazac dwa nieudane mecze i wywiezc 3 punkty z Lubania
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
IV liga małopolska - wschód
vs
Bocheński KS - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Typ: Bocheński KS ✅ (3:0)
Kurs: 1,65
Jak wiemy od tego roku zreorganizowane zostały niskie ligi w małopolsce. Dawniej mieliśmy jedną czwartą ligę, dwie piąte oraz cztery klasy okręgowe. Obecnie mamy dwie czwarte ligi - wschodnią i zachodnią, a już po nich klasy okręgowe. Do rzeczy. Drużyna z Bochni to od kilku lat średniak dawnych IV lig. Chyba tylko rezerwy Sandecji oraz Orkan Szczyrzyc będący w dołku mają podobne doświadczenie. Do tego Bochnia w końcu &quot;zaskoczyła&quot;, piłkarze grają naprawdę ładną piłkę, i co ważne skuteczną. W każdym meczu po 3 bramki strzelone i komplet punktów.
Ogniwo raczej nie mierzy w czołowe pozycje w tabeli - narazie ich sukcesem będzie utrzymanie. Zresztą czego chcieć od beniaminka? U siebie są mocni, sporo kibiców pomaga drużynie. Na wyjeździe szału nie robią, to co prezentują starczało na nowosądecką okręgówkę, wielu wróżyło im spadek po wyjściu ligę do góry - tak źle nie powinno być, kilka drużyn boryka się z kłopotami, kadrowymi czy finansowymi, ale do czołowych pozycji w lidze Ogniwu brakuje sporo. Na pewno za dużo, żeby ograć tak doświadczony klub jak Bocheński KS
Komentarz: zaskoczenia nie ma, pewne zwycięstwo klubu z Bochni, meczu nie widziałem ani nie znam nikogo kto mógł go oglądać, także wiele nie napiszę, ale z tego co widzę kibice z Bochni bardzo optymistycznie patrzą na grę swojego zespołu. Swoją drogą w Bochni pomogło wprowadzenie kuratora, który wydaje się być osobą inteligentną. wiedzącą czego chce i wykonującą swoje obowiązki w sposób rzetelny i uczciwy. Mimo wszystko nie widzę Bochni ligę wyżej, ale z drugiej strony nie ma drużyny w IV lidze wschodniej w Małopolsce, która potrafiłaby w obecnym składzie skutecznie rywalizować ligę wyżej.
vs
Barciczanka Barcice - Helena Nowy Sącz
Typ: Barciczanka Barcice
Kurs: 1,80

ZWROT

Gospodarze to bardzo ostro grająca drużyna, może nawet nie tyle ostro ile twardo, ale na ich terenie gra się naprawdę bardzo ciężko. To powinno wystarczyć na nowosądecką Helenę, która jest raczej w dołku, w zeszłym sezonie weszła do IV ligi rzutem na taśmę, zajmując ostatnie premiowane miejsce, wszyscy widzieli już ją w okręgówce, a pierwsze kolejki pokazują, że chyba nie bez powodu. Helena gra chaotycznie, wygrała z równie słabym Orkanem Szczyrzyc, ale już tydzień wcześniej przegrana na wyjeździe 0:6 z beniaminkiem Ogniwem Piwniczna (o którym pisałem ciut wyżej i też do tuzów ligi nie należy)...no cóż chwały to nie przynosi. U siebie nowosądeczczanie są w stanie powalczyć ze średniakami ligi, na wyjeździe nawet Ci średniacy mogą okazać się za mocni i tak będzie w tym przypadku
W 23minucie mecz został przerwany na skutek śmierci jednego z kibiców obecnych na stadionie, później nie został już wznowiony, nie pamiętam dokładnie co mówi na ten temat regulamin rozgrywek, czy w ogóle zostało coś takiego przewidziane, ale mecz rozgrywany był o 17, tak więc nie było szans na jego dokończenie jeżeli był przerwany na dłużej
vs
Orkan Szczyrzyc - Dunajec Zakliczyn
Typ: Dunajec Zakliczyn ⛔ (1:1)
Kurs: 2,55
Wow, kursy mnie zdziwiły. Spodziewałem się raczej odwrotnych a i tak chciałem zagrać. W Szczyrzycu się raczej nie układa, jeden występ na przyzwoitym poziomie, 3punkty, a reszte porażki. Tak zresztą przewidywano od początku sezonu, w pewnym momencie trener dysponował 14toma graczami [!] - a to trochę mało jak na IV ligę. Kibice też nie stoją murem za zawodnikami, na stronie widziałem jakieś sprawy związane z rasizmem i kłótnie o to (jeden z napastników jest czarnoskóry), to z czym do ludzi? Dunajec natomiast to obecnie trzecia drużyna w tabeli, a gdyby nie wpadka ze Skalnikiem Kamionka Wielka wówczas mielibyśmy drużynę lidera. O tych drużynach wiele nie napiszę, jedyne co przemawia za Orkanem to doświadczenie i własny stadion. Formy natomiast nie ma, a tą prezentuje Dunajec, może jedynie skuteczność nie jest wielkim atutem druzyny z Zakliczyna. Boję się o jakieś 0-0, lub głupią kontrę i obronę Częstochowy, ale po kursie 2,55 warte ryzyka
moje obawy się sprawdziły, wulgarne komentarze krytykujące grę gospodarzy pokazują, że Orkan gra tragicznie, nie ma jeszcze relacji na stronie gośći, ale skoro gospodarze twierdzą, że ich drużyna gra tragicznie, to oznacza, że u gości na pewno będzie coś w stylu remis jak porażka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Orzeł Wałcz- Sława Sławno 1 @ 1.30 (IV liga ZACH-POM) 4:1 ✅ ✅ ✅ ✅

A więc gospodarze tj. beniaminek kontynuują swoją passę tj. 3 mecze - 3 zwycięstwa. Tym razem wracają na swój stadion, który nie dostał licencji i podejmują u siebie również beniaminka. W poprzednim sezonie Orzeł grający słabszym składem bez takich wzmocnień jak teraz 2x przegrał różnica jednobramkową. Teraz po takich wzmocnieniach, grając u siebie z taka publicznością myślę, ze wygra z przeciwnikiem ze Sławna, który radzi sobie średnio - 4 mecze 6 pkt. Warto pobrac taki kurs choć jest trochę niski.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
vs
IV Liga Małopolska - Zachód
Hutnik Nowa Huta - Sokół Przytkowice
Typ: Hutnik
Kurs: 1,40
Tobet
WYNIK 3:1 ✅ ✅ ✅
No cóż, kursy słabe, jednak po sensacyjnych początkach wszystko wraca do normy. Starzy IV ligowcy zaczynają wygrywać - szczególnie Przeciszovia i Hutnik. Specjalistą od ligi nie jestem, więc wiele nie powiem, ale z tego co słyszałem to Hutnik przede wszystkim zaczął grać, dominować na boisku, brakuje skuteczności i czasami zorganizowania w defensywie na kontry, ale na taki zespół jakim są goście z Przytkowic powinno wystarczyć.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
troszeczkę suchy typ bez analizy dokładnej, bo nie znam aż tak dobrze IV ligi mazowieckiej, ale wydaje mi sie że typ powinien wejść
Victoria Sulejówek - Polonia Iłża 1 1,6⛔
Victoria jest to mieszanka młodości z doświadczeniem. Obie drużyny grały dotychczas większość spotkań z tymi samymi rywalami i korzystniej wypadła drużyna z Sulejówka
stawka: 5/10
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Sarmata Dobra - Orzeł Wałcz 2 @ 2.10 4:1 (IV liga zachodniopomorska)

Orzeł po 5 kolejkach (4 rozegrane - 1 mecz przełozony) zgarnia co rusz po 3pkt miażdząc rywali. Beniaminek dość niespodziewanie zajął 2gie miejsce, a aspiracje ma znacznie wyższe. Dzisiejzsym przeciwnikiem będzie Sarmata Dobra, której najlepiej nie idzie, ma strasznie dziurawą defensywę. Orzełek bez żadnych strat, kontuzji walczy o kolejne 3 pkt. Wszystko idzie po najlepszej myśli trenera Pilipa, świetnie spisuje się Bagiński, który wrócił z 3ligi niemieckiej do rodzinnego miasta, defensywa na chwile obecną gra znakomicie (1 stracona bramka). Myślę, że dzisiejszy mecz również bedzie na konto orzełka, który po zmianie zarządu, przebudowie stadionu chce wrócić do 3ciej ligi i tam walczyc o najwyższe cele.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom