>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

II Liga - Grupa Zachodnia [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
R 0

robert.gs

Użytkownik
Osobiście spodziewałem sie wyższego kursu na Chrobrego. Nielba w chwili obecnej jest bardzo słabym zespołem bez żadnej armaty a to właśnie siła ataku w poprzednim sezonie utrzymała ich w lidze dodatkowo podstawowy obrońca kontuzjowany. Chrobry jak na beniaminka wygląda solidnie i środek tabeli powinien sobie zarezerwować. Tak jak w poprzednich kolejkach i PP stawiałem przeciw Nielbie tak teraz odpuszczam ten mecz.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 5
Wyniki:
Elana Toruń 2-0 Tur Turek
GKS Tychy 0-2 Chojniczanka Chojnice
Ruch Zdzieszowice 1-2 Czarni Żagań
Calisia Kalisz 3-2 Bałtyk Gdynia
Chrobry Głogów 4-3 Nielba Wągrowiec
Raków Częstochowa 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych 2-0 Jarota Jarocin
Bytovia Bytów 2-0 Miedź Legnica
Energetyk ROW Rybnik 0-1 MKS Kluczbork
Tabela:

Strzelcy:
4 gole - Radosław Flejterski (Czarni Żagań), Rafał Jankowski (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Kaźmierowski (Chojniczanka Chojnice),
3 gole - Błażej Ciesielski (Calisia Kalisz), Krzysztof Gościniak (Calisia Kalisz), Mateusz Hałambiec (Chrobry Głogów), Krystian Pieczara (Chojniczanka Chojnice), Damian Sędziak (Elana Toruń), Marcin Trojanowski (Chojniczanka Chojnice),
2 gole - Paweł Adamiec (Tur Turek), Dawid Ambroziak (Bytovia Bytów), Artur Bartkowiak (Nielba Wągrowiec), Tomasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Marcin Folc (GKS Tychy), Krzysztof Gryszczyński (Nielba Wągrowiec), Jakub Grzegorzewski (Miedź Legnica), Zbigniew Grzybowski (Chrobry Głogów), Kelechi Iheanacho (Elana Toruń), Tomasz Kasprzyk (Ruch Zdzieszowice), Łukasz Kmieć (Raków Częstochowa), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Szymon Matuszewski (Calisia Kalisz), Paweł Mądrzejewski (Elana Toruń), Marcin Nowacki (Miedź Legnica), Fabian Pawela (Czarni Żagań), Michał Pietrzyk (Bytovia Bytów), Łukasz Staroń (Tur Turek), Piotr Włodarczyk (Bałtyk Gdynia), Zbigniew Zakrzewski (Miedź Legnica),
1 gol - Bartłomiej Babiarz (GKS Tychy), Michał Bachor (Ruch Zdzieszowice), Adrian Bartkiewicz (Elana Toruń), Krzysztof Bizacki (GKS Tychy), Roland Buchała (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Bukowiec (Ruch Zdzieszowice), Arkadiusz Byczkowski (Bałtyk Gdynia), Krzysztof Czabański (Jarota Jarocin), Marcin Czerwiński (Raków Częstochowa), Rafał Czerwiński (Raków Częstochowa), Dariusz Dolewka (Tur Turek), Tomasz Drąg (Ruch Zdzieszowice), Miłosz Filipiak (Bałtyk Gdynia), Marcin Garuch (Miedź Legnica), Michał Glanowski (MKS Kluczbork), Michał Grunt (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Hempel (Miedź Legnica), Arkadiusz Hyra (Raków Częstochowa), Dominik Janik (Górnik Wałbrzych), Mariusz Kapłon (Ruch Zdzieszowice), Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Maciej Kononowicz (Czarni Żagań), Kamil Kostecki (Energetyk ROW Rybnik), Dariusz Kudyba (Bałtyk Gdynia), Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec), Karol Lewandowski (Elana Toruń), Mariusz Masternak (GKS Tychy), Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Jakub Mrozik (Nielba Wągrowiec), Krzysztof Napora (Raków Częstochowa), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Łukasz Rojewski (Nielba Wągrowiec), Jan Rytko (Górnik Wałbrzych), Igor Skowron (Jarota Jarocin), Marcin Sobczak (GKS Tychy), Łukasz Spławski (Nielba Wągrowiec), Przemysław Stasiak (Chrobry Głogów), Patryk Stefański (Zagłębie Sosnowiec), Michał Steinke (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Szatan (Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Świderek (Elana Toruń), Patryk Tuszyński (MKS Kluczbork), Krzysztof Ulatowski (MKS Kluczbork), Jarosław Wieczorek (Energetyk ROW Rybnik), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Mariusz Zasada (Miedź Legnica), Kamil Zieliński (Miedź Legnica), Daniel Zinke (Górnik Wałbrzych).​
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 6
Wyniki:
MKS Kluczbork 0-1 Calisia Kalisz
Tur Turek 0-0 Energetyk ROW Rybnik
Ruch Zdzieszowice 1-0 Elana Toruń
Nielba Wągrowiec 0-0 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1-3 GKS Tychy
Bałtyk Gdynia 0-0 Chrobry Głogów
Jarota Jarocin 1-2 Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice 0-0 Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica - Czarni Żagań (28 września)
Tabela:

Strzelcy:
5 goli - Rafał Jankowski (Zagłębie Sosnowiec),
4 gole - Radosław Flejterski (Czarni Żagań), Szymon Kaźmierowski (Chojniczanka Chojnice),
3 gole - Dawid Ambroziak (Bytovia Bytów), Błażej Ciesielski (Calisia Kalisz), Krzysztof Gościniak (Calisia Kalisz), Mateusz Hałambiec (Chrobry Głogów), Fabian Pawela (Czarni Żagań), Krystian Pieczara (Chojniczanka Chojnice), Damian Sędziak (Elana Toruń), Marcin Trojanowski (Chojniczanka Chojnice),
2 gole - Paweł Adamiec (Tur Turek), Artur Bartkowiak (Nielba Wągrowiec), Tomasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Marcin Folc (GKS Tychy), Krzysztof Gryszczyński (Nielba Wągrowiec), Jakub Grzegorzewski (Miedź Legnica), Zbigniew Grzybowski (Chrobry Głogów), Kelechi Iheanacho (Elana Toruń), Tomasz Kasprzyk (Ruch Zdzieszowice), Łukasz Kmieć (Raków Częstochowa), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Remigiusz Malicki (GKS Tychy), Szymon Matuszewski (Calisia Kalisz), Paweł Mądrzejewski (Elana Toruń), Marcin Nowacki (Miedź Legnica), Michał Pietrzyk (Bytovia Bytów), Łukasz Staroń (Tur Turek), Piotr Włodarczyk (Bałtyk Gdynia), Zbigniew Zakrzewski (Miedź Legnica),
1 gol - Bartłomiej Babiarz (GKS Tychy), Michał Bachor (Ruch Zdzieszowice), Adrian Bartkiewicz (Elana Toruń), Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin), Krzysztof Bizacki (GKS Tychy), Mateusz Bodzioch (Ruch Zdzieszowice), Roland Buchała (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Bukowiec (Ruch Zdzieszowice), Arkadiusz Byczkowski (Bałtyk Gdynia), Krzysztof Czabański (Jarota Jarocin), Marcin Czerwiński (Raków Częstochowa), Rafał Czerwiński (Raków Częstochowa), Dariusz Dolewka (Tur Turek), Tomasz Drąg (Ruch Zdzieszowice), Miłosz Filipiak (Bałtyk Gdynia), Marcin Garuch (Miedź Legnica), Michał Glanowski (MKS Kluczbork), Michał Grunt (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Hempel (Miedź Legnica), Arkadiusz Hyra (Raków Częstochowa), Dominik Janik (Górnik Wałbrzych), Mariusz Kapłon (Ruch Zdzieszowice), Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Maciej Kononowicz (Czarni Żagań), Kamil Kostecki (Energetyk ROW Rybnik), Dariusz Kudyba (Bałtyk Gdynia), Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec), Karol Lewandowski (Elana Toruń), Mariusz Masternak (GKS Tychy), Bartosz Migawa (Calisia Kalisz), Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Jakub Mrozik (Nielba Wągrowiec), Krzysztof Napora (Raków Częstochowa), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Dawid Retlewski (Bytovia Bytów), Łukasz Rojewski (Nielba Wągrowiec), Jan Rytko (Górnik Wałbrzych), Igor Skowron (Jarota Jarocin), Marcin Sobczak (GKS Tychy), Łukasz Spławski (Nielba Wągrowiec), Przemysław Stasiak (Chrobry Głogów), Patryk Stefański (Zagłębie Sosnowiec), Michał Steinke (Chojniczanka Chojnice), Michał Sudoł (MKS Kluczbork), Tomasz Szatan (Zagłębie Sosnowiec), Damian Szczęsny (GKS Tychy), Wojciech Świderek (Elana Toruń), Patryk Tuszyński (MKS Kluczbork), Krzysztof Ulatowski (MKS Kluczbork), Jarosław Wieczorek (Energetyk ROW Rybnik), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Mariusz Zasada (Miedź Legnica), Kamil Zieliński (Miedź Legnica), Daniel Zinke (Górnik Wałbrzych).​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Miedź Legnica - Elana Toruń | 1 [1,55] Tobet ⛔ 0:1
Elana za Bekasa gra słabo, do tego w meczu z Miedzią nie zagra Damian Sędziak, Karol Lewandowski, Marcin Kikowski i Tomasz Grudzień. Miedź u siebie jeszcze nie straciła punktów, wszystkie 7 meczów wygrała tracąc przy tym tylko jedną bramkę. Do składu wraca Zakrzewski, który jest najlepszym strzelcem tej drużny. Warto pograć ten typ.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Miedź Legnica - Elana Toruń | 1 [1,55] Tobet

Elana za Bekasa gra słabo, do tego w meczu z Miedzią nie zagra Damian Sędziak, Karol Lewandowski, Marcin Kikowski i Tomasz Grudzień. Miedź u siebie jeszcze nie straciła punktów, wszystkie 7 meczów wygrała tracąc przy tym tylko jedną bramkę. Do składu wraca Zakrzewski, który jest najlepszym strzelcem tej drużny. Warto pograć ten typ.
Wiem,że po czasie to każdy mądry ale nie widziałem wczoraj tego posta a chciałem tylko napisać tyle:Kibice Elany robią swoje i nie pozwolą aby drużyna przegrywała w takim stylu;) No i jest efekt 3 pkt w Toruniu.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Kluczbork- Zdzieszowice under 2.5 1.72
Kilka zdań o tym spotkaniu. Są to derby Opolszczyzny, obie drużyny bardzo żyją tym spotkaniem. Obie ekipy w ostatnim czasie spotkały się dwukrotnie: raz w lidze padł wynik 1-1, drugie spotkanie odbyło się w ramach Pucharu Polski i Zdzieszowice wygrały 1-0. Bardzo często w tych derbach wynik oscyluje w granicach remisu. Statystycznie obie ekipy dosyć często grają w lidze na remis, Ruch jest pod tym względem liderem ponieważ na 19 spotkań, aż 7 razy remisował.
Przeglądałem wpisy przed tym spotkaniem na stronach lokalnych i widać, że obie ekipy podchodzą z dystansem do przeciwnika, uznając klasę. Co ważne w tabeli 2 ligi sąsiadują ze sobą i w obozie Zdzieszowic głośno mówią, że będą za wszelką cenę dążyć do utrzymania tej przewagi- choćby 1 punktowej. W mojej krótkiej notce widać skłonność do obstawienia remisu bo drużyny prezentują praktycznie identyczny poziom, a na dodatek są to derby. Jednak jak to w piłce zawsze w najmniej oczekiwanym momencie można przechylić wynik meczu na swoją korzyść, dlatego wybieram dosyć pewny typ under 2.5. Spodziewam się wyniku 1-0;0-1;1-1.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Wróciłem z meczu w Kluczborku i podzielę się wrażeniami. Wrażeniami, które są bardzo mieszane po meczu, a w trakcie były wręcz negatywne. W pierwszej połowie, po golu Glanowskiego już w 4 minucie, MKS miał jeszcze kilka niezłych sytuacji, ale gra toczyła się głównie w środku pola. Po przerwie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze i po 100%-owej sytuacji Półchłopka, kiedy stanął oko w oko z Feciem i trafił prosto w niego, to Ruch strzelił gola. Po bramce goście wyraźnie złapali wiatr w żagle i po chwili cieszyli się z drugiej bramki po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. 10 minut po 2 golu dla Zdzieszowic, mieli oni jeszcze rzut karny, ale obronił go Abramowicz. Później spora zadyma, w której brali udział chyba wszyscy, a sędzia bał się ukarać dwóch piłkarzy Kluczborka i jednego Zdzieszowic czerwonymi kartkami. Wyrównanie MKS-u padło w 94 minucie, kiedy zakotłowało się w polu karnym gości a piłkę z 12 metrów uderzył do siatki Pajączkowski. Po drugiej połowie Ruch może czuć spory niedosyt, że wywiózł z Kluczborka tylko jeden punkt. I na koniec - pierwszy gol Ruchu fantastyczny. Strzał z 25 metrów w samo okienko. Był to moim zdaniem trudny mecz do wytypowania i dobrze, że odpuściłem granie, bo pewnie postawiłbym na under tak jak kolega wyżej.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Bałtyk Gdynia – Elana Toruń
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Nordicbet

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 20 i zarazem ostatniej kolejki rundy jesiennej Polskiej II ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 18 i tym samym ostatnią pozycję w tabeli zespół Bałtyku Gdynia z 6 Elaną Toruń. Gospodarze tego meczu w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na własnym stadionie zdołali 1x odnieść zwycięstwo 7x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 9 bramek a stracili również 9. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 5x zwyciężyć 1x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 16 bramek a stracili 14. Gospodarze tego meczu mają dzisiaj doskonałą okazję na zakończenie tej rundy wygraną która pozwoliła by opuścić dolną część tabeli wskakując dokładnie na 16 pozycję. Goście natomiast po bardzo dobrej serii spotkania w ostatniej kolejce dość niespodziewanie przegrali u siebie z dużo niżej notowaną Nielba Wągrowiec 0:1 co zapewne negatywnie wpłynęło na morale zespołu. Reasumując myślę, że gospodarze będą chcieli zakończyć rundę jesienną poza strefą spadkową lecz żeby tak się stało trzeba w tym meczu zwyciężyć a myślę, że stać ich na to stąd mój typ to 1 po bardzo dobrym kursie.
2:0 ✅
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Według mnie dzisiaj śmiało można grać na Chojniczankę. Wczoraj kurs był na poziomie 2,5 - 2,7, ja jednak z tego nie skorzystałem i dzisiaj zagrałem po 2,2. Według mnie Raków, który nawet gra u siebie tego meczu nie wygra. W zespole są sami młodzi zawodnicy wsparci &quot;doświadczonymi&quot; tj Kos. Teraz zimą doszedł obrońca Jagiellonii, ale według mnie to i tak za mało. A kurs kusi ????
 
S 10

slumdog

Użytkownik
GKS 71 Tychy - Zaglebie Sosnowiec.
Nie wiem, czy jest we wszystkich bukach, w irlandzkim Paddy Powerze jest 1,33 na Tychy. Tychy pierwsze w tabeli, Sosnowiec ostatni, mecz w Tychach. W pierwszej wiosnennej kolejce Tychy pokonaly Jarote Jarocin (srodek tabeli), a Sosnowiec nieoczekiwanie zremisowal z viceliderem Chrobrym. W kolejnej kolejce Tychy ulegly tejze Chojniczance na wyjezdzie, a Sosnowiec polegl u siebie z Rakowem (srodek tabeli). W mojej opinii remis Sosnowca w Glogowie z Chrobrym byl jednorazowym wyskokiem,i 1,33 na Tychy to tzw.: &quot;easy money&quot;.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
Miedź walczy o awans, Nielba o utrzymanie. W Legnicy zapowiadają że chcą się zrehabilitować za porażkę w Sosnowcu i szybko strzelić bramek. Motywacja jest, rywal też dobry do wykonania planu. Dziś jednak Miedź bez obroncy Woźniczki i napastnika Zakrzewskiego. Nielba za to bez: Ingasińskiego, Mikołajczaka,Sergiela, Nowak (choroba). Do Legnicy pojechał natomiast Dawid Jasiński (złamany palec i wątpliwe jest że zagra)
1 na podbicie kursu
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP


Tobet do 5 maja oferuj ofertę na zwycięzcę zachodniej II ligi w obecnym sezonie. Sytuacja w tabeli wygląda następująco:


Jak widać przewaga GKS i Miedzi jest dość znacząca. Do końca pozostało jeszcze 6 kolejek i wydaje mi się, że roztrwonienie tej przewagi jest niemal nierealne.
Tychy zaliczyły ostatnio poważną zadyszkę. Remisy w Kluczborku z Turkiem u siebie i na wyjeździe w Zdzieszowicach spowodowały, że przewaga na resztą stawki minimalnie stopniała.
Nie sądzę aby ten zastój miał potrwać dłużej. Tychy mają spore fundusze, ambicje na pierwszą ligę i... wszystko co potrzebne aby to zrealizować.
Wydaje mi się, że Tobet w pewnym stopniu sugeruje się kalendarzem spotkań. Pytanie czy dobrze ocenia siłę poszczególnych zespołów.
GKS zaliczył wpadki z dwiema teoretycznie przeciętnymi drużynami. Kluczbork to był jednak wypadek przy pracy, potem przyszedł Turek, który walczy o utrzymanie i... bardzo trudny wyjazd do Zdzieszowic.
Miedź w tym czasie... grała jeszcze gorzej. Rozgromienie słabej Nielby nie zatrze wrażenia po remisie w Gdyni i porażce w Sosnowcu.
Do końca sezonu GKS mierzyć się z:
GKS Tychy - Elana Toruń
Energetyk ROW Rybnik - GKS Tychy
GKS Tychy - Calisia Kalisz
Chrobry Głogów - GKS Tychy
GKS Tychy - Raków Częstochowa
Czarni Żagań - GKS Tychy

Miedź z kolei zagra z:
Miedź Legnica - MKS Kluczbork
Tur Turek - Miedź Legnica
Miedź Legnica - Ruch Zdzieszowice
Elana Toruń - Miedź Legnica
Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik
Calisia Kalisz - Miedź Legnica
Warto zauważyć, że Legnica zacznie od &quot;3 ostatnich przeciwników&quot; GKSu. Mecze z Kluczborkiem i Zdzieszowicami przyjdzie grać u siebie (co w tym drugim przypadku wcale nie oznacza pewnych punktów) za to czeka ich wyjazd do Turka gdzie mogą zgubić kolejnej punkty.
Potem Przyjdzie czas na 3 łatwiejszych przeciwników - Elanę, Energetyk i Calisię. Tych samych, względnie łatwych przeciwników ma jednak teraz GKS i to oni, są dla mnie zdecydowanym kandydatem do awansu.
Z 6 meczów jakie im zostały najtrudniej będzie wygrać w Głogowie ale nawet porażka z Chrobrym nie musi oznaczać przegranej batalii o pierwsze miejsce.
Pozostałe drużyny mają według mnie minimalne szanse na wygraną i na... awans. Ani Bytovia, ani Ruch nie nadają się do awansu, który jest zarezerwowany dla Tychów i Legnicy.

II liga Zachód 2011/12 (Zwycięzca)
GKS Tychy

6/10 @ 2,05
Tobet​
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Olimpia Elbląg - KS Polkowice
Typ: poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś bardzo słaba oferta w piłce nożnej, grają niższe ligi w tym nasza I liga Polska. Najszybciej, bo już o 17:00, odbędzie się spotkanie drużyn, które najprawdopodobniej spadną i w przyszłym sezonie, będą grać klasę rozgrywkową niżej (jeśli oczywiście otrzymają licencję) mowa tutaj oczywiście o spotkaniu Olimpii Elbląg z zespołem KS Polkowice. Gospodarze, czyli Olimpia Elbląg to najsłabsza ekipa ligi, w 28 spotkaniach ligowych zespół ten zdobył tylko 18 punktów, wygrywając tylko 3 spotkania, i ponosząc aż 16 porażek. Zespół z Elbląga ma bardzo minusowy stosunek bramkowy wynoszący 22:52. Ostatnie 5 meczy tego zespołu to: 1 zwycięstwo, 3 porażki i 1 remis. Drużyna ta mimo to potrafi zaskakiwać, świadczy o tym zwycięstwo z Pogonią Szczecin w Elblągu 2:1. W ostatniej kolejce przegrali 0:1 w Elblągu z liderem I ligi czyli z zespołem Termalici. Jeśli spojrzeć na ostatnie mecze Olimpii nie padało tam zbyt dużo bramek: ostatnie 4 mecze to 6 bramek, w 2 z tych spotkań padł under 1.5 gola. Ogólnie zespół z Elbląga w roli gospodarza nie strzela dużo bramek, 11 w 14 meczach to naprawdę słaby wynik, straconych ma na swoim koncie 23, ale dziś rywal nie jest wymagający. Mowa tutaj o zespole gości, czyli drużynie KS Polkowice, drużyna ta ma na swoim koncie 25 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 28:49, drużyna ma na swoim koncie aż 15 porażek. KS Polkowice to najsłabszy zespół ligi, jeśli chodzi o dokonania na wyjeździe, w 14 spotkaniach ani jednej wygranej tylko 3 remis i aż 11 porażek. Tylko 8 bramek strzelonych na wyjeździe to wynik haniebny. Podsumowując dziś zmierzą się ze sobą dwa najsłabsze drużyny I ligi, jeśli chodzi o ilość strzelonych bramek są to również najgorsze zespoły ligi. Olimpia jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie jest najgorszym zespołem ligi, strzeliła w Elblągu tylko 11 bramek. KS Polkowice to z kolei najgorszy zespół jeśli chodzi o wyjazdy, tylko 8 bramek strzelonych w 14 bramek mówi same za siebie. Według mnie under 1.5 gola w tym meczu całkiem realny.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec 2 2,55
Tobet

Ciekawe, a zarazem trudne spotkanie do typowania. 15. Zagłębie spotka się z Nielbą, która zajmuje 2 miejsca niżej. Gospodarze najgorzej w lidze spisują się na własnym boisku. Zdobyli zaledwie 11 punktów w 14 spotkaniach. Największym brakiem jest kontuzja Tomasza Mikołajczaka (strzelec 4 goli na wiosnę). Po tej kontuzji Nielba zanotowała same porażki. Ostatni raz zwycięsko wychodzili z potyczki z rywalem 7 kolejek temu. Największą ostatnio bolączką również jest defensywa. W ostatnich 5 spotkaniach stracili 14 bramek, co daje im średnio 2,8 bramek na mecz. Obie drużyny dzieli 4 punkty. Gdyby Zagłębie wygrało, to by znacząco się przybliżyło do utrzymania w II lidze. Wprawdzie Sosnowiczanie nie wygrali jeszcze nigdy w Wągrowcu, ale patrząc na ich formę, to są faworytami. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 10 punktów (3-1-0). Duża w tym zasługa Rafała Jankowskiego, zdobywcy 3 bramek.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cisza spora w tym temacie, jakby nie patrzeć to jednak II liga i typowanie to tylko na Wschodzie :p chociaż osobiście na ligę zachodnią czasami spoglądam, chyba kiedyś nawet coś zagrałem. Ale głównie w kontekście Zagłębia Sosnowiec i ich walki o utrzymanie sobie patrzę na tę ligę. Dziś zagrają z Bałtykiem Gdynia.
ZS w tej rundzie gra dobrą piłkę, a od jakiegoś czasu popiera argument typowo wizualny także grą. Bałtyk jest już jedną nogą w III lidze, ma 4 punkty straty do sosnowiczan, a ci w razie korzystnego układu w I lidze i dobrej gry do końca sezonu, mogą bez problemu myśleć o utrzymaniu.
Zagłębie Sosnowiec @ 2.20 ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dzisiaj jeszcze raz na Zagłębie.
Ostatnie mecze to nawiązanie do tego, o co miało walczyć Zagłębie, czyli awansu, 16 pkt w ostatnich 6 meczach i absolutnie dobry styl gry.
Na ten mecz, co chyba oczywiste, mobilizują się kibice ZS, którzy od rundy wiosennej na nowo wspierają swój zespół, ich doping naprawdę potrafi ponieść ????
Presja? Niby trochę większa niż dotąd, ale przed tą wspaniałą serią, Zagłębie było na ostatnim miejscu i nikt absolutnie nie myślał o utrzymaniu. Podejmą bezpośredniego rywala w walce o ligowy byt, który jest po prostu od nich słabszy, i trzeba to wykorzystać.
Zagłębie @ 2.00 Tobet :!: ✅ 3:1
Oczywiście, jeśli sosnowiczanie to wygrają, zapewnią sobie utrzymanie na II-ligowym froncie ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik
W przedostatniej kolejce najbardziej rzucił mi się w oczy wysoki kurs na Energetyka.
Rybniczanie przyjeżdżają do wicelidera z Legnicy i... wcale nie stoją na straconej pozycji.
Miedź jest już niemal pewna awansu. 3 w tabeli Bytovia traci do prowadzącej dwójki po 5 punktów i nic nie wskazuje na to, żeby miała szanse je jeszcze odrobić.
Dzisiaj nawet remis będzie dobrym wynikiem dla Miedzi. Oczywiście nikt w takiej sytuacji nie gra na remis ale ROW nie ułatwi zadania rywalom.
&quot;Rycerze wiosny i własnego boiska&quot; przeszli wielką zmianę w porównaniu do pierwszej rundy. Wtedy trenerem był Galeja, który o piłce wie chyba niewiele więcej niż przeciętny kibic. Nie było taktyki, nie było przygotowania... Rozsypaną fizycznie i psychicznie drużynę na szybko poskładał Wieczorek i dograł do przerwy zimowej.
Po niej wszystko wygląda inaczej. Zespół gra świetną piłkę, czołowi zawodnicy są w świetnej formie - szaleje szczególnie młody Wieczorek, który w ostatnich 3 meczach zdobył 5 bramek. O sile Energetyka przekonał się lider, ulegając im 10 dni temu 2:3. Swój awans przegrali też zawodnicy z Bytowa, ulegając 1:2.
Jeśli ktoś jest postrachem faworytów to dlaczego miałby się bać Miedzi?
ROW na wyjazdach nie jest tak dobrym zespołem jak u siebie ale dziś śmiało może pokusić się o niespodziankę i urwanie punktów faworytowi.
Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik
Energetyk lub remis

5/10 @ 2,13
Tobet
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych | under 2.5 gola | @ 2.03 Betsson
Ostatnia kolejkadrugiej ligi zachodniej. W tabeli wszystko jest już rozstrzygnięte - awans dla Legnicy i GKS Tychy, a spada Nielba i Bałtyk. Raków i Wałbrzych to dwie ekipy ze środka tabeli. Nie gram dzisiaj 1X2, bo w meczach &quot;o pietruszkę&quot; różne cuda się dzieją, ale za to wybrałem under bramkowy. W dotychczasowych 33 spotkaniach Górnik Włabrzych aż 23 razy nie przekroczył linii 2.5 gola, tylko 10 razy widzieliśmy co najmniej 3 gole. Co ciekawe zaledwie w trzech rywalizacjach padało więcej niż 3 bramki. Jest to klub zdecydowanie &quot;underowy&quot;. Co do gosodarzy, oni również częściej mieli under w meczu (18/33). Wszystkie trzy ostatnie mecze były underowe. Górnik ma dwa takie mecze z rzędu.
Jeśli chodzi o średnią bramek na mecz: Wałbrzych - 1,97, Raków - 2,64. Obydwa kluby są bez formy strzeleckiej, zaledwie po 4 strzelone bramki na 5 ostatnich meczów, ale traciły też niewiele goli.
Wszystko wskazuje na under w tym spotkaniu i miejmy nadzieję, że ten typ okaże się trafny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom