>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 19.08 - 22.08.2011

Status
Zamknięty.
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Czyste konto - Nie @ 1.83 Bet365


Liczę na to, że Lechia w końcu się przełamie i odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie. Rozum mi jednak podpowiada o taki typ:cool:. W meczu Z Polonią, Łodzianie dochodzili do wielu sytuacji podbramkowych i byli blisko ustrzelenia swojej pierwszej bramki. Natomiast w meczu Lechii z Cracovią, obrona Gdańszczan była jak szwajcarski ser i tylko Niedzielan wie jak nie strzelił tych setek. Także podsumowując Lechia niby gospodarz ale sprawia wrażenie, że nie do końca czuje jeszcze tą piękną arenę. Natomiast ŁKS zbliża się w końcu do upragnionej bramki i może dające punkty. Jak będzie? Zobaczymy. Widzi mi się jeszcze over 2,5 oraz obie strzelą. Stawiam jednak na celne trafienie Łódzkiego KS. Jeśli nie wejdzie zagram progresje na bramkę. W końcu jest Mięciel i Sagan, oni w końcu muszą trafić ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:
W ostatnim spotkaniu tej kolejki Ekstraklasy zmierzą się Lechia i ŁKS.
Będzie to drugi mecz na nowo wybudowanym stadionie w Gdańsku. Czy tym razem kibice będą świadkami zwycięstwa? Niekoniecznie...
Gospodarze zaczęli sezon bardzo słabo.
Dotychczasowe spotkania:
Polonia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 2-1 Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1-1 Cracovia
1 punkt po 3 spotkaniach.
14 miejsce w lidze...
Te wyniki to spory zawód dla fanów drużyny z Gdańska.
Czy pocieszeniem może być gra? Nie.
Mecz z Polonią to porażka po golu Bruno w 79. minucie ale i mało efektywna a już na pewno nieefektowna gra, kompletnie bez pomysłu.
Potyczka z Jagą to szybkie wyjście na prowadzenie i... &quot;mało efektywna, nieefektowna gra bez pomysłu...&quot;.
Porażka pechowa bo gol dla gospodarzy padł w końcówce spotkania ale i zasłużona bo to żółto-czerwoni wykazali wielkie zaangażowanie.
Ostatnie spotkanie to już kompletna tragedia. Przed własną publicznością, na pięknym stadionie, drużyna Lechii pokazała antyfutbol.
Udało się strzelić bramkę - i tu należy podkreślić świetną postawę Dawidowskiego i Bensona, ale potem było już tylko gorzej.
Zanim padł gol, fenomenalnie interweniował Małkowski. Przed przerwą wyrównał Niedzielan - bramka nie została uznana. Potem kolejną kapitalną okazję miał wyjątkowo nieskuteczny napastnik Cracovii. Dwadzieścia minut przed końcem trafił Višņakovs a na koniec kolejną &quot;meczową&quot; miał popularny Wtorek.
Czy tak gra zespół, który ma się bić o najwyższe laury?
Cracovia ma tragiczną obronę a Lechia wykorzystała to tylko raz. Lechia ma tragiczną obronę i tylko wielkiemu szczęście zawdzięcza, że nie było pogromu w debiucie na nowym obiekcie.

Co można napisać o gościach?
No nie będzie tu annałów pochwalnych.
Beniaminek miał bardzo trudny początek.
Łódzki KS 0-5 Lech Poznań
Śląsk Wrocław
4-0 Łódzki KS
Polonia Warszawa
2-0 Łódzki KS
ŁKS 0-11. To najlepsze podsumowanie... ale czy daje pełny obraz? Lechia byłaby nazywana 2-4 ale czy wygląda dużo lepiej?
No i znów po kolei.
Mecz z Lechem to pokaz siły drużyny z Poznania. Pierwsze minuty nie wskazywały na taki pogrom ale potem wyszły na wierzch wszystkie braki beniaminka.
Czy to aż taki wstyd? Patrząc na formę R/R/R ( ;) ) i na mecze z GKS-em i Ruchem nie jest to kolosalna klęska.
Drugi mecz wyglądał dużo gorzej. Tu błędy pojawiły się szybciej i gra na wysokim poziomie zaczęła się dopiero gdy Celeban przewracał się z wyczerpania. Znów jednak widać było brak ogrania na najwyższym poziomie (brak ogrania nie jest tu dobrym sformułowaniem - było to raczej przyzwyczajenie do pierwszoligowej piłki).
Trzecie spotkania to już inna bajka.
Trudny teren - Konwiktorska, dużo lepsza, niemal zaskakująco dojrzała postawa i... dwie samobójcze bramki Adamskiego. Tak można by podsumować tę potyczkę.
Sam typowałem zwycięstwo gospodarzy z handicapem. Byłem co do tego przekonany ale w trakcie meczu nie wyglądało to różowo.
ŁKS momentami grał mądrze. Bronił się skutecznie i próbował odpowiadać niemal przez całe spotkanie.
Gdyby nie szczęście Przyrowskiego, to w końcówce mogło być 1-1 a wtedy zupełnie inaczej myślelibyśmy o drużynie ŁKS-u.

Podsumowując:
Dziś czas na pierwsze punkty drużyny z Łodzi. Kiedyś bramki trzeba zacząć strzelać bo potencjał do tego jest bardzo duży... a gdzie jeśli nie na stadionie Lechii Gdańsk?

Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
ŁKS Łódź +0,5
4/10 @ 2,50
Bet365

Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
ŁKS powyżej 0,5
6/10 @ 2,00
Tobet


Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
ŁKS Łódź powyżej 1,5
1/10 @ 6,00
Bet365


I jeszcze jedno.
Vucko? &quot;Kim Ty k jesteś...&quot; cytując Małeckiego


edit: lepszy kurs ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
conti73 106

conti73

Użytkownik
a gdzie jeśli nie na stadionie Lechii Gdańsk?
Jestem z tą drużyną ponad 30 lat, na wyjazdy śmigam od roku 87
i pamiętnego meczu barażowego z Ruchem (bramka Jojko), i naprawdę nie wiedziałem
że to jest stadion Lechii, a tak na marginesie ani Arena ani świątynia T29
to nie były i raczej nie będą stadiony Lechii.
Lechia ma tragiczną obronę
Lechia ma tragiczną prawą stronę obrony, albo inaczej w ogóle jej nie ma
w meczu z Cracovią wyglądało to tragicznie bo nie ma prawa
trenerek ustawić tak wysoko linii obrony przeciw tak szybkim napastnikom
i w linii pomocy wystawić 1.5 pomocnika, teraz wraca Łukasz i na pewno
to ogarnie i będzie wyglądało dużo lepiej.
Ale i tak uważam że Seba to nie jest bramkarz na poziom ekstraklasy
i pozbycie się Pawła to samobój, ale uparty ...........
Oczywiście nie zmienia to faktu że bramka dla gości jest bardzo realna tzn gol.
Mimo wszystko ja wierzę
MY wierzymy tylko .......
Co do Vucko prezentuje się zdecydowanie słabiej, wiadomo
ale gol z 96 minuty w tamtej rundzie bezcenny
tego nie zapomnę NIGDY :grin:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jestem z tą drużyną ponad 30 lat, na wyjazdy śmigam od roku 87
i pamiętnego meczu barażowego z Ruchem (bramka Jojko), i naprawdę nie wiedziałem
że to jest stadion Lechii, a tak na marginesie ani Arena ani świątynia T29
to nie były i raczej nie będą stadiony Lechii.
????
Jeśli to dla Ciebie nadużycie to ok.
Będę pisał &quot;stadion na którym swoje mecze rozgrywa Lechia&quot;.
Nie zmienia to faktu, że klubowi bardzo zależy na przyciągnięcia na TEN stadion rzeszy kibiców co... chyba na razie nie do końca wychodzi.

Lechia ma tragiczną prawą stronę obrony, albo inaczej w ogóle jej nie ma
w meczu z Cracovią wyglądało to tragicznie bo nie ma prawa
trenerek ustawić tak wysoko linii obrony przeciw tak szybkim napastnikom
i w linii pomocy wystawić 1.5 pomocnika, teraz wraca Łukasz i na pewno
to ogarnie i będzie wyglądało dużo lepiej.
Ale i tak uważam że Seba to nie jest bramkarz na poziom ekstraklasy
i pozbycie się Pawła to samobój, ale uparty ...........
Oczywiście nie zmienia to faktu że bramka dla gości jest bardzo realna tzn gol.
Mimo wszystko ja wierzę
MY wierzymy tylko .......
Powrót Łukasza to na pewno ważne wydarzenie. Na tyle istotne, że powinno znaleźć się w mojej analizie.
Surma jest bardzo istotnym ogniwem tego zespołu ale czy będzie lekarstwem na całe zło? Raczej nie.
Jestem ciekaw czy Kafarski wymyśli jak zatrzymać Saganowskiego i Mięciela.
Cieszę się jednak, że dostrzegasz spore szanse na bramkę dla gości. To tylko utwierdza mnie w słuszności wszystkich typów ????
Co do Vucko prezentuje się zdecydowanie słabiej, wiadomo
ale gol z 96 minuty w tamtej rundzie bezcenny
tego nie zapomnę NIGDY :grin:
Gol jak gol ;)
A to, że dał Wam wielką radość to inna sprawa...
W defensywie ten człowiek ostatnio jednak nie występuje.
On po prostu nie wychodzi na boisko
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dzisiejszy mecz jest bardzo trudny do wytypowania. Same widowisko z pewnością nie będzie porywać, ale ten mecz będzie bardzo ważny dla obu tych drużyn. Szansę na zwycięstwo w tym meczu mają obie drużyny. Na pewno nie zobaczymy dominacji, którejkolwiek ze stron. Sportowo Lechia i ŁKS obecnie są w tym samym miejscu. Dorobek punktowy powinien być ten sam, bo Lechia swój ostatni mecz praktycznie powinna przegrać. Niedzielan dwoił się i troił, żeby tylko nie strzelić zwycięskiej bramki. Bilans 0:11, jaki ma obecnie ŁKS o niczym nie świadczy. Zakładając hipotetycznie, że ŁKS wygrałby ten mecz, to z pewnością wielu ludzi zapomni o tej niechlubnej statystyce, bo przecież i tak najważniejsze są punkty. Dla ŁKS-u nie ważne czy będzie to jeden, czy dwa punkty. Czy w Lechii sytuacja wygląda odwrotnie ? Moim zdaniem wszystko wygląda tak samo. Lechia nie posiada żadnego atutu, który mógłby przemawiać za nimi. Jeśli tylko ŁKS nie będzie popełniać głupich błędów, to mogą urwać jakieś punkty. W meczu z Polonią było blisko, założenia taktyczne drużyna wykonywała perfekcyjnie, ale jednak trochę zabrakło. Teraz nadarza się okazja, by móc powalczyć jak równy z równym. Moim zdaniem będzie to mecz w którym zadecydują błędy własne zawodników, błędy, które będą popełniane przez zawodników Lechii.

ŁKS lub remis [2,25] Bet365 ✅ 0:0
Brak gola do 30 minuty [1,83] Bet365 ✅ 0:0
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jestem ciekaw czy Kafarski wymyśli jak zatrzymać Saganowskiego i Mięciela.
Yyyy kukla ale czy ich należy się obawiać ?? Z nazwiska może tak, ale do tej pory to oni się sami zatrzymywali i nie było potrzeby ich zatrzymywać...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Yyyy kukla ale czy ich należy się obawiać ?? Z nazwiska może tak, ale do tej pory to oni się sami zatrzymywali i nie było potrzeby ich zatrzymywać...
Niech obrońcy Lechii pomyślą tak samo a jest spokojny o efekty.
Ani Sagan, ani Mięta nie starzeją się jak Franek. Nadal są to jednak piekielnie doświadczenie zawodnicy z dużym potencjałem i niezłym uderzeniem.
Tego się nie zapomina...
Sagan z Polonią:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91844,10111853,Saganowski_groznie_strzela__Tuz_nad_poprzeczka.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91844,10112027,Lodzianie_probuja_zaskoczyc_Przyrowskiego__Znow_Saganowski_.html

Mięciel ze Śląskiem:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91848,10077667,Mieciel_nie_pomogl____Zmarnowana_okazja_napastnika.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91848,10077727,Mieciel_znow_nieskuteczny__Doskonala_sytuacja___.html

Brakowało skuteczności ale czy oni wiecznie będą pudłować? Nie.
Na razie grali przeciwko zespołom, które potrafiły zdominować środek pola i ograniczyć grę ŁKSu lub bardzo dobrze się broniły.
Sam Surma środka pola nie zdominuje no a obrona... no proszę Cię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom