>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Ekstraklasa 2011/12

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jak coś to mam Sponsora!
No to wypier... Znaczy wypisz się z naszej ligi.
Ustalenia były, że żadnych sponsorów nie robimy. To ma być zabawa.

Z tego co widziałem - składy można zmieniać, ale jest prowizja (minusowe punkty).
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Mamy LIdera ????
Jak coś to mam Sponsora!
Nie osmieszaj sie bo na tych co graja ze sponsorami do czolowki brakuje ci wiecej pkt. niz padlo w rekordzie kolejki...panu juz podziekujemy...

....ja piernicze teraz wlasnie widze jaka bylaby gra ze sponsorami wszyscy,mieliby ten sam atak i przynajmniej po dwoch tych samych graczy na pomocy i obronie ma to sens?, i wlasnie tym sie rozni angielska od naszej chorej nie dosc ze atomatycznie robione zmiany to jeszcze zadnych chorych zagrywek typu wyslij sms...a i nagrody o niebo lepsze... chore...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zatem zalozyciel ligi prosze wyrzucic owych uztykownikow bo albo sa debilami albo jeszcze dziecmi i nie rozumieja prostych ustalen.

Tak Jacekk chyba sa minusowe sam chyba dostalem bo cos tam chcialem zmienic przed kolejka.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Skoro zabawa to co się tak spinacie ? Ja to traktuje jak zabawę a że sms 2zł to sobie wysyłam nie róbcie sraczki tylko wypiszcie mnie z tej ligi

TYLKO ZABAWA !
elo !
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Orientujecie się jak poważną ma kontuzje Bruno? Bo mam go w skladzie ale widze ze jest kontuzjowany wiec zastaniwam sie nad sprzedaza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom