>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

IV runda el. Ligi Mistrzów: Wisła Kraków - APOEL Nikozja 17.08.2011

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mecz według mnie był wyrównany chociaż osobiście więcej spodziewałem się po Wiśle.Najbardziej denerwujące są te rzuty rożne grane na krótko przecież nic z nich nie wynikało i ciągle traciliśmy piłkę.Lepiej było grać centry i zawsze coś ciekawszego by wyszło.APOEL pokazał że u siebie będa bardzo grozni bo i wczoraj juz pokazali kilkakrotnie że potrafia stworzyc okazje. Najważniejsze ze kupon na ✅
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Wisła ma to do siebie, że w każdym meczu w tym sezonie jak dotąd strzeliła co najmniej jedną bramkę. To fajna prognoza na wyjazd, bo gdyby się udało to Apoel musi nam wrzucić 3, żeby awansować.
Albo to wczoraj czytałem, albo w nocy mi się śniło, że Maskaant nie zamierza bronić wyniku tylko iść po gola w rewanżu. Wynik 1:0 bardzo fajny, Małecki zmienił cały przebieg dwumeczu. Liczy się, że Wisła prowadzi; dlaczego? Dlatego, że po dotychczasowych meczach widać, że Maskaant od samego początku stara się wyuczyć Wisłę skutecznego kontrataku. Wczoraj nie było to jakoś fenomenalnie udane, ale ogólnie prawie zawsze widać to w grze. To już nie jest ta Wisła, co traciła dużo goli, ale zawsze ( w lidze ) strzelała po prostu więcej. To drużyna która ma za zadanie dobrze się bronić i szybko kontratakować i właśnie pod to budowany jest skład. Wczoraj w obronie, oprócz kilku indywidualnych błędów Wisła zagrała naprawdę na poziomie. Za każdym razem błyskawiczny powrót na swoją połowę, zagęszczenie obrony, piłkarzom Apoelu nie było łatwo dostać się do sytuacji strzeleckich zwłaszcza po pierwszych 20 minutach, kiedy Wiślacy choć trochę opanowali grę na środku. Bardzo ważny był widok ostatniego wolnego w meczu i jak sam komentator mówił - dla Wisły mocno do przeanalizowania. Wolny i nagle szarańcza atakuje, chyba z 6 zawodników Apoelu wyprzedza Wiślaków w walce o piłkę i jedynie brak pomysłu jednego z nich sprawił, że zamiast 1:0 mecz nie skończył się 1:1. Osobiście uważam, że Wisła ma duże szanse na awans, sztuka w dobrej obronie i kontratakach, a właśnie to Holender z nimi trenuje od początku. Uda się! ✅ ????
Edit: A co do rzutów różnych kolega wyżej ma 100% rację. Nie popieram zazwyczaj tego rozwiązania, no chyba że raz na kilkanaście rożnych, ot, dla zaskoczenia. A tak jak za każdym razem powtarzany jest ten sam motyw ( i to naprawdę w niezbyt udany sposób ) to mnie to osobiście doprowadza do porządnej złości.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Statystyka, że Wisła w tym sezonie strzela po 1 bramce jest fajna jak ktoś lubi liczby, natomiast nic z niej nie wynika z tego względu że sezon trwa od miesiąca ????
Zgadzam się, te rożne są bezsensu nie mieliśmy z nich ani jednej sytuacji (już nawet nie chce użyć słowa podbramkowej). Tak jak pisał Radula, lepiej centrować i może uda się coś &quot;wygłówkować&quot; a nawet jeśli nie to i tak teraz nie mamy nic z tych rożnych to nic nie tracimy ????
Jeżeli to co napisał Jasmin to prawda, to jest, Wisła będzie atakowała a nie broniła wyniku to szykuja się spore emocje za tydzień na Cyprze ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Albo to wczoraj czytałem, albo w nocy mi się śniło, że Maskaant nie zamierza bronić wyniku tylko iść po gola w rewanżu.
było by świetnie. 3 gole wtedy APOEL by potrzebował. Wisła zagrała tak sobie. Chwilami APOEL grał bardzo dobrze, Wisła próbowała ale nie wychodziło. Ogólnie zasłużona wygrana. APOEL długimi okresami miał przewagę w środku pola ale nic z niej nie wynikało. Ładna kontra Wisły , i piękny gol Małeckiego. Mecz bez historii ale ważna wygrana. Tak w skrócie można podsumować ten mecz. A i warto podkreślić bardzo dobrą grę w obronie APOELU.
W rewanżu gospodarze muszą się otworzyć , jak pokazał wczorajszy mecz Wisła kontry potrafi wykorzystywać więc jest duża szansa na sukces. Mam nadzieję , że fizycznie Wiślacy wytrzymają bo szykuje się małe piekło ale chyba najważniejszy mecz sezonu więc warto dać z siebie nie 120% a 200%. :!:
Ja od początku eliminacji byłem dobrej myśli i nic tego nie zmieni ;)
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Gdyby bylo 2;0 mozna by spokojnie obrac taktyke defensywna w rewanzu i liczyc na jakas udana kontre ktora zakonczyla by spekulacje nad awansem. Jednak w takim wypadku licze na dobra dezycje, ktora podejmie Maaskant. Juz w niedziele rano zespol wylatuje do Nikozji. Zawsze te kilkanascie godzin wiecej na &#39;zapoznaie&#39; sie z warunkami. Jeszcze jedna niewiadoma jest sobotni mecz ligowy z Korona. Z jednej strony nie mozna za duzo stracic do czolowk lecz drugiej mysle ze warto poswiecic nawet te cenne 3 pkt dla awansu do fazy grupowej LM. Korona jednak nie gra wielkiej pilki wiec nawet zmiennicy moga przywiesc jakies punkty z Kielc. A moze znowu Biton cos ukluje..
 
B 15

blady+

Użytkownik
Mecz według mnie był wyrównany chociaż osobiście więcej spodziewałem się po Wiśle.Najbardziej denerwujące są te rzuty rożne grane na krótko przecież nic z nich nie wynikało i ciągle traciliśmy piłkę.Lepiej było grać centry i zawsze coś ciekawszego by wyszło.APOEL pokazał że u siebie będa bardzo grozni bo i wczoraj juz pokazali kilkakrotnie że potrafia stworzyc okazje. Najważniejsze ze kupon na ✅
Łącznie kilku z was pisało, że te rożne były dalekie od perfekcji i że zupełnie tego nie rozumiecie. Otóż ja widzę to inaczej, przy takim rozgrywaniu plecy są zabezpieczone i szansa na skuteczny kontratak jest niewielka, inaczej przy klasycznym wykonaniu. Zgadzam się, można było raz na trzy-cztery wykonać to klasycznie.
Zwróciłem też uwagę na dzisiejsze spotkanie Omonia - Salzburg, zakończone 2-1, a Austriacy byli zdecydowanymi faworytami do awansu, maksymalnie kurs na ich awans wynosił 1,40. Tak, zdaję sobie sprawę że warunki atmosferyczne naprawdę zrobią różnicę.. Ale zerknijmy na historię Cypryjskich ekip w pojedynkach z europejskimi rywalami. Prześledziłem to trochę, i wyniki nie są oddalone od normy na tej wyspie, tutaj o tej atmosferze jest naprawdę głośno, da się jednak zminimalizować różnicę i mam nadzieję, że sztab szkoleniowy się tym zajmie.
Mecz ligowy w Kielcach.. Z jednej strony wart odpuszczenia, z drugiej nie może być tak, żeby Wisła miała taką przerwę przed takim meczem. Jak było widać, Melikson nie czuł się najlepiej, powinien zagrać z Koroną chociaż od 60. minuty. Nie wiem, czy kolejnym kredytem zaufania będzie obdarzony Genkov. Bo, powiedzmy sobie szczerze.. On od początku sezonu poza okresem przygotowawczym nie radzi sobie dobrze, nie spełnia oczekiwań.. Kto najbardziej zawiódł w meczu z Cypryjczykami ? Dla mnie właśnie Genkov. Czytałem wywiad z Bitonem, obserwowałem go z trybun i muszę trochę zamienić się w Romana Kołtonia.. To jest piłkarz, który jest gotowy do gry, piłkarz który w tym meczu do ostatniej minuty liczył, że zagra.. Nie oszukujmy się, to piłkarz przyzwyczajony do wysokich temperatur, jeśli Maaskant na niego nie postawi w rewanżu to będę naprawdę zaskoczony.. Z Koroną zagra Wisła składająca się z ośmiu podstawowych zawodników, a w drugiej części gry ci trzej podstawowi wejdą do gry. Dużo widziałem, dużo czytałem o Cypryjskim futbolu, powiem tak.. Nie wierzę, aby mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. Mam nadzieję, że dobrze zagra Małecki, do formy wróci Melikson, Biton zagra błyskotliwie, bez błędów w defensywie ze spokojnym Pareiko w bramce, Wisła zagra taktycznie i będziemy czekali na losowanie i poznanie rywali.:cool:
 
hama 11

hama

Użytkownik
A co myslicie o tym, że na Cyprze drużyny przyjezdne mają bardzo ciężko.
Kowalczyk który komentował spotkanie Wisły stwierdził nawet, że na Cyprze to ciężko mają grać drużyny z Grecji ! Czy to aby nie przesada? Nigdy na Cyprze nie byłem ale chyba to nie Afryka żeby nie można było przebiec 90 minut spokojnie?
 
V 256

vernix

Użytkownik
A co myslicie o tym, że na Cyprze drużyny przyjezdne mają bardzo ciężko.
Kowalczyk który komentował spotkanie Wisły stwierdził nawet, że na Cyprze to ciężko mają grać drużyny z Grecji ! Czy to aby nie przesada? Nigdy na Cyprze nie byłem ale chyba to nie Afryka żeby nie można było przebiec 90 minut spokojnie?
Upalnie będzie na pewno, bo na Cyprze wieje głównie znad Afryki. Natomiast jeśli będzie niska wilgotność powietrza to idzie wytrzymać. Taki Melikson, Biton czy Diaz nie powinni mieć żadnych problemów z szybkim przystosowaniem się.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Po tym jak dojrzałą piłkę pokazał mistrz Cypru to będzie bardzo ciężka przeprawa.
Na pocieszenie to jeśli dobrze pamiętam zremisował tam niedawno 0-0 mistrz Słowacji Slovan Bratysława,który moim zdanie nie jest lepszy ,a może nawet słabszy od Wisły.
Swoją drogą ciekawy jestem jak wyglądało tamto spotkanie.Może ktoś widział jakieś urywki z meczu ,który miał miejsce 26-go lipca?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jak Wisełka wyjdzie z nastawieniem by strzelić bramkę to o awans jestem spokojny a jak zaświta im pomysł by się cofnąć i bronic to wyjada z paroma bramami w plecy ;)
obrona Wisły jest mizerna jak na realia europejskie i nasi muszą o tym pamiętać, stracą coś na bank, kwestia na ile Apoel będzie skuteczny.
Jak bym miał typować ten mecz, choćby tylko wirtualnie to Apoel win i awans Cypryjczyków.
Taka moja realna ocena poziomu naszej ligi ???? no ale wybiorę piwko tv i będę trzymał kciuki ! może wreszcie się uda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom