>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

(Nie)Wypłacalni Bukmacherzy Internetowi

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Szkoda tylko, że wypłaty realizują automatycznie i w minutę kasa z powrotem na koncie.
No chyba, że ostatnio coś się zmieniło.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
:grin:
Kto wiecej im zaplaci ten ma lepsza note ;),
Nie wiedziałem, że bycie - jak w Twoim przypadku - moderatorem, zwalnia od myślenia i daje upoważnienie do pisania totalnych idiotyzmów!
Czy znasz bowiem autorze powyższego bezsensu:
&quot;Kto wiecej im zaplaci ten ma lepsza note&quot;
przypadek upadku firmy bukmacherskiej z oceną w SBR od A- do A+ , czyli z najwyższym rankingiem?
Bo to byłoby zgodne z tym co napisałeś, skoro ponoć na górze rankingu są te najgorsze firmy, które swoją pozycję zawdzięczają jedynie zapłaconej kasie...
Ranking Firm Bukmacherskich:
A- do A+ Elita firm bukmacherskich, taką notę ma tylko 1% wszystkich firm bukmacherskich na świecie. B- do B+ Dobra firma bukmacherska, miano “Dobrych” nosi tylko 10% wszystkich firm bukmacherskich. C- do C+ Średnia półka firm bukmacherskich, średnia obsługa klientów klientów małym ryzykiem dla finansów graczy. D- do D+ Kiepska firma bukmacherska, kiepska obsługa klienta z małym ryzykiem dla finansów graczy. F do F+ Uwaga, bardzo duże ryzyko dla finansów graczy. Możliwe oszustwa ze strony firm z tą notą

Natomiast ja znam wiele firm z najniższym rankingiem F czyli takim jaki ma tam Redbet, które upadły pozostawiając w nieutulonym żalu ( z powodu utraconych pieniędzy ) licznych graczy....
Aby nie być gołosłownym: BetOnBet (SBR ranking F), BetChance (SBR ranking F) choć jest ich oczywiście duuużo dużo więcej.....
Pzdr.
edi8
.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
redbet swietny buk swietne kursy szybkie wyplaty swietny kontakt i nie wiem dlaczego jest az tak nieznany? powinien byc conajmniej na note B w sbr
 
B 15

blady+

Użytkownik
Trochę odświeżę, ale dzisiaj redbet miał jakieś problemy techniczne, już myślałem że moja kasa poszła w piach.. ale jak się okazało to były jakieś prace o charakterze technicznym, część zakładów była anulowana, ale dobrze się zakończyło ;)
 
Do góry Bottom