>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomyłki lub oszustwa bukmacherów

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Fracek - radzę nie wracać do takiego buka... bo nawet jak im oddasz kasę to zastaniesz tam spore limity.
Co do zerowania salda - pewnie wyzerują bez problemu jeśli poprosisz... tylko, gdy kasa do nich wróci może się to skończyć blokadą konta
 
M 1

maticmg

Użytkownik
oszukany w betsson
Moja sytuacja wygląda tak jest długa i zawiła ze aż się nie chce wierzyć i moje pytanie brzmi czy można spróbować jakoś się z nimi sądzić albo napisać do jakiegoś rzecznika praw konsumenta ? czy poprostu w świetle prawa są oni bezkarni ?? sytuacji nie chce mi się przedstawiać bo trwało to ponad tydzień w każdym razie nie mogłem wypłacić wpłaconych przez siebie pieniędzy a wcześniej wygranych z vouchera 100 zlotowego przez co uzbierała się fajna sumka ...
mam na to dowody w postaci scanów rozmow z czatem po tym jak napisałem że ich pozwę zamrozili mi konto i nic nie mogę zrobić ... a oni chcą abym ich przeprosił więc nie wytrzymałem i pocisłem im przez maila ? co radzicie w takiej sytuacji
 
cock 756

cock

Użytkownik
co radzicie w takiej sytuacji?
Używać dużych liter, kropek, budować zdania zrozumiałe dla większości ludzi. To, że uczy Cię pokory ktoś obcy, żyjący z pieniędzy graczy i każe się przepraszać - dziwi... Pewnie nie tylko mnie. Zrobiłeś z siebie pieniacza rozchwianego emocjonalnie słabego hazardzistę. To się bawią frustracją...

Łap: http://www.ibas-uk.com/ Tu się skarży, jeśli racja jest po Twojej stronie. Tylko zrób to ładniej niż ostatni swój post. :cool:
 
B 15

blady+

Użytkownik
Witam

Ciekawy jestem jak dużo osób i w jaki sposób zostało oszukanych przez jakiego bukmachera.
A może jakiś bukmacher pomylił się na waszą korzyść?

Ja nie miałem jeszcze takiej sytuacji, czekam na wasze wypowiedzi ????
Co prawda nie do końca przez bukmachera, ale program partnerski Bet770, czyli acf-webmaster.co.uk jest w każdym bądź razie dziwny. Uzbierałem małą prowizję, po czym zgodnie z regulaminem zleciłem wypłatę przez podanie informacji na maila, w języku angielskim oczywiście.. Zdziwiłem się, jak dostałem odpowiedź po francusku, napisali że wypłata jest w toku. Więc czekam dwa tygodnie, z konta kasa znikła, nie proszą dokumentów, a kasy nie ma. Nie jest to duża kwota, więc spokojnie czekam, ale zero odpowiedzi, poza tą pierwszą. Czuję, że już zapomnieli o tej wypłacie..
 
Do góry Bottom