>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Mam prośbe o dodanie mi puntków za typ Kohlschreiber-Montanes 0-2 dokładny wynik z góry dziękuje

niestety pkt nie będzie , bo mecz został przełożony na czwartek , nie zgłosiłeś tego faktu , że chcesz przenieść typ , po za tym dałeś inny więc ten typ ze środy tak jakby go nie było / Konrad
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Witam. Mam pewną niezgodność dotyczącą moich typów. Otóż w typach dnia na środę umieściłem mecz baseballa Seattle Mariners - Oakland Athletics. Typ był trafiony, ale zostało mi przyznane -100 za niepodanie godziny. Godzinę podałem (jest na początku analizy). Tak samo zrobiłem w typach na czwartek. Typ również trafiony (Houston Astros - Cincinnati Reds). Jeśli to możliwe to proszę o dopisanie mi punktów. Jednocześnie przepraszam za kłopot i zapewniam, że przy wszystkich typach w baseballu godzinę będę umieszczał w kolumnach na początku postu, by sprawdzanie uczynić łatwiejszym. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

otóż , jak jest jeden mecz w MLB po między drużyną A i B to nie ma sensu podawać godziny , bo wiadomo o który mecz chodzi , ale często jest tak , że grają mecz o 4 rano a drugi o 20. I nie wiadomo o który chodzi. Ja sprawdzając typy nie mam czasu czytać analizy , patrze na spotkanie , kurs , bukmachera wynik i jazda dalej. / Konrad
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Witam. Mam pewną niezgodność dotyczącą moich typów. Otóż w typach dnia na środę umieściłem mecz baseballa Seattle Mariners - Oakland Athletics. Typ był trafiony, ale zostało mi przyznane -100 za niepodanie godziny. Godzinę podałem (jest na początku analizy). Tak samo zrobiłem w typach na czwartek. Typ również trafiony (Houston Astros - Cincinnati Reds). Jeśli to możliwe to proszę o dopisanie mi punktów. Jednocześnie przepraszam za kłopot i zapewniam, że przy wszystkich typach w baseballu godzinę będę umieszczał w kolumnach na początku postu, by sprawdzanie uczynić łatwiejszym. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
otóż , jak jest jeden mecz w MLB po między drużyną A i B to nie ma sensu podawać godziny , bo wiadomo o który mecz chodzi , ale często jest tak , że grają mecz o 4 rano a drugi o 20. I nie wiadomo o który chodzi. Ja sprawdzając typy nie mam czasu czytać analizy , patrze na spotkanie , kurs , bukmachera wynik i jazda dalej. / Konrad
Wszystko rozumiem. Jak to będzie z tymi punktami za te typy? Będę miał -100 za obydwa czy zostaną policzone jako trafione? Dzięki.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Tak dla jasności, w moim dzisiejszym typie dnia (Bolton Wanderers vs Levante) wcale nie zawyżyłem kursu, bo jeszcze wczoraj wynosił 1.80, a teraz przeglądając Bet365 już jest 1.72. ;)
 
S 1

splot

Użytkownik
BISCAN ja też mam zawyżony kurs ???? A tu mam dowód że nie zawyżałem .Cz sie 04, 21:01#19018517Pojedyncze1,421-30,00
Slip ID: 31787399
Stawka Kursy Potencjalna wypłata:
30,00 PLN 1,42 42.60 PLN
Data Zdarzenie Zakład Rezultat Kursy
Pt sie 05, 18:00:00
Gornik Zabrze - Widzew Lodz
Football
**uo 1st half
Ekstraklasa
Poniżej/Powyżej
Over 0.5 1,42
NI niech mi nikt nie wmawia że specjalnie to wszystko przepisywałbym LOL
 
qarter 38

qarter

Użytkownik
w moim typie (post nr 21) z dnia SOBOTA. Proszę o dopisanie linii:
Portugalia w w historii wygrywała w tych mistrzostwach dwukrotnie, młodzi zawodnicy na pewno chcieliby powtórzyć sukces swoich &#39;ojców&#39;. Będą mieli parcie, ale czy dojdą na szczyt ?

//dzieki
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
witam Proszę o dodanie mojego typu (jest niżej) na niedziele ponieważ jutro mnie nie ma , a tematu na niedziele tez nie ma z Gory Dzięki...typ już skopiowałem do od opowiedniego działu..
Piłka Nożna
Spotkanie:Cracovia-Legia
Typ:Legia 2X
Kurs:1,55
Bukmacher:betsafe
Analiza:




Dzis o godzinie 17:00 na Stadionie Cracovi dojdzie bo bardzo ciekawego pojedynku.
W roli tego spotkania przystępują goście.Legia dopiero dziś zagra pierwszre swoje ligowe spotkanie ,ponieważ pierwsze zostało przelożone z powodu ulewy.Legioniści dobrze zaprezentowali się w trzeciej rundzie Eliminacji Ligi Europejskiej.W dwu meczu wyeliminowali faworyaowaneg orywala z Turcji.Na boisku rywala wygrali skromnie 0:1.U siebie zdołali zatrzymac rywala bezbramkowym remisem.Legia musi od początku sezonu gra dobrze,nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy.Z takim przeciwnikiem jak Cracovia piłkarze Macieja Skorży muszą wygrywać.
Trener Legii Maciej Skorża nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Michała Kucharczyka.Poza tym ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników. Niewykluczone, że szansę debiutu otrzyma izraelski pomocnik Moshe Ohayon.
Cracovia o ile mi wadomo może zagrać w swoim najsilniejszym składzie.Na pewno wielkie rozczarowanie jest po przegranym meczu z Koroną 1:2.Piłkarze Juriego Szatałowa powinni odbierać punkty takim drużyna jak Korona.Dziś pasy grają drugi mecz na swoim oisku.Napewno będzą chcieli się dobrze zaprezentować.Jedank faworytem są goście.

Bilans ostatnich pojedynków obu drużyn w Ekstraklasie zdecydowanie przemawia na korzyść Legii. Cracovia po raz ostatni ze zwycięstwa nad Legią cieszyła się kwietniu 2005 roku. Od tamtej pory, zespół z Warszawy triumfował w ośmiu meczach, a cztery pojedynki zakończyły się podziałem punktów.

W poprzednim sezonie Legia przed własną publicznością, w dość kontrowersyjnych okolicznościach wygrała 2:1, a mecz w Krakowie zakończył się wysokim remisem 3:3.
Moj typ Legia 2X wydaje być się bardzo słuszny,poniewaz Cracovia będzie chciała zrobić wszystko ,aby cos ugrać.Wydaje mi się ze warto zagrac ten typ po wyższej kwocie. _________________
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Witam,nie zauważyłem wcześniejszej analizy Lechii i przez to też dałem ten sam typ.Możecie mi go zmienić na Zespół Lechii strzeli pierwszego gola przy kursie 2,60 (Bwin) ? Tutaj jest moja moja analiza :

Dyscyplina: Piła Nożna T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Lechia Gdańsk
Typ: Która drużyna strzeli pierwszego gola ? LECHIA
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Witam,na dzisiaj wybrałem mecz Jagi z Lechią z prostej przyczyny,kurs jaki buki oferują na gości jest bardzo zachęcający.Już w tamtym sezonie Lechia odniosła dwa zwycięstwa w Białymstoku wygrywając 2-1 i kilka dni później osiągnęli zwycięski remis w rewanżowym meczu PP.Czas na kilka zdań na temat obu zespołów.Na temat gry Jagiellonii w LE nawet nie chce pisać,bo do tej pory jest mi za nich wstyd.Mecz z Podbeskidziem co grali także pokazał słabość Jagiellonii.Gdyby nie rzut karny z kapelusza już w 3 minucie meczu i błąd Zajaca w jednej z akcji jak jestem niemal pewien że Podbeskidzie by wygrało.W tamtym meczu można było zauważyć brak jakiejkolwiek determinacji z ich strony a mówić już że Franek jest w formie też jest na wyrost.Raz strzelił z karnego,drugi raz dostawił nogę i o to jego wielka forma.Gospodarze przystąpią do meczu osłabieni brakiem 3 defensorów tj. Pejović,Arzumanian,El Mehdi.Czas na gości.Lechia swój pierwszy mecz rozegrała z Polonią w Warszawie przegrywając 1-0.Tamten mecz wydaje mi się że mimo tylko 1 bramki strzelonej był spotkaniem kolejki.Co rusz jedna albo druga drużyna atakowała nie murując bramki.I jeszcze warto wspomnieć że 93 minucie sędzia nie odgwizdał ewidentnego faulu w polu karnym Polonii,gdyby nie ten błąd wynik byłby z pewnością lepszy dla Gdańszczan.Należy jeszcze wspomnieć o czerwonej kartce kapitana zespołu Łukasza Surmy,którego wydział komisji zawiesił na dwa mecze.To jest jedyny problem tak naprawdę Lechii z zastąpieniem tego zawodnika,który był sercem i zarazem mózgiem drużyny.Patrząc przez pryzmat pierwszych spotkań jestem pewien że Lechia sobie poradzi ze słabiutką Jagiellonią.
 
B 15

blady+

Użytkownik
Witam, wcześniej podany został typ na &quot;2&quot;, ja podałem &quot;2 [AH +0.5]&quot;
Mam jednak problem z odpowiednią interpretacją regulaminu, także jeśli typ nie jest unikalny to proszę o usunięcie. TUTAJ
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
W takim razie prosił bym o wklejenie mojego typu na jutro dzis jadę a dostęp do internetu bede miał we wtorke z góry dziękuje .

Dyscyplina : Niemcy II Bundesliga
Spotkanie : Rostock - Bochum
Typ : Bochum
Kurs : 2.6
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 20:15 dojdzie do dość ciekawie zapowiadającego się spotkania Hansa na własnym stadionie zagra z Bochum . Hansa po dwóch rozegranych do tej pory kolejkach znajduje się na 14 pozycji w tabeli ( 1 remis , 1 porażka ) co daje im 1 punkt , bramki 2:3 . Bochum w tym sezonie myśli o awansie do Bundesligi po dwóch rozegranych kolejkach znajdują się na pozycji 12 ( 1 wygrana , 1 porażka ) co daje im 3 punkty bramki 1:2 . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn
5 ostatnich spotkań Hansy Rostock
Puchar Niemiec Rostock vs. Bochum 2:2 , 5:7 po karnych
2. liga Niemcy Dyn.Drezno vs. Rostock 1:1
2. liga Niemcy Rostock vs. Paderborn 1:2
3.Liga Rostock vs. Ahlen 2:0
3.Liga Regensburg vs. Rostock 2:2
5 ostatnich spotkań Bochum
Puchar Niemiec Rostock vs. Bochum 2:2 , 5:7 po karnych
2. liga Niemcy Bochum vs. FSV Frankfurt 1:0
2. liga Niemcy Dusseldorf vs. Bochum 2:0
Bundesliga Spadek/Awans playoff Bochum vs. M gladbach 1:1
Bundesliga Spadek/Awans playoff M gladbach vs. Bochum 1:0
Jak widzimy Hansa awansowała z 3 do 2 ligi a druzyna gości awlczyła o awans w tym sezonie tez maja taki plan by wrócić do Bundesligi po cichu luczę na wygraną gości 1-3
nie ma obawy . wklei się ;) / Konrad ( na przyszłość takei sprawy na PW)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom