>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mariusz Wach (24-0;12KO) - Kevin McBride (35-9;29KO) 29.07.2011 / Szpilka - Wiliams

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


W nocy z piątku na sobotę nasz Polski kolos zawalczy z innym kolosem - z Irlandii , niedawnym rywalem Tomasza Adamka - Kevinem McBridem. Kevin z Adamkiem nic ciekawego w sumie nie pokazał , bo Adamek był dla niego zdecydowanie za szybki ale z Wachem może być ciekawa walka. Dla Mariusza to chyba najgłośniejsze nazwisko w dotychczasowej karierze. Doświadczony , trudny rywal... będzie ciekawie. Mariusz nie dawno się przechwalał , obóz braci Kliczko brał go jako potencjalnego rywala. Kto wie , może jak się dobrze zaprezentuje z McBridem , to potem jeszcze jakaś walka i może któryś z braci ... raczej Władimir bo Witalij 10 września straci pas ;) Póki co kursy na walkę McBride - Wach wg bukmachera boylesports wyglądają tak...(sportingbet nie ma jeszcze oferty , jak wystawią to zmienię najwyżej)



Zachęcam do dyskusji ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Artur Szpilka (6-0; 4KO) - David Wiliams (6-4; 2KO)


Na tej samej gali swoją 7 zawodową walkę stoczy Artur Szpilka. O Szpili ostatnio głośno było w mediach , efektowne KO w ostatniej walce , tym razem rywal również nie za trudny , Artur jest młody , to dopiero jego druga walka w wadze ciężkiej , druga w Ameryce. Sporo fachowców w Szpilce widzi wielki talent , sporo również &quot;gówniarza&quot; nie mniej jednak ciekawie zapowiada się jego kariera , nie czeka , walczy. Wiliams jakimś wymagającym bokserem zbytnio nie jest ale tak jak ostatnio nie powinno być - a było tak jak w filmiku niżej.

http://www.youtube.com/watch?v=vUDG81sYUY4

Kursy wg bet365. Małe , i mało tych kursów bo aby 1x2 , ale liczę jednak , że Sportingbet wypali z jakąś ciekawą ofertą , ale to pewnie bliżej walki.



Zachęcam o dyskusji ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wach 1.15✅ + Szpilka 1.08✅ AKO = 1.23✅ Toto-Mix.Nie ma nad czym się rozpisywać,bardzo łatwe pojedynki dla jednego i drugiego,w obu przypadkach ogromne różnice w umiejętnościach bokserskich pod każdym względem,stawiam że obydwaj wygrają przez KO lub TKO.AKO 1.23 jak ktoś potrzebuje na dokładkę albo na podatek idealne,walki w piątek w nocy. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
skad ten Wach sie urwał ? Wiem ze &quot;przygotowywal&quot; Petera i Sosnowskiego do walk z Kliczka i ma bilans 14-0 ale przeciez Mc Bride wytrzymal z Adamkiem 12 rund... jak dla mnie kurs jakis dziwny moze ktos wprowadzi mnie bardziej w temat ? Nie warto stawiac na Irlandczyka ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Zapraszam do obejrzenia walki Szpilki, gdyż może byc ciekawa. Po tym co pokazał na ostatniej gali jest mocny
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
skad ten Wach sie urwał ? Wiem ze &quot;przygotowywal&quot; Petera i Sosnowskiego do walk z Kliczka i ma bilans 14-0 ale przeciez Mc Bride wytrzymal z Adamkiem 12 rund... jak dla mnie kurs jakis dziwny moze ktos wprowadzi mnie bardziej w temat ? Nie warto stawiac na Irlandczyka ?
Nie warto. A Wach znikąd się nie urwał, walczy od lat, był dobrym amatorem, rekord też ma trochę lepszy bo 24-0, niestety kontuzje i brak dobrego promotora sprawiły, że nie jest w Polsce specjalnie znany. Teraz walczy i trenuje w Stanach. Ma dobry sztab i widać, że wziął się za siebie, a nawet jakby mocniej zaczął bić bo trzech ostatnich rywali znokautował. McBride najcięższy w karierze, uśmiałem się jak z trudem wchodził na wagę. Specjalnie to on chyba nie przygotowywał się do tej walki. W sumie to miał już nie walczyć, ale jak widać $ ostudzą mu gorycz dziesiątej porażki w karierze. Ciekawy jestem postawy Wacha, a przede wszystkim stylu w jakim pokona Irlandczyka, bo, że tego dokona to oczywista oczywistość. Nie wydaje mi się żeby McBride wyszedł do Wacha jak do Gołoty, gdzie chciał wygrał i jak to z Andrzejem bywało był bliski tego już w pierwszej rundzie. Raczej wyjdzie jak na Adamka czyli byle przetrwać, ale i tak liczę, że Mariusz go znokautuje i tak właśnie bym obstawiał, a dlaczego napisałem wyżej. Mariusz Wach by KO, TKO or Disqualification - 1.91. Co do rywala Szpilki to wygląda nieźle, ale chyba tylko wizualnie tzn sylwetka jak na boksera przystało. Ta walka też powinna zakończyć się przed czasem, bo wszystkie (4) porażki Amerykanin odniósł w taki właśnie sposób, ale mam nadzieję, że nie skończy się tak szybko jak poprzednia walka Szpili i będzie można trochę dłużej pooglądać go w ringu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
W TVP Sport od godz. 01.20 i TVP 1 od godz. 02.15.
Program TVP 1 z oficjalnej strony TVP:
02:15
Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA
Na żywo
02:50
Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA: Artur Szpilka - David Williams
Na żywo
03:15
Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA
Na żywo
04:35
Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA ( studio )
Na żywo
04:40

Boks - Gala Boksu Zawodowego - USA: Kevin McBride - Mariusz Wach
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Kevin McBride vs Mariusz Wach
Typ: 1
Kurs: 5,50
Buk: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 30-07-2011-04-40
Analiza:
Według internetu ta walka ma się rozpocząc o godzinie wyżej podanej. Tu jest link do tej informacji: http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport. Pomimo tego, że niby do 20-00 można obstawiac ta walka wciąż jest w ofercie. Ktoś gdzieś napisał, że jest to dla niego dziwny kurs, i w pelni się z tym zgadzam, i postaram się Was może przekonac, że warto zagrac na Irlandczyka. Jeżeli wygra sprawi miłą niespodziankę typującym na niego, ponieważ nie zapominajmy o tym, że wytrzymal irlnadzki kolos 12 rund z Tomaszem Adamkiem. Pragnę jeszcze dodac, że ten kurs dotyczy ostatecznej decyzji sędziów. Bukmacher oferuje jeszcze trochę wyższy, ale dotyczy on zwycięstwa w trakcie trwania pojedynku. Bokserzy będą walczyc w w Uncasville. Stawką pojedynku będzie wakujący tytuł WBC International. Polak wniósł na wagę 111,3 kg (245,5 funta), a jego przeciwnik sporo więcej, bo 134,3 kg (296 funtów). Jak wiadomo przed każdą taką walką każdy zawodnik mocny jest w słowach, przytoczę wypowiedź Irlandczyka nazywanego The Clones Colossus: ,,Wach ma 24 zwycięstwa i za to należą mu się brawa. Podobnie jak przed walką z Tysonem jestem skazywany na porażkę. Mam jednak cios, który może położyc na deski każdego na świecie. Po zwycięstwie z Wachem chcę zmierzyc się z brytyjskim mistrzem Tysonem Fury. Następnie chcę walczyc o mistrzostwo świata. Stac mnie na to, aby połozyc na deski mistrza i odebrac mu tytuł. fajerwerki zachowam na 29 lipca. Zachęcam wszystkich do oglądania tej walki. Będzie emocjonująca od samego początku. Jestem tu po to, aby wygrac. Niech Bóg błogosławi Wacha, ale to ja jestem mistrzem. Dziękuję.&#39;&#39; Ta wypowiedź daje do myślenia, oby to nie były puste slowa. Należy wspomniec o tym, że brawa należą się McBridowi, gdyż 9 kwietnia bieżącego roku poniósł porażkę z Tomaszem Adamkiem, jednak tak jak wcześniej wspomniałem wytrzymał 12 rund i mówił po tej walce, że konczy karierę. Teraz jednak powraca, i oby ten powrót był udany. Uważam, że jak na Wacha kurs jest za niski. On dopiero wkracza na zawodowy ring. Stoczył 24 walki, wszystkie wygrał, w tym 12 przez nokaut. Waga ciężka ma to do siebie, ża zazwyczaj zawodnicy walczą do końca i wówczas wszystko zależy od decyzji sędziów, które nie raz są kontrowersyjne. Wczesnym rankiem w sobotę radzę się obudzic wcześniej i grac przeciwko Polakowi, gdyż również niczym specjalnym w tym starciu może nie zachwycic-powodzenia
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Kevin McBride vs Mariusz Wach
Typ: 1
Kurs: 5,50
Buk: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 30-07-2011-04-40
Analiza:
Według internetu ta walka ma się rozpocząc o godzinie wyżej podanej. Tu jest link do tej informacji: http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport. Pomimo tego, że niby do 20-00 można obstawiac ta walka wciąż jest w ofercie. Ktoś gdzieś napisał, że jest to dla niego dziwny kurs, i w pelni się z tym zgadzam, i postaram się Was może przekonac, że warto zagrac na Irlandczyka. Jeżeli wygra sprawi miłą niespodziankę typującym na niego, ponieważ nie zapominajmy o tym, że wytrzymal irlnadzki kolos 12 rund z Tomaszem Adamkiem. Pragnę jeszcze dodac, że ten kurs dotyczy ostatecznej decyzji sędziów. Bukmacher oferuje jeszcze trochę wyższy, ale dotyczy on zwycięstwa w trakcie trwania pojedynku. Bokserzy będą walczyc w w Uncasville. Stawką pojedynku będzie wakujący tytuł WBC International. Polak wniósł na wagę 111,3 kg (245,5 funta), a jego przeciwnik sporo więcej, bo 134,3 kg (296 funtów). Jak wiadomo przed każdą taką walką każdy zawodnik mocny jest w słowach, przytoczę wypowiedź Irlandczyka nazywanego The Clones Colossus: ,,Wach ma 24 zwycięstwa i za to należą mu się brawa. Podobnie jak przed walką z Tysonem jestem skazywany na porażkę. Mam jednak cios, który może położyc na deski każdego na świecie. Po zwycięstwie z Wachem chcę zmierzyc się z brytyjskim mistrzem Tysonem Fury. Następnie chcę walczyc o mistrzostwo świata. Stac mnie na to, aby połozyc na deski mistrza i odebrac mu tytuł. fajerwerki zachowam na 29 lipca. Zachęcam wszystkich do oglądania tej walki. Będzie emocjonująca od samego początku. Jestem tu po to, aby wygrac. Niech Bóg błogosławi Wacha, ale to ja jestem mistrzem. Dziękuję.&#39;&#39; Ta wypowiedź daje do myślenia, oby to nie były puste slowa. Należy wspomniec o tym, że brawa należą się McBridowi, gdyż 9 kwietnia bieżącego roku poniósł porażkę z Tomaszem Adamkiem, jednak tak jak wcześniej wspomniałem wytrzymał 12 rund i mówił po tej walce, że konczy karierę. Teraz jednak powraca, i oby ten powrót był udany. Uważam, że jak na Wacha kurs jest za niski. On dopiero wkracza na zawodowy ring. Stoczył 24 walki, wszystkie wygrał, w tym 12 przez nokaut. Waga ciężka ma to do siebie, ża zazwyczaj zawodnicy walczą do końca i wówczas wszystko zależy od decyzji sędziów, które nie raz są kontrowersyjne. Wczesnym rankiem w sobotę radzę się obudzic wcześniej i grac przeciwko Polakowi, gdyż również niczym specjalnym w tym starciu może nie zachwycic-powodzenia
nie wprowadzaj ludzi w błąd ,bo jeszcze ktoś to przeczyta i to zagra,jutro będziesz wszystkich przepraszał że przekonywałeś na granie na burgera,widzę że o boksie masz mało pojęcia jeżeli typujesz burgera jako zwycięzce Bardzo łatwa walka dla Wacha ✅.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Jak wiadomo przed każdą taką walką każdy zawodnik mocny jest w słowach, przytoczę wypowiedź Irlandczyka nazywanego The Clones Colossus: ,,Wach ma 24 zwycięstwa i za to należą mu się brawa. Podobnie jak przed walką z Tysonem jestem skazywany na porażkę. Mam jednak cios, który może położyc na deski każdego na świecie. Po zwycięstwie z Wachem chcę zmierzyc się z brytyjskim mistrzem Tysonem Fury. Następnie chcę walczyc o mistrzostwo świata. Stac mnie na to, aby połozyc na deski mistrza i odebrac mu tytuł. fajerwerki zachowam na 29 lipca. Zachęcam wszystkich do oglądania tej walki. Będzie emocjonująca od samego początku. Jestem tu po to, aby wygrac. Niech Bóg błogosławi Wacha, ale to ja jestem mistrzem. Dziękuję.&#39;&#39; Ta wypowiedź daje do myślenia, oby to nie były puste slowa.
A ja powiem, że pokonam obu braci, też mi wierzysz?:razz:
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
A Patrzcie coś napisac, i nagle ,,EXPERCI&#39;&#39; się odzywają, sami coś napiszcie od siebie, a nie potraficie tylko krytykowac. Takie jest moje zdanie na temat tej walki i tyle w temacie, gdyż szanse są 50/50. Bez odzewu ;)
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wach 1.15✅ + Szpilka 1.08✅ AKO = 1.23✅ Toto-Mix.Nie ma nad czym się rozpisywać,bardzo łatwe pojedynki dla jednego i drugiego,w obu przypadkach ogromne różnice w umiejętnościach bokserskich pod każdym względem,stawiam że obydwaj wygrają przez KO lub TKO.AKO 1.23 jak ktoś potrzebuje na dokładkę albo na podatek idealne,walki w piątek w nocy. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.
Edit:Według planu obaj ciężkie KO,Dominacja ogromna od początku,Pozamiatali rywalami konkretnie,McBrida na noszach znieśli ringu,Brawo dla obydwu.
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
Szpila mocny ma cios , a co do Wacha to wygląda na to że jest groźniejszy od Adamka ???? który nie zafundował McBridowi takiego lania
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szpila mocny ma cios , a co do Wacha to wygląda na to że jest groźniejszy od Adamka ???? który nie zafundował McBridowi takiego lania
Adamek jak sam mówił po walce , plan był taki aby przeboksować pełny dystand w celu sprawdzenia kondycji i wydolności ;) Jak widać było Tomek 12 rund przejechał na pełnym gazie więc cel był osiągnięty , zresztą po walce powiedział że 15 rund by wytrzymał ????

Moim zdaniem nie m sensu w taki sposób porównywać Adamka i Wacha ;) całkiem inni bokserzy , bazujący na całkiem inncyh elementach sztuki bokserskiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom