>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

czy wam też BAW myli się w obliczeniach na swoją korzyść?

T 9

tosterkm

Użytkownik
ostatnio zauważyłem pewną niepokojącą prawidłowość, otóz BAW myli sie na mopja niekorzysc!
przykład: miałem na koncie 57,64zł, wygrałem zakład który był wart 23,60zł, prosty rachunek mówi że na koncie powinno być 81,24zł, a tymczasem jest 81,20zł; to niby tylko 4 grosze, ale chodzi o zasadę! rozmumiem ze jak zawieram zaklad to czasem roznia sie moje wyliczenia co do wygranej z ich wyliczeniami, ale jeszcze jestem w stanie to zwalic na zaokraglenia i przebolec, ale jak mam wniesiony zaklad i jest napisane: &quot;Przewidywana wygrana 23,60zł&quot; to czemu do jasnej cholery wypłacają mi tylko 23,56zł???
czy was tez to spotyka?
 
G 0

goku

Użytkownik
ja zbyt czesto na BAW nie gram ale znic takiego sobie nie przypominam. chociaz mogle to po prostu przeoczyc.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
nie, wiem ze jest 10 darmowych w miesiacu a potem pobieraja 0,40zł za kazdego, napisalem do nich mail i mi odpisali ze przy zakladach &quot;Double chance&quot; jakos inaczej sie liczy, przelicza drugi raz po zakonczeniu meczu itd i tylko przy tych zakladach tak moze byc, w sumie na innych mi sie nie zdarzylo ale i tak nie wiem o co chodzi... w sumie nie wazne ????
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
NO MOżE TE 4 GROSZE TO JESZCZE NIC ALE PROFESJONALNI GRACZE JAK DAJą PO NP 50TYś TO ZAWSZE JAKAś KASE TO JEST NIE:p
 
Do góry Bottom