Mój system polega na graniu live siatkówki w Sportingbet. Są tam zakłady na: kto zdobędzie np 2 punkt:
odbierający: 1.40
Serwujący: 2.75

Mój system polega na tym iż gramy na odbierającego. Gramy progresją ale troszke inaczej niż zawsze.

1. 1.40 stawka 2zł możliwa wygrana 2.80

i jeżeli nam nie wejdzie gramy za 4 zł na tan sam kurs 1.40 ale musi nam wejść 2 razy pod rząd co nie jest trudne w danym meczu.

2. 1.40 stawka 4zł wygrana 5.6zł
3. 1.40 stawka 4zł wygrana 5.6zł

Podsumowując:
zainwestowane 10zł
wygrana 11.1 zł

jesteśmy złotówke do przodu ale chcem powiedzieć iż wczoraj obserwowałem mecz: Polska-Bułgaria i naprawde zdobycie punktu przez serwującego wystąpiło może z 5 razy w ciągu seta w którym było około 45 punktów. Więc jak widać granie nawewt płaską stawką da nam zysk...

A 6

akh

Cześć,
Jak z każdą progresją, kwestia czasu, zanim staniesz się bankrutem...
Pamiętam mecz, gdy Polska wygrywała chyba 24:16 i przegrali seta, a więc zagrywający zdobył 9 punktów z rzędu. Twój system chyba by się załamał :grin:

kubson21 1,8K

kubson21

Ten mecz był z Serbami,ale w którym roku to nie pamiętam.A co do systemu...przy wyrównanych drużynach rzadko kiedy zdarza się żeby któraś zdobyła ponad 4 pkt pod rząd ze swojego serwisu.

papa-smerf 107

papa-smerf

Polska-Rosja i jak ten olbrzymi Rusek stanoł na zagrywce w 4 secie, o ile pamietam zrobił runa wiekszego niz 4 pkt,na przerwe techniczna schodzili 8-1 lub 8-2 juz nie pamietam,i ooOOO!traf taki mecz i juz plyniesz!

alexdamiao 392

alexdamiao

Ale dałoby radę to obejść, oglądasz mecz na który obstawiasz, widzisz że serwuje jakiś big server np. Juantorena, Musierski, i odpuszczasz dany punkt.
System może i nawet dobry tylko najlepiej mieć przed sobą rozpisane ustawienie i wiedzieć jaki gracz idzie na zagrywkę. Tacy gracze jak Zagumny, Bąkiewicz, Kosok mają słaby serwis i to można by było wykorzystać w tej progresji.