>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty i wypłaty

sylar 87

sylar

Użytkownik
Czyli czeka Cię weryfikacja, napisz do nich na czacie ;) powiedzą Ci co chcą, pewnie dokument potwierdzający, że to Twoje konto i dowód ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

szczerkos

Użytkownik
Witam, pytanie może trochę &quot;lamerskie&quot;, ale wolę się upewnić.. Byłbym wdzięczny za normalną odpowiedź. Chciałbym się dowiedzieć po kolei, co wpisywać..

Bank Name * :
Account Name * :
Account Number / NRB * :
Branch code * :
Description * :
Mój bank to mBank. Byłbym wdzięczny, a na pewno odpowiedź pomoze wielu użytkownikiem poza mną. Nie bardzo wiem, co wpisać w Account Name? A tym bardziej w NRB i Branch Code. Dzięki z góry, pozdrawiam.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
1. kopię wyciągu z konta bankowego zarejestrowanego do wypłaty środków (ukazującego imię i nazwisko oraz adres posiadacza rachunku) w tym międzynarodowe dane konta tj. numery IBAN i BIC. Screenshoty kont internetowych nie są akceptowane więc osoby posiadające konta internetowe proszone są o wysłanie dokumentu z banku, np umowy o prowadzeniu konta etc. na którym widnieje imię, nazwisko, adres, numer konta klienta oraz nazwa banku.
co to to? Nie spotkałem się z tym jeszcze?! Objaśni mi ktoś na chłopski rozum? ;)
tyczy się 2 części skoro nie można screenów...
Mam wysłać do banku prośbę, a by coś takiego mi wydali?
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
co to to? Nie spotkałem się z tym jeszcze?! Objaśni mi ktoś na chłopski rozum? ;)

tyczy się 2 części skoro nie można screenów...

Mam wysłać do banku prośbę, a by coś takiego mi wydali?
tak :) ja się spotkałem raz z taką prośbą od bukmachera i pamiętam, że
poszedłem po to do mojego byłego banku ( lukas ) wydali mi świstek od ręki
bez płacenia, ale to było n-lat temu. polecam wpłacać kartą, wtedy najczęściej
buk domniemuje, że nie jesteś oszustem gdyż sam bank Cie już sprawdził wydając
taką kartę i najczęściej nie proszą Cie o nic.

pozdr,
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tez mnie o to prosili, zeskanowałem im pierwsza strone umowy z bankiem z widocznym nazwiskiem , nazwa banku itp
 
Do góry Bottom