>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

X Factor

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tym sondażom też nie można do końca wierzyć bo nie każdy kto głosuje wyśle SMS-a. Sprawa zwycięstwa w programie to dla mnie sprawa otwarta, a dużo będzie zależało od tego jak kto zaśpiewa. Ady bym nie skreślał bo niby Loska i Szpak są faworytami to ona może być czarnym koniem tego programu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Inna sprawa, ze wg sondaży w poprzednim odcinku prawie 60% głosów było, że Babcia odpadnie, więc na sondaże nie ma co patrzeć ;)
No racja, ale ja jestem przekonany, jutro widzimy Babke i Dziewczyny w dogrywce, Kuba ma decydujący głos:
a) Według tego co ostatnio mówił w programach, nie lubi tej &quot;Babci&quot; i chętnie się jej pozbędzie
b) Czy aby nie będzie chciał zrobić na złość Sablewskiej i wyrzucić ostatnią jej ekipę ? Wiemy, że Kuba za nią nie przepada, ale z drugiej strony chyba wie, że i tak te Dziewczyny jutro czy za tydzień i tak polecą...
Także opcja A wydaje się najbardziej realna.
EDIT: Jednak opcja B zwyciężyła...
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
I znowu zonk.
Odpałdy swietne Dziewczyny a została p. Małgosia, która się nie nadaje do tego programu.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
to jakaś żenada jest, może jeszcze za tydzień odpadnie Gienek a zostanie Małgosia :/ Porażka, choć to pewnie taktyka Kuby, bo przecież Małgosi nie znosił.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
I znowu zonk.
Odpałdy swietne Dziewczyny a została p. Małgosia, która się nie nadaje do tego programu.
Jakie świetne, przecież one były tandetne. W każdym odcinku pokazują tylko swoje walory zauważalne dla oka. Za tą starszą panią też nie przepadam ale z tymi świetnymi dziewczynami to trochę przesadziłeś.

Dalej trzymam się wersji że wygra Ada mimo że moje upodobania muzyczne leżą po stronie Loski.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie wiem czy dalej będzie zasada dogrywki, ale jeżeli tak, to nie zdziwmy się odpadnięcia tym razem kogoś od Kuby ( no chyba, że w dogrywce obok &quot;Babki&quot; będzie Loska co jest mało realne ). Sablewska wie, że Kuba zrobił to złośliwie nie zostawiając jej nikogo już w programie, i przy typie 1-1 Maja się zrewanżuje i odpadnie Ada lub Szpak jeżeli tylko będzie jedno z nich w dogrywce. Jest to na pewno możliwe i ja na pewno nie wezmę niskiego kursu jaki będzie na tą Babkę.
PS. Szkoda, że Wojewódzki tak zrobił bo mi kończyło odpadnięcie tej Babki kupon z całego weekendu, co prawda za grosze puszczony ale znowu już jakieś większe grosze były do wyjęcia.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Imo następna para do odpadniecia to Ada Szulc i Pani Małgosia i tym razem Majka zdecyduje kto odpadnie a mianowicie odplaci Kubie tym samym co on zrobił i Ada poleci.. Jak będa kursy powyżej 3 na odpadnięcie Ady to ja je biorę...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ale tak jak poprzednio rozpisałem 2 opcje tak i teraz takie się szykują:
A) Sablewska będzie chciała się odgryźć na Kubie i wyleci Ada lub Szpak zależy kto będzie w dogrywce z Babką.
B) Sablewska będzie chciała pokazać, że nie jest taka jak Kuba co może jej się bardziej opłacić bo, może coś na tym zyskać u widzów itp. i opadnie jednak Babka.
Czekamy na kursy...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Maja Sablewska nie ukrywała swojego rozczarowania wczorajszą decyzją Kuby Wojewódzkiego. Postawiony przed wyborem, kto ma pozostać w programie X Factor: zespół Dziewczyny, czy Małgorzata Stankiewicz, wybrał tę drugą, pomimo tego, że chwilę wcześniej określił jej występy &quot;konsekwentnie okropnymi&quot;. Menedżerka upust swoim emocjom dała podczas rozmowy z Dzień Dobry TVN:

Straszny żal, bo to jest niesprawiedliwe. Ja nie lubię, jak w grę wchodzą emocje, a później jak te emocje zastępuje po prostu gra – mówi Majka. Jedyne, czego się bałam w tym programie, to to, że to będzie większa walka jurorów niż uczestników, i powoli tak się staje. Ja mam ochotę udusić Kubę, naprawdę, że podjął taką decyzję, bo to była decyzja niesprawiedliwa.

Decyzja Wojewódzkiego wzbudziła emocje również u Was. Pod artykułem relacjonującym wczorajszy odcinek show zamieściliście już ponad 3000 komentarzy. Czy Wy również uważacie, że wyrzucenie Dziewczyn było niesprawiedliwe, a program powinna była opuścić pani Małgorzata?
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
info z pierwszej ręki:
Mozil powiedział Kubie, że nie przyjdzie do jego programu &quot;Kuba Wojewódzki&quot; jeśli wyrzuci babkę ???? Program jutro o 22:30...

nie no żart, pisałem po ostatnim odcinku, że nie ma co patrzeć na ten program pod kątem bukmacherki i po raz kolejny się to potwierdziło
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
info z pierwszej ręki:
Mozil powiedział Kubie, że nie przyjdzie do jego programu &quot;Kuba Wojewódzki&quot; jeśli wyrzuci babkę ???? Program jutro o 22:30...
Tylko że ten odcinek jest już dawno nakręcony ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy coś z polskich programów rozrywkowych typu właśnie x factor, mam talent i inne tego typu programy są dostępne do typowania w bet365 bo znalazłem w zakładach specjalnych kursy ale na wersje zagraniczne?
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
są kursy :

Kto odpadnie w następnym odcinku? (Zwycięzca)

Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz
1.45

Ada Szulc
3.00



Michał Szpak
6.00



Gienek Loska
8.00
kursy ciekawe ja mysle ze warto grac na ADĘ - mysle ze Sablewska odwdzięczy się Kubie i wyrzuci z programu ADE...bo reszta chyba poza zasiegiem dogrywki....
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
kursy ciekawe ja mysle ze warto grac na ADĘ - mysle ze Sablewska odwdzięczy się Kubie i wyrzuci z programu ADE...bo reszta chyba poza zasiegiem dogrywki....
Jakby zamiast Babki wywaliła Adę, to później Sablewską powinni wywalić, mam nadzieje że w drugiej edycji już jej nie zobaczymy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pytanie tylko czy Sablewska będzie miała sumienie by wyrzucić o niebo lepszą Ade. Myśle że wykaże się profesjonalizmem i odeśle w niepamięć jurorskie animozje.
Gdyby zwycięzcę programu wyłaniano w ten sposób już teraz można by stawiać na Gienka. Ale ja bym się wstrzymał z tym stawianiem na Adę.

Kto odpadnie w następnym odcinku? (Zwycięzca)
Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz
@1.45
✅
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Jakby zamiast Babki wywaliła Adę, to później Sablewską powinni wywalić, mam nadzieje że w drugiej edycji już jej nie zobaczymy.
hahah no to Kuby juz nie powinno byc w tym programie....w takim razie...
pytanie czy Sablewska po prostu rzuci w dogrywce jakims zlosliwym komentarzem do Kuby i powie jaka to ona nie jest profesionalistka i wyrzuci BABCIE czy tez nic nie powie i wyrzuci ADE a potem popatrzy na KUbe....
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
hahah no to Kuby juz nie powinno byc w tym programie....w takim razie...

pytanie czy Sablewska po prostu rzuci w dogrywce jakims zlosliwym komentarzem do Kuby i powie jaka to ona nie jest profesionalistka i wyrzuci BABCIE czy tez nic nie powie i wyrzuci ADE a potem popatrzy na KUbe....
Tylko, że różnica między Adą a Babcią jest dużo większa, a niżeli między Babcią a dziewczynami ...
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Teraz to naprawde niema co kombinowac. Babcia nie bedzie caly czas przeslizgiwala sie przez kolejne programy bo po 1) zdecydowanie odstaje od reszty , 2) bedzie ogromny skandal wiec mysle ze do tego nie dojdzie. Maja pokaze swoj profesjonalism i bedzie ta dobra i uczciwa w JURY. Grac Babcie teraz poki kurs jest do zaakceptowania!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czesiu to jest gość. ???? Mam nadzieję że jak Ada bez dogrywki przeszła dziś do finału to wygra ten program.
 
Do góry Bottom