>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Promocje w Tobet

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jerzy Dudek w meczu z Almerią żegna się z Realem Madryt!
Jeśli nasz weteran nie puści bramki, to każdy kto wytypuje poprawnie zwycięzcę spotkania (1x2 bez LIVE) na kuponie za min. 100zł otrzyma rękawice bramkarskie UMBRO!
Acha i co jeszcze ? Przy tym musi spaść deszcz a trener zrobić salto ? Nawet nie ma pewności że Dudek zagra ...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Acha i co jeszcze ? Przy tym musi spaść deszcz a trener zrobić salto ? Nawet nie ma pewności że Dudek zagra ...
O tym, że zagra dziś w bramce w pożegnalnym występie trąbią wszystkie serwisy:
http://www.tvn24.pl/0,1703825,0,1,dudek-z-realem-pozegna-sie-w-bramce,wiadomosc.html
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/371859,Jerzy-Dudek-zegna-sie-z-Realem
http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/piekny-gest-mourinho-wobec-jerzego-dudka,1642333
http://www.sport.pl/sport/1,65025,9639617,Primera_Division__Real_zegna_Dudka.html
Nie ma innych warunków poza tym, że zakład musi być wygrany.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No dobra, a mogę dodać do tego meczu 1X2 inne zakłady ?
Tzn.
Lyon - Cean 1
Real - Almeria 1
Vive - Wisła Płock 1
Stawiam taki kupon za 100 zł, wszystko wchodzi, Dudek nie puszcza bramki i dostaję rękawice Umbro ?
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
No dobra, a mogę dodać do tego meczu 1X2 inne zakłady ?

Tzn.

Lyon - Cean 1
Real - Almeria 1
Vive - Wisła Płock 1

Stawiam taki kupon za 100 zł, wszystko wchodzi, Dudek nie puszcza bramki i dostaję rękawice Umbro ?
Obojętnie jaki zakład, kilka postów wyżej Tobet odpowiedział na moje identyczne pytanie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Obojętnie jaki zakład, kilka postów wyżej Tobet odpowiedział na moje identyczne pytanie.
Czytałem, i jakoś chyba do końca strony nie dojeżdżałem i nie widziałem postów. To elegancko, skusze się dołożyć Real do kuponu, który i tak miał być dziś postawiony za grubszą kasę, a teraz patrzę na przypuszczalny skład Realu to jestem spokojny o zwycięstwo, pytanie tylko czy zachowają czyste konto.
Ciekawe tylko jakie te rękawice ???? pewnie szmacianki za 15 zł na allegro...
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Acha i co jeszcze ? Przy tym musi spaść deszcz a trener zrobić salto ? Nawet nie ma pewności że Dudek zagra ...
Tak, szykują - Jeśli Radwańska wygra RG w finale 6:0, 6:0, otrzymasz zwrot stawki za twój pierwszy zakład do 5 zł
itp. itd.

o co Wam chodzi? nikt nie każe Wam tam grać. Kursy są w porządku, a do tego można dostać zwrot czy jakiś drobny gadżet czy bonus, w czym problem?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
itp. itd.
o co Wam chodzi? nikt nie każe Wam tam grać. Kursy są w porządku, a do tego można dostać zwrot czy jakiś drobny gadżet czy bonus, w czym problem?
Bzdurne bonusy mają ... na kursy nie narzekam ale bonusy niekiedy są bezsensowne .
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Zakład bez ryzyka na finał LM!!!
Postaw zakład na żywo na finał Ligi Mistrzów, a w przypadku przegranej zwrócimy Ci kwotę stawki, do sumy 40 PLN !
Ważne by po wpłacie wpisać kod: CHAMPLIVE
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Ważne by po wpłacie wpisać kod: CHAMPLIVE
Troszkę błędnie to napisałeś.
Nie trzeba robić wpłaty, tylko kliknąć &#39;wpłata&#39; --&gt; &#39;kod promocyjny&#39; --&gt; i wtedy wpisać kod. Ale że aż do 40 pln to wreszcie ciekawie. Ale ciekawe też jakie warunki obrotu ewentualnego zwrotu?
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Pisałem to z punktu widzenia osoby, która wpłaca pieniądze na konto, ale rzeczywiście osoby mające pieniądze na koncie mogą zrobić tak jak napisałeś.
Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Troszkę błędnie to napisałeś.
Nie trzeba robić wpłaty, tylko kliknąć &#39;wpłata&#39; --&gt; &#39;kod promocyjny&#39; --&gt; i wtedy wpisać kod. Ale że aż do 40 pln to wreszcie ciekawie. Ale ciekawe też jakie warunki obrotu ewentualnego zwrotu?
Wystarczy czytać regulamin...

Regulamin

* Oferta dotyczy tylko pierwszego zakładu na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na finał Ligi Mistrzów rozgrywany 28.05.2011.
* Maksymalna kwota zwrotu za przegrany zakład wynosi 40 PLN.
* Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów: pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze.
* Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony na finał Ligi Mistrzów, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie otrzyma zwrot stawki na swoje konto.
* Oferta dotyczy tylko zakładów na żywo (LiveBet) postawionych na stronie internetowej Tobet lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile.
* Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
* Oferta dotyczy tylko użytkowników Tobet z Polski.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
&lt;code&gt;Oferta obejmuje wyłącznie zakłady na żywo (LiveBet) postawione na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na finał Ligi Mistrzów.&lt;/code&gt;

Rozumiem że w czasie trwania meczu mogę obstawić na livebecie np.
Zakład że wygra MU + nie z livebetu do akumulatora jakieś zdarzenia z niedzieli,w razie przegranego tupu tego z lm/niedzieli otrzymam zwrot? :razz:


 
P 1

pawelok

Użytkownik
Mogę postawić na bez znaczenia jaki zakład, ale by dotyczył meczu Finałowego Ligi mistrzów np. &quot; Do pierwszej połowy - X &quot; tak .? Musi być to zakład postawiony po rozpoczęciu meczu w zakładce LIVE .?
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Faktycznie, przepraszam bardzo, nie doczytałem.
Jak tak to wreszcie jakaś bardzo fajna promocja.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Promocja standardowa w Tobet. ????
Tyle, że z okazji takiego wydarzenia jak finał Ligi Mistrzów - freebet ma podwojoną wartość.
pozdrawiam
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
&lt;code&gt;Oferta obejmuje wyłącznie zakłady na żywo (LiveBet) postawione na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające zakłady na żywo i zwykłe, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na finał Ligi Mistrzów.&lt;/code&gt;

Rozumiem że w czasie trwania meczu mogę obstawić na livebecie np.
Zakład że wygra MU + nie z livebetu do akumulatora jakieś zdarzenia z niedzieli,w razie przegranego tupu tego z lm/niedzieli otrzymam zwrot? :razz:


Yes or No? :-|
 
Do góry Bottom