>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 20.05.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
B 2

bakbartek10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie: Nantes - Le Havre
Typ: 0-2 gole
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betlic
Analiza:
Wybrałem ten mecz bo odziwo duży kurs jak na ten typ. Drużyna Nantes u siebie w 18 meczach tylko 4 razy padło więcej niż 3 gole. Natomiast Le Havre na wyjeździe tylko 5 razy padł 2,5 over. Spotkanie w rundzie jesiennej zakończyło się 1-0 dla Nantes. Sądze, że dziś również nie padnie zbyt wiele goli.
Kiepska analiza.
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Kobiet Strasbourg
Spotkanie: Hantuchova-Petković
Typ: Hantuchova
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj około godziny 15:00 zostanie rozegrane spotkanie we Francuskim Strasbourg pomiędzy Słowaczką Hantuchovą a Niemką Petković.Hantuchova obecnie w rankingu zajmuje 30 pozycję natomiast jej rywalka Niemka 15.Obie zawdoniczki w tym turnieju rozegrały po 3 mecze.Petković ograła: Groenefeld 2-0,Zhang 2-0 i Kirilenko 2-0 natomiast Hantuchova zaś ograła: Larsson 2-0,Johansson 2-0 i Petrovą 2-0.Jak widać obie zawodniczki niemiały trudnej przeprawy ale jeżeli miałbym sie tym sugerować to Hantuchova miała troszkę trudniejszą drogę.Hantuchova w tym turnieju średnio na mecz ma od 10-12 szans na breaka,natomiast Petković miała w jednym meczu 11,drugim 7 a trzecim 9.Zawodniczka Niemiecka miała w pierwszych dwóch spotkańach rewelacyjny % zdobywania piłki z 1 podania,dopiero z Kirilenko miała już zaledwie 50%.Hantuchova zaś trzymała się średnio od 59%-72% zdobywania piłek z 1 podania.Niemka potrafi zagrozić każdej zawodniczce i dlatego jest faworytką (ale dzisiaj myślę że Hantuchova pokrzyżuje jej plany).Ostatnio według mnie lepsze wyniki ma Daniela i sądzę że wkoncu będzie chciała wygrać jakiś turniej.Tutaj prawdopodobnie przejdzie dalej i później okaże się.Obie zawodniczki grały ze sobą dotychczas 1 raz w 2010 i wygrała Petković 2-0.Dzisiaj Hantuchova zrewanżuje się i wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 18

mariusz1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Premier Division
Spotkanie: Shamrock-Drogheda
Typ: 1 (-2 azjatycki handicap)
Kurs: 1.862
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Gospodarze na 1 miejscu w tabeli bilans u siebie: 4-0-1 bramki 9-3, goście ostatnie miejsce bilans 0-0-6 bramki 2-12. Drogheda zagra dziś bez: McNally&#39;ego (obronca - 10 meczów, 0 goli), Flynn&#39;a (8,0), Nolana (pomocnik - 10,0), Thompsona (pomocnik - 4,0). Shamrock dziś bez dwóch podstawowych obronców: Omana (11,1) i Sullivana (12,0), jednak z punktu widzenia bilansu bramkowego gości na wyjeździe nie powinny być one istotne. Za to do składu wraca król strzelców Gary Twigg (Napastnik 6, 4), który ostatni mecz grał 8 kwietnia. Wracają również Chris Turner (Pomocnik 5,1) oraz Stephen O&#39;Donnell (1,0). Za tydzien Drogheda gra z przedostatnim Galway, więc liczę, że na tym meczu postawią krzyżyk przegrywając wysoko.
http://www.bet365.com/home/mainpage.asp?rn=2732639528#
✅ 86,2
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Parndorf - Ritzing (Austria, Regionalliga East)
Typ : 1
Kurs : 1,44
Bukmacher : Betsson
Moje poprzednie analizy niemalże zawsze dotyczyły spotkań &quot;o wszystko&quot;. Tak będzie i tym razem. Parndorf niespodziewanie przerwał fantastyczną serię 4 zwycięstw ( 3-0 , 0-5 , 6-0, 0-8 ! ) przegrywając po zaciętym spotkaniu 4-3. Ta porażka trochę podcięła skrzydła gospodarzom, którzy, rzecz jasna walczą o awans. Czas leczy rany, ale niestety owego czasu zaczyna brakować (3 kolejki do końca, łącznie z dzisiejszą) , dlatego wygrać trzeba już dzisiaj, nie oglądając się za siebie. Na awans szanse jeszcze są, do końca rozgrywek stosunkowo łatwi rywale, kluczowi zawodnicy w kapitalnej formie - Juroszek, Milosevic, Brazylijczyk Jailson - Ci zawodnicy niemalże co kolejkę dopisują sobie kilka trafień. Goście zajmują wysokie, 6 miejsce, ale nie palą się do kolejnych zwycięstw. Biorąc pod uwagę presję, w jakiej znajdują się gospodarze, nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Parndorfu. Czy ostatecznie da ono awans? Zobaczymy już wkrótce.
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa Polska
Spotkanie: GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 3.00
Buk: Gamebookers
Analiza:
Dziś o godzinie 17:45 spotkanie otwierające 28. kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy, w którym do konfrontacji staną: GKS Bełchatów i Zagłębie Lubin. Sędzią tego meczu będzie Szymon Marciniak, który był także arbitrem w meczu tych drużyn w Lubinie na Dialog Arenie, tam padł wynik remisowy 1:1.
Według mnie w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta. Po zajęciu stanowiska menedżera w Zagłębiu przez Jana Urbana gra tego zespołu znacznie się polepszyła, lecz fatalny bilans zaledwie 8 puntów zdobytych na wyjazdach w tym sezonie to nadal zmora nowego szkoleniowca. Do końca sezonu 3 kolejki, włącznie z dzisiejszą, a oba zespoły nie odniosły zwycięstwa od 3 ostatnich meczy. Toteż dzisiejsza wygrana jest na wagę złota, zwłaszcza dla Miedziowych gdy potrzebują tych punktów, aby być już pewnym utrzymania. Dla Bełchatowian ten mecz to także walka o 3 punkty, chociaż nie będzie im łatwo, ponieważ na pewno mają jeszcze w głowach tą niefortunną porażkę ze Śląskiem 4:2, podczas gdy prowadzili 2:1. Zagłębie ma naprawdę mocny skład: Plizga, Pawłowski, Abwo, Isajlovic, nieszablonowy obrońca świetny podczas rzutów rożnych - Csaba Horvath. Dzisiaj mogą odnieść zwycięstwo, a ja zdecydowałem się na nich postawić. Pragnę jeszcze dodać, że dziś o bój o mistrza Polski stoczą także piłkarki ręczne Zagłębia Lubin z Motoxem Lublin, toteż dziś Lubin może być bardzo szczęśliwy, jeżeli oba zespoły odniosą zwycięstwo.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5,8K

davccio

Użytkownik
PN 1 liga polska
Polkowice : Flota
typ under 1.5
kurs 2.65
unibet
Flota przynajmniej 2 gole w meczu strzeliła 6 spotkań temu , wygrywając z Piastem 2:1. We wszystkich innych wiosennych meczach strzelili max 1 gola. Dzisiaj moze byc jeszcze ciezej ponieważ nie zagra najlepszy strzelec Charles Nwaogu z powodu kartek. Gornik Polkowice ostatnio strasznie dołuje zespołem targaja wewnetrzne konflikty co przełożyło sie na serie porazek , dopiero ostatnio zaczeli grac troche lepiej remisując z LKSes oraz wygrywając z KSZO. Najbardziej prawdopodobny wynik jak dla mnie to 0:0 lub 0:1
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Dania
Spotkanie : Lyngby : Brondby
Typ : over 2,5 w pierwszej połowie
Kurs : 6,00 ==&gt; 5,00
Buk : bet365
Godzina : 17.00
Analiza :
Dzisiaj postawiłem overy w całej lidze Duńskiej - w pierwszej i drugiej. Jak narazie za nami dwa pełne spotkania i w nich wysokie overki, w jednym meczu już po 20minutach mieliśmy over, teraz w czwartym spotkaniu jest już 2:0 a więc całkiem nieźle się sprawa ma. Tak na dobrą sprawę zostaje mi więc ten mecz i jeszcze Fredericia i Fyn. W tej najwyższej klasie rozgrywkowej w Danii wogóle padały kosmiczne wyniki w tej kolejce. Wczoraj Odense 3:3, Kopenhaga 5:2 i tylko w ostatnim meczu było 2:1. W dzisiejszym spotkaniu Silkeborga już jest 3:2 do przerwy. Jeśli chodzi o wyniki pierwszych połów to wczoraj było to 1:2, 2:1 i 1:1, dzisiaj zaś wspomniane już 3:2. Tak więc w trzech z czterech meczów ten over który teraz typuje by spokojnie wszedł. O dwie bramki w pierwszej połowie jestem totalnie spokojny, a trzecia też paść gdzieś tam powinna. Oba zespoły mają o co walczyć bo Lyngby jest narazie na miejscu spadkowym, a Brondby na czwartym czyli premiowanym tylko Ligą Europejską, a na pewno chcieliby być trochę wyżej. Tak więc musi być walka. Jeśli chodzi o historię spotkań tych drużyn to zawsze było tu bogato jeśli chodzi o bramki. Rozegrali 34 spotkania a aż w 27 padały przynajmniej trzy bramki przy czym mieliśmy spotkania z wynikami 6:2, 6:0 czy 7:1. Tu musi być dużo bramek, wiadomo że typ jest trochę ryzykowny ale kurs jest dużo większy niż ryzyko a więc próbować trzeba. Lepszej okazji na ustrzelenie dzisiaj wysokiego kursu nie widzę ????
⛔ 100
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Piłka Nożna - Czechy - Druha Liga
FK Dukla Praha - SK Kladno
Typ : 2
Kurs : 6.00
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Typ czysto statystyczny, który według mnie ma ogromne szanse na wejście. Pierwsza drużyna drugiej ligi czeskiej podejmuje u siebie broniące się przed spadkiem Kladno. 4 kolejki do końca, widać, że Kladno złapało wiatr w żagle, w ostatnich 5 spotkaniach zebrali aż 10 punktów, to trzecie miejsce w lidze licząc właśnie 5 ostatnich meczy. Widać, że chłopaki dają z siebie wszystko by pozostać w drugiej lidze i odbudować zespół w drugim sezonie. Dukla Praha to lider, który ma 8 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli. Zatem potrzebuje zaledwie 4 punktów żeby zapewnić sobie &quot;mistrzostwo drugiej ligi&quot;, a zaledwie 3 żeby awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w Czechach. Dukla ostatnie trzy mecze wygrała bez problemów. Według mnie nie będzie dziś to łatwy mecz dla gospodarzy i pełne ambicji i agresji Kladno może wywieść dzisiaj komplet punktów z Pragi.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Tauron Basket Liga 20.05.2011 18-00
Spotkanie: Turow Zgorzelec- Asseco Prokom
Typ: Asseco Prokom wygra roznica 7-9 pkt wlacznie
Kurs: 7,5
Bukmacher: Bet365

Analiza
Dziś w szóstym spotkaniu finalowym polskiej koszykarskiej ekstraklasy Turow Zgorzelec podejmie na wlasnym parkiecie aktualnego jeszcze mistrza Polski- Asseco Prokom Gdynia.Po pięciu rozegranych pojedynkach sensacyjnie prowadzą koszykarze ze Zgorzelca 3-2 i już tylko jednego zwyciestwa potrzebuja do zgarniecia w tym roku tytulu mistrza Polski. Oto jak przedstawialy sie wyniki pięciu już rozegranych spotkań:
17/05-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Turów 64:64
79:84 (OT)
14/05-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Turów vs. Asseco Prokom 54:48
12/05-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Turów vs. Asseco Prokom 56:81
09/05-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Turów 66:81
07/05-11 Tauron Basket Liga, Playoffs Asseco Prokom vs. Turów 88:79

Jak widać pierwsze trzy spotkania to dominacje ktorejś z drużyn, dwa kolejne to już wyrownana walka, zakonczona nawet w jednym spotkaniu dogrywką. Przed serią finalowa chyba nikt nie przypuszczal, ze ta rywalizacja potoczy sie w ten wlasnie sposob.
Prokom na papierze był zdecydowanym faworytem rywalizacji, mowilo sie nawet o zakonczeniu finalu po czterech spotkaniach. Ambitni jednak koszykarze ze Zgorzelca walczą na calego i udalo im sie zwyciezyc juz trzy krotnie. Turów mogl wcale nie znalezc sie w finale, jednak zarowno Basket Poznan, jak i Trefl Sopot pokonywal dopiero po decydujacym spotkaniu. W Turowie widać niesamowita wole walki i ambicję. W Prokomie widać, że nie ma drużyny, są tylko poszegolne gwiazdy. Jednak te gwiazdy jesli niechca stracic kontraktow musza dziś się sprężyć. W tej serii Prokom zagrał przyzwoicie w dwoch spotkaniach, ktore zdecydowanie wygral, 9 punktami i 25 punktami. Na obu druzynach bedzie ciazyc dzis zapewne niesamowita presja, Turow stanie przed szansa wywalczenia mistrzostwa, Prokom musi po prostu wygrac, w innym wypadku zostaną im &quot;zaledwie&quot; srebrne medale. Nie ma się jednak co oszukiwac na papierze zdecydowanie lepiej prezentuje się Prokom. Ponadto u gospodarzy zabraknie dziś zapewne Zigeranovica,Brkica, Tomaszek zagra z urazem łokcia. Trener Jacek Winnicki nie ma w obwodzie wielu zawodnikow. Prokom nawet w obliczu braku Roberta Witki ma ogromnie szeroka lawke. Ja dziś nie widze innego rezultatu jak zwyciestwo Prokomu.

✅ 400
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: futsal,
División de Honor

Spotkanie: Barça Alusport - Triman Navarra
Typ: Triman Navarra +3,5
Kurs: 1,72
Bukmacher:

Barça Alusport po wygranej na wyjeździe 1:3 z Trimanem Navarrą jest już o krok od awansu do półfinału w play-offach w División de Honor, gdzie najprawdopodobniej zagra z Monacor. Gospodarze tego spotkania mimo porażki pozostawili po sobie dobre wrażenie, stwarzając całą masę sytuacji pod bramką Paco Sedano, rezerwowego bramkarza Barcelony. Gdyby policzyć wszystkie dobre okazje stworzone przez każdą z drużyn, Katalończycy wcale nie musieliby wygrać tego meczu. Fantastyczne parady 32-letniego golkipera z Madrytu wielokrotnie ratowały skórę piłkarzom Marca Carmony. Nie przez przypadek został on najlepszym graczem obok Fernandão.

Dziś Barcelona, choć gra przed własną widownią, nie będzie miała łatwego zadania. Do kadry powraca co prawda Igor, który był niedysponowany od finału Copa del Rey, lecz wciąż poza kadrą są Cristian, Chico i Wilde. Moim zdaniem Triman jest w stanie powalczyć dziś z faworytem i powinien wygrać doliczając 3,5-bramkowy handicap.
✅ 72
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
20.05.11 21:00
Piłka nożna, Liga irlandzka
Shamrock(-3,5 gola) - Drogheda
Typ: 1
Kurs: 4.00
bet365
Lider Irlandzkiej Premier League Shamrock Rovers podejmuje dzisiaj o 21 na własnym boisku ostatnią w tabeli drużynę Drogheda United. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają na koncie 25 punktów, na które złożyło się 7 zwycięstw, 4 remisy i jedna porażka, bilans bramkowy: 17:5, u siebie 4 mecze wygrali, oraz ponieśli tą jedyną w tym sezonie porażkę, bilans bramkowy 9:3. Drogheda United ma na koncie 2 punkty zdobyte oczywiście na własnym stadionie, na wyjazdach 6 porażek, i ledwie 2 bramki strzelone przy 12 straconych. Zabraknie dzisiaj w ekipie gospodarzy dwóch obrońców: Omana i Sullivana, ale wracają dwaj bardzo ważni gracze ofensywni: Turner i Twigg, dlatego też można dziś liczyć na wysokie zwycięstwo ekipy gospodarzy, siła ofensywna jak na lige irlandzką świetna, do tego powinno się im chcieć nastrzelać bramek bo w tym sezonie jakiś wielkich wygranych u siebie nie osiągali, dziś z outsiderem jest do tego świetna okazja, a brak obrońców w spotkaniu z drużyną która jest tak słaba nie powinno być problemem. Jeśli zaś chodzi o gości to żyją oni już meczem przyszłej kolejki z przed ostatnim zespołem Galway, który ma nad nimi tylko trzy punkty przewagi, potwierdzeniem tego jest brak w kadrze na dzisiejsze spotkanie: Flynna, McNally&#39;ego, Nolana i Thompsona, którzy mogli dziś zagrać a nie zagrają. Dziś dominować od pierwszej do ostatniej minuty bezapelacyjnie powinni gracze Shamrock, liczę że ich wygrana może być nawet i w okolicach 4:0

⛔ 100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Piłka nożna, Liga szwedzka
Helsingborg - Kalmar
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bet365
Spotkanie na szczycie, pierwsza drużyna podejmie u siebie drugą. Jak dla mnie faworytem są gospodarze, głównie z powodu atutu własnego boiska i tego, że goście na wyjazdach grają jak na razie słabo (4 pkt w 4 meczach tego sezonu). Wydaje mi się, że przy tak wyrównanych zespołach taki detal będzie miał największe znaczenie. Poza tym gracze Helsingborga są na pewno podrażnieni ostatnią wyjazdową porażką z AIK. Kamal notuje natomiast niezłą serię 3 wygranych z rzędu, ale wydaje mi się, że dzisiaj passa się zakończy. Za taki kurs warto zagrać, polecam!
✅ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy:Serie B
Spotkanie: Empoli - Torino
Typ: Empoli
Kurs: 2.96
bukmacher: Betfair
analiza:
Drużyna Empoli na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego ma bardzo duże szanse na zajęcie miejsca umożliwiającego grę w Play Offach o Serie A. Dzisiejszy przeciwnik mojego faworyta, drużyna Torino, prezentuje bardzo dobrą formę ośmiu meczy z rzędu bez porażki która daje im wspomniane prawo do gry w PO. Zapowiada się niewątpliwie bardzo zacięty mecz. Empoli u siebie bardzo rzadko przegrywało bo tylko trzy razy w ciągu sezonu za to dużo razy remisowało bo aż dziewięć, zwycięsko z pojedynku wychodziło ośmiokrotnie. Torino na wyjazdach już gorzej sobie radzi mając na koncie osiem porażek przy pięciu zwycięstwach i siedmiu remisach znacznie poprawiając sobie statystyki w ostatniej wyśmienitej serii, która według mnie zostanie dzisiaj przerwana. Spotkanie standardowo odbędzie się o godzinie 20:45.
⛔ 100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna
Górnik zabrze- Śląsk Wrocław - handicap 1:0
typ:2
kurs : 5.75
bukmacher : bwin
analiza:
Śląsk to drużyna-fenomen , jadą przez tą ligę jak rozpędzony pociąg i tylko zły start ligi powstrzymał ich przed zdobyciem mistrzostwa. Radzą sobie nadal świetnie bez swoich dwóch asów w postaci Kaźmierczaka 23/8 i Gikiewicza 20/2 . Ostatnie 5 spotkań i zgarniają 13pkt na 15 możliwych tracąc tylko 2 gole(!) i co ciekawe są najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w naszej extraklasie.Zabrzanie nie imponują pod względem zdobywania bramek. Są drużyną ze spodu tabeli uwzględniającą bilans bramkowy. WKS pokazał ostatnio także swoją moc w ataku, bo wynik 4-2 z GKS Bełchatów robi wrażenie. Górnik wystąpi dzisiaj bez większych osłabień, jedynie brak Pazdana pauzującego za kartki może być jakoś odczuwalny. Typ też z racji mocnej pozycji Górnika w meczach u siebie wydaje się być wyrównany. Wg. mnie jednak szala przechyli się w stronę magicznego Śląska .
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna , polska
spotkanie: gornik- slask
typ X2/1X
kurs 2,02
gamebookers
analiza:
przed nami spotkanie 28 . serii gier polskiej ekstraklasy. naprzeciwko siebie stana- gornik zabrze oraz slask wroclaw. gospodarze okupuja aktulanie 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 39 pkt i maja realne szanse na zajecie miejsca premiowanego udzialem w lidze europejskiej w przyszlym sezonie . jesli chodzi o bilans spotkan rozegranych na wlasnym terenie to wynosi on 7-4-2. ich dzisiejsi rywale zajmuja bardzo dobra 2 pozycje maja od gornika o 4 oczka wiecej. ostatnio wspaniala forma - wygrana z belchatowem oraz w lubinie.gornik takze rozegral w ostatnim tygodniu kilka dobrych meczy m . in. wygrana w wisle, remis z legia czy chociazby wygrana w bytomiu.jesli gornik mysli o europejskich pucharach to nie moze dzisiejszego meczu przegrac . typuje prowadzenie slaska lub remis do przerwy a nastepnie remis lub wygrana gornika jako wynik koncowy.
⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Serie B
Spotkanie:Empoli-Torino
Typ:X
Kurs:3,00
Buk:Bet365

Analiza:
Podejrzanie niski kurs na remis, myślę nawet, że może jeszcze spaść więc gram póki ryzyko jeszcze się opłaca.Wiemy jak to z tymi remisami w Serie B bywa,zdarza się,że znamy rezultat zanim mecz się rozpocznie.Myśle że jest to jeden z tych właśnie meczów i nie ma co myśleć która drużyna jest lepsza.
Remisy pomiędzy tymi zespołami w bezpośrednich pojedynkach padały zbyt często żeby dzisiejszy rezultat był inny.Ostatnie trzy mecze na stadionie Empoli grającymi z Torino to gładkie 0-0.Nie gram jednak takiego DW bo myśle, że dziś będzie bramkowy remis.Ten typ może się okazać żałosną w skutkach próbą zabłyśnięcia ale co tam raz można sobie zaszaleć.Jak będzie naprawdę przekonamy się wieczorem, mecz zaczyna się o godzinie 20.45.
✅ 200
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Islandia 1 liga
Spotkanie: Fjölnir - Vikingur Ólafsvík
Typ: 1
Kurs: 1,70
Buk: Expekt
Analiza:

Druga kolejka zaplecza islandzkiej ekstraklasy, a w niej, od godziny 22 pojedynek spadkowicza z Landsbankadeild z beniaminkiem.
Jak nie trudno było przypuszczać - pierwsze spotkania zakończyły się wygraną Fjölnir i porażką Vikobgura i zapewne dziś będzie podobnie. Mimo iż żadna z tych druzyn nie należy do ligowych potentatów, to jednak piłka na dalekiej Islandii to dość specyficzne miejsce. Tam beniaminkom ciężko utrzymać się w wyższej klasie rozgrywkowej i bardzo często się zdarza, że po jednym sezonie wracają na &quot;swoje śmieci&quot;. Tu raczej będzie podobnie. Fachowcy wróżą Ólafsvík rychły powrót do 2 ligi i swoją cegiełkę dołoży dziś do tego Fjölnir.
Niestety Expekt nie przewiduje możliwości zagrania handicapa na te spotkanie, a szkoda, bo przy współczynniku na &quot;jedynkę&quot; 1,70 kurs na handi oscylowałby w okolicach 2,50... Dziś jednak nie zamierzam szaleć i dam tylko na wygraną gospodarzy, która zdaje się być bardzo prawdopodobna.
✅ 70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom