>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - Lech Poznań vs Legia Warszawa [Finał]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
po pierwsze winę ponosi PZPN który się tego wypiera nie potrafili zabezpieczyć miejsca heheh
Nie no wiadomo ! Wszystkiemu winny jest PZPN, Wyborcza, Policja, kibice przeciwnej drużyny. Wszyscy są winni tylko nie kibice !
Skończcie tą śmieszną nagonkę na jakąś wyborczą i całą resztą. Przecież to śmierdzi hipokryzją, w lutym zadźgali kogoś maczetami (co prawda o jakieś narko chodziło, ale nie da się zaprzeczyć, że Ci ludzie też byli &quot;kibicami&quot;), przywódca Lecha pluje kobiecie w twarz, przywódca Legii bije piłkarzy, rzucanie rac w grupę przeciwnika, na stadionach wulgarne okrzyki, wyzywanie się od k**** i najgorszych itp. Do tego nie wspominając już o zadymach czy jakiś śmiesznych kosach/zgodach.
Tak tak, taka jest prawda, a najgorsze jest to jak kibice chcą się wybielić z tego. Taka jest prawda, to jest bandytyzm, głupota i stadionowe średniowiecze. Kto je pestki na stadionie jest wyśmiewany, ten kto rzuca kamieniem w policję jest celebrowany. Nie oszukujmy się, ale w oczach zdrowego na umyśle człowieka to wszystko wygląda żenująco.
parę lat temu takie sytuacje każdy miał w ... dostał parę razy pałą i do domu teraz afera okropna .
Świetne stwierdzenie. Bo kiedyś tak było i teraz też tak ma być. Kiedyś nie było papieru toaletowego więc po co go teraz używać.
Afera w słusznej sprawie, bo te kretyńskie wybryki zagorzałych stadionowych chuliganów trzeba ze stadionów wyeliminować.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie wyrywaj z kontekstu chodzi o to że jakby nie Euro w Polsce to by było tak samo jak kiedyś nie rozumiesz tego?
a na to powyżej co napisałeś to szkoda słów jakieś przytaczasz z dupy argumenty a jak z ręki policji giną ludzie to cisza jest nie...
W TV rozmawiają o kibicach a nie o sprawach ważniejszych w Polsce , nie widzisz tego?
Tak tak kto organizuje imprezę ponosi odpowiedzialność .
Lato i reszta cyrku tyle już się nachapała też tego nie widzisz?
tylko każdy widzi awantury.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
PZPN obwinia policję, rząd wkroczy do akcji

Sekretarz PZPN Zdzisław Kręcina za demolkę po wtorkowym meczu w Bydgoszczy obwinia funkcjonariuszy. - Policja jest nieudolna. (...) Na stadionie nie było próby działań - stwierdził. Funkcjonariusze bronią się i przekonują, że przy zabezpieczaniu meczu stosowano sprawdzoną taktykę - czytamy na portalu TVN24. Natomiast przedstawiciel rządu, minister Krzysztof Kwiatkowski zapowiada zmianę w przepisach - Chcemy, żeby zgodę na mecz wydawała administracja rządowa, a nie jak do tej pory władze lokalne. Taki mecz jak wczoraj nie będzie miał prawa się odbyć - powiedział RMF FM.

Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Kręcina w rozmowie z TVN24 powiedział, że jest mu przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Zaznaczył jednak, że nie jest mu wstyd, bo &quot;wstyd powinno być komuś innemu w tym kraju&quot;. Jego zdaniem, do demolki po meczu doszło z wielu powodów. - To złożony problem społeczny, to nie tylko zachowanie kibiców, to jest frustracja młodych ludzi - przekonywał.

Kręcina za wtorkowe wydarzenia obwinia policję. Jak mówił, funkcjonariusze byli &quot;w każdym zakątku&quot; Bydgoszczy, ale nie na samym stadionie. - Tam nie było próby działań, tylko były próby przemieszczania się po stadionie - ocenił. Przyznał, że po wniosku organizatorów o godz. 21.21, kilkanaście minut po zakończeniu meczu, policja podjęła interwencję, ale ta - jego zdaniem - nie była ona odpowiednia. - Największych bandziorów skuwa się kajdankami, na murawę się ich rzuca i reszta jest przestraszona. (...) To nie są ludzie, którzy postawią się policji w takich momentach - mówił, jak jego zdaniem powinni zachować się funkcjonariusze.

Zarzucił też policji, że w zachodnich demokracjach policja &quot;działa inaczej&quot;. - Powinni nas strzec w każdym momencie. Natomiast, że jest nieudolna, to nie moja wina i ja nie chciałbym brać za to odpowiedzialności - stwierdził. Kręcina, co prawda ocenił, że policja zachowała się niewłaściwie, podkreślił jednak, że nie chce zrzucać na nią całej odpowiedzialności. - Organizacja takiej imprezy jest bardzo trudna - dodał. Zdaniem sekretarza, obowiązkiem PZPN jest organizacji finału Pucharu Polski. - Większym skandalem byłoby, gdyby ten finał się nie odbył - podsumował.

Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendanta Głównego Policji poinformował, że przy zabezpieczeniu meczu funkcjonariusze przyjęli sprawdzoną i najlepszą z możliwych taktyk. - Polega na tym, że my bardzo dokładnie rejestrujemy zachowanie osób. Odbywa się ono nie tylko wtedy, kiedy dochodzi do eskalacji działań, ale ma to miejsce przed imprezą, w trakcie, jak i po. Ludzie przez cały czas nie mają zasłoniętych twarzy - wyjaśniał.

Sokołowski dodał, że obecnie w KGP tworzone są specjalne zespoły, których zadaniem jest identyfikacja pseudokibiców. Przekazał również, że ws. zamieszek w Bydgoszczy będzie prowadzone postępowanie wobec organizatorów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na stadionie, czyli kujawsko-pomorski oddział PZPN. - Mamy pewne wątpliwości dotyczące rozprowadzania biletów, (…) a także systemu wpuszczania osób na stadion. Według naszych informacji nie wszystkie zostały przeszukane - wyliczał rzecznik.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie no wiadomo ! Wszystkiemu winny jest PZPN, Wyborcza, Policja, kibice przeciwnej drużyny. Wszyscy są winni tylko nie kibice !
Skończcie tą śmieszną nagonkę na jakąś wyborczą i całą resztą. Przecież to śmierdzi hipokryzją, w lutym zadźgali kogoś maczetami (co prawda o jakieś narko chodziło, ale nie da się zaprzeczyć, że Ci ludzie też byli &quot;kibicami&quot;), przywódca Lecha pluje kobiecie w twarz, przywódca Legii bije piłkarzy, rzucanie rac w grupę przeciwnika, na stadionach wulgarne okrzyki, wyzywanie się od k**** i najgorszych itp. Do tego nie wspominając już o zadymach czy jakiś śmiesznych kosach/zgodach.
Tak tak, taka jest prawda, a najgorsze jest to jak kibice chcą się wybielić z tego. Taka jest prawda, to jest bandytyzm, głupota i stadionowe średniowiecze. Kto je pestki na stadionie jest wyśmiewany, ten kto rzuca kamieniem w policję jest celebrowany. Nie oszukujmy się, ale w oczach zdrowego na umyśle człowieka to wszystko wygląda żenująco.
Świetne stwierdzenie. Bo kiedyś tak było i teraz też tak ma być. Kiedyś nie było papieru toaletowego więc po co go teraz używać.
Afera w słusznej sprawie, bo te kretyńskie wybryki zagorzałych stadionowych chuliganów trzeba ze stadionów wyeliminować.
Działa to w dwie strony : Za głupi transparent na temat rzadu kary a za głupote lato już nie . Trzeba byc skonczonym idiotą żeby mecz rozgrywać na stadionie który się do tego nie nadaje !!! Czemu nie Kielce ? Lubin czy nawet Kraków ? Służby porządkowe piły kawke ? Trzeba drakońskich kar dla obydwóch stron a nie tylko dla jednej ... Organizator meczu kara 100tyś za nie przygotowanie służb porządkowych . Kluby po 100tyś za głupotę kibiców I KU..A KONIEC !!! Całą kase przeznaczyć na młodzież jedna taka kara i już nigdy bysmy nie widzieli kibiców na boisku !!! Co do kiboli to już tego nie zmienisz ... wpojone mają że pójdą za jednym debilem i dopiero to się zmieni za może 15 lat . Wulgaryzmów nie usuniesz bo tylko tam mogą się wyszumieć genialne okszyki typu Legia co TY ku... zamiast dopingować własna drużynę ... podsumowując BRAK KAR !!!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Byłem na meczu, ale pewnie moja relacja i tak na ch... się zda. BrooklynBounce - faktycznie, miałeś jednak rację i nie wiem czemu napisałem, że &quot;masz wybujałą wyobraźnię&quot; myśląc, że będzie zadyma.
Prawda jest taka: PZPN organizował mecz. Wiara Lecha nie organizowała wyjazdu. Jakieś 1-2 tysiące &quot;biegaczy&quot; wcale nie powinno tam być... Mam pewność, że nikt z WL, ze stałych wyjazdowiczów nie wyskoczył na bieżnię. Ale cóż, tak się stało. Ciśnienie komuś skoczyło, a impuls robi wiele - jeden krzyknie, dziesięciu leci... Widocznie niektórym brakowało takich emocji z lat 90. Szkoda, bo wizerunek kibiców znowu ucierpiał. Akcja na początku z protestem na wielki plus. I co z tego, skoro poszło wszystko się je... Z drugiej strony nie rozumiem żali, że Legia wysypała się na boisku po karnych. Przy takich emocjach różne rzeczy się dzieją. Trzeba przyznać, że te kilkaset krzesełek, które zdewastowano i pewnie kilka osób rannych to i tak niewiele. Bo zadyma mogła być naprawdę gruba. Kibicowsko Legia zmiażdżyła; oprawa na początku miazga (kartoniada &quot;Ultras&quot;), potem brawa za piro. Doping mieli lepszy, większa mobilizacja, a i trybuna kryta im pomogła.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dochodze do siebie po mecze;) Byłem jednak na trybunie Legii bo mnie tam zagarnęli i wsumie Lecha było tylko kilka razy słychać więc kibicowsko Legia lepsza. Z meczu wydaje mi się że I połowa dla Lecha II dla Legii. Szkoda że nie ma dwumeczu bo trochę zostaje niedosyt. Co do protestu super wyszło ale co z tego skoro po meczu debili zaczęli walczyć i nic protest nie da. Co ciekawe po meczu spotkałem Macieja Iwańskiego i Radka Majdana i mówili że trenerem Legii bardzo prawdopodobne jest że zostanie Janas... Tak wczoraj mówili więc pisze:razz:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
e wyrywaj z kontekstu chodzi o to że jakby nie Euro w Polsce to by było tak samo jak kiedyś nie rozumiesz tego?
To źle, że coś się zmienia na lepsze dzięki temu całemu Euro ? To że nie było by dyskusji można tylko spekulować. Więc to są tylko Twoje domysły co by było gdyby...
o szkoda słów jakieś przytaczasz z dupy argumenty a jak z ręki policji giną ludzie to cisza jest nie...
Argumenty z dupy ? No sorry bardzo. Ale to jest rzeczywistość. Może zaprzeczysz, że wczoraj żadnych zadym nie było. Że Litar nie opluł tam kogoś, że kibice nie rzucają rac w przeciwników, że Staruch nie uderzył zawodnika Legii.
A z tą policją to nieźle wyskoczyłeś.
Sorry, ale jak mamy dyskutować to przynajmniej na przyzwoitym poziomie.
W TV rozmawiają o kibicach a nie o sprawach ważniejszych w Polsce , nie widzisz tego?
Tak rozmawiają, ale nie przez cały czas przecież. Jak się coś wydarzy coś złego to oczywiście zaczyna się debata społeczna. Jakby nie było tych zadym i tego stadionowego debilizmu to nie byłoby o tym w mediach. Logiczne przecież prawda ? Ale skoro niektórzy kibice zachowują się tak jak zachowują to czemu nie mamy tego piętnować ?
tylko każdy widzi awantury.
Ale o co Ci chodzi w tym momencie bo nie rozumiem.
Chcesz mi mówić, że wczorajsza zadyma to była jakaś komputerowa mistyfikacja czy co ?
Tak tak kto organizuje imprezę ponosi odpowiedzialność .
Z jednej strony racja, z drugiej niekoniecznie. Bo co ma taki PZPN, do stadionowego chuligaństwa ? Nic. Tu po prostu policja mogłaby wyłapać tych chłystków, rząd powinien ustanowić jakieś surowe kary jak na zachodzie i tyle. Sprawa dyskusyjna.
Tyle z mojej strony w tej sprawie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
tylko że tak naprawdę żadnej zadymy nie było ,lekka awantura o której szybko się zapomni.
chodzi o to że jak np. kibice organizują coś dla domów dziecka to o tym jest cisza a tylko coś wyjdzie inaczej zaraz wielkie halo.
na temat Litara się nie wypowiadam ,bo mnie tam nie było i nie wiem.
Staruch o ile wiem wyjaśnił sobie wszystko z piłkarzem ,i nie gadaj że tylko jednej strony wina była.Ale o co Ci chodziło przytaczając to?
i podstawowe pytanie miałeś do czynienia z służbami porządkowymi kiedyś? święci są?

według mnie mogli zaczekać i &quot;zasypać&quot; murawę na Euro:cool:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szakal ma absolutną rację. Owszem nie robią tego bez przyczyny, tylko że to nie jest sposób na załatwianie spraw. Większość z tego bydła nie ma wogóle rozumu, więc muszą w ten sposób &quot;walczyć&quot;, bo wykreować poważnej inteligentnej inicjatywy nie są w stanie. Dla takich podludzi nie powinno być wogóle tolerancji. Nie potrafią żyć na poziomie, to powinno się ich temperować jak tylko się da. Powinno się wziąć przykład z systemu jaki jest np w Azerbejdżanie czy Armeni, że za jakikolwiek występek kibica podchodzący pod bandytyzm jest natychmiastowo kara więzienia lub ogromne kary finansowe. Kilka pokazowych surowych kar i to bydło czynnie zamilczy
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Teraz to za puszczenie bąka można dostać zakaz za niby odpalenie petardy, w Kielcach typy dostały zakazy za przeklinanie.Cała ta nagonka na kibiców jest komiczna, PZPN się sra przed uefa a kibice niekoniecznie muszą kulić główki i dać się stłamsić i wczoraj właśnie to pokazali.
Czego oni się boją? Zadym na stadionach? Na stadionach będzie bezpiecznie, niech się lepiej martwią tym co będzie na ulicach gdy grupki przyjezdnych zapijaczonych ochlaptusów będą robić bydło na mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom