>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Propozycje, pytania, problemy

R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Nie, ten punkt musi być zmieniony w regulaminie, gdyż byłoby to nielogiczne. Przykład - ktoś podaje typy codziennie, regularnie, a często trafia -200 j. Za to ktoś, kto nie podaje typów na dany dzień, co może być nawet bardziej &quot;wygodne&quot; dla niego, uzyskuje tylko -100 j. Źle sformułowany punkt, zaraz zmieniam.
prawo chyba nie dziala wstecz wiec ja powinien miec jeszcze -100
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam z poprzedniej edycji, to w przypadku takiej sytuacji jak dzisiaj, czyli gdy nie ma w danym dniu żadnych nowych spotkań to można po raz kolejny obstawić te, które się grało wcześnie byleby bez powtarzania typu. Przykład:
- wcześniej Selby wygrana, to teraz może być postawione wszystko oprócz grania na jego zwycięstwo
- wcześniej Higgins over frejmowy, to teraz może być postawione wszystko oprócz grania u Szkota under/over
itd..
Jeśli się mylę to niech pitekk mnie poprawi. Ja nie mam później czasu, więc według tej zasady podaję typy już teraz.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak, myślę, że to najlepsze rozwiązanie, mecze i tak od 14, macie jeszcze trochę czasu, a innej opcji nie ma. Wg schematu Assa możecie tak typować ;)
 
porky 104

porky

Użytkownik
Pozwoliłem sobie założyć temat na jutro bo nikt tego nie zrobił a nie wiem czy rano będę miał okazję zaglądnąć na forum. Pozdrawiam.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Bardzo proszę o nie wykreślanie mnie z konkursu. Oczywiście nie mam już szans na wygraną ale potypować for fun zawsze można. Wyjechałem na święta i miałem dostęp do neta tylko z telefonu komórkowego z którego ciężko ogarnąć cokolwiek ;/
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom