>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy XXX21 (NBA, piłka nożna)

xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Witam.

Ostatnio zacząłem przygodę z zakładami. Wpłaciłem 100pln do bet365 i tam narazie będę grał. Kwota mała, ale póki co chce nauczyć sie grać i szanować pieniądze. Jak będzie dobrze szło to pomyślę o zwiększeniu budżetu. Póki co trening, nie dokońca na sucho.
Celem istnienia tego tematu jest prowadzenie statystyk, i obserwowanie ew. postępów w grze ;) jak i zbieranie wszelkich wskazówek na które bardzo liczę.

Stan początkowy: 100.00
Buk: Bet365

Na początek typy z wczoraj. NBA.

Jason Kidd (DAL Mavericks) - Ilość punktów - Powyżej 11.5 ⛔
Kurs: 2.10
Mało przemyślany zakład w sumie. Błąd mój.
Andre Miller (POR TBlazers) - Ilość punktów - Powyżej 15.5 ✅
Kurs: 2.35
Tutaj zdałem sie tylko i wyłącznie na forumową pomoc i staty. Weszło po ładnym kursie na styk ????
Derrick Rose (CHI Bulls) - Ilość punktów - Powyżej 29.5 ⛔
Kurs: 1.66
Idiotyczny zakład. Bardzo wysoka linia, jak na taki kurs. Do tego mecz był na wyjeździe. Żałuje że nie postawiłem na Denga. Rose nie mógł punktować over 30 non stop.
Dwyane Wade (MIA Heat) - Ilość punktów - Powyżej 24.5 ✅
Kurs: 1.83
Tu akurat byłem spokojny. W pierwszym meczu szału nie było. W drugim migrena, więc intuicja podpowiadała że w tym meczu to wade poprowadzi team. 32 pkt i linia pokryta z dużą nawiązką.

Każdy mecz na osobnym kuponie. Stawka wszędzie po 2pln.
Stan obecny: 100.37
Ważne że do przodu ;)
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Zastanawiam się nad typami na NBA dzisiaj.
Czekam jaka będzie linia na over Howarda.
Zagra prawdopodobnie 48minut. Odpoczynek tylko na timeout.
W pierwszym meczu miał 46, w ostatnim 33. Bardzo dobra skuteczność za 2 i 1.
W ogóle cały plan Atlanty w pierwszym meczu to było nie podwajać Howarda i bronić na obwodzie. W drugim to samo. Strzelcy mieli kiepską skuteczność (5 z 23). Atlanta wie że Howard sam meczu nie wygra i tak było w 1 spotkaniu. Świetna bronili, Howard robił co mógł ale i tak Orlando przegrało. Gdyby nie słabsza skuteczność w drugim meczu i lepsza dyspozycja Orlando to pewnie znowu by wygrali.
Zresztą tak jak ktoś pisał w temacie o playoffach. Atlanta gra u siebie i będą twardo grali w obronie czyli Howard powinien miec dużo osobistych.
Overa można spokojnie grać i tak chyba zrobie.
Zastanawiam się czy nie nie postawić na Atlantę bo ściany pomagają ale to jeszcze za wcześnie.
Zastanawiam się tez nad Bostonem bo kurs w granicach 2,4 kusi. I ciągle idzie w górę z tego co widze. Knicks są nieznacznym faworytem, ale nie wiadomo co będzie z billupsem i amare. różnie może być.
Ale jeszcze dużo czasu na rozkminy.
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Sory że znowu wrzucam typy po fakcie ale wczoraj nie chciało mi sie szczerze mówiąc, biorąc pod uwage że nikt z nich nie korzysta i ten temat jest głównie dla mnie ;)

Wczorajsze zakłady:

ORL Magic @ ATL Hawks ✅
Typ: ATL Hawks
Kurs: 2.05
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 2.10

Długo myślałem nad tym zakładem. Byłem daleki od stawiania na Orlando. Widziałem tutaj nieznacznego faworyta w Hawks plus (p*k) &gt;1 no i przed meczem miałem jakieś przeczucie wielko piątkowej i zagrałem na Hawks co się opłaciło.

BOS Celtics @ NY Knicks ✅
(Handicap)
Typ: BOS Celtics +5.5
Kurs: 1.66
Stawka: 5
Potencjalny zysk: 3.33

Wczoraj cały dzień myślałem żeby postawić tutaj na Celtów. Jeszcze jak wieczorem okazał osię że Billups nie zagra to utwierdziłem się w przekonaniu. Miałem stawiać na C&#39;s bez handi ale nie miałem do siebie zaufania zwłaszcza że u buków Kincks zdecydowany faworyt, większość stawiała na Knicks więc zagrałem bardzo bezpiecznie z handi na C&#39;s, ale za to za 5% budżetu. W sumie gdybym zagrał na C&#39;s bez handi to postawiłbym tylko 2% albo mniej i wyszedł bym na tym gorzej niż grając z hanid za większą stawke. Więc w sumie to chyba była moja najlepsza decyzja wczorajszej nocy ;)


Dwight Howard (ORL Magic) - Ilość punktów ⛔
Typ: Over 27.5
Kurs: 1.71
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 1,43

Dużo się nie zastanawiałem nad tym zakładem co pewnie było błędem no i wyszło jak wyszło. Drugi raz przejechałem się na overach na liderów zespołów. Chyba odpuszcze sobie póki co overy na liderów.. chociaż pewnie dziś zagram na Rose&#39;a ;)

Rajon Rondo (BOS Celtics) - Ilość punktów ✅
Typ: Over 13.5
Kurs: 1.62
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 1.25

Kurs dosyć niski i stawka też. W sumie myślałem żeby zagrać za 5% ten zakład jak się dowiedziałem że Billups nei zagra no ale ostatecznie zagrałem za 2%, bo w sumie jakoś nie do końca ufam w umiejętności tego gościa. No ale siadło i jest ok

Wczorajsza noc generalnie na plus gdyby nie zbyt pochopna decyzja na over Howarda. Trzeba więcej analizować, myśleć i nie zawsze sugerować się typami innych. W stuido przed meczami ci wszyscy eksperci typowali dokładnie odwrotnie niż ja, więc troche mnie to zmartwiło, no ale przerzucie się sprawdziło ;)

Co do stawek to póki co gram single za 2%, czasem za 5% i chyba tego się będe trzymał. Miałem wczoraj zakrać Over Howarda i Rondo na jednym kuponie, ale jakość nie mogłem tego obstawić na bet365, może nie umiem a może nie można było... w sumie to dobrze wyszło ;)
Może głupie pytanie ale jak chce tam zagrać ako to klikam na poszczególne zakłady i od razu wrzuca mi to na jeden kupon?

Tak czy siak póki co gram stałe stawki, same single. W sumie chyba wolę zwiększyć stawke do 5% przy niskim kursie niż grać ako. Generalnie skupiam się na analiazach i zdobywaniu wiedzy bo narazie jestem zielony (NBA), a nie na graniu systemami.

Stan konta wrzucę jutro, po dzisejszych meczach i jutrzejszym meczu ligi czeskiej. Mam nadzieję że będzie na plus ;)
Zastanawiam się czy na piłke nożną czegoś nie obstawić bo niedługo koniec sezonu, ale w sumie nie mam czasu na analizy inne niż te z NBA. Zresztą 4 wydarzenia dziennie to i tak dużo. Zwłaszcza jak na początkującego, więc chyba odpuszcze i skupie się na jednym póki co. Jak się skończą playoffy to skupie sie na innej dyscypilinie.

Btw jak ktoś ma jakieś dobre strony z informacjami, jakimiś ciekawymi statystykami i wszystkim co się może przydać i dotyczy NBA to prosze o linki.
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
Nie mam czasu teraz pisać wywodów. Typy na pierwszy mecz.

CHI Bulls @ IND Pacers ⛔
Typ: CHI Bulls -4.0
Kurs: 1.83
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 1,67

Byki liczą na sweep i prawdopodobnie wygrają ten mecz. Handi jak najbarjdziej do pokrycia.

Roy Hibbert (IND Pacers) - Ilość punktów ✅
Typ: Over 10.5
Kurs: 1.83
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 1,67

Tutaj był błąd. MIało być Under ale kliknąłem w zło okienko bo się zagadałem z bratem ;/
Raczej nikłe szanse na over i pewnie będzie wtopa.
 
xxx21 10

xxx21

Użytkownik
SA Spurs @ MEM Grizzlies ⛔
Typ: SA Spurs
Kurs: 2.10
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 2,20

Marc Gasol (MEM Grizzlies) - Ilość zbiórek ⛔
Typ: Powyżej 9.5
Kurs: 2.00
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 2

Nene (DEN Nuggets) - Ilość punktów ⛔
Typ: Powyżej 15.5
Kurs: 1.83
Stawka: 2
Potencjalny zysk: 1,67
 
Do góry Bottom