>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Przeglądając ofertę Pinnacle, zauważyłem, taki dział jak w tytule tematu, a tam co?! możliwość obstawiania GSL, czyli Światowej Ligi w StarCrafta 2! Turniej odbywa sie w Seulu. Jako, że sam kiedyś trochę pogrywałem przez ładnych parę lat, głównie w sc1 na szczeblu krajowym dla przyjemności to szybko poszperałem trochę w necie, popytałem kogo trzeba, bo znam paru ludzi, którzy świetnie się w tym orientują oraz sami czynnie dalej grają w SC2 na BattleNecie na niezłym poziomie i mam kilka typów na dziś zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Zastanawia mnie tylko na jakiej podstawie oddsmakerzy wyznaczali kursy, bo nie wierzę, że są okspertami od StarCrafta ???? Limit na Pinnacle dość niski, bo około 700zł, ale na początek można spróbować. Nie będę tutaj pisał analiz, bo i tak pewnie nikomu ona nic nie powie, kto jaką rasą gra czy też jaki styl gry preferuje. Opieram się głównie na opiniach ludzi, którzy sami wciąż w to grają i czynnie uczestniczą w &#39;życiu SC2&#39; oraz orientują się co się dzieje na scenie międzynarodowej. Mam też wgląd do statystyk poszczególnych graczy oraz ich wcześniejszych pojedynków. Sporo pojedynków tych graczy można znaleźć też na JuTiubie. I oto kilka pierwszych typów, zobaczymy co z tego wyjdzie:
Ace - Violet 1 @1.459 2/10 Pinnacle ⛔
TheBest - Min 2 @1.80 1/10 Pinnacle ✅
Wszystkie mecze można oglądać na żywo na stronie http://www.gomtv.net/ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To i ode mnie 2 typy takie:

Clide vs NesTea 1.515 ⛔
Pinnacle
1.5/10

Lyn vs FruitDealer 2.130 ✅
Pinnacle
1/10
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
SjoW vs SaSe 1.549 ✅
Pinnacle
3/10


Szwedzki pojedynek w finale turnieju The Gathering Easter 2011. SjoW to utytułowany gracz, Mistrz Europy ze stycznia, od sierpnia 11 turniejów, 8 wygranych, 2 drugie miejsca, raz piąte. Kozaczek. W tym turnieju oboje cisną, chociaż SjoW radzi sobie lepiej. No i z protossami ciśnie do zera.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kas vs Cloud 1.488 ✅
Pinnacle
2/10

MORROW vs Osho 1.455 ✅
Pinnacle
3.5/10

Po prostu. Kas pokazał już niedawno na turnieju, że Cloud jest dla niego za słaby i wygrał 2:0. Poza tym bardzo dobre występy ostatnio.
MORROW to półka wyżej niż Osho.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MC (-1.5) vs MORROW 1.699 ✅
Pinnacle
3/10

MORROW to kozak, ale MC jest jednak lepszy. W tym roku już raz z nim wygrał w Sztokholmie 2:1 we wstępnej. Potem na MŚ 2:0. Ale dziś w 1/2 grają best of 5 także powinno być 3:0 lub 3:1 wg mnie. MC z Zercami radzi sobie dobrze, co pokazuje choćby z MORROW-em lub w finale marcowego GSL gdzie wygrał 4:1. W MŚ doszedł do 1/2, zajął 3 miejsce. Poza tym jeszcze 2 turnieje w tym roku. GSL wygrane w marcu i turniej w Sztokholmie. Zarówno w MŚ jak i w Sztokholmie pojechał MORROWA.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kas - Grubby +2.5 1.690 ⛔
Pinnacle
2/10

Chciałem grać na -1.5 Kas&#39;a, ale kurs poleciał szybko więc odpuszczam. Generalnie gdybym miał możliwość postawiłbym na 3:1 dla Kas&#39;a.
Grubby to 3-krotny najlepszy gracz komputerowy na świecie (z rzędu), poza tym inne tytuły najlepszego też. Pełno wygranych turniejów, ale to wszystko w Warcrafcie. A nie oszukujmy się różnica jest. Jednak widać, że chłopak ma talent i potrafi grać. Na Starcrafta przerzucił się w tym roku.
Kas w tym roku 3 wygrane turnieje, z protossami radzi sobie nieźle, ale myślę, że talent Grubbego da o sobie znać i co najmniej jedną rundę wygra.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MC -1.5 - Kas 1.885 ✅
Pinnacle
1.5/10

MC jak już pisałem wcześniej to kozak. Trzecie miejsce na świecie, 2 wygrane turnieje w tym roku. Kas wygrał 3, ale ranga zawodów nie ta, przeciwnicy inni. Tutaj też wg mnie miał łatwiejszą nieco drogę niż MC. Poza tym tu trzeba sporo klikać, a małe koreańskie rączki robią to najlepiej :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
July - Rain 1.581 ✅
Pinnacle
4/10

Zacznę od styczniowego GSL. Rain był w Code S, a July w Code A (są 2 ligi tak jakby, S lepsza, A gorsza, po każdych zawodach z cyklu GSL są tzw up&amp;down, takie baraże kto spada i kto awansuje). July i Rain byli razem w grupie, Rain spadł, July awansował, wynik bezpośredniego meczu 2:0 dla July.
W marcu w Code S July dotarł do finału, gdzie przegrał z MC 1:4. Ale po drodze ładnie mu tam szło. W Code A Rain odpada w 1/8, ale jest w up&amp;down i awansuje.
Potem były MŚ, w których July startował. W meczu Korean Allstars - World Allstars 4/5 wygranych, najlepszy gracz Koreańczyków. A już we właściwych MŚ odpadł w 1/8 z późniejszym mistrzem świata - MVP.



InCa - HuK 2.360 ⛔
Pinnacle
2.5/10

InCa nie szaleje. W styczniowym GSL w grupie wygrana z jeszcze słabszym sanem potem utrzymanie w up&amp;down, ale rywal w sumie słaby. W marcu znów odpada w grupie, znów tylko 1 wygrana, znów utrzymanie dzięki meczowi wygranemu właśnie z HuK-iem.
HuK i tak awansował wtedy do Code S zresztą, dlatego teraz się mierzą. Na MŚ HuK był, odpadł w 1 rundzie z MVP, przegrał 1:2.
Walka toczy się o 2 miejsce w grupie wg mnie, July powinien być 1, Rain stawiam, że odpada. Także walka będzie na całego.
Stawiam na rewanż za marcowy pojedynek i wygraną HuK-a.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kolejny turniej na tapete czas wziąć - North American Star League.


MORROW - Kiwikaki 2.450 ⛔
Pinnacle
2/10

Pisałem, że MORROW to kozak. W NASL póki co 2 winy, z RainBOw 2:0 i TLO 2:1. Był w Rest of World AllStar na MŚ. No kozaczy. Ostatnio w Danii w GSL 4 miejsce. Kiwikaki to też niezły zawodnik, Kanadyjczyk, ale nawet w mistrzostwach kontynentu nie poszalał i szybko odpadł. Wg mnie walju.


TLO - RainBOw 1.532 ✅
Pinnacle
3/10

TLO 1:2 z MORROW-2 i 2:0 z ViBe póki co. W Danii odpadł w 1/4 po porażce 1/2 z Grubbym. W tym roku poza tym w Poker Idol Starcraft II EU Championship wygrał, w finale pokonał SjoW-a, a to kozaczek. W TeamSpeak TL Open 11 zajął 2 miejsce, w finale 2:3 z White-Ra, a to też znany i uznany gracz. Przeciwnik też sobie radzi, ale to nie ten level. W NASL na razie 0:2 z MORROW-em i 1:2 ze Shethem.


Fenix - ViBe 1.658 ✅
Pinnacle
3/10

Co można robić w Peru jak ma się dużo wolnego czasu :?: A no okazuje się, że grać w Starcrafta II i to z dobrym skutkiem. W zeszłym roku 5 turniejów w trójce, 2 wygrane. I to z dobrymi graczami wygrywał. W NASL póki co lider wraz z MORROW-em, Moonem i Shethem. Po 2 wygrane spotkania i 4:1. Wygrał z Kiwikakim i Artosisem. ViBe póki co jest 0:2, 0:4, porażki z TLO i Moonem. Z tego co o nim znalazłem to z Terranami sobie nie radzi, więc Fenix powinien go pojechać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
NASL


WHITE-RA - CrunCher 1.763 ✅
Pinnacle
3/10

Ja wierzę w naszego brata zza wschodniej granicy. Przeciwstawi się zachodniemu imperialiście.


SjoW - July 2.310 ⛔
Pinnacle
1.5/10

Ja rozumiem, że małe koreańskie rączki potrafią dużo i wgl, ale bez przegięć, kurs powinien być wg mnie w okolicach 2. July męczy się bardzo z terranami.


qxc - INcontrol 2.260 ✅
Pinnacle
2/10

Nie znalazłem meczy/meczów pomiędzy tymi graczami, ale znalazłem mecze pomiędzy ich teamami. I zawsze w bezpośrednich starciach wygrywał INcontrol. Dobrze sobie radzi z terranami, więc czemu by nie wygrać jeszcze raz. Poza tym INcontrol ma przewagę masy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie mam czasu pisać dlaczego, ale gram tak:


Mana +1.5 - IdrA 1.763
Pinnacle
2/10

BoxeR - Zenio 1.787
Pinnacle
2/10
 
R 3

ramzes12

Użytkownik
Liga NASL transmitowana jest od wtorku do soboty około godz. 3 w nocy.Powtórki dla europy pokazywane są następnego dnia o 19. http://www.nasl.tv/ -wystarczy wejśc na tą strone o podanej godzinie
Co do GSL mecze pokazywane są od poniedziałku do soboty zazwyczaj zaczynają się o 11, transmisja dostępna jest tylko w słabszej jakości(za lepszą trzeba zapłacic) na oficjalnej stronie http://www.gomtv.net/ (trzeba posiadac konto)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
NesTea - FruitDealer 1.559 ✅
Pinnacle
3/10

Lubię Nestea, zwłaszcza cytrynową, więc żółtą, zupełnie jak Koreańczyk. Dilerów nie lubię. Więc gram na herbacianego.


Anypro - July 1.476 ⛔
Pinnacle
2.5/10

Julia mnie nie zawodzi, wygrywa nawet jak stawiam przeciwko niemu, kozak i tyle. W marcu pojechał z Anypro w 1/2 3:1 i dziś powinien również pojechać. Anypro wcale nie jest taki pro, z Zercami nie ciśnie wcale. Julia jeździ z protossami. No i nie ma takich indi pingli.


Clide - Killer 1.926 ⛔
Pinnacle
2.5/10

Obaj Koreańczycy, więc nie ma mowy o genetycznej przewadze. Clide to Terran, Killer Protoss. Clide dobrze sobie radzi z Protossami, na przykład ostatnio z Sanem, Killer z Terranami średnio, choćby ostatnio z Lynem w dupeczkę. Killer generalnie nawet jak wygrywał z jakimiś słabszymi Terranami to nie wygrywał do zera, a Clide to nie jest taki sobie pierwszy lepszy pachołek, potrafi grać w tą grę, więc myślę, że kurs zawyżony no i korzystam. Poza tym dalej patrząc na przeciwników większe szanse ma Clide, a że obaj z jednego teamu to może sobie pomogą.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Lubię Nestea, zwłaszcza cytrynową, więc żółtą, zupełnie jak Koreańczyk. Dilerów nie lubię. Więc gram na herbacianego.
konkretnie i rzeczowo ???? tak trzymac :p hah
tak pozatym to dobra robota Olo, trzeba rozrzuszac ten temat i zachecic ludzi do udzielania sie, bo nie wierze, ze nikt nie pykal w sc na necie ;p
a co do samej &#39;dyscypliny&#39; to warto ją zglebiac, bo nie wierze ze oddsmakerzy Pinnacle są takimi ekspertami od SC, ze wystawiaja idealne kursy ;p napewno czesto popelniaja bledy tylko zeby je moc wylapywac trzeba byc w temacie ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No ja żałuję, że nie ma kursów na CS&#39;a, bo z tego bym miał jeszcze lepsze informacje, ale cóż trzeba korzystać z tego co jest ;)
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Olo, jeszcze parę miesięcy temu widziałem zakłady na CSa w betssonie. Warto śledzić ich ofertę, może na najważniejsze turnieje znowu je tam ujrzymy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MarineKing -1.5 - Leenock 1.962 ✅
Pinnacle
2/10

Marinesi to mocne chłopaki. W dodatku jak się jest ich królem to już wgl. Jest młody, 93 rocznik, jeszcze się nie zużył. Leenock to Zerc, a Marines lubi Zerki, zwłaszcza jak są na poziomie Leenocka. Poza tym niedawno grali i było 2:0, więc czemużby nie powtórzyć rezultatu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Violet - Mvp -1.5 2.03 ✅
Pinnacle
2/10

Co tu pisać, MVP to MVP i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom