>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Bars Kazan – Sibir Novisibirsk
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betsafe

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek hokejowy Rosyjskiej KHL w którym to zmierzą się AK Bars Kazan z Sibirem Novosibirsk. Gospodarze tego spotkania w swoich 5 ostatnich występach zdołali 4x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 17 bramek a stracili 8. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 14 bramek a stracili 12. Gospodarze to bardzo silna ekipa na własnej hali w której to 2x gładko zwyciężyli w ostatnich spotkaniach przeciwko Sibirowi 8:4 (29.09.2008) 5:1 (27.12.2009). Moim zdaniem patrząc na ostatnią dyspozycję obydwu w/w zespół wydaje mi się, że to gospodarze są tutaj faworytami i chodzi kurs nie za wysoki to typ warty zaryzykowania.
7:1 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Również interesująco zapowiada się pojedynek po między Neftekhimik Nizhnekamsk z Amurem Khabarovsk. Gospodarze tego spotkania w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x odnieść zwycięstwo a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 13 bramek a stracili 11. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 1x zwyciężyć 1x zremisowali w regulaminowym czasie gry a 3x doznali porażki strzelając przy tym 12 bramek a stracili 18. Bilans bramek oraz wygranych wyraźnie pokazuje, że to gospodarze są tutaj faworytami i według mnie każde inne rozwiązanie niż ich zwycięstwo będzie tutaj sporą niespodzianką.
3:4 ⛔
 
K 23

kajzer

Użytkownik
St. Petersburg – Chekhov

Typ:1
Kurs:1.38

I na zkończenie moich typów z hokeja po bardzo długiej przerwie postanowiłem znowu wrócić do ligi rosyjskiej z jakim efektem już wkrótce się przekonamy. Na początku postanowiłem postawić raczej mało ryzykownie co widać z pewnością po kursie wystawionym przez bukmacherów. Wybrałem pojedynek pomiędzy St. Petersburg a Chekhov. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy w tym sezonie grają nieco słabiej niż w poprzednim ale nadal są znakomitą drużyną o czym najlepiej świadczy 21 zwycięstw w 39 meczach dzięki czemu mają oni 65 punktów na koncie. Goście natomiast w tym sezonie spisują się po prostu beznadziejnie i w pełni zasłużenie zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli jak dotąd wygrali oni zaledwie 11 spotkań na 40 pojedynków co daje im 37 punktów. Myślę, że w tym meczu faworyt nie będzie miał kompletnie żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa ponieważ rywal jest naprawdę słaby.
 
W 0

wasa83

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, KHL
Spotkanie : Dinamo Ryga - Dinamo Moskwa
Typ : 2
Kurs : 2.10
Bukmacher : Sportingbet
Data: 2011-01-10 18:00
Dziś na lodowisku w Rydze spotkają się dwa Dynama, dwa zespoły z Zachodniej Konferencji, rywalem zajmujących ósmą lokatę gospodarzy będzie vicelider Dynamo Moskwa. Jednak mimo przepaści dzielącej oba zespoły zarówno ja i buki spodziewamy się zaciętego pojedynku, a wszystko przez słabą postawę obu Dynam. Szczegóły poniżej:
Dynamo Ryga:
08.01 Atlant – Ryga 4:3
06.01 Lok. Yaroslav – Ryga 3:1
04.01 Torpedo N. Novogrod – Ryga 5:2
28.12 Ryga – Omsk 2:3
26.12 Ryga – Yugra 2:1 OT
24.12 Ryga – Astana 0:4
22.12 Ryga – Dynamo Moskwa 2:1 OT
Dynamo Moskwa
08.01. SKA – Dynamo Moskwa 3:2 OT
06.01. Spartak M – Dynamo Moskwa 5:3
04.01 Severstal – Dynamo Moskwa 4:3
29.12 Lok. Yaroslav – Dynamo Moskwa 7:2
27.12 Torpedo N. Novogrod – Dynamo Moskwa 3:2 OT
25.12 Atlant – Dynamo Moskwa 3:0
22.12 Dynamo Ryga – Dynamo Moskwa 2:1 OT

H2H w tym sezonie:
22.12.Dinamo Riga - Dynamo Moscow2 : 1+ karne
25.10.Dinamo Riga - Dynamo Moscow1 : 3
16.10.Dynamo Moscow - Dinamo Riga1 : 2

Mój typ jest więc typem na przełamanie ekipy z Moskwy, w której coś chyba drgnęło w ostatnim meczu z silnym SKA, zawodnicy z Moskwy oddali więcej strzałów 25-28 i wybronili 6 przewag SKA (100%).
Natomiast w ostatnim meczu Rygi z Atlantem wynik jest trochę mylący 4:3 przy olbrzymiej przewadze Atlantu w strzałach 46-16.
Dynamo Moskwa, tóre ma liczyć się w walce o tytuł musi wkońcu zacząć wygrywać, a dziś będzie ku temu świetna okazja.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Hokej - Rosja KHL
Yekaterinburg - Niznekamsk
Typ over 5,5✅ na farcie 3-3
Kurs: 1.75
Buk: expekt

Dziś spotkanie też na dole tabeli KHL. Gospodarze - 21 pozycja bilans 7-8-5 59-55 w 20 spotkaniach u siebie, goście 15 miejsce 4-1-14 46-63 .
W ostatnich trzech meczach gospodarze tracili regularnie po 4 bramki , goście w 3 meczach 11 bramek. Obie drużyny tracą sporo ale też całkiem dobrze działa atak goście 3 mecze 11 bramek, gospodarze - w 3 spotkaniach 8 bramek. Obie drużyny dość dziurawa obrona , gospodarze ostatnie trzy mecze słabo , dziś spodziewam się odmiany i lepszej gry ale goście potrafią powalczyć i łatwo nie będzie , spodziewam się szybkiego i otwartego spotkania.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Cherepovec – Ufa

Typ:2
Kurs:1.80

I dzisiaj po raz kolejny postanowiłem wrócić do ligi z której dawno już nic nie podawałem a mianowicie jest to rosyjska liga hokejowa. Wybrałem pojedynek pomiędzy Cherepovec a Ufa. Obydwie ekipy w tym sezonie spisują się dobrze, co w przypadku dzisiejszych gospodarzy jest dużą niespodzianką a dla gości to już norma, że co roku walczą o mistrzostwo. Jeżeli chodzi o tabelę to gospodarze w swojej konferencji zajmują wysokie 5 miejsce i jak dotąd zgromadzili na swoim koncie 72 punkty. Ufa natomiast spisuje się jeszcze lepiej i zajmuję drugą lokatę w swojej konferencji i zdobyła 95 oczek. Ostatnie mecze jednak pokazały, że gospodarze złapali zadyszkę na 5 spotkań udało im się wygrać zaledwie dwa dla porównania ich dzisiejszy rywal wygrał wszystkie pięć spotkań. Jak widać obydwie ekipy dzieli dość sporo chociaż tabela jak na razie tego do końca nie pokazuję ale myślę, że tym bliżej będzie końca to gospodarze będą spadać w ligowej hierarchii a Ufa odwrotnie. Myślę, że warto postawić na to spotkanie ponieważ kurs jest dość dobry a spotkanie wydaję się pewne chociaż w sporcie nigdy nic nie wiadomo i to jest w nim piękne ale niestety nie dla typera.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Ufa jest rasowa druzyna bedzie szukac punktow na wyjezdzie. Z Cherepami zdarza sie ku temu najlepsza okazja. Nie powiedzialem nic konkretnego poza ta rasowoscia... Wygrana bedzie choc niewysoka.

Ufa @1,80
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
SKA St. Petersburg - CSKA Moskwa M.Weinhandl strzeli bramkę (2,55)
Niezwykle ważne spotkanie czeka dzisiaj drużynę SKA Sankt Petersburg, która podejmie u siebie CSKA Moskwa. Na cztery spotkania przed końcem sezonu regularnego SKA ma tyle samo punktów co Dynamo Moskwa. Ostatnie spotkania rozgrywa na własnym lodzie czyli mają minimalną przewagę nad rywalami, którzy mają jeden mecz wyjazdowy w tym czasie. Walka toczy się przede wszystkim o zwycięstwo w Dywizji Borova, które da jednej z drużyn miejsce w pierwszej czwórce przed fazą Play Offów. Na pewno ważne dla tego układu było zwycięstwo Dynama w Moskwie 7:4. Jednak od tamtego czasu obie drużyny rozegrały po trzy mecze z czego SKA wygrało komplet meczów, zaś Dynamo tylko jeden mecz. Tutaj pojawia się właśnie szansa dla ekipy gospodarzy na zgarnięcie pierwszej lokaty. Dzisiejszy rywal to CSKA, które w tym sezonie zawiodło całkowicie i mimo nawet tego, że z 23 drużynowej ligi, aż 16 zespołów awansuje do Play Offów nie zobaczymy w nich CSKA. Chociaż ostatnio sprawili dwie niespodzianki, gdyż wygrali z Dynamem Mińsk oraz Dynamem Ryga. Jednak dzisiaj przyjdzie im zmierzyć się z bardzo dobrym zespołem, naszpikowanym gwiazdami i już o zwycięstwo tak łatwo nie będzie. Najwięcej punktów dla SKA w tym sezonie zdobywa Mattias Weinhandl. Szwed rozegrał w tym sezonie wszystkie 50 spotkań podczas których zdobył 49 punktów za 21 bramek i 28 asyst. Niestety ostatnio nie trafiał do bramki rywali, a jego seria bez zdobytej bramki przeciągnęła się do pięciu spotkań. Śledzę poczynania tego chłopaka już od dosyć dawna i to nie tylko w obecnym sezonie. Według mnie jest to jeden z zawodników, który powinien wrócić do NHL. Po powrocie do Europy praktycznie w każdym sezonie Mattias notuje znakomite wyniki. Być może po obecnych rozgrywkach spróbuje znów swoich sił zza oceanem. Kurs 2.55 na Szweda? Rzadko spotykany w tym sezonie, dlatego jak najbardziej mogę polecić do gry. Gospodarze powinni dzisiaj strzelić kilka bramek, pewnie wygrywając dzisiejsze spotkanie. Sądzę, że jedną z nich zdobędzie 30 letni zawodnik z Ljungby.
Kurs z: Expekt
 
linkopings 0

linkopings

Użytkownik
UHC Dynamo - Metallurg Novokuznetsk
typ UHC Dynamo 1 tercja 1.80✅

Pierwszy mecz dynama po przerwie z zamykajacym tabele Metallurgiem Novokuznetsk , przed przerwa Dynamo grali z Metallurgiem magnitogorsk mecz ten dynamo wygrało 1:0 niemniej jednak poziom w tym meczu byl kiepski ogolnie caly mecz nudny jak flaki z olejem w tym tez meczu kontuzji dostal gracz Dynama Denis Kokarev ktory czuje sie juz lepiej i napewno wystapi w spotkaniu z metallurgiem novokuznetsk , goscie maja za soba jedna ostatnia wygrana z slabiakiem z dolnej czesci tabeli oraz 4 pod rzad przegrane.

Kurs z : Expekt

E: szybki , skuteczny debiut . Bramki padły w 39 sekundzie i 18 min
0:39 K. Volkov 1-0
18:04 A. Kudashov 2-0
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Novgorod - Omsk
Typ: Novgorod ( zwycięstwo )
Kurs: 2.30
Buk: bet365
Dzisiaj o godzinie 17.00 czasu Polskiego w Nizhnym Novgorodzie ( Rosja ) dojdzie do meczu Rosyjskiej ligi hokeja na lodzie KHL. Miejscowy HC Torpedo na arenie Trade Union Sport Palace podejmować będzie chyba głównego faworyta do triumfu w KHL, naszpikowanego gwiazdami klub Avangard Omsk. Ja mimo to iż to Avangard zdaje się być faworytem stawiam na gospodarzy. Torpedo gra w w lidze Zachodniej i plasuje się tam na 9 miejscu a więc tylko 1 pozycję poniżej miejsca dającego awans do Play Off które zbliżają się już bardzo szybko. Zgromadzili dotychczas 70pkt i mają nadal wielkie szanse na awans do najlepszej szesnastki bowiem 8 miejsce czyli Dinamo Mińsk jest tylko 1 pkt z przodu. Jeśli dzisiaj Torpedo wygra ( może być nawet w karnych ) to jest spora szansa że się przesuną na PO bowiem Mińsk podejmuje wice lidera Slavat Ufa. Tak więc mobilizacja Torpedo na ten dzisiejszy mecz na pewno jest bardzo duża. Gospodarze tego meczu u Siebie w tym sezonie maja bilans 12-3-10. A w H2H z Avangardem grali tylko raz i to na tafli w Omsku i wygrali tam gospodarze ale po dogrywce 5-4. Drużyna Torpedo u Siebie wygrywała już w tym sezonie np. z Ufa 3-0, St. Petersburg 5-2 czy z CSKA 4-2. Torpedo ostatnio mieli wielkiego pecha bowiem prowadzili u Siebie z Barys 2-1 po 2 tercjach a przegrali 3-5 w ostatniej tercji. Dzisiaj nie mogą sobie już pozwolić na chwile luźniejszej gry, muszą starać się jak najszybciej strzelić gola i powiększać przewagę. U Siebie potrafią wygrywać z najmocniejszymi do tego Avangard nie gra już o nic bowiem awans z pierwszego miejsca mają w kieszeni tak więc gram z podpórką na Torpedo.
 
Baqu 615,2K

Baqu

Forum VIP
Dzisiaj zastanawiałem się nad trema typami: O4.5 w Cherepowcu ✅, Atlant pk ✅ oraz Dynamo Moscow pk ⛔, wybrałem:

27 Feb 2011, 15:00 Severstal Cherepovec - Atlant Mytishi
Atlant pk
2.01 ✅
Pinnacle


Mytsishi przegrywa w rywalizacji PO 1:2 ( 3:2OT, 2:5, 1:2 ) moim zdaniem bardzo pechowo...
w każdym spotkaniu przeważali i albo łapali głupie kary (patrz mecz numer dwa) , albo
popełniali kardynalne błędy, patrz mecz numer trzy gdzie prowadząc i dominując przegrali po golu na minute przed końcem spotkania. Dzisiaj liczę na ich solidne spotkanie i sporą motywację
gdyż uważam ich za lepszą ekipę. W sezonie zasadniczym raz wygrali (3:1) raz przegrali (2:3) w Cherepowcu, także tafla gospodarzy nie jest dla nich miejscem nie do zdobycia. Dla mnie kursy w tym spotkaniu powinny być wyrównane, co też skłoniło mnie do zagrania gości.

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Baqu 615,2K

Baqu

Forum VIP
28 Feb 2011, 15:00 HC Yugra - Metallurg Magnitogorsk
Magnitki pk ✅
1.7
Ladbrokers lub Doxxbet


Czwarte spotkanie pierwsze rundy PO w KHL. Goście stąpają po cienkim lodzie, gdyż przegrywają
już w tym pojedynku 1:2. Wczoraj pomimo 39 strzałów na bramkę przeciwnika przegrali 3:4, dodam,
iż gospodarze strzelali jedynie 19 razy ! Metallurg w sezonie zasadniczym w dwóch wyjazdowych spotkaniach
do Yugry dwa razy wygrał ( 3:2 OT oba wyniki ), także nie jest to dla nich twierdza nie do zdobycia,
uważam ich za drużynę lepszą a kursy warty ryzyka.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Kontinental Hockey League
Spotkanie: Niznekamsk - Omsk
Typ: Omsk
Kurs: 2.30 ✅ 1-3
Bukmacher: Betsson

Analiza :

Trzeci mecz play-offów wschodnioeuropejskiej ligi kontynentalnej. Omsk - lider tabeli po rundzie zasadniczej niespodziewanie przegral 2 spotkania w tym jedno na własnym terenie. Sytuacja robi sie bardzo nieciekawa, bo chociaz te faze gra sie do 4 zwyciestw to w przypadku porazki w dzisiejszym spotkaniu glowni faworyci do mistrzostwa moga odpasc juz w pierwszej rundzie.

Statystyki mowia jednak przeciwko gosciom dzisiejszego spotkania. Ostatnich 6. spotkan, gdzie Omsk gral w roli gości zakonczylo sie albo zwyciestwem Niznekamska albo remisem w regulaminowym czasie gry, jednak dzis sytuacja staje sie bardziej skomplikowana. Pretendenci do mistrzostwa zostaja w pewien sposob postawieni pod sciana i musza dzisiejsze spotkanie wygrac.

Do tej pory Omsk bardzo dobrze radzil sobie w meczach wyjazdowych, na 27. spotkan rozegranych poza własnym terenem wygral 15. co daje im w tej klasyfikacji 1. miejsce.

Niznekamsk na własnym terenie radzil sobie rownie dobrze, wygrywajac 16 z 27 spotkan na wlasnym lodzie, wygral takze z Omskiem 3-2 i 3-1. Ja jednak bede trzymal sie przy tym, ze goście nie maja innego wyjscia i przy ich potencjale musza dzisiejsze spotkanie wygrac. Mecz zapewne bedzie bardzo zaciety i remis w regulaminowym czasie nie jest wykluczony, licze jednak na przelamanie zlej passy gosci i fakt, ze liga kontynentalna jes dosyc specyficzna i rozne dziwne rzeczy do tej pory sie w niej dzialy.
 
Baqu 615,2K

Baqu

Forum VIP
01 Mar 2011, 13:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk
Minsk +1.5✅
2.19
Pinnacle


Kursy bazowe na to spotkanie ( -1.5 | +1.5 ) wynosiły odpowiednio 2.11 - 1.82, ze względu na
OGROMNE spadki na gospodarzy zdecydowałem się wziąć +hc na gości, gdyż po prostu widzę w tym
value, przy kursie bazowym zapewne bym tego nie zagrał. Gospodarze na pewno są drużyną lepiej
poukładaną, maja szerszy skład i są oczywistym faworytem, aczkolwiek Mińsk to nie są jakieś ogórki...
w rywalizacji mamy wynik 2:2, widać, że goście potrafią wygrywać z Loko (4:1d, 4:1w). U gospodarzy
przy stanie rywalizacji 1:2 widać było lekką panikę i trener musiał wstrząsnąć drużyną, dzięki czemu
doprowadzili to stanu 2:2, aczkolwiek Dynamo nie ma tutaj nic do stracenia, graja bez presji i poczuli
krew, co zresztą mówią sami zawodnicy... mają szansę awansować ! Jeżeli dziś strzelą pierwszą bramkę
myślę, że mogą spokojnie wygrać gdyż ich defensywa gra bardzo dobrze, szczerze mówiąc widzę tutaj
dogrywkę i wygraną Loko po OT - jak się skończy ? przekonamy się niedługo...
 
Baqu 615,2K

Baqu

Forum VIP
02 Mar 2011, 14:00 Avangard Omsk - Niznekamsk
Niznekamsk +1.5
1.93
Pinnacle

Po tym jak wyglądają spotkania między tymi drużynami kursy powinni być wyrównane, ze względu na
nazwiska oraz sezon regularny Omsk jest tak wielkim faworytem, a jak wiemy ludzie grają w większości
faworytów... za Niznekamskiem przemawia H2H oraz forma, z takiego kursu muszę skorzystać. Stan rywalizacji wynosi 2:2, Niznekamsk już pokazał, że radzi sobie z Omskiem na wyjazdach, dzisiaj liczę
nawet na ich wygraną.
 
G 35

gesio

Użytkownik
St. Petersburg - Mytishi
under 5.5 @1.47

Mecz nr7, który zdecyduje o awansie do dalszej fazy mistrzostw.
Zespół z Petersburga budowany za dziesiątki milionów €, wygrana w Spengler Cup, a teraz mogą odpaść z rywalizacji prowadząc już 3:1 przecież.
Po za pierwszym meczem, gdzie drużyny poszły na wymianę ognia, mamy wyważoną grę, opartą na defensywie i grze z kontry. W ostatnim meczu, wreszcie z dobrej strony pokazał się GK Atlanta K.Barulin, który miał kilka świetnych interwencji.
Pisałem na początku mecz decydujący, nikt nie będzie chciał się odkryć zbytnio, zbyt duża stawka... Osobiście kibicuje gościom, gdyż mogą być czarnym koniem tych rozgrywek...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Lokomotiw Jarosław dziś pięknie pocisnął Atlant,coś czuję,że jeszcze wyjdą ze stanu 3:0 na 3:4,przegrywali do 51 minuty 0:2,mimo to dali radę,świetną robotę wykonał dziś Tkachenko,Panowie,macie może jakieś dokładne statystyki do spotkań KHL ?? bo na khl.ru nie mogę znaleźć,chodzi mi o np. dokładny czas strzelenia bramki co do sek, a nie tylko min,będę wdźięczny;) Pzdr!
PS.spróbujcie pocisnąć ich awans dalej po fajnym kursie,moim zdaniem warto delikatnie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Saławat Jułajew Ufa zdobył Puchar Gagarina


Zakończyły się rozgrywki fazy play off ligi KHL. Puchar Gagarina zdobył zespół Saławat Jułajew Ufa, pokonując w finałowych konfrontacjach 4:1 Atłant Mytiszczi.


Klub z Ufy, prowadzony jest przez selekcjonera reprezentacji Rosji, Wiaczesława Bykowa. Największą gwiazdą spośród hokeistów występujących w barwach Saławatu jest Aleksander Radułow. Rosyjski zespół po raz drugi w historii sięgnął po najcenniejsze trofeum w Kontynentalnej Lidze Hokejowej. Pierwszy raz Puchar Gagarina trafił do Ufy w roku 2008.

Droga po mistrzostwo była dla Saławatu Jałajew zaskakująco prosta. Jedynie w ćwierćfinale trafili oni na zespół rozstawiony wyżej po sezonie zasadniczym. Była to jednocześnie zemsta na drużynie Ak Bars Kazań, za rok ubiegły, kiedy to hokeiści z Kazania wyeliminowali Ufę w pierwszej rundzie play off. Całą serię finałowych spotkań mistrz Rosji wygrał 4:1, zaś finałowy mecz padł ich łupem w stosunku bramkowym 3:2.
Rozgrywki ligowe KHL wystartują ponownie początkiem września. W tej chwili wszyscy czołowi rosyjscy napastnicy będą mieli krótki urlop, by później korzystnie zaprezentować się na nadchodzących Mistrzostwach Świata na Słowacji.
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/salawat-julajew-ufa-zdobyl-puchar-gagarina,1,4244790,wiadomosc.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom