>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Curling

mucios88 197

mucios88

Użytkownik
No i zakończyły się owocne myślę Mistrzostwa Świata kobiet. Wczoraj dwa pasjonujące mecze w których walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. Szkoda troszkę Dunek które jednak w moim mniemaniu zasłużyły na medal. W fazie zasadniczej pokazały się z jak najlepszej strony. Niestety w meczu o 3 miejsce trafiły na silną reprezentację Chin. W finale planowe zwycięstwo Szwedek. Po fazie grupowej w której przegrały jedynie 2 spotkania były murowanymi faworytkami do złota i te oczekiwania zostały spełnione.
Pozdrawiam i do usłyszenia przy następnych rozgrywkach Curlingowych ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
No i zakończyły się owocne myślę Mistrzostwa Świata kobiet. Wczoraj dwa pasjonujące mecze w których walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. Szkoda troszkę Dunek które jednak w moim mniemaniu zasłużyły na medal. W fazie zasadniczej pokazały się z jak najlepszej strony. Niestety w meczu o 3 miejsce trafiły na silną reprezentację Chin. W finale planowe zwycięstwo Szwedek. Po fazie grupowej w której przegrały jedynie 2 spotkania były murowanymi faworytkami do złota i te oczekiwania zostały spełnione.
Pozdrawiam i do usłyszenia przy następnych rozgrywkach Curlingowych ????
Już 2 kwietnia zaczynają się kolejne Mistrzostwa Świata ale tym razem mężczyzn , mam nadzieje że dadzą zarobić tak samo jak te w żeńskim wydaniu ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
2 kwietnia rozpoczął się męski turniej o miano najlepszej ekipy curlingowej świata. Jak na razie bez większych niespodzianek. Po 3 rozegranych kolejkach w tabeli z kompletem zwycięstw przewodzą drużyny Kanady i Szkocji. Oto rozkład gier na dziś. Później wrzucę jakieś typki ????
 
M 6

mateuszkolo

Użytkownik
Pierwsze mecze byly o 16:30 , kolejne 21:30 lub 22:30 na eurosporcie pokazuja mecz Szwecji z Norwegami , Szwecja o 16:30 wygrala z Koreą 9-1 , obecnie bilans 3-1 , Norwegia 1-2.Niezly kursik na Szwecje bo 1,98 zagralem na nich zobaczymy co bedzie.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Francja - Kanada
Oj, chyba warto grać over 11,5 punkta (1.7) ✅ ✅ ✅ w tym meczu ???? Kanadyjczycy nie powinni mieć większych problemów z ekipą Francji, mecz będzie (?) mocno ofensywny, a granica 12 punktów w curlingu nie jest ekstremum. Zdecydowanymi faworytami są Kanadyjczycy, typowani (jak zawsze) na jednych z faworytów całych rozgrywek. W tym spotkaniu curlerzy spod znaku klonowego liścia powinni zdobyć 7-8 punktów. Póki co z bilansem 5-0 Stoughton i spółka liderują w tabeli MŚ. Czy Francuzi są w stanie dorzucić resztę? Oczywiście. Dufour i reszta ekipy z bilansem 4-1 są tuż za Kanadyjczykami i Szkotami. Francuzi grają bardzo ofensywnie, zyskując i tracąc sporo punktów. Czy Kanada narzuci im swój defensywny styl gry? Moim zdaniem nie. Zobaczymy dziś ostrą wymianę ciosów i - nareszcie - przełamanie bariery 12 pkt w meczu z udziałem Kanadyjczyków ;)
///5-11... easily ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Jakieś sugestie/rady/propozycje?
Ja myślę że nie warto stawiać dzisiejszej sesji porannej. Jak widać kursy nie za ciekawe, jedynie godny uwagi kurs na Szwajcarów lecz też nie za mocno, ponieważ Francja gra bardzo dobrze jak na razie.
Jak widać już krystalizuje się sytuacja przed fazą medalową. O awans będą walczyć ekipy Szwajcarii, Francji oraz oraz Szwecji. Dwa pierwsze miejsca po fazie grupowej raczej rezerwuje już dla Kanady i Szkocji. Obie te reprezentacje rozgrywają kapitalne mistrzostwa. O ile po reprezentantach Kanady można się było tego spodziewać to Szkoci ze swoją młodą drużyną są sporym zaskoczeniem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak dla mnie 1.10 na Kanade można grać bardzo grubo , Kanadyjczycy robią miazge z każdą drużyną z jaką zagrają a Czechy z bilansem 2 zwycięstwa i 5 porażek nie robią napewno dobrego wrażenia.
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Mistrzostwa Europy trwają, a tu cisza. Tymczasem pierwszego dnia jacyś Łotysze wygrali z 4. drużyną świata, Germanie, którzy od dłuższego czasu niczego wielkiego nie osiągneli na razie nie przegrali meczu, a lepsi od nich Szwajcarzy zdają się płynąć.
Na jutro dobra oferta:

Norwegia - Szkocja 2 @ 2.22 (pinnacle) ✅ - na przełamanie Szkotów, poza tym Norwegowie mnie nigdy nie przekonywali (słaby start na MŚ, później się rozkręcili), tym bardziej po kursie 1.77 i to ze Szkocją

Niemcy - Francja (+1.5) 2 @ 2.24 (pinnacle) ⛔ - jw. na przełamanie teutonów

A jak ktoś lubi niskie kursy to może Szwajcarię z handi puścić, bo myślę, że Łotysze szybko niczego nie wygrają ;).
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Curer i mucios88 pamiętam tych dwóch panów ????
mam nadzieję ze znowu ogramy bukmachera w tym sporcie ????
moje typy podaje na bieżąco w temacie swoim ???? tu też postaram dodawać posty ????
http://forum.bukmacherskie.com/f15/lorenzz-typy-2011-a-55044-16.html✅

Niemcy - Szwecja
(curling K)
2 1,50 ✅
Norwegia - Szwajcaria(curling K)
2 1,35✅
Scotland - Włochy(curling K)
1 1,41✅
ako 2,85✅

jak Szwajcarki ogarną to kuponik będzie win :p


Rajdowiec mnie namówił wiec postarałem się coś napisać ????
Niemkom dzisiaj nie szła gra.Większość ugranych punktów wynikało z błędów Szwedek.Mało zdecydowanej i ryzykownej gry ???? Co do Norweszek to dzisiaj w słabej dyspozycji.Ledwie wymęczyły wygraną z Czeszkami.Szwajcarki wprawdzie przegrały ale pomysł na gre miały.Widać było że Szwedki są jeszcze za mocne dla nich.Myślę ze nie będą gubić pkt na przeciętnych rywalkach. Włoszki natomiast grały zdecydowanie z ryzykiem wiec takim sposobem wygrały.Scotland drużyna o klase lepsza wiecej ograna i mają lepsze
zawodniczki .✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Szwajcaria - Szwecja(curling M)
2 1,50
Czech Republic - Niemcy (curling M)
1 2,95
ako 4,42
Czechy ostatnio pocisneli litwe chyba 10-1 Ładnie rozgrywali trochę kombinowali i to co lubię ryzykują ???? Niby to niemcy są faworytami według bukmacherów.Niemcy ostatnio przegrali do trzech z Danią. Widziałem rozgrywkę to grają nie pewne i za mocno dokręcają czajnik :p Szwajcarzy mocni ale czy na tyle mocni by powstrzymać ?Moim zdaniem nie:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Dania - Republika Czech(curling K)
1 1,35
Latvia - Szwajcaria(curling K)
2 1,28
Włochy - Szwecja(curling K)
2 1,28
ako 2,21
Jak widać grałem faworytów ale czym tu się dziwić ???? Dunki ograły ostatnio mocne Rosjanki za to Czeszki rozgromiły słabe Litwinki 10-1 . Przewaga Dunek moim zdaniem jest dość duża.Bardziej są ograne i posiadają wyczucie do kręceń ???? Szwajcarki to chyba najpewniejszy typ ???? Więc nie wiem co musiałoby się stać żeby przegrały ;P:p Co do spotkania Włochy-Szwecja myślę że tak utytułowane Szwedki pokażą pazur i pobawią się z włoszkami ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Szwajcaria - Szwecja(curling M)
2 1,50✅
Czech Republic - Niemcy (curling M)
1 2,95✅
ako 4,42✅
Czechy ostatnio pocisneli litwe chyba 10-1 Ładnie rozgrywali trochę kombinowali i to co lubię ryzykują ???? Niby to niemcy są faworytami według bukmacherów.Niemcy ostatnio przegrali do trzech z Danią. Widziałem rozgrywkę to grają nie pewne i za mocno dokręcają czajnik :p Szwajcarzy mocni ale czy na tyle mocni by powstrzymać ?Moim zdaniem nie:p
tak jak myślałem faworycie Niemcy rozgromieni :razz: ✅
 
D 5

dexter89

Użytkownik
Co dzisiaj Szwajcaria zrobiła? :O Jak można mieć 7:4 i wtopić 2 następne endy ostatecznie przegrywając mecz? :| Nie wiem jak grają Włosi, czy są aż tacy beznadziejni, ale w tej sytuacji chyba warto ich zagrać po 3.55 ✅ze Szwajcarami? Do tego Norwegia ⛔i Szkocja ✅dobrze wyglądają.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Dania - Republika Czech(curling K)
1 1,35✅
Latvia - Szwajcaria(curling K)
2 1,28✅
Włochy - Szwecja(curling K)
2 1,28✅
ako 2,21✅
Jak widać grałem faworytów ale czym tu się dziwić ???? Dunki ograły ostatnio mocne Rosjanki za to Czeszki rozgromiły słabe Litwinki 10-1 . Przewaga Dunek moim zdaniem jest dość duża.Bardziej są ograne i posiadają wyczucie do kręceń ???? Szwajcarki to chyba najpewniejszy typ ???? Więc nie wiem co musiałoby się stać żeby przegrały ;P:p Co do spotkania Włochy-Szwecja myślę że tak utytułowane Szwedki pokażą pazur i pobawią się z włoszkami ????
✅ jak na razie dobrze jest✅:grin:
 
Do góry Bottom